Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

Pasiūlymai

Pažintinė kelionė su AirGuru: Singapūro modernumas ir Balio salos autentika

2018-02-23. Komentarai:

14 dienų pažintinės kelionės paketas su kelionės vadovu iš Lietuvos

Pažintinė kelionė su AirGuru: Singapūro modernumas ir Balio salos autentika
€1999
€2199

Išvykimas: 2018 m. balandžio 9 d.

Singapūras + Balio sala
  Egzotinės kelionės

  Balis – koralinių rifų, paplūdimių ir įspūdingiausių šventyklų trejybė

  Tikriausiai ne vienam egzotiškoji Balio sala asocijuojasi su knyga arba filmu „Valgyk. Melskis. Mylėk". Į Balį traukia ir savęs ieškantys kuprinėtojai, ir išskirtinės gamtos mylėtojai, ir vandens pramogų bei poilsio išalkę keliautojai. Balis – Indonezijai priklausanti sala, kurios nepakartojami peizažai pelnytai jai klijuoja rojaus etiketę.

  Bijote egzotikos ir nepasitikite savimi kaip individualiais keliautojais? Nėra ko! Su Jumis vyks patyręs ir ne kartą šias kryptis aplankęs kelionės vadovas!

  Kodėl verta rinktis būtent šį kelionės pasiūlymą?

  1. Kruopščiai atrinkta ir sudėliota kelionės programa;
  2. Patikrinti ir puikiai vertinami viešbučiai;
  3. Geriausia data kelionėms po Balį – išrinkta ideali oro temperatūra, kritulių kiekis ir turistų skaičius lankomuose objektuose;
  4. Kelionių organizatoriaus AirGuru garantijos: įsipareigojimų draudimas, licencijos ir „Stipriausi Lietuvoje" apdovanojimas už aukščiausią mokumo reitingą;
  5. Kiekviename žingsnyje Jus lydintis kelionės vadovas Janis, puikiai žinantis kelionės kryptį;
  6. Maksimalus kelionės paketas – minimalios išlaidos kelionės metu;
  7. Jokių paslėptų išlaidų garantija;

  Kelionės datos:

  Išvykimas: 2018 m. balandžio 9 d. (+1 d.)
  Grįžimas: 2018 m. balandžio 23 d.

  Viena moteris ieško bendrakeleivės, su kuria dalintųsi dviviečiu kambariu

  Kelionės kaina:

  2018 m. balandžio 9 d.

  • Keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiuose kambariuose – €1999/asm.
  • Priemoka už vienvietį kambarį – €600

  Į paketo kainą įskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai;
  • Registruojamas ir rankinis bagažai;
  • Pervežimai ir vietinio transporto išlaidos;
  • Viešbučiai pagal programą (už priemoką galima rinktis kitus viešbučius), dviviečiai kondicionuojami kambariai (12 nakvynių);
  • Pusryčiai visomis kelionės dienomis;
  • Pietūs ir vakarienės nurodytomis pagal programą dienomis;
  • Ekskursijos ir išvykos, nurodytos programoje;
  • Įėjimas į lankomus, programoje nurodytus, objektus;
  • Sveikatos draudimas;
  • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas;

  Į kainą neįskaičiuota:

  • Asmeninės išlaidos;
  • Alkoholiniai gėrimai;
  • Arbatpinigiai;
  • Papildomas, į programą neįtrauktas maitinimas, ekskursijos ir kitos asmeninės išlaidos;

  Kelionės vadovas Janis

  Esu Janis - kelionių organizatoriaus AirGuru kelionių vadovas, lydintis grupes į Singapūrą, Balį bei Vietnamą. Čia vykstu kelis kartus per metus, todėl puikiai žinau kiekvieną šių kelionių žingsnį - nuo asmeninės pažinties su gidais iki viešbučių, restoranų bei lankomų objektų. Tikiu, kad su manimi Balio salą pažinsite kaip tikrąjį Pietryčių Azijos perlą ir prisiminsite šią kelionę kaip vieną įspūdingiausių savo gyvenime. Išduosiu keletą paslapčių: kartu surasime Valdo Adamkaus orchidėją Singapūro Botanikos sode, leisimės į nuotykius slaptajame kanjone centrinėje Balio salos dalyje, valgysime viename įspūdingiausių restoranų su vaizdu į Agungo ugnikalnį bei plauksime žvejybiniais laiveliais Balio salos šiaurėje. Garantuoju - savarankiškos kelionės metu tiek pažinti nėra įmanoma. Susidomėjote? Aš irgi eilinį kartą nekantrauju.

  Ar Jūs nusiteikę magiškai kelionei į patį egzotikos sūkurį?

  Detalus kelionės aprašymas:

  PIRMA DIENA (maitinimas lėktuve)
  Vilnius – Stambulas – Singapūras

  AirGuru atstovas Jus išlydės iš Vilniaus oro uosto: registracija į skrydį. Skrydis vienomis patikimiausių ir komfortiškiausių avialinijų Turkish Airlines.

  ANTRA DIENA (pusryčiai)
  Singapūras

  Atvykstate į Singapūro oro uostą, kuriame Jūsų jau lauks gidė, kuri Jus lydės visą kelionę. Registracija į 3* viešbutį Hotel Chancellor Orchard. Laisvas vakaras Singapūre. Vakarienė laisvai pasirinktoje vietoje. Nakvynė viešbutyje.

  TREČIA DIENA (pusryčiai)
  Singapūras

  Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija į Nacionalinį Singapūro botanikos sodą, kuriame aplankysite ir Singapūro orchidėjų sodą. Singapūro Nacionalinis botanikos sodas – vienas labiausiai pamėgtų traukos objektų šiame megapolyje. Skaičiuojantis 150 gyvavimo metus, apimantis net 82 hektarus Singapūro teritorijos, sodas gali pasigirti rečiausiais pusiaujo klimato juostos augalais. Orchidėjų sode turėsite galimybę pamatyti daugiau nei 1000 orchidėjų ir 2000 hibridinių orchidėjų rūšių. Gamtos gerbėjai turės galimybę pereiti 600 m. ilgio Atogrąžų taku. Šis takas, nutiestas per tūkstančių metų senumo ir civilizacijos nepaliestą atogrąžų mišką. Čia išgirsite egzotiškų paukščių balsus, matysite metro ilgio varanus, gyvates ir kitus egzotinius gyvius, nusifotografuosite prie Lianų medžio. Joks pasaulio zoologijos sodas neprilygtų šiai patirčiai. Laisvas laikas ir pietūs pasirinktame Singapūro restorane / kavinėje.

  Ekskursija į sodus prie Marina Bay viešbučio. Pasivaikščiojimus po dirbtinių medžių Supertrees parką. Sutemus, kilsite ant bene įspūdingiausio viešbučio pasaulyje Marina Bay Sands stogo pasigrožėti nuostabiais naktinio Singapūro vaizdais. Vakarienė savarankiškai pasirinktoje vietoje. Nakvynė viešbutyje.

  KETVIRTA DIENA (pusryčiai)
  Singapūras – Bali

  Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pirmoji dienos pusė skirta savarankiškam pasivaikščiojimui po Singapūrą. Po pietų vykstate į oro uostą ir registruojatės trumpam tiesioginiam skrydžiui į Balį. Atvykstate į tarptautinį Denpasaro oro uostą, pervežimas į viešbutį, registracija 3* viešbutyje Hotel Segara Agung. Vakarienė laisvai pasirinktoje vietoje. Nakvynė viešbutyje.

  PENKTA DIENA (pusryčiai ir vakarienė)
  Sanuras (Bali)

  Rytas lėtu ritmu, kad atsipalaiduotumėte ir priprastumėte prie Balietiško gyvenimo tempo – tempo doeloe. Popiet su keliausite į piečiausią Balio salos dalį, kur driekiasi patys geriausi salos paplūdimiai. Pirmiausiai – į žymųjį Nusa Dua paplūdimį, kuris garsėja, kaip geriausia pasaulyje vieta adrenalino negailinčioms vandens pramogoms, tuomet – į Pantai Suluban, kur kalkakmenio uolose iškaltais laipteliais nusileisite į slaptą paplūdimį, o dar vėliau turėsite galimybę savo akimis pamatyti šventyklą Pura Uluwatu. Svarbiu kelrodžiu visiems keliaujantiems vandeniu buvusi jūros šventovė stūkso ant vakarinio kalkakmeniu boluojančio pusiasalio krašto. Saugokitės šventomis laikomų, tačiau įžūlokų beždžionių, kurių šioje vietovėje apstu!

  Saulei nusileidus, aktorių būrys kartu su choru atliks jums hipnotizuojantį tradicinį ugnies šokį. Patogiai įsitaisę amfiteatro vietose, žvelgsite į areną, kurioje 50 iki pusės nuogų vyrų, apsijuosusių tik tradiciniais juodai baltais sarongais, ritmiškai kartos garsus „Čia-ka-čia-ka-čia-ka-čia“. Saulei magiškai artėjant prie Indijos vandenyno horizonto, pasirodymo garsai tikrai privers panirti į savotišką transą. Reginiui pasibaigus, būsite palydėti į Sanuro paplūdimį, kur panardinę pėdas į vėsų smėlį gardžiuositės paprasta, bet nepaprastai skania jūros gėrybių vakariene ir klausysitės, kaip po žvaigždėtu nakties dangumi smagiai putodamos lūžta jūros bangos. Nakvynė viešbutyje.

  ŠEŠTA DIENA (pusryčiai ir pietūs)
  Sanuras - Ubudas

  Šiandien keliausite į Ubudą – Balio salos kultūros centrą. Išvykę saulei tekant, anksti ryte pasieksite bene gražiausią salos šventovę – jūros šventyklą Tanah Lot. Dienai tik prasidedant, ši vieta skleidžia mistinę ramybę – pasisemsite jos kartu su induistų maldininkais. Po ekskursijos keliausite į slaptą kanjoną, apžiūrėsite nuostabaus grožio krioklį, senovinę Dramblio olą – Goa Gajah, ir garsųjį Ubudo Šventąjį beždžionių mišką. Kelionės nuo vienos lankytinos vietos prie kitos metu turėsite galimybę paragauti tradicinių Ubudo pietų – „Boga Mandala“ restorane Jums bus patiekta gruzdinta antiena. Registracija į 4* viešbutį 4* The Lokha Ubud. Laisvas laikas. Vakarienė laisvai pasirinktoje vietoje. Nakvynė viešbutyje.

  SEPTINTA DIENA (pusryčiai ir pietūs)
  Ubudas

  Rytmetį vyksite į garsiausią Ubudo muziejų Puri Lukisan, kur saugomi tradiciniai Balio salos tapybos darbai. Apžiūrėję, keliausite papietauti į Karsa Cafe kavinę, o po pietų Jūsų lauks Tjampuhano SPA centras, garsėjantis natūraliomis, gamtos dovanotomis procedūromis. Sveikatingumo centrą, pastatytą slėnyje, kiek žemėliau nei buvę garsaus menininko Walterio Spieso namai, sudaro keli pusiau atviri, nugrimzdusios akmeninės grotos viduje įrengti sveikatinimosi paviljonai. Natūralios gamtos prieglobstis – unikali aplinka, kur galima mėgautis masažais, saunomis, garų kambariu ir sūkurinėmis voniomis, o tuo pačiu džiaugtis prieš akis atsiveriančiu šventųjų Oos ir Tjampuhano upių vaizdu. Atsikvėpę ir pailsėję sveikatingumo centre, grįšite į viešbutį. Laisvas laikas. Vakarienė laisvai pasirinktoje vietoje. Nakvynė viešbutyje.

  AŠTUNTA DIENA (pusryčiai ir pietūs)
  Ubudas – Sidemenas

  Šiandien keliausite į rytinę salos dalį. Šią dieną skirsite garsiausių kultūrinių objektų rytinėje Balio salos dalyje apžiūrai. Pakeliui stabtelėsime kalnų miestelyje Penelokan-Kintamani, iš kurio atsiveria fantastiška Baturo kalno ir ežero panorama. Aplankę svarbiausią ir didžiausią Balio saloje šventyklą Besakih, stūksančią ant Agungo ugnikalnio šlaito, pietus valgysite vietiniame restorane su nuostabiais slėnio vaizdais, o iškart po to aplankysite tradicinę ryžių vyno gamyklą, kurioje galėsite paragauti vietinio vyno, vadinimo Tuak. Ekologiją puoselėjančiame sode būsite supažindinti su vietiniais prieskoniais ir žolelėmis – pastarąsias panaudosite gamindami tradicinį indonezietišką sveikatos gėrimą – jamu. Kaimelio moterys parodys jums, kaip suruošti kasdienes aukas dievams ir iš palmių lapų pasidaryti dekoracijų. Galiausiai jūsų lauks trijų patiekalų balietiška vakarienė, lydima tradiciniais instrumentais muzikantų atliekamos muzikos. Nakvynė viešbutyje.

  DEVINTA DIENA (pusryčiai ir pietūs)
  Sidemanas

  Anksti ryte išsiregistruosite iš viešbučio ir keliausite į kaimelį jūros pakrantėje, kur būsite vietinių žvejų susodinti į tradicinius, kanojas primenančius laivelius ir kartu su jais išplauksite į krištolo skaidrumo vandenis. Agungo kalno vaizdas, atsiveriantis plaukiant, bus ne ką mažiau nuostabus, nei iškeltos spalvotos žvejų laivelių flotilės burės, gaudančios vėją. Pasiplaukioję, vyksite į Tirtaganggą – buvusių karališkųjų rūmų maudyklas, kurios kadaise buvo privati Karangasemo Radžos nuosavybė. Čia maudytis jis kviesdavo gražiausias karalystės merginas, tačiau 1948 m. Olandijos karalienė Juliana pavertė jas viešojo naudojimo maudyklomis.

  Nuostabiame restorane „Bali Asli“ išbandysite tradicinius megibung pietus, kuomet visi dalijasi maistu iš bendros lėkštės. Tuomet leisitės į ekskursiją po įstabaus grožio Ujungo vandens rūmus, o dar kiek vėliau turėsite galimybę pamatyti, koks gyvenimas verda nuostabiame tarp žalių Sidemeno kalvų pasislėpusiame tradiciniame kaimelyje: iš pradžių pasivaikščiosite po ryžių laukus, kur galėsite pamatyti tradicinę ryžių laukų drėkinimui išvedžiotą Subak sistemą, o vėliau mokysitės rašyti ant palmių lapų. Galiausiai grįšite į 4* viešbutį The Nirwana Resort and Spa ir turėsite. Nakvynė.

  DEŠIMTA-KETURIOLIKTA DIENOS (pusryčiai)
  Poilsis prie vandenyno

  Išsiregistravimas iš viešbučio, pervežimas iki 4* viešbučio The Grand Bali Nusa Duai ir poilsis jame. Galima rinktis ir kitą viešbutį: Grand Balisani Suites / Prama Sanur Beach Bali.

  KETURIOLIKTA-PENKIOLIKTA DIENOS (pusryčiai, maitinimas lėktuve)
  Bali – Singapūras – Stambulas – Vilnius

  Po pusryčių viešbutyje išsiregistruosite ir keliausite į oro uostą. Jūsų lauks kelionė namo, kurios metu galėsite pabandyti suvokti visus įspūdžius ir geras emocijas, išgyventas kelionės metu.

  Pastaba. Keliautojai gali rinktis iš kitų viešbučių arba pratęsti poilsį Balio saloje pageidaujamam laikotarpiui.

  Apgyvendinimas pagal kelionės programą:

  Singapūras (2 nakvynės)

  3* viešbutis Hotel Chancellor Orchard yra idealus pasirinkimas tiems, kurie trokšta pamatyti kuo daugiau Singapūro, dėl savo lokacijos. Taip pat jis taps gera užuovėja prireikus atsipalaiduoti po intensyvių pažintinių turų. Viešnagės metu viešbučio svečiai gali paskanauti gardaus maisto viešbučio restorane, atsigaivinti po karštos dienos dideliame lauko baseine, įrengtame ant viešbučio stogo. Visame viešbutyje galima naudotis nemokamu bevieliu internetu. Šio viešbučio numeriai yra moderniai ir skoningai įrengti. Kiekviename iš jų rasite oro kondicionierius, darbo stalus, seifus, telefonus, televizorius, atskirus vonios kambarius.

  Sanuras, Bali (2 nakvynės)

  Pačiame Sanuro mieste yra įsikūręs 3* viešbutis Hotel Segara Agung. Vos kelios minutės pėsčiomis ir Jūs jau paplūdimyje! Jaukiame viešbutyje svečiams siūloma saulės spinduliais mėgautis deginimosi terasoje, plaukioti lauko baseine, pasilepinti profesionaliu masažu (mokama), pasivažinėti dviračiais. Visame viešbutyje veikia nemokamas bevielio interneto ryšys. O rytais savitarnos restorane Jūsų lauks gardūs pusryčiai.

  Paprastuose, tačiau elegantiškuose numeriuose yra viskas, ko reikia kokybiškam poilsiui: vonios kambariai, oro kondicionieriai, televizoriai.

  Ubudas, Bali (3 nakvynės)

  Nepriekaištinga žaluma, vos 10 min. kelio nuo garsiojo Dramblių Safari parko, 4* viešbutis The Lokha Ubud yra ypač mėgiamas poilsiautojų. Viešnagę šiame viešbutyje jo svečiai vadina - patirtimi. Kodėl? Nes tai gyvenimas tikrose džiunglėse! Viešbutyje rasite lauko baseiną, SPA centrą, sūkurinę vonią, sporto salę, nemokamus dviračius, biblioteką, verslo centrą. Taip pat ir daugybę tradicinių mokamų pamokų bei ekskursijų. Visame viešbutyje veikia nemokamas bevielis interneto ryšys. Mažiesiems svečiams čia įrengtas vaikų klubas, vaikų žaidimų aikštelė bei, tėvų patogumui, dirba auklė.

  Viešbučio kambarių interjeras yra ypač skoningas, puikiai apjungiantis tradicines ir modernias vietos dizaino tradicijas. Kiekviename kambaryje rasite elegantiškus baldus, seifą, mini barą-šaldytuvą, plokščiaekranį televizorių, transliuojantį kabelinę televiziją bei turintį DVD grotuvą, atskirą vonios kambarį su nemokamais higienos reikmenimis. 24 val. per parą viešbutyje veikia kambarių tarnybos paslaugos.

  Candidasa, Bali (1 nakvynė)

  Salos rytinėje dalyje įsikūręs 4* The Nirwana Resort and Spa. Tropinio parko apsuptyje esantis vasarnamių tipo viešbutis pasiūlys Jums nepriekaištingus vandenyno vaizdus. Šiame viešbutyje praleisite dvi paskutines pažintinio turo naktis. Kone paplūdimyje pastatytas viešbutis siūlo tradicinį balinietišką poilsį. Čia galėsite džiaugtis lauko baseinais, nemokama interneto prieiga, paplūdimio restoranu bei baru. Apsistoję čia, mėgausitės nemokama popietės arbata, gardžiais restorano valgiais, važinėsite dviračiais bei galėsite pasinaudoti pervežimais į Candidasos vietovę. Nepriekaištingai Bali salos stiliumi dekoruotuose vasarnamiuose rasite televizorius su kabeline televizija, DVD grotuvus, balkonus arba terasas, dideles dvigules lovas, atskirus vonios kambarius su plaukų džiovintuvais, nemokamais higienos reikmenimis bei šlepetėmis.

  Pasirinktas viešbutis poilsiui paskutinę kelionės savaitę (4 nakvynės):

  The Grand Bali Nusa Dua / be priemokos

  4* viešbutis The Grand Bali Nusa Dua pasižymi tuo, jog sulaukia itin gerų poilsiautojų atsiliepimų. Šie vertina profesionalų ir visada pasiruošusį padėti personalą, kokybišką maistą ir, žinoma, viskuo aprūpintą poilsį. Privatų paplūdimį pasieksite vos per penkias minutes, tad saulę lydėti galėsite jaukiai įsitaisę pakrantėje. Kasdien dieną pradėkite gardžiais ir sočiais pusryčiais, išgerkite šviežiai spaustų sulčių, o vėliau atsiduokite nesibaigiančioms vandens pramogoms dideliame lauko baseine ir saulės vonioms šalia įrengtoje deginimosi terasoje. Būtinai pasilepinkite balinietišku masažu (mokama) bei išbandykite įvairias grožio procedūras SPA ir sveikatingumo centre (mokama). Nepraeikite pro treniruoklių salę, biblioteką, o galbūt dienai išsinuomokite dviračius ir pasižvalgykite po apylinkes. Visoje viešbučio teritorijoje galima naudotis nemokamu bevielio interneto ryšiu.

  Šviesiuose, erdviuose, skoningai įrengtuose numeriuose atsipalaiduosite vonioje, pažiūrėsite televiziją, išgersite puodelį arbatos ar kavos bei itin patogiai išsimiegosite karališkoje lovoje. Kambaryje yra oro kondicionierius, telefonas, balkonas/terasa.

  Grand Balisani Suites / priemoka 90€ asmeniui

  Seminjako kurorte įsikūręs 4* viešbutis Grand Balisani Suites nustebins Jus kokybišku aptarnavimu ir paslaugomis. Kasdien galėsite plaukioti žydrame baseine, šildytis saulės spinduliuose, lepintis balinietiškais masažais, išsiruošti į dienos ekskursijas, užsiimti įvairiomis aktyviomis pramogomis (žaisti smiginį, biliardą, važinėti dviračiais), atsipalaiduoti SPA centro teikiamose paslaugose. Maistas ir gėrimais tiekiami savitarnos restorane bei bare. Kambariai – elegantiški, dominuoja šviesios spalvos. Yra visi reikalingi patogumai: erdvūs vonios kambariai, oro kondicionieriai, televizoriai, komfortiškos lovos, balkonai/terasos.

  Prama Sanur Beach Bali / priemoka 160€ asmeniui

  Jūsų dėmesiui itin poilsiautojų mylimas 5* viešbutis Prama Sanur Beach Bali. Šalia smėlio paplūdimio ir kvapą gniaužiančio atogrąžų sodo apsuptas viešbutis savo svečiams siūlo nieko nesirūpinti ir visiškai atsipalaiduoti. Viešbutyje yra didžiulis lauko baseinas, deginimosi terasa, SPA ir sveikatingumo centras, treniruoklių salė, užkandžių baras, savitarnos restoranas, gėrimų baras. Visame viešbutyje galima naudotis nemokamu bevieliu internetu. Kambariai – itin erdvūs, subtiliai dekoruoti ir turintys visus patogumus. Juose rasite atskirus vonios kambarius su higienos reikmenimis, oro kondicionierius, televizorius, mini barus, balkonus.

  Kelionės kaina:

  • Renkantis vieną iš trijų siūlomų viešbučių poilsiui – €2199/asm., gyvenant dviviečiame kambaryje.
  • Alternatyvūs viešbučiai siūlomi atskiru užklausimu.

  Galimos papildomos veiklos Balio saloje paskutinę savaitę:

  Naktinis ugnikalnio tyrinėjimas ekstremalams (+€100/asm.):
  PRISIJUNKITE PRIE MŪSŲ ŽYGIO po aktyvaus ugnikalnio prieigas – pasitikite saulę kopdami į Baturo kalną. Anksti ryte dar neprašvitus pasieksime aukščiausią viršukalnę ir ugnikalnio kraterį, kur išvysime didingą aušrą ir nepamirštamus kalnų vaizdus. Prieš saulėtekį pusryčiams jums bus patiekta arbatos, kiaušinių ir bananų, virtų ugnikalnio garuose. Žygio metu apžiūrėsite tris gan šviežius kraterius ir išsiveržusios lavos pėdsakus, mėgausitės įspūdingu ugnikalnio peizažu. Pasirinkę geriausią mūsų žygio programą dar turėsite progą po kopinėjimo aplankyti natūralias karštąsias versmes ir atsipalaiduoti didžiuliame baseine. Pasiplaukioję galėsite papietauti, o tuo pat metu paganyti akis po nepakartojamus ežero apylinkių vaizdus. Vykdami atgal į viešbutį galėsite aplankyti plantacijas, kur gaminama brangiausia pasaulio kava, vadinama Kopi Luwak. Taipogi galėsite paragauti ir įsigyti kitų, vietinių gaminamų produktų: šokolado, žaliosios arbatos, citrinžolių arbatos, Balio kavos ir daugelio kitų.

  Kelionės planas:

  01.30-02.00 : Atvažiuojame jūsų paimti iš viešbučio;
  03:30 : Pasiekiame pradinį kelionės tašką, išklausome angliškai kalbančio kelionės vadovo nurodymus, saugumo reikalavimus;
  03:45 : Pradedame kilti į Baturo kalną;
  06:00 : Pasiekiame kalno viršūnę ir grožimės tekančia saule;
  06:45 : Pasistipriname (arbata, kiaušiniai, bananai, troškinti ugnikalnio garuose) ir patyrinėjame kraterį;
  07:00 : Tęsiame viso kraterio apžiūrą;
  08:00 : Vykstame link Toyabungkaho /Karštųjų versmių – galutinio mūsų žygio taško;
  09:30 : Maudynės karštosiose versmėse;
  12:00 : Vykstame į Luwak kavos plantaciją ir grįžtame į viešbutį.

  Ką pasiimti?
  • Kalnų batus;
  • Šiltą viršutinį drabužį;
  • Ilgas kelnes;
  • Vaizdo ar foto kamerą;
  • Maudymosi kostiumėlį.

  Mes pasirūpinsime:
  • Automobiliu ar mikroautobusu su oro kondicionieriumi;
  • Angliškai kalbančiu kelionės vadovu;
  • Prožektoriais;
  • Geriamuoju vandeniu, užkandžiais ir vaisiais;
  • Karšta arbata / kava, virtais kiaušiniais ir bananais (kalno viršūnėje);
  • Karštosiomis versmėmis;
  • Įėjimo bilietu į Kintamani teritoriją.

  Keliautojų atsiliepimai apie šią kelionę:

  „Esame labai dėkingi AirGuru už puikiai suorganizuotą pažintinę kelionę. Gerai parinktos lankytinos vietos ir pramogos leido pažinti šių vietų miesto ir kaimo kultūras, kulinarinį paveldą, gamtos grožį. Keliavome kartu su kelionės vadovu Janiu, kuris nuoširdžiai rūpinosi, kad kelionė vyktų sklandžiai ir patogiai, bei negailėjo mums patarimų iš asmeninės patirties. Kiekvienas jautėmės globojamas ir toleruojamas. Kelionės metu nepasitaikė jokių nesklandumų ar vėlavimų. Nurodyta kelionės programa buvo pilnai įgyvendinta ir net pranoko aprašymo ribas." Rita ir Vytautas

  „Didelis ačiū kelionių agentūrai AirGuru ir kelionės vadovui Janiui už gražią ir įdomią kelionę. Kelionės programa sudėliota labai gerai. Pirmoji jos dalis buvo pažintinė, antra – poilsinė. Viskam skirta pakankamai laiko, daug ką pamatėme ir gerai pailsėjome." Andrius

  „Dėkoju AirGuru ir ypač kelionės vadovui Janiui už gerai suorganizuotą nestandartinę kelionę. Man viskas labai patiko ir noriu toliau su Jumis keliauti po Aziją" Natalija

  Pažintinių kelionių šiuo maršrutu su AirGuru įspūdžiai nuotraukose:

  Kelionės sąlygos:

  • Užsakant kelionę mokamas 30 proc. avansas. Kelionės atšaukimo atveju šis avansas nėra grąžinamas.
  • Likusi suma mokama ne vėliau nei 30 d. iki išvykimo.
  • Programoje nurodytus viešbučius galima keisti į aukštesnės / žemesnės klasės viešbučius.

  Kaip užsisakyti kelionę?

  • Užpildykite užsakymo formą, esančią dešinėje pusėje
  • Atvykite į AirGuru biurą, įsikūrusį Gėlių g. 4, Vilniuje
  • Rašykite mums el. paštu pagalba@airguru.lt
  • Skambinkite mums: +370 700 22 820
  • Rašykite dešinėje pusėje esančiame pokalbių lange
  • Susisiekite su mumis Skype
  Užsisakyk internetu
  €1999
  Ačiū, Jūsų užsakymas gautas. Su Jumis susieksime per artimiausią darbo dieną.
  Keleiviai

  Pasidalink įspūdžiais

  Mokėjimo būdai: