Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

airBaltic skrydžių bilietai šiuo metu yra itin nebrangūs, todėl keliauti su airBaltic - išties apsimoka. Lėktuvų aviabilietai į pasirinktas šalis padės Jums sutaupyti ir padovanos nepamirštamus įspūdžius!

Apie airBaltic

airBaltic - mūsų kaimynės Latvijos valdomos oro linijos įkurtos 1995 metais. Patys pirmieji įmonės žingsniai buvo žengti kaip pigių skrydžių bendrovės. 2008 metais šį veiklos modelį bendrovė pakeitė į platų oro linijų tinklą ir stipriai išplėtė savo skrydžius. Tuomet šalies sostinė Ryga tapo jungiamąja dalimi tarp Rytų ir Vakarų valstybių.

2012 metais bendrovės paslaugomis pasinaudojo daugiau nei 3 milijonai keleivių. Tais pačiais metais Europos kokybės tyrimų draugija įmonei įteikė Tarptautinį deimantinį prizą už aukštą paslaugų kokybės lygį.

Latvijos oro linijose dirba daugiau nei 1100 žmonių, iš kurių didžioji dauguma aptarnauja skrydžius, tai yra žmonės tiesiogiai susiję su skrydžiais.

airBaltic šiuo metu siūlo daugiau kaip 50 maršrutų į Europą, Skandinaviją, Rusiją, NVS šalis ir Vidurio Rytus. Pigūs lėktuvų aviabilietai ir plačiai išvystytas tinklas suteikia galimybę airBaltic klientams keliauti dar daugiau. Perkant bilietą į vieną pusę - norimą maršrutą galima derinti su kitomis transporto rūšimis. Tokiu būdu, susidarydami sau priimtiną kelionės grafiką, tikslą pasieksite kur kas greičiau.

airBaltic bilietai parduodami įmonės AirGuru internetiniame puslapyje ir AirGuru kelionių agentūroje, todėl įsigyti galite Jums priimtinu ir patogesniu būdu.

Šiuo metu savo lėktuvų parke bendrovė turi 25 orlaivius, kurie yra trijų tipų: 5 Boeing 737-500s, 8 Boeing 737-300 ir 12 Bombardier Q400 NextGen. Tai aukščiausius techninius reikalavimus atitinkantys lėktuvai pritaikyti įvairios trukmės skrydžiams, kad kiekvienas keleivis skrydžio metu jaustųsi saugiai ir patogiai. Siekiant praplėsti airBaltic tinklą Rytų ir Vakarų kryptimis - glaudžiai bendradarbiaujama su tokiomis oro linijomis kaip Aeroflot, SAS, Air France, Dutch Airlines, Air Berlin, Austrian Airlines, Brussels Airlines, British Airways ir kitomis avialinijomis. Pagrindiniai kriterijai dėl kurių verta rinktis šių oro linijų siūlomus skrydžius - tai maža bilietų kaina, saugumas, punktualumas ir paslaugų kokybė.

Airbaltic skrydžių kryptys

AirBaltic skrydžiai iš Vilniaus oro uosto vykdomi į Oslą, Milaną, Kretą, Barseloną, Tenerifę ir Paryžių, Londoną, Briuselį, Eindhoveną, Madridą, Korfu, Miuncheną. Pasirinktas skrydis taip pat gali būti su persėdimu Rygos oro uoste, kur kelionės tiklsą pasieksite greitai ir patogiai.

Airbaltic bagažas – Airbaltic bagažo taisyklės

Bagažas, kurį galima pasiimti su savimi yra dviejų tipų – rankinis ir registruotasis. Į saloną leidžiama nemokamai pasiimti 1 vienetą rankinio bagažo pagal nustatytus 50x40x23 cm matmenis, kuris svertų ne daugiau nei 8 kg. Jame galėsite sutalpinti pačius svarbiausius daiktus ir kelionės metu laikyti šalia savęs.

Registruotam bagažui keliami reikalavimai: didžiausias leistinas svoris 32 kg, kudikiams suteikiama galimybė nemokamai turėti 1 registruoto bagažo vienetą iki 10 kg ir vieną sulankstomą vaikišką vežimėlį ar kėdutę. Bendrovė maloniai pataria visus turimus daiktus sutalpinti į vieną lagaminą, taip išvengsite įvairių nesusipratimų, pasitaikančių kelionių metu.

Mokėjimo būdai:

Ieškai kelionės?  Spausk čia!