Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

Pasiūlymai

Atraskite naujus gyvenimo potyrius egzotiškame Indijos vandenyno perle – Šri Lankoje

2017-12-06. Komentarai:

AirGuru pažintinė-poilsinė kelionė su kelionės vadovu! Patikrintas ir tik geriausius atsiliepimus turintis 15 dienų pažintinės ir poilsinės kelionės paketas

Atraskite naujus gyvenimo potyrius egzotiškame Indijos vandenyno perle – Šri Lankoje
€1999
€2199

Išvykimas: 2018 m. kovo 16 d.

Šri Lanka
  © Autorinis maršrutas

  Neįmanoma atsispirti Šri Lankai: vieta, kurioje susipina potyriai, kurių nepatirsite niekur kitur!

  Šri Lanka ypač garsėja savo arbatos plantacijomis, kuriose auginama gardžioji ceilono arbata. Romantiški peizažai, horizonte įrėminti kylančių kalnų, ir tankūs miškai – gniaužia kvapą neįžengiama gamtos didybe. Auksinio smėlio paplūdimiai priverčia kapituliuoti ramaus poilsio mėgėjus, didžiulės bangos vilioja banglentininkus, o gausi vandens gyvūnija – nardymo entuziastus iš viso pasaulio. Čia pilna spalvingų hinduistų šventyklų, kurios keičia pietuose paplitusias pagodas. Sutikti vietiniai šypsosi ir yra be galo paslaugūs. Šri Lankos istorija skaičiuoja jau tris tūkstančius metų, todėl kultūrinis paveldas čia itin didingas ir nustebins net visko mačiusius keliautojus. Šri Lanka – tai sala, kurioje Jūsų kelionės potyriai leis atsipalaiduoti ir įkrauti savąsias baterijas metams į priekį!

  Šios atostogos – tikra atgaiva egzotikos ir naujų potyrių bei neišdildomų įspūdžių gerbėjams. AirGuru komanda kviečia patirti viską, apie ką svajojote gyvai!

  10 svarbiausių punktų kodėl verta keliauti į Šri Lanką su AirGuru?

  1. Kruopščiai parinktas kelionės maršrutas, išbandytas AirGuru kelionių profesionalų bei klientų;
  2. Patikrinti ir puikiai vertinami viešbučiai;
  3. Nedidelė, iki 14 asmenų, keliautojų grupė iš Lietuvos;
  4. Geriausias laikas kelionei – ideali oro temperatūra, kritulių kiekis ir turistų skaičius lankomuose objektuose;
  5. Visos pažintinės kelionės metu Jus lydintis lietuvis kelionės vadovas, pažįstantis kelionės kryptį;
  6. Kokybiškas 6 dienų savarankiškas poilsis prie Indijos vandenyno;
  7. Vietinis rusakalbis gidas, kuris puikiai išmano Šri Lankos istoriją bei papročius;
  8. Maksimalus kelionės paketas – minimalios išlaidos kelionės metu;
  9. Kelionių organizatoriaus AirGuru garantijos: įsipareigojimų draudimas, licencijos ir „Stipriausi Lietuvoje" apdovanojimas už aukščiausią mokumo reitingą;
  10. 100 % patenkintų keliautojų!

  Kelionės datos:

  Išvykimas: 2018 m. kovo 16 d. (+1 d.)
  Grįžimas: 2018 m. kovo 31 d. (+1 d.)

  Kaina:

  €1999 už pilną kelionės paketą su maksimaliu ekskursijų paketu, patogiais skrydžiais iš Vilniaus, maitinimu, puikiais viešbučiais, poilsiu prie vandenyno, lietuviu kelionės vadovu, nedidele lietuvių grupe bei profesionaliu vietiniu gidu;
  €499 priemoka už vienvietį kambarį.

  Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Skrydis Vilnius – Stambulas – Kolombo (Šri Lanka) – Stambulas – Vilnius
  • Pilnas maitinimas viso skrydžio metu ir gaivieji bei alkoholiniai gėrimai
  • Kelionės vadovas lydintis Jus kiekviename egzotinės kelionės žingsnyje
  • Visi įmanomi pervežimai kelionės metu
  • Kelionė patogiu transportu su oro kondicionieriumi
  • Vietinis gidas, kalbantis rusų ir anglų kalbomis
  • Nedidelė lietuvių keliautojų grupė
  • Atrinkti ir patikrinti puikūs viešbučiai pagal nurodytą programą
  • Pusryčiai ir vakarienės visos kelionės metu
  • 6 poilsio nakvynės prie Indijos vandenyno puikiai vertinamame poilsio komplekse su pusryčiais ir vakarienėmis (galimybė ilgiau ilsėtis Šri Lankoje arba pasirinkti poilsį Maldyvuose už papildomą priemoką);
  • 2 vandens buteliukai kiekvienam asmeniui išvykų metu
  • Įėjimas į lankomus, programoje nurodytus, objektus
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas
  • AirGuru profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba

  Į kelionės kainą nėra įskaičiuota:

  • Safaris džipais po Jalos nacionalinį parką: €45 už džipą (6 žmonių ekipažui)
  • Papildomas maistas, neįtrauktas į kelionės aprašymą (pietų kainą – €5–8/asmeniui)
  • Asmeninės išlaidos
  • Arbatpinigiai kelionės metu
  • Vizos kelionei į Šri Lanką išdavimo mokestis – €45
  • Draudimas
  • Įėjimo mokesčiai pasirinktinai pagal programą:
  1. Safaris drambliais – €45 asmeniui
  2. Minerijos arba Kodulos nacionaliniai parkai – €30 asmeniui ir mokestis už visureigio nuomą – €45 už automobilį, kuriuo gali keliauti 6 žmonės

  Kelionės vadovas

  Kiekviename kelionės žingsnyje Jus lydės tikras profesionalas, kelionių ekspertas – AirGuru kelionės vadovas iš Lietuvos. Kelionės vadovas kartu su Jumis vyks iš Vilniaus ir kiekviename žingsnyje Jus lydės visos pažintinės kelionės metu.

  Kam ir kodėl rekomenduojame keliauti į Šri Lanką?

  Šri Lanka – tai šalis, kurioje kiekviename žingsnyje Jus lydi vietinių šypsena. Nesvarbu ar tai moteris tiesiog gatvėje Jums daranti nuostabų maistą ar nuolatos besišypsantis kelionių gidas, kuris pasiūlo užsukti į pačias neįtikėčiausias vietas. Visi šioje mažoje saloje šypsosi. Pripraskite ir pradėkite šypsotis, taip būsite panašūs į vietinius ir pamatysite bei išgirsite daug nuostabių istorijų.

  Ši maža sala yra ypatingai švari ir puikiai prižiūrima vietinių gyventojų. Kiekvienas vietinis gyventojas Jums pasakys, jog turi labai mažą žemės lopinėlį, kuriame telpa daugiau nei 20 milijonų gyventojų. Tik įsivaizduokite, Lietuvos dydžio teritorijoje gyvena 20 milijonų! Tiesiog nuostabu matyti vietinių gyventojų rūpestį ir pastangas Šri Lankoje gyventi švariai.

  Ši kryptis tinka visiems norintiems patirti nepamirštamų įspūdžių. Atstumai nedideli, vietiniai be galo nuoširdūs ir draugiški, kultūra ir papročiai niekur nematyti ir negirdėti, puikūs balto smėlio paplūdimiai, didelės ir galingos Indijos vandenyno bangos, puikus maistas, saulė, originalios lauktuvės ir nepamirštami įspūdžiai. Padauginkite visa tai iš 15 dienų ir Jūsų nuostabios atostogos garantuotos.

  Detalus kelionės aprašymas

  PIRMA DIENA
  Vilnius – Kolombo – Vilnius

  AirGuru kelionės vadovas su Jumis susitiks Vilniaus oro uoste ir keliaus kartu visą pažintinės kelionės dalį. Nusileidžiame Bandaranaikės tarptautiniame oro uoste, kuriame mus pasitiks vietinis rusakalbis gidas. Vykstame į viešbutį GLOBAL TOWERS Kolombe. Kelionės iki viešbučio metu gidas pristatys šalį bei pasidalins svarbiausia informacija apie Šri Lanką. Nakvynė.

  ANTRA DIENA
  Kolombo miestas

  Papusryčiavę, apie 8 valandą ryto, išvyksime į dienos turą po didžiausią miestą Šri Lankoje – šarmingąjį Kolombą. Tai didžiulis uostas, įsikūręs prie Kelanio upės žiočių, dažnai apibūdinamas kaip triukšmingas ir beprotiškas miestas, kurį bent kartą gyvenime būtinai privalote pamatyti. Poilsis ir laisvas laikas viešbutyje. Vakarienė.

  TREČIA DIENA
  Kolombo – Pinavela – Dambula – Habarana

  Papusryčiaujame ir 8 ryto išvykstame iš viešbučio.
  Vykstame į Pinavelos dramblių našlaičių prieglaudą. Tai namai, skirti skirtingo amžiaus ir dydžio drambliams, kurie buvo sužeisti arba palikti likimo valiai laukinėje gamtoje. Čia jie gyvena normalų gyvenimą, kuris niekuo nesiskiria nuo kasdienybės gamtoje: maitinasi, maudosi, žaidžia ir netgi poruojasi. Prieglaudoje galima pamatyti ir dramblių jauniklių, gimusių jau nelaisvėje.

  Po ekskursijos Pinavelos dramblių našlaičių prieglaudoje vykstame į Dambulos šventyklą, iškaldintą olose. Šventyklą sudaro penkios, magiška šviesa apšviestos olos, kuriose išvysime įstabių, žmogaus rankomis iškaldintų, Budos skulptūrų ir spalvingų freskų, vaizduojančių Budos gyvenimą. Dauguma šių skulptūrų yra dengtos auksu, o freskos – ištapytos rudeniškomis spalvomis, tviskančiomis aukso atspindžiais. Dar II a. pr. Kr. rankomis sukurtas šventyklų kompleksas pasiekiamas ne taip ir lengvai – į jį kopiama stačia įkalne lydint beždžionėms, o į vidų patenkama baltu, kolonų įrėmintu koridoriumi. Apžiūrėję šventyklą keliaujame į Habaraną. Vakarienė viešbutyje ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

  KETVIRTA DIENA
  Habarana – Sigirija – Polonaruva – Habarana

  Po pusryčių viešbutyje, 7 valandą ryto leisimės Sigirijos link. 200 metrų aukštyje virš lygumų iškilusi Sigirijos uolos tvirtovė (arba „Liūto uola") – viena trumpiausiai gyvavusių, tačiau dėl to ne mažiau legendinė senųjų laikų Šri Lankos citadelė. Sklinda pasakojimai, kad ji pastatyta vos per 7 metus, o karalius Kassapa savo sostą išlaikė dar 6 metus po to, kai tvirtovė baigta mūryti. Pastatyti tokią tvirtovę buvo tikras žygdarbis, turint galvoje, kad tvirtovė stūkso ant uolos viršūnės ir visas statybines medžiagas žmonėms teko nešti ir kelti itin stačiais šlaitais. Nors uolos viršūnėje iš senovės statinio ne kažin kas belikę, negali paliauti stebėtis tų, kurie statė šią citadelę valia ir ištverme, ir, žinoma, žavėtis iš aukštai atsiveriančiu aplinkinių sodų ir Šri Lankos kraštovaizdžiu. Patarimas, kurio verta paklausyti: kilkite kuo anksčiau ryte, taip galėsite išvengti kaitrios saulės bei turistų minių.

  Pasirinktinai:

  • Safaris drambliais. Dramblys, kadaise šioje šalyje tarnavęs kaip limuzinas, buldozeris, karinis tankas, statuso simbolis, turtas ir naminis gyvūnas, šiandien yra spalvingų eitynių ir pasirodymų dalyvis arba švelnusis milžinas, dovanojantis malonumą tiems, kurie nori pajodinėti. Habaranoje (pačiame kaime) siūlomas safaris drambliais daugeliui turistų tampa ryškiausiu kelionės įspūdžiu – tai ir pramoga, ir nuotykis, o kai kam gal ir vienintelė tokia proga gyvenime. Safario drambliais metu, įsitaisę saugiose sėdynėse ant jų nugarų, maždaug dvi valandas jodinėsite po apylinkes: nukaksite iki seno ežero, naudoto žemių drėkinimui, pakrančių, tada josite pro džiungles ir kirsite ežerą, gal net šiek tiek sušlapdami kojas. Tokios pramogos, lankantis Šri Lankoje, tiesiog nevalia praleisti!

  Keliaujame į Polonaruvą. Tai antrasis seniausias Šri Lankos karalystės miestas, jau beveik skaičiuojantis tūkstantmetį. Polonaruva – karaliaus Vijayabahu I kadaise buvo paskelbtas šalies sostine ir priklauso garsiajam „Kultūriniam trikampiui". Tačiau nors sostine jį paskelbė karalius Vijayabahu I, tik karaliaus Parakramabahu valdymo laikas jis tapo tokiu, koks yra šiandien: su galingais statiniais, prašmatniais parkais ir 2500 hektarų užimančiu vandens rezervuaru, dar vadinamu „Parakramos jūra". Į ekologinio turizmo maršrutus įtraukta Polonaruva skyla į senąjį ir naująjį miestą, o stebėtinai gerai išlikę griuvėsiai yra pažirę po penkias pagrindines miesto dalis. Tarp jų ir vadinamasis „Keturkampis" (taip pat žinomas kaip „Danties relikto šventykla"), šiaurinės miesto dalies statiniai ir statiniai prie ežero krantų (su karališkų rūmų „Nissanka Malla" griuvėsiais).

  • Pasirinktinai:

  Minerija arba Kodulos nacionaliniai parkai. Šoksime į visureigius ir drauge su vedliu nersime gilyn į džiungles, kur galėsime stebėti dideles dramblių šeimynas, gyvenančias laisvėje. Tai vienas iš įspūdingiausių potyrių šios kelionės metu. Po safario visureigiais važiuosime į Habaraną. Čia mūsų lauks vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  PENKTA DIENA
  Habarana – Matalė – Kandis

  Papusryčiavę, 8 valandą ryto, vyksime į Kandį, pakeliui užklysdami į Matalę, kurioje aplankysime garsiuosius prieskoninių augalų sodus. Juose auga prieskoniai ir žolelės, naudojamos tradiciniams Šri Lankos patiekalams gaminti ir įvairiems negalavimams gydyti. Kadaise Šri Lankos prieskoniai itin viliojo pirklius, kurie ištverdavo ilgas keliones jūromis, kad tik galėtų įsigyti šių vertingų prekių.

  Vėliau keliausime į Kandį ir apžiūrėsime „Budos danties šventyklą", kurioje saugoma garsiausia Šri Lankos salos relikvija – vienas iš keturių Budos iltinių dantų. Geriausias laikas lankyti šventyklą – vakarinės apeigos, kurios prasideda 7 val. vakaro. Vakaro prieblandoje šventykla, kur susiburia šimtai piligrimų, ieškančių palaiminimo, skendi pasakiškų šviestuvų ir žvakių šviesoje, o tarp maldos namų sienojų aidi giesmių ir būgnų garsai.

  Aplankę šventyklą grįšime į viešbutį ilsėtis. Vakarą baigsime stebėdami tradicinę Šri Lankos kultūrinę šou programą su dramatiška būgnų ceremonija ir vaikščiojimu per ugnį.

  ŠEŠTA DIENA
  Kandis

  Po pusryčių viešbutyje, 8 valandą ryto, vyksime į ekskursiją po Karališkąjį botanikos sodą. Ši 147 akrų ploto teritorija kadaise buvo paskutinės Kandžio karalienės poilsio sodas. Vėliau jis tapo admirolo, lordo Mauntbateno, vadovavusio sąjungininkams per Antrąjį pasaulinį karą, štabu. Karališkasis botanikos sodas pasaulyje garsėja neaprėpiama augalų įvairove ir yra labiausiai žinomas dėl Orchidėjų namo, kuriame klesti net 300 orchidėjų rūšių. Prieskoninių augalų sode susipažinsime su vietiniais medžiais, augalais ir vijokliais, iš kurių išgaunami ypatingieji Šri Lankos prieskoniai.

  Po to vyksime į traukinių stotį ir leisimės į vieną egzotiškiausių kelionių Jūsų gyvenime. 4 valandas mėgausimės arbatų plantacijų, džiunglių ir vietinių kaimų gyvenimu. Vaizdai verti kiekvieno atokvėpio ir džiugins Jūsų širdį. Vakare laukia poilsis viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

  SEPTINTA DIENA
  Kandis – Nuvara Elija

  Papusryčiavę keliausime į Nuvarą Eliją. Tai kalvotojo Šri Lankos regiono širdis ir pagrindinės garsiosios Ceilono arbatos augimvietės. Čia tarp banguotų kalnų, tarsi aksomine žaluma išklotos, kiek akys užmato, driekiasi arbatos plantacijos, o tarp jų gurgia sraunūs upeliai ir krinta kriokliai. Dėl malonaus vietinio klimato, ūkanotų slėnių ir akivaizdaus britiško charakterio Nuvara Elija jau yra tapusi privaloma lankytina vieta bet kuriame kelionės po Šri Lanką maršrute. Laukia ekskursija po Nuvaros Elijos miestą!

  AŠTUNTA DIENA
  Nuvara Elija – Ela – Buduruvagala – Jala

  Po pusryčių viešbutyje keliausime Jalos link, pakeliui sustodami apžiūrėti Elos properšos. Stabtelėsime prie „Ella Grand Motel" paganyti akių į garsiąją Elo kalnų bedugnę, o nusileidus žemyn mūsų laukia ne mažiau įspūdingas Ravanos krioklių reginys.
  Tikima, kad figūroms, iškaltoms Buduruvagalos uolose – daugiau nė tūkstantis metų. Aukščiausia iš septynių figūrų – Budos figūra, į viršų besistiebianti daugiau nė 15 metrų. Po ekskursijos vyksime į Jalą ilsėtis.

  DEVINTA DIENA
  Jala – Galė – Kalutara Coast

  Pasiėmę specialiai suruoštus pusryčių paketus, leisimės į safarį visureigiais po Ruhunu nacionalinį parką Jaloje. Lydimi vedlio, važiuosime gilyn į džiungles, kur stebėsime vietinius gyvūnus: dramblius, lokius, šernus, elnius, bizonus, beždžiones ir daugelį kitų. Jei nusišypsos sėkmė, pamatysime net leopardus. Išvysime ir pačių įvairiausių paukščių – sparnuočių mylėtojams tikrai bus ką veikti.
  Pasižvalgę, suksime link Indijos vandenyno į poilsio vietą. Joje praleisime net 6 naktis, per kurias galėsime mėgautis Indijos vandenyno bangomis, puikiais paplūdimiais, palmėmis, kokosais ir puikiomis poilsio atostogomis Šri Lankoje!

  DEŠIMTA – PENKIOLIKTA DIENOS
  Laikas poilsiui!

  Vykstame net 6 nakvynių poilsiui prie vandenyno. Mūsų lauks puikūs viešbučiai, gardus maistas ir visiškas atsipalaidavimas.

  PENKIOLIKTA DIENA
  Išvykstame į tarptautinį oro uostą.

  Pakeliui sustosime apžiūrėti Galės tvirtovės. Galė – vienas senųjų Šri Lankos uostų, kur inkarus išmesdavo Šilko Keliu keliaudavę pirkliai. Kadaise jį atradę portugalai, pastatė čia tvirtovę, kurios sutvirtinimų darbus tęsė vėliau ją užėmę olandai. Šiandien Galės tvirtovė įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
  Vėliau vyksime į vėžlių peryklą. Nykstančiai vėžlių populiacijai saugoti sukurtas ne vienas gamtos apsaugos projektas. Vienas jų yra vykdomas pietinėje Šri Lankos pakrantėje, kur vėžliai išplaukia padėti savo kiaušinių. Paplūdimyje iškasę duobutes, jie padeda kiaušinius ir užkasa juos smėlyje, kur iš saulėkaitoje šylančių kiaušinių turėtų išsiristi jaunikliai. Vis dėlto dažnai nutinka priešingai: kiaušinius iškasę žvejai parduoda juos žmonėms. Vykdant vėžlių apsaugos programą, juos iš žvejų superka aplinkosaugininkai, kurie padeda kiaušinius saugiose teritorijose, kur jų negali iškapstyti paukščiai. Iš kiaušinių išsiritę vėžlių jaunikliai po dviejų dienų, nakties metu, paleidžiami į jūrą – taip jų išgyvenimo galimybės išauga.
  Apžiūrėję vėžlių peryklą, važiuosime į Kolombą, kuriame mūsų lauks trumpa ekskursija po miestą. Pasivažinėsime po komercinę miesto dalį – Fortą, kuri šitaip vadinama todėl, kad savu laiku šioje vietoje stovėjo ir portugalų, ir olandų valdytas fortas. Pravažiuosime pro triukšmingą rytietišką Pettah turgų, kuriame knibždėte knibžda žmonės, darda senovinės transporto priemonės, o iš už kiekvieno kampo išnyra mečetės ir šventyklos. Apžiūrėsime induistų ir budistų šventyklą bei Jumi Ul Alfar Jumma mečetę. Miesto apžiūrą tęsime prie Volfendalio protestantų bažnyčios, Hulftsdorpo teismo rūmų, Cinamono soduose, Nepriklausomybės aikštėje ir Bandaranaikės memorialinėje tarptautinėje konferencijų salėje.
  Kelionė baigiasi, tačiau ji dar tikrai ilgam liks mūsų širdyje! Vykstame į oro uostą. Skrydžio registracija ir pagalba iki skrydžio patikros.

  Apgyvendinimas pagal kelionės programą:

  2 nakvynės „Global Towers" viešbutyje

  3* viešbutis Global Towers puikus pasirinkimas, trokštantiems apsigyventi Kolombo centre. 24 valandas dirbančiame restorane sočiai pavalgysite gardžių azijietiškos ir tradicinės šri lankiečių virtuvių patiekalų, o erdviame SPA centre rasite sauną, sūkurinę vonią bei įvairias sveikatingumo procedūras. Visuose numeriuose yra įrengti elegantiški vonios kambariai, svetainės ir valgomojo erdvės, bei, žinoma, Jūsų lauks komfortiškos lovos, kuriose puikiai išsimiegosite.

  **2 nakvynės „Sun Green Resort – Habarana"

  4* poilsio komplekse, apsuptame džiunglių, Sun Green Resort, gerai pailsėsite po įspūdžių kupinų ekskursijų. Šis viešbutis gali pasigirti erdviu SPA centru, dideliais baseinais, ir, žinoma, fantastiškais vaizdais į kalnus. Atsipalaiduosite numeriuose, kuriuose yra vonios kambariai su nemokamais higienos reikmenimis ir plaukų džiovintuvais, oro kondicionieriai, televizoriai bei balkonai.

  2 nakvynės „Swiss Residence" viešbutyje

  Vos penkios minutės nuo Kandžio muziejaus ir įvairiausių šventyklų yra įsikūręs 4* viešbutis Swiss Residence, kuriame Jūsų lauks baseinas, masažo ir kitos sveikatingumo procedūros, geri restoranai, gėrimų baras ir net naktinis klubas. Viešbutyje veikia nemokamas bevielis interneto ryšys. Jaukiuose kambariuose yra visi poilsiui reikalingi patogumai: vonios kambariai, oro kondicionieriai, televizoriai, minibarai bei arbatos/kavos ruošimo rinkiniai.

  1 nakvynė „Queensbury" viešbutyje

  Nuvara Elija įsikūręs 4* viešbutis Queensbury skirtas patogiai viešnagei, kurios metu galėsite naudotis nemokamu bevieliu interneto ryšiu, gardžiai valgyti restorane ar patogiai įsitaisyti terasoje ir mėgautis atsiveriančiu vaizdu į kalnus. Skoningai įrengtuose kambariuose Jūsų lauks vonios kambariai su puikiais higienos reikmenimis, televizoriai, virduliai bei balkonai.

  1 nakvynė „Rain Tree" viešbutyje

  Švariu minimalistiniu stiliumi įrengtas Rain Tree viešbutis šalia įspūdingo ežero. Plaukiosite baseine, pasistiprinsite restorane ir patogiai išsimiegosite. Kambariuose įrengtuose vonios kambariuose išsimaudysite, pažiūrėsite televiziją ar pasiruošę puodelį arbatos mėgausitės ramybe. Svečių patogumui, paruoštos šlepetės, nemokami higienos reikmenys ir plaukų džiovintuvai.

  6 nakvynės „Pandanus Beach Resort & Spa" viešbutyje

  Tikra poilsio šventovė Jūsų laukia 4* viešbutyje Pandanus Beach Resort & Spa. Čia nuostabiai atsikvėpsite po daugybės ekskursijų ir galėsite suguldyti visus įspūdžius į vietas. Rinksitės iš trijų restoranų, kuriuose patiekiami tarptautinės virtuvės patiekalai ir šviežios jūros gėrybės. Įvairiausių gėrimų skanausite jaukiame viešbučio bare. Viešnagės metu plaukiokite baseine, lepinkitės saulės spinduliais deginimosi terasoje, paplušėkite treniruoklių salėje ar apsilankykite SPA centre, kuriame atsiduosite į tikrų profesionalų rankas. Jūsų teisė rinktis, kokios veiklos labiausiai norisi, tad nevaržykite savęs ir džiaukitės atostogomis! Kambariai dekoruoti šviesiomis spalvomis, įpinant ryškesnių tonų, yra elegantiški ir pritaikyti Jūsų poilsiui. Dideli langai kambariams suteikia daug natūralios saulės šviesos. Čia išsimaudysite karštoje vonioje, pažiūrėsite televiziją, pasinaudosite minibaru ir karališkai išsimiegosite.

  Pagrindinės kelionės užsakymo sąlygos:

  • Avansinis mokėjimas – 30 proc., likęs mokėjimas – 30 d. iki kelionės;
  • Skrydžiai vykdomi Turkish Airlines oro linijomis;
  • Tai – autentiškas ir originalus AirGuru egzotinių kelionių organizatoriaus turas;
  • Kelionės vadovas su turistais keliauja iš Lietuvos;
  • Už papildomą priemoką galima rinktis kitą viešbutį (aukštesnio lygio) poilsiui

  Kaip užsisakyti kelionę?

  • Užpildykite užsakymo formą, esančią dešinėje pusėje
  • Atvykite į AirGuru biurą, įsikūrusį Gėlių g. 4, Vilniuje
  • Rašykite mums el. paštu pagalba@airguru.lt
  • Skambinkite mums: +370 700 22 820
  • Rašykite dešinėje pusėje esančiame pokalbių lange
  • Susisiekite su mumis Skype
  Užsisakyk internetu
  €1999
  Ačiū, Jūsų užsakymas gautas. Su Jumis susieksime per artimiausią darbo dieną.
  Keleiviai

  Pasidalink įspūdžiais

  Mokėjimo būdai: