Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

Pasiūlymai

Pažintinė kelionė su AirGuru: neįprastas pasimatymas su Vietnamu

2017-03-02. Komentarai:

19 d. pažintinė kelionė su kelionės vadovu iš Lietuvos

Pažintinė kelionė su AirGuru: neįprastas pasimatymas su Vietnamu
€2149. Pasiūlymas nebegalioja

Išvykimai: 2017 m. gegužės 5 d.

Vietnamas

Vietnamas – meilė iš pirmo žvilgsnio

Per pastarąjį dešimtmetį Pietryčių Azija tapo pasaulio keliautojų epicentru. Daugybę amžių nuo Kinijos priklausiusi valstybė, šiandien yra vienas trokštamiausių desertų kiekvieno keliaujančiojo lėkštėje. Vietnamas pasiūlys viską, ko gali trokšti ypatingų potyrių ištroškusi širdis. Nuo krikštolo skaidrumo vandens ir įspūdingų paplūdimių iki žaliuojančių ryžių laukų, mangrovės miškų, pelkių, kalnų ir izoliuotų kvapą atimančių salų. Šioje išskirtinėje šalyje savo vietą suras ir trokštantys ramybės bei poilsio, ir ieškantys egzotikos bei nuotykių.

AirGuru komanda skatina Jus nedvejoti ir ryžtis geriausiai kelionei savo gyvenime!

Kodėl verta keliauti į Vietnamą su AirGuru?

 1. Kruopščiai parinktas kelionės maršrutas, išbandytas AirGuru kelionių profesionalų;
 2. Patikrinti ir puikiai vertinami viešbučiai;
 3. Geriausias laikas kelionei - ideali oro temperatūra, kritulių kiekis ir turistų skaičius lankomuose objektuose;
 4. Kiekviename žingsnyje Jus lydintis kelionių vadovas, puikiai pažįstantis kelionės kryptį;
 5. Maksimalus kelionės paketas - minimalios išlaidos kelionės metu;
 6. Kelionių organizatoriaus AirGuru garantijos: įsipareigojimų draudimas, licencijos ir „Stipriausi Lietuvoje" apdovanojimas už aukščiausią mokumo reitingą

Kelionės datos ir kainos:

Išvykimas: 2017 m. gegužės 5 d.
Grįžimas: 2017 m. gegužės 23 d.
Kaina vienam asmeniui gyvenant dviese dviviečiame kambaryje – €2149
Priemoka už vienvietį kambarį – nuo €600 (priklausomai nuo paskutinio pasirinkto viešbučio)

Moteris keliauja viena ir ieško kambario draugės, dalintis dvivietį kambarį
Vyras keliauja vienas ir ieško kambario draugo, dalintis dvivietį kambarį

Skrydžiai ir skrydžių laikai:

 • 2017 m. gegužės 5 d.
  Vilnius - Stambulas | 19:20–22:05 (persėdimas 4 val. 15 min.)
  Stambulas - Hanojus | 02:20–19:55 (+ 1 d.)

 • 2017 m. gegužės 22 d.
  Hošiminas - Stambulas | 20:25–04:15 (+ 1 d.) (persėdimas 3 val. 40 min.)
  Stambulas - Vilnius | 07:55–10:30

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Stambulas – Hanojus;
 • Lėktuvo bilietai Hošiminas – Stambulas – Vilnius;
 • Vietiniai skrydžiai lėktuvu;
 • Registruojamas ir rankinis bagažai;
 • Pervežimai ir vietinio transporto išlaidos;
 • Viešbučiai pagal programą (už priemoką galima rinktis kitus viešbučius), dviviečiai kondicionuojami kambariai;
 • Pusryčiai visomis kelionės dienomis;
 • Pietūs ir vakarienės nurodytomis pagal programą dienomis;
 • Ekskursijos ir išvykos, nurodytos programoje;
 • Įėjimas į lankomus programoje nurodytus objektus;
 • Sveikatos draudimas;
 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • Vietnamiečiai gidai, kalbantys rusų ir anglų kalbomis;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas;
 • AirGuru komandos rūpestis ir pagalba 24/7.

Į kelionės kainą nėra įskaičiuota:

 • Asmeninės išlaidos;
 • Alkoholiniai gėrimai;
 • Arbatpinigiai;
 • Papildomas, į programą neįtrauktas, maitinimas, ekskursijos ir kitos asmeninės išlaidos;

Ar įmanoma atsispirti egzotiškojo Vietnamo kerams?

Kelionės maršrutas:

PIRMA DIENA Išvykimas iš Vilniaus oro uosto.
ANTRA DIENA Atvykimas į Hanojaus oro uostą, pervežimai, registracija į 3* viešbutį Gondola Hotel.
TREČIA DIENA Ekskursija po Hanojų.
KETVIRTA DIENA Vienos dienos kelionė į Hoa Lu - Tam Coc.
PENKTA–ŠEŠTA DIENOS Dviejų dienų kruizas po Halongo įlanką.
SEPTINTA DIENA Kelionė naktiniu traukiniu į Sapą - Hoang Lien nacionalinio parko link. Atvykimas į Hoang Lien nacionalinį parką. Registracija į 3* Topas Ecolodge viešbutį. AŠTUNTA DIENA Visos dienos, vidutinio sunkumo trekingas pėsčiomis po Hoang Lien nacionalinį parką.
DEVINTA DIENA Po pietų išvykimas į Hanojų. Vidinis skrydis iš Hanojaus į Hošiminą, registracija į 4* viešbutį Liberty Central Saigon Riverside.
DEŠIMTA DIENA Ekskursija po Hošiminą bei popietinė ekskursija į Cu Chi tunelių tinklą.
VIENUOLIKTA–DVYLIKTA DIENOS Po pusryčių išsiregistravimas iš viešbučio. Kruizas su nakvyne laive po Mekongo deltą. Kitą dieną – grįžimas į Hošiminą. Nakvynė 4* viešbutyje Liberty Central Saigon Riverside.
TRYLIKTA–AŠTUONIOLIKTA DIENOS Pervežimas į Mui Ne. Poilsis pasirinktame viešbutyje ant jūros kranto.
AŠTUONIOLIKTA–DEVYNIOLIKTA DIENOS Skrydis į Vilnių.

Detali kelionės programa:

PIRMA DIENA (maitinimas lėktuve)
Vilnius – Stambulas
Pasitikimas Vilniaus oro uoste, registracija į skrydį, patogus ir lengvas skrydis į Hanojų (persėdimas Stambule).

ANTRA DIENA (pusryčiai lėktuve)
Stambulas – Hanojus
Atvykstame į Hanojaus oro uostą, pervežimas į 3* viešbutį Gondola Hotel. Pirmoji diena Vietname bus skirta adaptacijai po skrydžio bei susipažinimui su šia nepaprasta šalimi. Laisvas laikas. Vakarienė vyks Jūsų individualiai pasirinktoje vietoje. Nakvynė viešbutyje.

TREČIA DIENA (pusryčiai)
Hanojus
Sočiai papusryčiavę, keliausime pasižvalgyti po Hanojų. Medžių alėjose skendintys bulvarai, ežerai, prancūziškos, kiniškos ir vietnamietiškos architektūros mišinys ‒ tai Azijos brangakmenis – Hanojus. Žavingos pagodos ir 36 senosios gatvės senojoje istorinėje Hanojaus dalyje varžysis dėl Jūsų dėmesio. Dieną pradėsime nuo Ho Ši Mino komplekso, kuris susideda iš mauzoliejaus bei prezidento rūmų rezidencijos. Vėliau suksime link Literatūros šventyklos – pirmojo šalies universiteto ir Konfucijaus šventyklos vietos. Turėsime progą stebėti tradicinį muzikinį pasirodymą. Popiet galėsite išsirinkti, kokį Hanojaus muziejų apžiūrėti Jums būtų įdomiausia: Etimologijos muziejų, Moterų muziejų, Istorijos muziejų ar Quan Thanh taoistų šventyklą. Vėliau, pavaikštinėję aplink Hoan Kiem ežerą ir po senają Hanojaus dalį, susidarysite pilną paveikslą apie tradicinę šio miesto kultūrą. Naujų patyrimų kupiną dieną baigsime stebėdami vandens lėlių šou, kuris laikomas ypac ryškiu tradicinių Vietnamo papročių ir kultūros atspindžiu. Vakarienė laisvai pasirinktoje vietoje. Nakvynė viešbutyje.

KETVIRTA DIENA (pusryčiai)
Hanojus – Ninh Binhas – Hoa Lu – Hanojus
Po pusryčių važiuosime Ninh Binho miesto link (apie 2 val. kelio, 110 km. į Pietus nuo Hanojaus). Jis įkurtas prie Halongo įlankos ir senosios Vietnamo sostinės. Tai bus įspūdinga diena! Iš pradžių dvi valandas plauksime upe Tam Coc regione, kur akis džiugins nepaprasti vaizdai: ryžių terasos, kalkakmenio uolos, lyg bokštai kylančios aukštai virš jūsų galvų. Savarankiškai papietavę viename iš paupio restoranų, 4 km važiuosime ramiu kaimo keliu link Hoa Lu. Tai – prieš 11 amžių klestėjusi buvusi Vietnamo sostinė. Joje apžiūrėsime dvi šventyklas, skirtas Karaliui Dinh ir Karaliui Le, kuris X a. čia ir įkūrė didįjį miestą. Po įsimintinos dienos grįšime atgal į Hanojų. Vakarienė laisvai pasirinktoje vietoje. Nakvynė viešbutyje.

PENKTA-ŠEŠTA DIENOS (pilnas maitinimas)
Hanojus – Halongo įlanka – Lao Chai
Po pusryčių viešbutyje būkite pasiruošę netikėtumų pilnam kruizui po Halongo įlanką. Tai 2 dienų trukmės kruizas subalansuotas tiems, kurie nori patirti šio gamtos stebuklo – kalkakmenio uolų, smaragdo ryškumo vandenų ir nepamirštamų akimirkų – grožį. Leiskitės į trumpą, tačiau įspūdžių kupiną kelionę po vieną nuostabiausių Vietnamo kampelių kartu su smagia La Vela Premium komanda. Pasimėgaukite jūros peizažo, supamo daugiau nei 3 000 salelių ir uolėtų atodangų, spinduliuojama ramybe. Laive dieną pradėsite Halongo įlankos stiliumi – nuo harmoniją teikiančios Tai Či mankštos, vėliau pasidžiaugsite naujais kulinariniais potyriais tradicinių Vietnamo patiekalų gaminimo demonstracijoje, plaukiosite kajakais po Tamsiąją ir Šviesiąją lagūnas, žvejosite kalmarus, o dieną baigsite nepakartojamu ir nepamirštamu vaizdu – saulėlydžiu įlankoje. Kruizo metu aplankysime Nuostabos Olą - vieną didžiausių Halongo įlankos olų su nuostabiais stalaktitų ir stalagmitų dariniais. Po kruizo išsilaipinsime Tuan Chau uoste.

Prieš Jūsų akis – nuotykių pilna kelionė traukiniu iš Hanojaus į Lao Chai. Tai bus nepamirštama 8 valandų trukmės naktinė kelionė aukščiausios kokybės Chapa Express traukiniu. Jame Jus pasitiks nepriekaištingas komfortas: traukinio kupė Jums paruošta balta patalynė, geriamasis vanduo, elektros prieiga.

SEPTINTA DIENA (pusryčiai)
Lao Chai – Lech – Lao Chai
Atvyksime į Lao Chai miestelį, įkurtą Hoang Lien nacionalinio parko prieigose. Registracija į išskirtinio ir autentiško dizaino 3* eko-viešbutį Topas Ecolodge. Lao Chai vietovė priklauso Sa Pa regionui, tad čia galėsite susidurti su tikrąją vietinių žmonių kasdienybe ir būsite apsupti žadą atimančių kalnų peizažų. Porą valandų pailsėję, lengvą popietės pasivaikščiojimą pradėsime nuo viešbučio. Nedidelio žygio metu po kojomis versis nuostabūs ryžių terasų vaizdai. Pakilsime į Lech kaimelį. Jame apsilankysime vietinių namuose, susipažinsime su draugiškais Raudonaisiais Dao ir pamatysime kasdienį jų gyvenimą iš arti. Raudonųjų Dao moterys, kaip ir jų protėviai, skuta plaukus ir antakius bei dėvi itin spalvingus kostiumus. Jos garsėja kaip dailiai siuvinėtų rankdarbių meistrės. Po jaudinančios pažinties su vietos gyventojais, keliausime atgal į Topas Ecolodge. Tai – įdomus kelias, einantis palei ryžių terasas ir tiesiai per kabantį tiltą, nuo kurio galėsite užfiksuoti įspūdingų atsiveriančio peizažo nuotraukų. Jūsų gidas papasakos apie savitus vietinio ūkininkavimo ir gyvenimo papročius. Vakarienė laisvai pasirinktoje vietoje. Nakvynė viešbutyje.

AŠTUNTA DIENA (pusryčiai ir pietūs)
Lao Chai – Nam Nhiu – Nam Cang – Lao Chai
Mėgaukitės puikiais pusryčiais ir būkite pasiruošę ilgokam pasivaikščiojimui. Keliausite į Hoang Lien nacionalinio parko gilumą, kur netoli Sin Chai kaimelio pradėsite vidutinio sunkumo žygį pėsčiomis. Eisite nepramintais takais ir žvalgysitės į aukštų kalnų, krioklių bei gilių slėnių vaizdus, kurie ilgam įsirėš į Jūsų atmintį. Takas Jus nuves iki Raudonųjų Dao kaimo Nam Nhiu, kur susitiksite su vietiniais žmonėmis. Būsite pakviesti į jų namus paragauti žaliosios arbatos ir susipažinti su ypač paprasta jų buitimi. Užnugaryje palikę kaimą, įsuksite į siaurą dulkėtą kelią, tačiau netrukus Jus priblokš atsivėręs ryžių slėnio, nusagstyto bambukinėmis trobelėmis, kurias derliaus nuėmimo metu vietiniai ūkininkai naudoja nakvynei, vaizdas. Pro ryžių terasas palei upę pasieksite dar vieną unikalų kaimelį – Nam Cang.

Šis kaimas įsikūręs atokiausioje Sa Pos regiono dalyje. Čia gyvenančios Raudonųjų Dao moterys iš visų Vietnamo etninių grupių išsiskiria bene pačiais spalvingiausiais ir įvairiausiais drabužiais. Raudonųjų Dao atstovai garsėja tuo, kad gerai išmano liaudies mediciną: moka ruošti puikias žolelių vonias bei vietinius vaistinius preparatus. Čia Jūsų lauks pietūs „Nam Cang Riverside Lodge" viešbutėlyje. Valgydami gardžius vietinius patiekalus grožėsitės upės tėkme bei už nugarų besidriekiančiomis džiunglėmis. Po pietų lydimi gido, vaikštinėsite po kaimą, stebėdami, kaip vietiniai gyventojai gamina ryžių popierių ir papuošalus, siuvinėja. Grįžę atgal į viešbutį, SPA centre galėsite užsisakyti tradicinę Raudonųjų Dao žolelių vonią. Vakarienė laisvai pasirinktoje vietoje. Nakvynė viešbutyje.

DEVINTA DIENA (pusryčiai)
Lao Chai – Hanojus – Hošiminas Po pusryčių galėsite pasirinkti, ką norite veikti tądien: ilsėtis viešbutyje ar kalnų dviračiais važiuoti apžiūrėti apylinkių. Prieš pietus išvyksime į Hanojų, o iš ten skrisime į Hošiminą. Atvykę įsiregistruojame 4* viešbutyje Liberty Central Saigon Riverside. Laisvas vakaras megapolyje.

DEŠIMTA DIENA (pusryčiai)
Po pusryčių trauksime pasižvalgyti po patį Hošimino miestą, anksčiau išdidžiai vadintą Saigonu. Jame pirmiausia aplankysime Vienybės rūmus. Tai – karališkų palmių apsuptyje esantis XX a. septintojo dešimtmečio architektūros pavyzdys, keliantis baugią nuotaiką, kuri intriguoja ir vilioja pasivaikščioti po apleistas rūmų sales. Pirmieji komunistų tankai, pasiekę Saigoną, įsiveržė į rūmus 1975 m. balandžio 30 d. ir, rodos, nuo tada laikas čia sustojo. Šis pastatas kelia ryškias asociacijas su tais metais miestą ištikusia kapituliacija, tačiau žavi nepaprastomis pastato architektūrinėmis detalėmis ir tą laikmetį menančias motyvais.

Po to pirmajame Hošimino rajone aplankysime Ben Thanh turgų. Tai puiki vieta įsigyti vietinių rankdarbių, garsių prekių ženklų gaminių, vietnamietiško meno dirbinių bei kitų suvenyrų. Šiame turguje taipogi galėsite paragauti Vietnamo gatvės maisto – čia gausu maisto prekystalių – arba, pavargus nuo derybų su prekeiviais, atsigaivinti šaltu ir gardžiu gėrimu. Toliau lankysime Dievo Motinos katedrą, iškilusią 1877‒1883 m. Neoromaniškojo stiliaus plytų bažnyčia su kvadratiniais 40 m. aukščio bokštais ir metaliniais špiliais jų viršuje, pavadinta Šv. Mergelės Marijos garbei. Vidinėse bažnyčios sienose įmontuotos lentelės su maldų žodžiais, kai kur išlikę vitražų. Ekskursiją baigsime apžiūrėdami Thien Hau pagodą, kinų miestelį, karo muziejų bei centrinio pašto pastatą. Laisvas laikas. Vakarienė laisvai pasirinktoje vietoje. Nakvynė viešbutyje.

Tą pačią dieną, pietų pusei dienos vyksime į Cu Chi tunelius. Jei kokia vieta ir gali įkūnyti atkaklų Vietnamo žmonių būdą – tai vargu ar atsirastų geresnis pavyzdys nei garsieji Cu Chi tuneliai. Dabar to paties pavadinimo Hošimino rajone gyvena net apie 350 000 žmonių, o karo su JAV metu gyventojų čia būta apie 80 000. Aktyviausiais savo veikimo metais šis tunelių tinklas tęsėsi nuo pietų Vietnamo sostinės iki sienos su Kambodža. Vien po Cu Chi rajonu po žeme išsiraizgyta daugiau nei 250 km. tunelių. Požeminių tunelių tinklas, kurio kai kurios dalys buvo išsidėsčiusios keliais aukštais, turėjo nesuskaičiuojamai daug liukų, taip pat gyvenamųjų erdvių, sandėlių, ginklų gamyklų, lauko ligoninių, valdymo štabų ir virtuvių. Per šiuos tunelius keliaudavo informacija tarp Vietkongo kontroliuojamų anklavų, kurios buvo atkirstos viena nuo kitos Pietų Vietnamo ir JAV vykdomų žemės bei oro atakų. Po to, kai tunelių atakos pasirodė neefektyvios, amerikiečiai surengė didžiulio masto sprogdinimus, kurie, pasak BBC žurnalistų Tomo Mangoldo ir Johno Penycate‘o, 420 km² teritoriją pavertė „labiausiai subombarduota, išaižyta, dujomis išnuodyta, sunaikinta ir nuniokota žeme visoje karo istorijoje“. Cu Chi dabar yra tapusi Vietnamo moksleivių ir komunistų partijos narių piligrimystės vieta. Po istorijų kupinos dienos grįšite į viešbutį. Laisvas laikas. Vakarienė laisvai pasirinktoje vietoje. Nakvynė viešbutyje.

VIENUOLIKTA DIENA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Hošiminas – Mekongo upės delta
Jūsų laukia dar vienas kruizas! Po pusryčių išsiregistruosime iš viešbučio ir pasiruošime kruizui po Mekongo upės deltą. Nuo Tibeto plynaukštės savo vandenis per šešias šalis neša galingasis Mekongas – upė, teikianti gyvybę ir namus milijonams žmonių. Ne veltui kadaise ji buvo praminta visų upių motina. Devynios šios upės žiotys suplukdo tiek daug sąnašų, kad taip per ilgus amžius susiformavo vieną didžiausių (40 000 km²) ir vis dar tebedidėjančių deltų pasaulyje – Mekongo deltą. Čia atsiranda didžiųjų upės srovių labirintas ir atokesni kanalai, supami vešlios augmenijos, pelkių ir žaliuojančių ryžių laukų. Mažuose Mekongo deltos žvejų kaimeliuose ir laivuose, prisitaikę prie amžino upės ritmo, gyvena daugiau nei 13 milijonų žmonių. Savomis akimis pamatyti, išragauti ir išgirsti tai, kas auštant vyksta plaukiojančiame Mekongo deltos turguje – gali būti viena įspūdingiausių gyvenimo patirčių. Nakvynė laive.

DVYLIKTA DIENA (pusryčiai)
Mekongo delta – Hošiminas
Po pusryčių plauksime ilga plokščiadugne valtimi po plaukiojantį Cai Rang turgų ir apsilankysime pas vietinę šeimą, kuri verčiasi vermišelių gamyba. Po kruizo grįšime į senąjį Hošiminą. Registracija į 4* viešbutį Liberty Central Saigon Riverside. Laisvas laikas. Vakarienė laisvai pasirinktoje vietoje. Nakvynė viešbutyje.

TRYLIKTA-AŠTUONIOLIKTA DIENOS Laikas tingiam poilsiui! Išsiregistravę iš viešbučio vyksime į europiečių pamėgtą Mui Ne kurortą. Ten registruosimės laisvai pasirinktame viešbutyje ir ilsėsimės penkias dienas.

AŠTUONIOLIKTA-DEVYNIOLIKTA DIENOS (pusryčiai/maitinimas lėktuve)
Hošiminas – Stambulas – Vilnius
Išsiregistruojame iš viešbučio ir vykstame į oro uosto kelionei namo. Jei užpuls liūdesys, neverta kreipti į jį dėmesio, nes Vietnamas Jūsų širdyse išliks dar labai ilgam.

Apgyvendinimas kelionės metu:

Hanojus (3 nakvynės)

3* viešbutis Gondola Hotel įsikūręs senojo miesto centre, todėl nuo jo lengvai pasieksite visas patraukliausias miesto vietas pėsčiomis. Viešbutyje veikia greitaeigis nemokamas bevielis interneto ryšys. Viešbutyje yra tradicinės Vietnamo virtuvės restoranas, taip pat tiekiantis tarptautinės ir Azijos virtuvės patiekalus. Pirmajame viešbučio aukšte veikiančioje kavinėje galėsite pasimėgauti gėrimais.

La Vela Premium 4* kruizas Halongo įlankoje Prabangus ir puikiai įvertintas kruizas Halongo įlankoje – lyg puikus viešbutis ant vandens. Privačiuose kajutėse rasite moderniai įrengtus vonios kambarius, plokščiaekranius TV, karališkas dvigules lovas bei visą kitą, ko reikia ramiam poilsiui po aktyvios dienos ant denio bei ekskursijose.

Sa Pa (2 nakvynės)

3* viešbutis Topas Ecolodge išsiskiria savo nepaprasta lokacija. Čia gyvensite apsupti kalnų ramybės ir žaliuojančių ryžių terasų. Viešbutis ypač patiks keliautojams, kurie nori iš arčiau pažvelgti į autentišką vietos žmonių gyvenimą. Viešnagės metu viešbutis savo svečiams siūlo naudotis nemokamu interneto ryšiu, dviračiais. Kambariuose Jus pasitiks tradicinis šio regiono interjeras: akmens sienos ir originalūs mediniai baldai. Viešbutyje taip pat yra jauki terasa su pritrenkiančiu vaizdu į ryžių terasas.

Hošiminas (3 nakvynės)

4* viešbutis Liberty Central Saigon Riverside yra puikiai vertinamas jame jau viešėjusių svečių dėl aukšto komforto lygio ir nepriekaištingos paslaugų kokybės. Ant aukšto viešbučio pastato stogo yra įrengta poilsio terasa bei lauko baseinas. Tiek gurkšnodami kavą, tiek nusprendę paplaukioti – visą laiką galėsite grožėtis buvusiojo Saigono vaizdais. Modernus viešbutis yra labai patogioje lokacijoje, todėl visus keliautojams įdomius objektus galėsite pasiekti pėsčiomis. Viešbučio teritorijoje veikia SPA centras, puikus restoranas, bistro bei verslo centras. Šiuolaikiškai įrengtuose kambariuose rasite plokščiaekranius televizorius bei atskirus vonios kambarius su nemokamais higienos reikmenimis.

Poilsis Mui Ne: Į kelionės kainą įskaičiuotas poilsis 4* viešbutyje Muong Thanh Deluxe tipo kambariuose. Viešbutis įsikūręs tiesiai ant jūros kranto. Jame rasite viską, ko reikia ramiam poilsiui prie žydros jūros. Visuose kambariuose – moderniai įrengti vonios kambariai, balkonai ir mini barai. Tie, kas nemėgsta ramaus ir tingaus poilsio, galės užsisakyti vietines ekskursijas tiesiai iš viešbučio.

Viešbučiai poilsiui Mui Ne už papildomą priemoką:

 • Sunny Beach 4*, pusryčiai – €65/asm. (priemoka už vienvietį kambarį – €620)
 • Blue Ocean Resort 4* (superior kambarys), pusryčiai – €95/asm. (priemoka už vienvietį kambarį – €700)
 • Blue Ocean Resort 4* (bungalow namukas) – €130/asm. (priemoka už vienvietį kambarį – €720)
 • Anatara Muine resort 5* – €230/asm. (priemoka už vienvietį kambarį – €970)

Sunny Beach

Blue Ocean Resort

Anatara Muine resort

Pagrindinės kelionės užsakymo sąlygos:

 • Avansinis mokėjimas – 30 proc., likęs mokėjimas – 30 d. iki kelionės.
 • Skrydžiai vykdomi Turkish Airlines ir Vietnam Airlines oro linijomis;
 • Tai – autentiškas ir originalus AirGuru egzotinių kelionių organizatoriaus turas.

Kaip užsisakyti šią kelionę?

 • Užpildykite užsakymo formą, esančią dešinėje pusėje
 • Atvykite į AirGuru biurą, įsikūrusį Gėlių g. 4, Vilniuje
 • Rašykite mums el. paštu pagalba@airguru.lt
 • Skambinkite mums: +370 700 22 820
 • Rašykite dešinėje pusėje esančiame pokalbių lange
 • Susisiekite su mumis Skype

Pasidalink įspūdžiais

Mokėjimo būdai:

Ieškai kelionės?  Spausk čia!