Filtruokite kelionių pasiūlymus
Kelionės tipas
Kelionės tipas
Pritaikyk sau
Pritaikyk sau
Pasirinkite kryptį
Visos kryptys
Kitos kryptys
Albanija
Armėnija
Austrija
Balis
Danija
Dominikos Respublika
JAE
Kroatija
Kuba
Lenkija
Maldyvai
Marokas
Mauricijus
Meksika
Seišeliai
Tunisas
Vengrija
Vietnamas
Vokietija
Zanzibaras
Šri Lanka
Pasirinkite išvykimą
Pasirinkite išvykimą
Visos datos
1

Covid-19

Visa svarbiausia informacija apie keliavimą covid-19 pandemijos metu

COVID-19 PAUZĖ – GARANTIJA ATIDĖTI KELIONĘ SUSIRGUS COVID-19

Visiems keliaujantiems rekomenduojame įsigyti COVID-19 pauzės paslaugą arba kelionės draudimą, kurie suteiks garantiją, jog jeigu prieš kelionę COVID-19 testo rezultatas bus teigiamas, nebus prarandami pinigai už sumokėtą kelionę. Norint užsisakyti paslaugą prašome susisiekti su AirGuru komanda ir esant galimybei ši paslauga bus užsakyta.

Šią paslaugą galima užsakyti per 24 val. po rezervacijos susisiekus pagalba@airguru.lt.

INFORMACIJA APIE COVID-19 TESTUS

KELIONĖS IŠ LIETUVOS ORO UOSTŲ:

KRYPTIS TESTO ATLIKIMO LAIKAS TESTO TIPAS PASTABOS
Egiptas TESTAS NEBŪTINAS    
Tunisas

PGR Covid-19 testas, atliktas ne vėliau nei prieš 48 val. iki atvykimo, būtina įvertinti laiko skirtumą.

Greitasis antigenų testas atliktas ne anksčiau nei prieš 24 val. iki atvykimo, būtina įvertinti laiko skirtumą.

 

Paskiepyti vyresni nei 18 metų keliautojai turi :

  • pateikti skiepų sertifikatą, patvirtinantį pilną pasiskiepijimo nuo Covid-19 schemą (turi būti praėję bent 28 dienos po Janssen vakcinos ir 7 dienos po kitų);
  • atvykus į šalį keleivių gali būti prašoma atlikti greituosius antigeninius testus. Tie asmenys, kurių rezultatai bus teigiami, turės laikytis 5 dienų saviizoliacijos, kuri pasireiškus ligos simptomams, gali būti pratęsta iki 7 dienų.

Jaunesniems nei 18 metų keliautojams reikalavimai dėl tyrimų ar skiepų netaikomi.

Tuniso valdžios institucijos pripažįsta Europos COVID-19 skiepų sertifikatą.

SVARBU: Norint patekti į įvairias viešąsias vietas Tunise visiems vyresniems nei 18 metų asmenims reikia turėti skiepų sertifikatą (neigiami testai nėra pakankami).

Malta

TESTAS NEBŪTINAS

   
Kipras TESTAS NEBŪTINAS  

 

Turkija

TESTAS NEBŪTINAS

 

 

Graikija

TESTAS NEBŪTINAS

   
Ispanija

TESTAS NEBŪTINAS

   
Bulgarija

TESTAS NEBŪTINAS

   
Kroatija TESTAS NEBŪTINAS  

 

Madeira TESTAS NEBŪTINAS  

 

Prancūzija

24 val. iki išvykimo (PGR);

 

PGR arba greitasis antigeno testas

Atvykstantiems į šią šalį privaloma pateikti PGR (24 val. iki atvykimo į šalį) arba greitojo antigeno testo (24 val. iki atvykimo į šalį) neigiamą testo rezultatą įrodantį dokumentą. 

Reikalavimas atlikti tyrimą netaikomas paskiepytiems bent viena ES patvirtintos vakcinos doze ir COVID-19 persirgusiems asmenims. Prieš skrydį privaloma pateikti vakcinaciją/persirgimą įrodančius dokumentus. 

Be to, vaikai, kurie nėra atlikę vakcinacijos bei yra vyresni nei 12 m., privalo pateikti neigiamą COVID-19 testo rezultatą. 

Sakartvelas TESTAS NEBŪTINAS    
Tenerifė TESTAS NEBŪTINAS    
Juodkalnija TESTAS NEBŪTINAS    
Italija TESTAS NEBŪTINAS  

 

Vokietija TESTAS NEBŪTINAS TESTAS NEBŪTINAS   
Vengrija   TESTAS NEBŪTINAS  

Nuo 2022 m. kovo 7 d. visi su COVID-19 susiję įvažiavimo apribojimai yra panaikinti.

Austrija TESTAS NEBŪTINAS    
Albanija TESTAS NEBŪTINAS    
Dominikos respublika TESTAS NEBŪTINAS    
Tailandas    

Leidimo atvykti į Tailandą pažyma. Ją galite gauti užpildę formą. Būtina atlikti COVID-19 PGR tipo testą 72 val. prieš kelionę. Vakcinacijos nuo COVID-19 įrodymas (turi būti praėję ne mažiau kaip 14 dienų po antrosios vakcinos dozės). Jeigu esate persirgę COVID-19 ir testo rezultatą gaunate teigiamą, Jums bus būtina persirgimą (ne vėliau kaip prieš 3 mėn.) įrodanti pažyma. Vaikams iki 12 metų, keliaujantiems su tėvais ar globėjais, vakcinacijos įrodymas nėra būtinas, tačiau būtina atlikti COVID-19 testą (RT – PGR) 72 val. prieš kelionę. Atvykus į Tailandą reikės atlikti papildomą PGR tipo testą savo lėšomis. Turite turėti įrodymą, kad iš anksto apmokėjote privalomą PGR testą ir antigeno testo rinkinį. Kelionės draudimas – būtina įsigyti draudimą, dengiantį COVID-19 rizikas (ne mažiau kaip 50 tūkst. JAV dolerių sumai (~44 tūkst. eurų). Pirmosios nakvynės Tailande apmokėjimo įrodymas, viešbutyje, pritaikytame karantino tikslams. Kol lauksite testo atsakymo – 1 naktį turėsite karantinuotis viešbutyje. 

Jei atliekamo COVID -19 testo rezultatas yra neigiamas, keliautojams suteikiamas Antigeninio testo rinkinis (ATK), kuris bus reikalingas atlikti testą pačiam asmeniui 6-7 kelionės dieną.

Armėnija      
Izraelis TESTAS NEBŪTINAS    
Indonezija 64 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (PGR). PGR

Visi į Indoneziją atvykstantys užsienio piliečiai turi pateikti neigiamą PGR testo rezultatą, išduotą likus ne daugiau kaip 64 valandoms iki išvykimo, ir užpildytą elektroninę sveikatos kortelę. 

KELIONĖS IŠ LENKIJOS ORO UOSTŲ:

KRYPTIS TESTO ATLIKIMO LAIKAS TESTO TIPAS PASTABOS
Tenerifė 72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą PGR Testo sertifikatas turi būti pateikiamas anglų kalba. Vaikams iki 6 metų testo atlikti nereikia.
Egiptas 72 val. iki išvykimo RT-PCR Galimybė atvykus į Egiptą atlikti COVID-19 testą oro uoste. Kaina apie 30 USD / asm. Vaikams iki 6 metų testo atlikti nereikia.
Madeira TESTAS NEBŪTINAS    
Žaliasis Kyšulys 72 val. iki išvykimo PGR arba greitasis antigeno testas Testo sertifikatas turi būti pateikiamas anglų ar portugalų kalba. Vaikams iki 7 metų testo atlikti nereikia.

SPECIALUS pasiūlymas mūsų klientams – keliaujantiems su AirGuru Covid-19 PGR testo su sertifikatu kaina privačiose InMedica klinikose Vilniuje, Kaune ir Tauragėje – VOS 59 €!

Nuo 2022 m. gegužės 1 d. atvykstantiems į Lietuvą NĖRA TAIKOMI jokie apribojimai.

KAS BUS, JEIGU KELIONĖS METU BUS PATVIRTINTAS TEIGIAMAS COVID?

Daugelis šalių vyriausybių yra įsipareigojusios rūpintis keliautojais, kuriems kelionės metu patvirtinamas teigiamas COVID-19 tyrimo rezultatas, ir padengti jų apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas (užsakytame arba kitame paskirtame viešbutyje), o esant poreikiui ir gydymą valstybinėse ligoninėse. Vykstantiems į užsienio šalis rekomenduojame būtinai įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas. Kelionių organizatoriai įsipareigoja klientui pasiūlyti atgalinio skrydžio bilieto keitimą artimiausiuose reisuose su laisvomis vietomis nemokamai arba už priemoką, priklausomai nuo aplinkybių.

Šalys, kurios apmoka apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas kelionėje covid-19 susirgusiems asmenimis:

  • Juodkalnija;
  • Graikija;
  • Turkija (nemokamas apgyvendinimas ir maitinimas suteikiamas tik apsistojusiems šiuose viešbučiuose> https://tga.gov.tr/search-hotel-en/?certificateType=4
  • Bulgarija (išlaidas dengia kelionių organizatoriai);
  • Egiptas;
  • Kanarų salos;
  • Kipras;
  • Maljorka

Informacija apie saugumo reikalavimus yra nuolat atnaujinama, tačiau situacijai nuolat kintant, prašome prieš kelionę dar kartą patikrinti šalies, į kurią vykstate, reikalavimus, skelbiamus šalies institucijų puslapiuose.