Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

Pigūs skrydžiai į įvairias šalis - puiki galimybė pakeliauti. Lėktuvo bilietai daug geresnėmis kainomis, o wizzair.lt aviabilietus patogu užsisakyti

Apie Wizzair

"Wizz Air" įmonės istorija prasidėjo prasidėjo 2003 metais. Grupelė žmonių su didele patirtimi oro transporto srityje bei puikiais rezultatais kitose pramonės šakose kartu su vykdomuoju direktoriumi József Váradi nusprendė suburti komandą.

Jau rugsėjį šį įmonė buvo įregistruota ir pasiruošusi skraidinti keleivius. 2004 metais pakilęs pirmasis lėktuvas iš Katovicų tapo puikia pradžia tolesnei bendrovės plėtrai. Šiandien ši bendrovė siūlo pigius skrydžius Vidurio ir Rytų Europos piliečiams, suteikdama pasirinkimo galimybę iš daugiau nei 300 maršrutų visoje Europoje.

Pagrindinės bazės (kurių yra 16) įsikūrusios tokiose šalyse kaip Lenkija, Vengrija, Bulgarija, Rumunija, Ukraina, Serbija, Čekija ir žinoma Lietuva. Atsižvelgiant į vis didėjantį skrendančiųjų skaičių, stengiamasi nuolatos tobulinti esamus bei kurti naujus maršrutus. "Wizz Air" skrydžių bendrovė siūlo keliauti be bilietų, pasinaudoti antrinių oro uostų paslaugomis, taip pat patogias vienos klasės vietas, dėl kurių Jums nebereikės sukti galvos.

Nauji, geriausios techninės būklės orlaiviai „Airbus A320“, prižiūrimi visiems gerai žinomos įmonės „Lufthansa Technik“, garantuoja saugesnę ir patogesnę kelionę. Darnus bendrovės darbuotojų kolektyvas esantis ant žemės ir ore yra atsidavęs savo darbui, skiria visą savo dėmesį klientams bei rūpinasi jų gerove.

Žmonės, besinaudojantys šios pigių skrydžių tiekėjos paslaugomis yra patenkinti kokybe, suteikiamu komfortu ir neilga kelionės trukme. Dėl plačių interneto galimybių lėktuvo bilietai į bet kurią pasirinktą šalį gali būti įsigyjami tiesiog namuose. Keleivių patogumui sukurta wizzair.lt internetinė svetainė, kurioje aviabilietai į skirtingas šalis pačiomis geriausiomis kainomis. Skriskite greitai, saugiai ir maloniai!

Wizzair skrydžių kryptys

Wizzair bendrovė siūlo skrydžių kryptis iš Vilniaus į Londoną, Donkasterį (Anglija), Eindhoveną (Olandija), Milaną, Romą (Italija), Barseloną (Ispanija), Bergeną, Oslą, Stavangarį, Olesiundą (Norvegija), Paryžių (Prancūzija) ir Dortmundą (Vokietija) – didžiuosius Europos šalių oro uostus. Šių tiesioginių ir netiesioginių skrydžių metu norimą tikslą pasieksite greitai ir patogiai, Jums tinkamu laiku, kuris pagal trukmę suskirstytas į tris kategorijas: trumpesnis nei 1 val. 50 min., 1 val 50 min arba daugiau, tačiau ne ilgesnis nei 2 val. 40 min ir 2 val 40 min arba ilgesnė.

Wizzair bagažas – Wizzair bagažo taisyklės

Wizzair kiekvienam keleiviui leidžia skraidinti vieną rankinio bagažo vienetą ir ne daugiau nei 6 registruoto bagažo vienetus, kurių kiekvieno svoris neviršytų nustatytos 32 kg normos.

Jei rankinio bagažo matmenys neviršija 42x32x25cm matmenų – tuomet suteikiama galimybė jį nemokamai pasiimti su savimi, su sąlyga jog jis tilps po priešais esančia keleivio sėdyne.

Prieš perkant bilietus būtina perskaityti visus reikalavimus ir taisykles, kurie padėtų išvengti nepatogumų ir mėgautis skrydžiu.

Mokėjimo būdai: