Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

Pasiūlymai

Pažintinė kelionė į Kiniją su AirGuru: tradicijų ir modernumo dermė

2017-02-22. Komentarai:

10 dienų pažintinės kelionės paketas su kelionės vadovu iš Lietuvos!

Pažintinė kelionė į Kiniją su AirGuru: tradicijų ir modernumo dermė
€1799. Pasiūlymas nebegalioja

Išvykimas: 2017 m. birželio 3, 11 d.

Kinija

Kinijos tradicijų ir modernumo dermė: Terakotinė armija, Didžioji kinų siena ir niekada nemiegantis Šanchajus

Kinija stebina. Savo tūkstančius metų siekiančiomis tradicijomis, išradimais, žmonių skaičiumi, pasaulio fabriko statusu. Turbūt visus į Kiniją traukia smalsumas ir klausimas, kaip jie tai sugeba? Šios kelionės maršrutas tobulai apjungia Kinijos tradicinę ir moderniąją puses, atsako į tą kirbantį klausimą bei parodo, kuo Kinija buvo anksčiau ir kuo yra dabar. Pažintinio turo metu aplankysime visus svarbiausius lankytinus objektus Kinijoje, susipažinsime su šimtus metų atgal siekiančiomis tradicijomis ir visa tai – tik per 10 dienų!

Kodėl verta rinktis būtent šį kelionės pasiūlymą?

 1. Kruopščiai atrinkta ir sudėliota kelionės programa;
 2. Patikrinti ir puikiai vertinami viešbučiai;
 3. Kiekviename žingsnyje Jus lydintis kelionės vadovas iš Lietuvos, puikiai žinantis kelionės kryptį;
 4. Jokių paslėptų išlaidų;
 5. Kelionių organizatoriaus AirGuru garantijos: įsipareigojimų draudimas, licencijos ir „Stipriausi Lietuvoje" apdovanojimas už aukščiausią mokumo reitingą.

Kelionės datos:

I grupė:
Išvykimas: 2017 m. birželio 3 d.
Grįžimas: 2017 m. birželio 12 d.

II grupė:
Išvykimas: 2017 m. birželio 11 d.
Grįžimas: 2017 m. birželio 20 d.

Skrydžių laikai:

I grupė:

2017 m. birželio 3 d.
Vilnius – Helsinkis | 11:45-13:25
Helsinkis – Pekinas | 18:20-6:55 (+1 d.)

2017 m. birželio 12 d.
Šanchajus – Helsinkis | 9:20-14:20
Helsinkis – Vilnius | 16:20-17:35

II grupė:

2017 m. birželio 11 d.
Vilnius – Helsinkis | 10:40-12:20
Helsinkis – Pekinas | 18:20-6:55 (+1 d.)

2017 m. birželio 20 d.
Šanchajus – Helsinkis | 09:20-14:20
Helsinkis – Vilnius | 16:30-18:15

Kelionės kainos:

 • Keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiuose kambariuose – €1799/asm.
 • Priemoka už vienvietį kambarį – €230

Į paketo kainą įskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai;
 • Registruojamas ir rankinis bagažai (23 kg ir 56x45x25 cm, max. 8 kg);
 • Pervežimai iš/į oro uostą, vietinio transporto išlaidos;
 • Viešbučiai pagal programą (už priemoką galima rinktis kitus viešbučius), dviviečiai kondicionuojami kambariai;
 • Pusryčiai visomis kelionės dienomis;
 • Pietūs ir vakarienės programoje nurodytomis dienomis;
 • Ekskursijos ir išvykos, nurodytos programoje;
 • Įėjimas į lankomus, programoje nurodytus, objektus;
 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į paketo kainą neįskaičiuota:

 • Kinijos Liaudies Respublikos viza;
 • Sveikatos draudimas;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Alkoholiniai gėrimai;
 • Arbatpinigiai (3-5 EUR vairuotojui/gidui dienai);
 • Papildomas, į programą neįtrauktas maitinimas, ekskursijos ir kitos asmeninės išlaidos.

I kelionės maršrutas:

2017 m. birželio 3 d. Išvykimas iš Vilniaus oro uosto;
2017 m. birželio 4 d. Atvykimas į Pekino Tarptautinį oro uostą, registracija į viešbutį;
2017 m. birželio 5-6 d. Pažintinis turas po Pekiną ir objektus jo apylinkėse;
2017 m. birželio 7 d. Kelionė traukiniu į Sianą, registracija į viešbutį;
2017 m. birželio 8 d. Pažintinis turas po Sianą ir objektus jo apylinkėse;
2017 m. birželio 9 d. Kelionė traukiniu į Šanchajų, registracija į viešbutį;
2017 m. birželio 10-11 d. Pažintinis turas po Šanchajų ir jo apylinkes;
2017 m. birželio 12 d. Skrydis iš Šanchajaus į Vilnių, su persėdimu Helsinkyje.

II kelionės maršrutas:

2017 m. birželio 11 d. Išvykimas iš Vilniaus oro uosto;
2017 m. birželio 12 d. Atvykimas į Pekino Tarptautinį oro uostą, registracija į viešbutį;
2017 m. birželio 13-14 d. Pažintinis turas po Pekiną ir objektus jo apylinkėse;
2017 m. birželio 15 d. Kelionė traukiniu į Sianą, registracija į viešbutį;
2017 m. birželio 16 d. Pažintinis turas po Sianą ir objektus jo apylinkėse;
2017 m. birželio 17 d. Kelionė traukiniu į Šanchajų, registracija į viešbutį;
2017 m. birželio 18-19 d. Pažintinis turas po Šanchajų ir objektus jo apylinkėse;
2017 m. birželio 20 d. Skrydis iš Šanchajaus į Vilnių, su persėdimu Helsinkyje.

Detalus kelionės aprašymas:

PIRMA DIENA (maitinimas lėktuve įskaičiuotas)

Skrydis Vilnius – Helsinkis – Pekinas. Pasitikimas oro uoste, registracija į skrydį, skrydis vienomis patikimiausių ir komfortiškiausių Europos avialinijų Finnair su persėdimu Helsinkyje.

ANTRA DIENA (vakarienė įskaičiuota)

Atvykimas į Pekino tarptautinį oro uostą, pervežimas ir registracija į 3* viešbutį „Beijing Chongwenmen“. Vakarienė. Laisvas vakaras Pekine. Nakvynė viešbutyje.

TREČIA DIENA (pusryčiai, pietūs ir vakarienė įskaičiuoti)

Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija į žymiąją Tiananmen aikštę Pekino centre, pavadintą pagal Tiananmen vartus (liet. „Dangiškosios taikos vartai“), esančius aikštės šiaurėje ir skiriančius aikštę nuo Uždraustojo miesto. Tiananmen aikštė – trečia pagal dydį aikštė pasaulyje, užimanti net 44 hektarų plotą! Toliau aikšte žingsniuosime iki Uždraustojo miesto – taip vadinami imperatoriškieji rūmai, kuriuose gyveno net 24 Mingų ir Čingų dinastijų imperatoriai. Rūmų siena matyti iš toli – ji net 10 metrų aukščio, o praėjus pro vartus įspūdį daro 52 metrų pločio griovys, kadaise saugojęs rūmus nuo užgrobimo. Šiuo metu rūmai visuomenei tarnauja kaip muziejus, kuriame eksponuojamos imperatoriškosios kolekcijos, susidedančios iš porceliano, bronzos dirbinių, tapybos bei kaligrafijos darbų ir dar daug eksponatų, siejamų su Kinijos kultūra. Uždraustasis miestas 1987 m. buvo įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą.

Pietūs. Po pietų ekskursiją tęsime Dangaus šventykloje – ji buvo pastatyta tais pačiais metais, kaip ir Uždraustasis miestas (1406-1420 m.), bei tarnavo kaip Mingų ir Čingų dinastijų imperatorių apeigų vieta, kurioje jie kasmet prašydavo gero derliaus. Aplankę Dangaus šventyklą, visi kartu vyksime į restoraną ragauti tradicinio kinų valgio – Pekino anties. Tai kepta antis, dažniausiai patiekiama su svogūnų laiškais, agurkais, blyneliais bei sojų ar Hoisin padažu. Po vakarienės grįšime į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

KETVIRTA DIENA (pusryčiai, pietūs ir vakarienė įskaičiuoti)

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių keliausime apžiūrėti Didžiosios kinų sienos Badaling dalies – tai labiausiai lankoma ir geriausiai išsaugota sienos dalis, nusidriekusi apie 80 kilometrų. Ar žinojote, kad bendras sienos ilgis kadaise siekė net 8850 kilometrų ir ilgą laiką buvo gajus mitas, jog Didžioji kinų siena matoma iš kosmoso plika akimi? Šį faktą 2004 m. Kinijos mokinių vadovėliuose teko pataisyti, kai pirmasis kinų astronautas Jang Livei, 2003 m. sugrįžęs iš kosmoso, pasakė: „Vaizdas buvo nuostabus, bet aš negalėjau pamatyti Didžiosios sienos“.

Pasivaikščioję Didžiąja kinų siena, vyksime pietauti, o po pietų pajudėsime link Mingų ir Čingų dinastijų imperatoriškųjų kapų, nutolusių maždaug per 50 kilometrų nuo Pekino. Čia aplankysime didžiausią visuomenei atidarytą Mingų dinastijos pradininko imperatoriaus Yongle kapą, vadinamą Chang Ling, gniaužiantį kvapą savo didybe ir tradiciniu kinišku dekoru.

Vyšnia ant ketvirtosios dienos torto bus Pekino olimpinis stadionas, dar kitaip vadinamas „Paukščio lizdu“ dėl savo išskirtinio dizaino. Stadionas buvo suprojektuotas ir pastatytas 2008 m. Pekino vasaros olimpinėms žaidynėms. Jei iki tol kelionėje nuostabą kėlė gigantiški pastatai, tvoros ir sienos, tai išvydę šį stadioną suprasite, kas iš tiesų yra didybė – stadionas vienu metu gali talpinti iki 91 tūkst. žiūrovų. Pakeliui į viešbutį pamatysime Pekino nacionalinį vandens centrą, dar kitaip vadinamą „Vandens kubu“, kuris lygiai taip pat atkreips dėmesį savo neįprasta architektūra. Kaip ir „Paukščio lizdas“, „Vandens kubas“ buvo pastatytas 2008 m. Pekino vasaros olimpinėms žaidynėms, po kurių buvo transformuotas į vandens parką. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

PENKTA DIENA (pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti)

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių keliaujame į traukinių stotį, iš kurios 8 val. 15 min. pajudėsime link Siano – istorinės Kinijos sostinės. Vyksime greituoju traukiniu, tad maždaug tūkstančio kilometrų atstumą įveiksime per 6 valandas. Savarankiški pietūs traukinyje. Išsilaipinę Siane įsiregistruosime į 3* „Days Inn City Center Xi'an“ viešbutį ir skubėsime aplankyti Mažąją laukinių žąsų pagodą – vieną iš dviejų žymiausių pagodų Siane, pastatytą (!) 707-709 metais ir turinčią 15 lygių stogą. Apžiūrėję pagodą, susipažinsime su mokytoju, mus mokysiančiu kaligrafijos – dailios rašybos meno. Tačiau mokytojas, išgirdęs mus taip sakant, turbūt didžiai supyktų, nes kinai kaligrafijoje mato kur kas daugiau: ją supranta kaip filosofiją, judesio, popieriaus ir erdvės susiliejimą. Palavinę rankas aplankysime Didžiąją Siano mečetę, pastatytą ankstyvaisiais Mingų dinastijos laikais. Šioje mečetėje susilieja tradicinė kinų architektūra ir islamiškas funkcionalumas – mečetė pastatyta ne pagal Fengšui taisykles, kaip įprasta Kinijoje, o yra atsukta į Meką; šventyklai puošti buvo naudojami tiek kiniški, tiek arabiški rašmenys. Po apsilankymo mečetėje grįšime į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

ŠEŠTA DIENA (pusryčiai, pietūs ir vakarienė įskaičiuoti)

Pusryčiai viešbutyje. Papusryčiavę anksti ryte, kol dar nėra minios turistų, keliausime aplankyti žymiosios Terakotinės armijos, įsikūrusios Li kalne – pirmojo Kinijos imperatoriaus Čin Ši Huango kapavietės, datuojamos maždaug 210 m. pr. Kr. Pasak istorinių šaltinių, daugiau nei 8 tūkst. molinių karių armija turėjo saugoti imperatorių po jo mirties, o šiam tikslui įgyvendinti buvo pasitelkta daugiau nei 700 tūkst. darbininkų. Įdomu tai, jog visi kariai atrodo skirtingai – jų veido bruožai, ūgis, apranga bei užfiksuoti judesiai skiriasi. Tiesa, 8 tūkstančiai dar ne pabaiga: vis atkasama naujų karių, molinių vežimų, arklių ir kt. Anot archeologų, Terakotinė armija tik maža didesnio nekropolio dalis, kuris bendrai turėtų užimti apie 98 kvadratinių kilometrų plotą. Pietūs.

Kita stotelė – Siano gynybinė siena, dar kitaip vadinama Siano fortų sistema, kadaise saugojusi senąją Kinijos sostinę nuo užkariautojų. Pradėta statyti XIV amžiuje, siena buvo pastatyta keliais etapais ir aptveria maždaug 36 kvadratinių kilometrų stačiakampį plotą. 12-14 metrų aukščio siena dabar pritaikyta miestiečių reikmėms – čia smagu pasivaikščioti, nuo jos viršaus atsiveria puikūs Siano vaizdai.

Po miesto sienos apžiūros vyksime vakarienės ir ragausime tradicinės kinų virtuvės patiekalą – gyoza koldūnus. Šie koldūnai gaminami su kiaulienos, daržovių įdarais, kepami garuose ir patiekiami su sojos padažu. Skanaus! Po vakarienės vykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

SEPTINTA DIENA (pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti)

Pusryčiai viešbutyje. Papusryčiavę ir išsiregistravę iš viešbučio keliaujame į traukinių stotį, kur atsisveikinę su Sianu patraukiame link Šanchajaus, per 7 valandas traukiniu įveiksime maždaug 1400 kilometrų atstumą. Savarankiški pietūs traukinyje. Šanchajuje pirmiausia įsiregistruosime į 3* „Holiday Inn Express Shanghai“ viešbutį ir vėliau aplankysime miesto centre įsikūrusį Nandžingo kelią – Šanchajaus apsipirkimo rojų su šimtais įvairaus dydžio parduotuvių, kuris dar kitaip vadinamas viena judriausių apsipirkimui skirtų vietų pasaulyje. Lėtai žingsniuodami šiuo keliu ir, esant poreikiui, įsigiję keletą smulkmenų, pasieksime Bundą – vakariniame Huangpu upės krante esančią krantinę, populiarią Šanchajaus gyventojų bei turistų pasivaikščiojimų alėją, nusidriekiančią beveik du kilometrus palei upės krantą. Iš čia atsiveria centrinio Šanchajaus panorama, pasakojanti apie įvairialypį miesto veidą: neobaroko, neoklasicizmo, neogotikos bei klasikinės kinų architektūros pastatai maišosi su dangų remiančiais stikliniais dangoraižiais. Daugiau nei 20 milijonų gyventojų namais esantis Šanchajus – vienas didžiausių pasaulyje finansinių centrų, stotelė tarp rytų ir vakarų bei didžiausias pasaulio konteinerinių laivų uostas.

Pasivaikščioję centrinėje Šanchajaus dalyje, patrauksime vakarienės. Po vakarienės laisvas vakaras mieste. Nakvynė viešbutyje.

AŠTUNTA DIENA (pusryčiai, pietūs ir vakarienė įskaičiuoti)

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių iškeliaujame aplankyti Nefrito Budos šventyklos – ši šventykla buvo pastatyta budistų vienuolio Huigen, kuriam kelionės į Tibetą metu buvo padovanotos 5 nefrito Budos statulos, iš kurių 2 vienuolis parsigabeno į Šanchajų ir, surinkęs pakankamai aukų, pastatė šventyklą, joje ir įkurdino dovanotas statulas. Kita stotelė – Šanchajaus muziejus, kuriame saugomas senovinis kinų menas nuo porceliano, tapybos darbų, monetų iki jau minėtų nefrito skulptūrų. Pasidairę po muziejų, daugiau sužinoję apie kinų kultūrą ir papietavę, keliausime pasižvalgyti į miestą iš aukštai.

468 metrų aukščio Rytų Perlo TV bokštas išsiskiria ne tik dydžiu, bet ir dizainu: 3 kolonos apjungia 11 sferų su apžvalgos aikštelėmis viduje. Aikštelių kraštai – iš stiklo, todėl pakilus apima visiško susiliejimo su miestu jausmas.

Po pasivaikščiojimo beveik debesyse patrauksime link Šanchajaus zoologijos sodo, apgyvendinančio virš 6 tūkst. gyvūnų, iš kurių daugiau nei 600 sutinkami tik Kinijoje. Čia pamatysime ir kinų taip mylimas pandas, dažnai rodomas mums televizijos žinių metu, Pietų Kinijos tigrus, liūtus, auksines riestanoses beždžiones ir dar daug kitų. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

DEVINTA DIENA (pusryčiai, pietūs ir vakarienė įskaičiuoti)

Pusryčiai viešbutyje. Papusryčiavę keliausime į Sudžou miestą, nutolusį į šiaurės rytus nuo Šanchajaus per šiek tiek daugiau nei šimtą kilometrų. Sudžou miestas vienas didesnių ekonominių centrų regione, dar vadinamas Kinijos Venecija dėl miestu vingiuojančio kanalo, puošnių tiltų bei sodų – dažnas kinas, išgirdęs, kur susiruošėte keliauti, pasakytų žymų posakį: „Viršuje mes turime rojų, o žemėje – Sudžou“.

Atvykę į Sudžou, patrauksime į Tinklų meistro sodus – dar vieną UNESCO paveldo saugomą objektą. Šie sodai vienas geriausių kinų estetikos ir tradicinės sodininkystės pavyzdžių, kuriame susilieja kinų architektūra, menas, gamta ir iš to gimsta žadą atimantis šedevras.

Po ekskursijos soduose kelionę pratęs kruizas didžiuoju kanalu, tekančių pro Sudžou. Šis kanalas vadinamas seniausiu ir ilgiausiu žmogaus pastatytu kanalu pasaulyje – pirmosios jo dalys datuojamos V a. prieš Kr., visas kanalas driekiasi beveik 1800 kilometrų: nuo Pekino iki pat Hangdžou. Pro Sudžou tekanti kanalo atkarpa stebina savo grožiu: kanalo krantuose žydintys sodai, jį kertantys senoviniai akmeniniai tiltai bei atsiveriantis miesto architektūros grožis visiškai pateisina Kinijos Venecijos vardą. Po pasiplaukiojimo kanalu vėlyvą popietę grįžtame į Šanchajų. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

DEŠIMTA DIENA (pusryčiai, maitinimas lėktuve įskaičiuoti)

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių atsisveikiname su Šanchajumi keliaudami į oro uostą. Skrydis Šanchajus – Helsinkis – Vilnius. Maitinimas lėktuve.

Galimos papildomos veiklos:

 • Kung Fu pasirodymas antrojo vakaro Pekine metu – 45 USD/žmogui;
 • Akrobatų pasirodymas antrojo vakaro Šanchajuje metu – 45 USD/žmogui.

Apgyvendinimas pagal kelionės programą:

Pekinas (3 nakvynės)

3* viešbutis „Beijing Chongwenmen“ yra idealus pasirinkimas tiems, kurie trokšta pamatyti kuo daugiau Pekino. Taip pat jis taps gera užuovėja prireikus atsipalaiduoti po intensyvių pažintinių turų. Viešnagės metu viešbučio svečiai gali ragauti gardų kinišką maistą viešbučio restorane, atsigaivinti gėrimais viešbučio bare. Visame viešbutyje galima naudotis nemokamu bevieliu internetu. Kiekviename viešbučio numeryje rasite oro kondicionierių, plaukų džiovintuvą, chalatą ir šlepetes, telefoną, televizorių, atskirą vonios kambarį.

Sianas (2 nakvynės)

3* „Days Inn City Center Xi'an“ viešbutis įsikūręs pačioje Siano širdyje, todėl pasivaikščiojimai vakare bus puiki idėja čia apsistojus. Viešbutis tiekia gausius kontinentinius pusryčius ir siūlo nemokamą bevielį internetą visose viešbučio erdvėse. Visi viešbučio kambariai kondicionuojami ir pritaikyti būtiniausiems svečių poreikiams.

Šanchajus (3 nakvynės)

3* „Holiday Inn Express Shanghai Putuo“ viešbutis įsikūręs atokesniame kampelyje nuo niekada nemiegančio Šanchajaus centro. Viešbutis gali pasiūlyti moderniai įrengtus kambarius su puikiu vaizdu į miestą, tiek vakarietišką, tiek rytietišką meniu savo restorane, o norintiems geriau pažinti miestą Putuo rajonas patiks dėl gausybės galimybių pasimėgauti vietiniu maistu bei pasilinksminti. Visame viešbutyje veikia nemokamas bevielis internetas, kambariuose yra televizorius su palydovine televizija, dušas, plaukų džiovintuvas ir kiti būtini atributai patogiam apsistojimui kelionės metu.

Dėl galimybės už papildomą priemoką apsistoti aukštesnės klasės viešbučiuose teirautis AirGuru kelionių agento.

Kelionės sąlygos:

 • Užsakant kelionę mokamas 30 proc. avansas. Kelionės atšaukimo atveju šis avansas nėra grąžinamas.
 • Likusi suma mokama ne vėliau nei 30 d. iki išvykimo.
 • Programoje nurodytus viešbučius galima keisti į aukštesnės/žemesnės klasės viešbučius.

Kaip užsisakyti kelionę?

 • Užpildykite užsakymo formą, esančią dešinėje pusėje;
 • Atvykite į AirGuru biurą, įsikūrusį Gėlių g. 4, Vilniuje;
 • Rašykite mums el. paštu pagalba@airguru.lt;
 • Skambinkite mums: +370 700 22 820;
 • Rašykite dešinėje pusėje esančiame pokalbių lange;
 • Susisiekite su mumis Skype.

Pasidalink įspūdžiais

Mokėjimo būdai:

Ieškai kelionės?  Spausk čia!