Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

Pasiūlymai

Pažintinė kelionė su AirGuru: neįprastas pasimatymas su Vietnamu

2017-08-21. Komentarai:

16 d. pažintinė kelionė su kelionės vadovu iš Lietuvos

Pažintinė kelionė su AirGuru: neįprastas pasimatymas su Vietnamu
€2229. Pasiūlymas nebegalioja
€2349

Išvykimai: 2017 m. lapkričio 26 d. ir 2018 m. gegužės 5 d.

Vietnamas
© Autorinis maršrutas

Vietnamas – meilė iš pirmo žvilgsnio

Per pastarąjį dešimtmetį Pietryčių Azija tapo pasaulio keliautojų epicentru. Daugybę amžių nuo Kinijos priklausiusi valstybė, šiandien yra vienas trokštamiausių desertų kiekvieno keliaujančiojo lėkštėje. Vietnamas pasiūlys viską, ko gali trokšti ypatingų potyrių ištroškusi širdis. Nuo krištolo skaidrumo vandens ir įspūdingų paplūdimių iki žaliuojančių ryžių laukų, mangrovės miškų, pelkių, kalnų ir izoliuotų kvapą atimančių salų. Šioje išskirtinėje šalyje savo vietą suras ir trokštantys ramybės bei poilsio, ir ieškantys egzotikos bei nuotykių.

AirGuru komanda skatina Jus nedvejoti ir ryžtis geriausiai kelionei savo gyvenime!

Kodėl verta keliauti į Vietnamą su AirGuru?

 1. Kruopščiai parinktas kelionės maršrutas, išbandytas AirGuru kelionių profesionalų;
 2. Patikrinti ir puikiai vertinami viešbučiai;
 3. Geriausias laikas kelionei – ideali oro temperatūra, kritulių kiekis ir turistų skaičius lankomuose objektuose;
 4. Lietuviškai kalbančio AirGuru kelionės vadovo paslaugos, vykstančio kartu su visais keliautojais iš Lietuvos;
 5. Maksimalus kelionės paketas – minimalios išlaidos kelionės metu;
 6. Kelionių organizatoriaus AirGuru garantijos: įsipareigojimų draudimas, licencijos ir „Stipriausi Lietuvoje" apdovanojimas už aukščiausią mokumo reitingą

Kelionės datos ir kainos:

Išvykimas: 2017 m. lapkričio 26 d. (+1 d.)
Grįžimas: 2017 m. gruodžio 12 d.

Kaina vienam asmeniui, keliaujant ir gyvenant dviese dviviečiuose kambariuose – €2349
Priemoka už vienvietį kambarį – €650

Išvykimas: 2018 m. gegužės 8 d. (+1 d.)
Grįžimas: 2018 m. gegužės 23 d.

Kaina vienam asmeniui, keliaujant ir gyvenant dviese dviviečiuose kambariuose – €2349
Priemoka už vienvietį kambarį – €650

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Stambulas – Hanojus;
 • Lėktuvo bilietai Hošiminas – Stambulas – Vilnius;
 • Vietiniai skrydžiai lėktuvu;
 • Registruojamas ir rankinis bagažai;
 • Pervežimai ir vietinio transporto išlaidos;
 • Viešbučiai pagal programą (už priemoką galima rinktis kitus viešbučius), dviviečiai kondicionuojami kambariai;
 • Pusryčiai ir vakarienės, nurodytomis pagal programą dienomis;
 • Ekskursijos ir išvykos, nurodytos programoje;
 • Įėjimas į lankomus programoje nurodytus objektus;
 • Sveikatos draudimas;
 • Lietuviškai kalbančio AirGuru kelionės vadovo paslaugos, kuris vyks kartu su visais keliautojais iš Lietuvos;
 • Vietnamiečiai gidai, kalbantys rusų ir anglų kalbomis;
 • AirGuru profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba

Į kelionės kainą nėra įskaičiuota:

 • Viza – 25 doleriai/ asmeniui/ mokama atvykus
 • Asmeninės išlaidos;
 • Alkoholiniai gėrimai;
 • Arbatpinigiai;
 • Papildomas, į programą neįtrauktas, maitinimas, ekskursijos ir kitos asmeninės išlaidos

Ar įmanoma atsispirti egzotiškojo Vietnamo kerams?

Detali kelionės programa:

PIRMA DIENA (maitinimas lėktuve)
Vilnius – Stambulas

Pasitikimas Vilniaus oro uoste, registracija į skrydį, patogus ir lengvas skrydis į Hanojų (persėdimas Stambule).

ANTRA DIENA
Stambulas – Hanojus (pusryčiai ir vakarienė)

Atvykstame į Hanojaus oro uostą, pervežimas į 3* viešbutį Gondola Hotel. Pirmoji diena Vietname bus skirta adaptacijai po skrydžio bei susipažinimui su šia nepaprasta šalimi. Laisvas laikas. Vakarienė vietiniame restorane. Nakvynė viešbutyje.

TREČIA DIENA (pusryčiai viešbutyje, vakarienė vietiniame restorane)
Hanojus

Sočiai papusryčiavę, keliausime pasižvalgyti po Hanojų. Medžių alėjose skendintys bulvarai, ežerai, prancūziškos, kiniškos ir vietnamietiškos architektūros mišinys ‒ tai Azijos brangakmenis – Hanojus. Žavingos pagodos ir 36 senosios gatvės senojoje istorinėje Hanojaus dalyje varžysis dėl Jūsų dėmesio. Dieną pradėsime nuo Ho Ši Mino komplekso, kuris susideda iš mauzoliejaus bei prezidento rūmų rezidencijos. Vėliau suksime link Literatūros šventyklos – pirmojo šalies universiteto ir Konfucijaus šventyklos vietos. Apžiūrėsime ir Quan Thanh taoistų šventyklą. Vėliau, pavaikštinėję aplink Hoan Kiem ežerą ir po senają Hanojaus dalį, susidarysite pilną paveikslą apie tradicinę šio miesto kultūrą. Naujų patyrimų kupiną dieną baigsime stebėdami vandens lėlių šou, kuris laikomas ypač ryškiu tradicinių Vietnamo papročių ir kultūros atspindžiu. Vakarienė vietiniame restorane. Nakvynė viešbutyje.

KETVIRTA-PENKTA DIENOS (pilnas maitinimas)
Hanojus – Halongo įlanka

Po pusryčių viešbutyje būkite pasiruošę netikėtumų pilnam kruizui po Halongo įlanką. Tai 2 dienų trukmės kruizas subalansuotas tiems, kurie nori patirti šio gamtos stebuklo – kalkakmenio uolų, smaragdo ryškumo vandenų ir nepamirštamų akimirkų – grožį. Leiskitės į trumpą, tačiau įspūdžių kupiną kelionę po vieną nuostabiausių Vietnamo kampelių kartu su smagia La Vela Premium komanda. Pasimėgaukite jūros peizažo, supamo daugiau nei 3 000 salelių ir uolėtų atodangų, spinduliuojama ramybe. Laive dieną pradėsite Halongo įlankos stiliumi – nuo harmoniją teikiančios Tai Či mankštos, vėliau pasidžiaugsite naujais kulinariniais potyriais tradicinių Vietnamo patiekalų gaminimo demonstracijoje, plaukiosite kajakais po Tamsiąją ir Šviesiąją lagūnas, žvejosite kalmarus, o dieną baigsite nepakartojamu ir nepamirštamu vaizdu – saulėlydžiu įlankoje. Kruizo metu aplankysime Nuostabos Olą – vieną didžiausių Halongo įlankos olų su nuostabiais stalaktitų ir stalagmitų dariniais. Po kruizo išsilaipinsime Tuan Chau uoste.

Grįžtame į Hanojų, laisvas laikas iki traukinio. Prieš Jūsų akis – nuotykių pilna kelionė traukiniu iš Hanojaus į Lao Chai. Tai bus nepamirštama 8 valandų trukmės naktinė kelionė aukščiausios kokybės Chapa Express traukiniu. Jame Jus pasitiks nepriekaištingas komfortas: traukinio kupė Jums paruošta balta patalynė, geriamasis vanduo, elektros prieiga.

ŠEŠTA DIENA (pusryčiai ir vakarienė restoranuose)
Lao Chai – Lech – Lao Chai

Atvyksime į Lao Chai miestelį, įkurtą Hoang Lien nacionalinio parko prieigose. Registracija į išskirtinio ir autentiško dizaino 3* eko-viešbutį Topas Ecolodge. Lao Chai vietovė priklauso Sa Pa regionui, tad čia galėsite susidurti su tikrąją vietinių žmonių kasdienybe ir būsite apsupti žadą atimančių kalnų peizažų. Porą valandų pailsėję, lengvą popietės pasivaikščiojimą pradėsime nuo viešbučio. Nedidelio žygio metu po kojomis versis nuostabūs ryžių terasų vaizdai. Pakilsime į Lech kaimelį. Jame apsilankysime vietinių namuose, susipažinsime su draugiškais Raudonaisiais Dao ir pamatysime kasdienį jų gyvenimą iš arti. Raudonųjų Dao moterys, kaip ir jų protėviai, skuta plaukus ir antakius bei dėvi itin spalvingus kostiumus. Jos garsėja kaip dailiai siuvinėtų rankdarbių meistrės. Po jaudinančios pažinties su vietos gyventojais, keliausime atgal į Topas Ecolodge. Tai – įdomus kelias, einantis palei ryžių terasas ir tiesiai per kabantį tiltą, nuo kurio galėsite užfiksuoti įspūdingų atsiveriančio peizažo nuotraukų. Jūsų gidas papasakos apie savitus vietinio ūkininkavimo ir gyvenimo papročius. Vakarienė laisvai pasirinktoje vietoje. Nakvynė viešbutyje.

SEPTINTA DIENA (pusryčiai ir pietūs)
Lao Chai – Nam Nhiu – Nam Cang – Lao Chai

Mėgaukitės puikiais pusryčiais ir būkite pasiruošę ilgokam pasivaikščiojimui. Keliausite į Hoang Lien nacionalinio parko gilumą, kur netoli Sin Chai kaimelio pradėsite vidutinio sunkumo žygį pėsčiomis. Eisite nepramintais takais ir žvalgysitės į aukštų kalnų, krioklių bei gilių slėnių vaizdus, kurie ilgam įsirėš į Jūsų atmintį. Takas Jus nuves iki Raudonųjų Dao kaimo Nam Nhiu, kur susitiksite su vietiniais žmonėmis. Būsite pakviesti į jų namus paragauti žaliosios arbatos ir susipažinti su ypač paprasta jų buitimi. Užnugaryje palikę kaimą, įsuksite į siaurą dulkėtą kelią, tačiau netrukus Jus priblokš atsivėręs ryžių slėnio, nusagstyto bambukinėmis trobelėmis, kurias derliaus nuėmimo metu vietiniai ūkininkai naudoja nakvynei, vaizdas. Pro ryžių terasas palei upę pasieksite dar vieną unikalų kaimelį – Nam Cang.

Šis kaimas įsikūręs atokiausioje Sa Pos regiono dalyje. Čia gyvenančios Raudonųjų Dao moterys iš visų Vietnamo etninių grupių išsiskiria bene pačiais spalvingiausiais ir įvairiausiais drabužiais. Raudonųjų Dao atstovai garsėja tuo, kad gerai išmano liaudies mediciną: moka ruošti puikias žolelių vonias bei vietinius vaistinius preparatus. Čia Jūsų lauks pietūs „Nam Cang Riverside Lodge" viešbutėlyje. Valgydami gardžius vietinius patiekalus grožėsitės upės tėkme bei už nugarų besidriekiančiomis džiunglėmis. Po pietų lydimi gido, vaikštinėsite po kaimą, stebėdami, kaip vietiniai gyventojai gamina ryžių popierių ir papuošalus, siuvinėja. Grįžę atgal į viešbutį, SPA centre galėsite užsisakyti tradicinę Raudonųjų Dao žolelių vonią. Vakarienė laisvai pasirinktoje vietoje. Nakvynė viešbutyje.

AŠTUNTA DIENA (pusryčiai, vakarienė vietiniame restorane)
Lao Chai – Hanojus – Hošiminas

Po pusryčių galėsite pasirinkti, ką norite veikti tądien: ilsėtis viešbutyje ar kalnų dviračiais važiuoti apžiūrėti apylinkių. Prieš pietus išvyksime į Hanojų, o iš ten skrisime į Hošiminą. Atvykę įsiregistruojame 3* viešbutyje Northern Saigon. Laisvas vakaras megapolyje.

DEVINTA DIENA (pusryčiai viešbutyje, vakarienė vietiniame restorane)
Hošiminas

Pusei dienos vyksime į Cu Chi tunelius. Jei kokia vieta ir gali įkūnyti atkaklų Vietnamo žmonių būdą – tai vargu ar atsirastų geresnis pavyzdys nei garsieji Cu Chi tuneliai. Dabar to paties pavadinimo Hošimino rajone gyvena net apie 350 000 žmonių, o karo su JAV metu gyventojų čia būta apie 80 000. Aktyviausiais savo veikimo metais šis tunelių tinklas tęsėsi nuo pietų Vietnamo sostinės iki sienos su Kambodža. Vien po Cu Chi rajonu po žeme išsiraizgyta daugiau nei 250 km. tunelių. Požeminių tunelių tinklas, kurio kai kurios dalys buvo išsidėsčiusios keliais aukštais, turėjo nesuskaičiuojamai daug liukų, taip pat gyvenamųjų erdvių, sandėlių, ginklų gamyklų, lauko ligoninių, valdymo štabų ir virtuvių. Per šiuos tunelius keliaudavo informacija tarp Vietkongo kontroliuojamų anklavų, kurios buvo atkirstos viena nuo kitos Pietų Vietnamo ir JAV vykdomų žemės bei oro atakų. Po to, kai tunelių atakos pasirodė neefektyvios, amerikiečiai surengė didžiulio masto sprogdinimus, kurie, pasak BBC žurnalistų Tomo Mangoldo ir Johno Penycate‘o, 420 km² teritoriją pavertė „labiausiai subombarduota, išaižyta, dujomis išnuodyta, sunaikinta ir nuniokota žeme visoje karo istorijoje“. Cu Chi dabar yra tapusi Vietnamo moksleivių ir komunistų partijos narių piligrimystės vieta. Po istorijų kupinos dienos grįšite į viešbutį. Laisvas laikas. Vakarienė laisvai pasirinktoje vietoje. Nakvynė viešbutyje.

Po jų trauksime pasižvalgyti po patį Hošimino miestą, anksčiau išdidžiai vadintą Saigonu. Jame pirmiausia aplankysime Vienybės rūmus. Tai – karališkų palmių apsuptyje esantis XX a. septintojo dešimtmečio architektūros pavyzdys, keliantis baugią nuotaiką, kuri intriguoja ir vilioja pasivaikščioti po apleistas rūmų sales. Pirmieji komunistų tankai, pasiekę Saigoną, įsiveržė į rūmus 1975 m. balandžio 30 d. ir, rodos, nuo tada laikas čia sustojo. Šis pastatas kelia ryškias asociacijas su tais metais miestą ištikusia kapituliacija, tačiau žavi nepaprastomis pastato architektūrinėmis detalėmis ir tą laikmetį menančias motyvais.

Po to pirmajame Hošimino rajone aplankysime Ben Thanh turgų. Tai puiki vieta įsigyti vietinių rankdarbių, garsių prekių ženklų gaminių, vietnamietiško meno dirbinių bei kitų suvenyrų. Šiame turguje taipogi galėsite paragauti Vietnamo gatvės maisto – čia gausu maisto prekystalių – arba, pavargus nuo derybų su prekeiviais, atsigaivinti šaltu ir gardžiu gėrimu. Toliau lankysime Dievo Motinos katedrą, iškilusią 1877‒1883 m. Neoromaniškojo stiliaus plytų bažnyčia su kvadratiniais 40 m. aukščio bokštais ir metaliniais špiliais jų viršuje, pavadinta Šv. Mergelės Marijos garbei. Vidinėse bažnyčios sienose įmontuotos lentelės su maldų žodžiais, kai kur išlikę vitražų. Ekskursiją baigsime apžiūrėdami Thien Hau pagodą, kinų miestelį, karo muziejų bei centrinio pašto pastatą. Laisvas laikas. Vakarienė laisvai pasirinktoje vietoje. Nakvynė viešbutyje.

DEŠIMTA-VIENUOLIKTA DIENOS (pusryčiai, vakarienė)
Hošiminas – Mekongo upės delta

Jūsų laukia dar vienas kruizas! Po pusryčių išsiregistruosime iš viešbučio ir pasiruošime kruizui po Mekongo upės deltą. Nuo Tibeto plynaukštės savo vandenis per šešias šalis neša galingasis Mekongas – upė, teikianti gyvybę ir namus milijonams žmonių. Ne veltui kadaise ji buvo praminta visų upių motina. Devynios šios upės žiotys suplukdo tiek daug sąnašų, kad taip per ilgus amžius susiformavo vieną didžiausių (40 000 km²) ir vis dar tebedidėjančių deltų pasaulyje – Mekongo deltą. Čia atsiranda didžiųjų upės srovių labirintas ir atokesni kanalai, supami vešlios augmenijos, pelkių ir žaliuojančių ryžių laukų. Mažuose Mekongo deltos žvejų kaimeliuose ir laivuose, prisitaikę prie amžino upės ritmo, gyvena daugiau nei 13 milijonų žmonių. Savomis akimis pamatyti, išragauti ir išgirsti tai, kas auštant vyksta plaukiojančiame Mekongo deltos turguje – gali būti viena įspūdingiausių gyvenimo patirčių. Nakvynė laive.

Po pusryčių plauksime ilga plokščiadugne valtimi po plaukiojantį Cai Rang turgų ir apsilankysime pas vietinę šeimą, kuri verčiasi vermišelių gamyba. Po kruizo grįšime į senąjį Hošiminą. Laisvas pusdienis Hošimine. Vakarieniaujame vietiniame restorane. Nakvynė viešbutyje.

DVYLIKTA-ŠEŠIOLIKTA DIENOS
Mui Ne

Laikas tingiam poilsiui! Išsiregistravę iš viešbučio vyksime į europiečių pamėgtą Mui Ne kurortą. Ten registruosimės laisvai pasirinktame viešbutyje ir ilsėsimės 5 dienas (4 nakvynės).

ŠEŠIOLIKTA-SEPTYNIOLIKTA DIENOS (pusryčiai/maitinimas lėktuve)
Hošiminas – Stambulas – Vilnius

Išsiregistruojame iš viešbučio ir vykstame į oro uosto kelionei namo. Jei užpuls liūdesys, neverta kreipti į jį dėmesio, nes Vietnamas Jūsų širdyse išliks dar labai ilgam.

Apgyvendinimas kelionės metu:

Hanojus (2 nakvynės)

3* viešbutis Gondola Hotel įsikūręs senojo miesto centre, todėl nuo jo lengvai pasieksite visas patraukliausias miesto vietas pėsčiomis. Viešbutyje veikia greitaeigis nemokamas bevielis interneto ryšys. Viešbutyje yra tradicinės Vietnamo virtuvės restoranas, taip pat tiekiantis tarptautinės ir Azijos virtuvės patiekalus. Pirmajame viešbučio aukšte veikiančioje kavinėje galėsite pasimėgauti gėrimais.

La Vela Premium 4* kruizas Halongo įlankoje

Prabangus ir puikiai įvertintas kruizas Halongo įlankoje – lyg puikus viešbutis ant vandens. Privačiuose kajutėse rasite moderniai įrengtus vonios kambarius, plokščiaekranius TV, karališkas dvigules lovas bei visą kitą, ko reikia ramiam poilsiui po aktyvios dienos ant denio bei ekskursijose.

Sa Pa (2 nakvynės)

3* viešbutis Topas Ecolodge išsiskiria savo nepaprasta lokacija. Čia gyvensite apsupti kalnų ramybės ir žaliuojančių ryžių terasų. Viešbutis ypač patiks keliautojams, kurie nori iš arčiau pažvelgti į autentišką vietos žmonių gyvenimą. Viešnagės metu viešbutis savo svečiams siūlo naudotis nemokamu interneto ryšiu, dviračiais. Kambariuose Jus pasitiks tradicinis šio regiono interjeras: akmens sienos ir originalūs mediniai baldai. Viešbutyje taip pat yra jauki terasa su pritrenkiančiu vaizdu į ryžių terasas.

Hošiminas (3 nakvynės)

3* viešbutis Northern Saigon puikiai tiks Jūsų pažinčiai su charizmatiškuoju Hošiminu. Jame puikiai pailsėsite po aktyvios dienos, praleistos tyrinėjant miestą. Vos 15 minučių kelio nuo Ben Thanh turgaus įsikūręs viešbutis yra mylimas poilsiautojų. Gardūs patiekalai ruošiami restorane, o gėrimais atsigaivinti galėsite jaukiame bare. Norėdami atsipalaiduoti rinkitės treniruoklių salę arba sūkurinę vonią. Visame viešbutyje galėsite naudotis bevieliu interneto ryšiu. Visuose puikiai įrengtuose numeriuose yra privatūs vonios kambariai, kuriuose pasirūpinta plaukų džiovintuvais, nemokamais higienos reikmenimis, šlepetėmis bei chalatais, taip pat yra televizoriai, oro kondicionieriai, telefonai, arbatos/kavos rinkiniai.

Poilsis Mui Ne (4 nakvynės)

Į kelionės kainą įskaičiuotas poilsis 4* viešbutyje Sunny Beach Deluxe Sea View tipo kambariuose. Viešbutis įsikūręs šalia nuostabaus grožio Mui Ne paplūdimio. Dienas leiskite plaukiodami lauko ir vidaus baseinuose, kaitindamiesi deginimosi terasoje, lankydamiesi SPA ir sveikatingumo centre (mokama), palaikydami tobulas kūno formas treniruoklių salėje, važinėdamiesi dviračiais, išbandydami burlenčių sportą (mokama), žaisdami biliardą. Išalkę skubėkite į viešbučio restoraną, kuriame tiekiami vietinės ir tarptautinės virtuvių patiekalai, o gėrimais atsigaivinkite kokteilių bare. Viešbutyje veikia nemokamas bevielio interneto ryšys.

ARBA

Poilsis Phu Quoc saloje (4 nakvynės) +210€

Į kelionės kainą įskaičiuotas (skrydis, pervežimas, pusryčiai, nakvynės) poilsis 4* viešbutyje Saigon Phu Quoc Resort & Spa. Viešbutyje Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus personalas, kuris pasirūpins, kad Jūsų atokvėpis būtų itin kokybiškas. Kiekvieną dieną pradėsite gardžiais pusryčiais, o vėliau galėsite ilsėtis šalia esančiame įspūdingo grožio paplūdimyje. Saulėtas dienas leiskite plaukiodami žydrame baseine, degindamiesi saulės terasoje, sportuodami treniruoklių salėje, mėgaudamiesi sūkurine vonia (mokama), masažais (mokama), sauna (mokama) bei kitomis SPA centro teikiamomis paslaugomis (mokama). Jei norisi aktyvesnių pramogų, galite rinktis paviršinį ar giluminį nardymą (mokama), dviračius, žvejybą (mokama), teniso kortus, stalo tenisą ar biliardą. Visame viešbutyje galima naudotis nemokamu bevielio interneto ryšiu.

Puikiai įrengtuose numeriuose kaip reikiant pailsėsite. Juose yra privatūs, erdvūs vonios kambariai, oro kondicionieriai, televizoriai, balkonai/terasos ir, žinoma, karališkos lovos.

Pagrindinės kelionės užsakymo sąlygos:

 • Avansinis mokėjimas – 30 proc., likęs mokėjimas – 30 d. iki kelionės.
 • Skrydžiai vykdomi Turkish Airlines ir Vietnam Airlines oro linijomis;
 • Tai – autentiškas ir originalus AirGuru egzotinių kelionių organizatoriaus turas.
 • Kelionės vadovas vyksta kartu su turistais iš Lietuvos;
 • Už papildomą priemoką galima rinktis kitą viešbutį (aukštesnio lygio) Mui Ne arba poilsį Phu Quoc saloje.

Kaip užsisakyti šią kelionę?

 • Užpildykite užsakymo formą, esančią po šiuo pasiūlymu
 • Atvykite į AirGuru biurą, įsikūrusį Gėlių g. 4, Vilniuje
 • Rašykite mums el. paštu pagalba@airguru.lt
 • Skambinkite mums: +370 700 22 820
 • Rašykite dešinėje pusėje esančiame pokalbių lange
 • Susisiekite su mumis Skype

Pasidalink įspūdžiais

Mokėjimo būdai: