Filtruokite kelionių pasiūlymus
Kelionės tipas
Kelionės tipas
Pritaikyk sau
Pritaikyk sau
Pasirinkite kryptį
Visos kryptys
Kitos kryptys
Kroatija
Kreta
Sakartvelas
Zakintas
Rodas
Korfu
Italija
Juodkalnija
Egiptas
Maljorka
Ispanija
Algarvė
Tasos
Madeira
Portugalija
Santorinas
Alikantė
Peloponesas
Venecija
Kefalonija
Malta
Riminis
Danija
Kipras
Roma
Ukraina
Lvovas
Kijevas
Pasirinkite išvykimą
Pasirinkite išvykimą
Visos datos
1

Covid-19

Visa svarbiausia informacija apie keliavimą covid-19 pandemijos metu

COVID-19 PAUZĖ – JŪSŲ GARANTIJA ATIDĖTI KELIONĘ SUSIRGUS COVID-19

Visiems keliaujantiems rekomenduojame įsigyti COVID-19 pauzės paslaugą – ji jums garantuos, kad jeigu prieš kelionę jūsų covid-19 testas bus teigiamas, galėsite savo kelionę nukelti kitai datai ir neprarasti už kelionę sumokėtų pinigų. Ši paslauga kainuoja nuo 10 iki 20 € asmeniui (kaina egzotinėms brangesnėms kelionėms skaičiuojama individualiai), tačiau įsigiję šį draudimą būsite tikri, kad neprarasite už kelionę sumokėtų pinigų.

Šią paslaugą galima užsakyti per 24 val. po rezervacijos susisiekus pagalba@airguru.lt.

INFORMACIJA APIE COVID-19 TESTUS

KELIONĖS IŠ LIETUVOS ORO UOSTŲ:

KRYPTIS TESTO ATLIKIMO LAIKAS TESTO TIPAS PASTABOS
Turkija

72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (PGR)

48 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (greitasis antigeno testas)

PGR arba greitasis antigeno testas (RAT)

Būtina turėti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį popierinį tyrimų laboratorijos arba E-sveikatos išduotą sertifikatą ar medicinos įstaigos pažymą su antspaudu anglų kalba (dokumento vertimui notaro patvirtinimas nėra būtinas). 72 val. arba 48 val. yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko).

TESTO NEREIKIA: vaikams iki 6 metų; pilnai paskiepytiems asmenims (turi būti praėję ne mažiau nei 14 dienų nuo vakcinacijos); persirgusiems covid-19 (turintiems sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą, liudijantį, kad persirgimas buvo patvirtintas teigiamu PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu ir nuo jo praėjo ne daugiau kaip 6 mėnesiai iki atvykimo į Turkiją)
Graikija

PGR testas – 72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą; 

Greitasis antigenų testas (RAT) – ne anksčiau nei 48 val. iki atvykimo į Graikiją

PGR arba greitasis antigeno testas (RAT) Būtina turėti popierinį arba elektroninį sertifikatą anglų kalba. TESTO NEREIKIA: vaikams iki 12 metų; pilnai paskiepytiems asmenims (turi būti praėję ne mažiau nei 14 dienų nuo vakcinacijos); persirgusiems covid-19 (nuo diagnozę patvirtinančio teigiamo PGR molekulinio arba greitojo antigenų testo rezultato turi būti praėję ne mažiau nei 1 ir ne daugiau nei 6 mėnesiai)
Ispanija

PGR testas – 72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą;

Greitasis antigenų testas (RAT) – ne anksčiau nei 48 val. iki atvykimo į Ispaniją

PGR arba greitasis antigeno testas (RAT) TESTO nereikia: pilnai paskiepytiems, vaikams iki 12 metų, persirgusiems asmenims.
Bulgarija 72 val. (PGR) arba 48 val. (antigeno) iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą PGR arba antigeno COVID-19 tyrimo sertifikatas elektroninės arba popierinės formos (originalas arba atspausdintas) anglų kalba. TESTO NEREIKIA:  a) vaikams iki 12 metų; b) pilnai paskiepytiems asmenims (turi būti praėję ne mažiau nei 14 dienų nuo vakcinacijos); c) persirgusiems covid-19 (nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo nuo 15 iki 180 dienų iki atvykimo į Bulgariją)
Kroatija 72 val. (PGR) arba 48 val. (antigeno) iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą PGR arba greitasis antigeno testas COVID-19 tyrimo sertifikatas turi būti popierinės formos (originalas arba atspausdintas su antspaudu ir gydytojo parašu, arba iš https://e-sveikata.lt su elektroniniu parašu) anglų kalba. TESTO NEREIKIA: vaikams iki 12 metų; pilnai paskiepytiems asmenims (turi būti praėję ne mažiau nei 14 dienų nuo vakcinacijos); persirgusiems covid-19 (pažyma išduota ne anksčiau nei 11-ą dieną nuo teigiamo SARS-COV-2 PGR testo ar greitojo antigeno testo gavimo ir jei yra ne senesnė nei 180 dienų.)
Madeira 72 val. iki išvykimo PGR Pažyma turi būti pateikta anglų arba portugalų kalbomis. Testą dėl COVID-19 galima atlikti jau atvykus į Madeiros oro uostą. Testas atliekamas nemokamai Madeiros vyriausybės lėšomis, o visa testavimo procedūra neturėtų trukti ilgiau nei 1 valandą.

TESTO NEREIKIA: vaikams iki 12 metųpilnai paskiepytiems asmenims (turi būti praėję ne mažiau nei 14 dienų nuo vakcinacijos); persirgusiems covid-19 (kurie per pastarąsias 180 dienų yra persirgę ir pasveikę nuo COVID-19)
Malta 72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą  PCR/PGR testas (testas padarytas imant mėginį iš nosiaryklės)

Atvykstant į Maltą iš ES valstybių, ES žaliasis pasas (angl. EU green pass) galioja tik pagal pilną COVID-19 vakcinacijos schemą pasiskiepijusiems asmenims ir tik nuo vakcinavimo antrąja doze praėjus 14 dienų (t.y. ES žaliasis pasas, išduotas pasidarius COVID-19 testą arba pasveikus nuo COVID-19 atvykstant į Maltą NEGALIOJA). Atvykstant į Maltą taip pat tinka atitinkamai Maltos institucijų išduotas vakcinavimo sertifikatas arba Jungtinės Karalystės išduotas “NHS COVID Pass“.  
Asmenims, neturintiems skiepų pažymėjimo, privalomas neigiamas molekulinio PGR testo rezultatas (ne senesnis nei 72val. iki atvykimo) ir 14 dienų saviizoliacija viešbutyje, kurį nurodo Maltos sveikatos institucijos (už viešbutį moka besiizoliuojantis asmuo). Asmenims, turintiems galiojantį leidimą gyventi Maltoje, saviizoliacija neprivaloma, tačiau reikia turėti ne senesnį nei prieš 72 val. daryto PGR testo rezultatą ir prieš atvykstant pranešti Maltos sveikatos apsaugos institucijoms el. paštu covid19.vetting@gov.mt.

Vaikai nuo 5 iki 11 metų gali keliauti kartu su savo pilnai paskiepytais tėvais ar lydinčiais asmenimis, jeigu jie turi neigiamą RT-PCR testą (72 val. iki atvykimo į šalį). Vaikams iki 5 metų jokie apribojimai netaikomi.

Sakartvelas 72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą PGR

Pasiskiepijusiems bei turintiems tai patvirtinančius dokumentus papildomi reikalavimai netaikomi!
Nepasiskiepijusiems pasienyje reikia pateikti ne anksčiau nei prieš 72 val. atlikto Covid-19 PGR testo neigiamą rezultatą bei atlikti pakartotinį PGR testą savo lėšomis trečią dieną nuo atvykimo į šalį. Šis reikalavimas netaikomas vaikams iki 10 metų amžiaus.

Ukraina 72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą PGR arba greitasis antigeno

Ukrainos Vyriausybės sprendimu nuo 2021 m. birželio 8 d. į Ukrainą atvykstantys užsieniečiai ir asmenys be pilietybės privalo turėti: Draudimo polisą (sertifikatą), kuris padengia gydymąsi nuo COVID-19 ligos ir observaciją, yra išduotas Ukrainoje registruotos arba atstovybę Ukrainoje turinčios draudimo kompanijos. Draudimas turi galioti visą buvimo Ukrainoje laikotarpį.

TESTO NEREIKIA: vaikams iki 12 metų; pilnai paskiepytiems asmenims (turi būti praėję ne mažiau nei 14 dienų nuo vakcinacijos); persirgusiems covid-19 (kurie per pastarąsias 180 dienų yra persirgę ir pasveikę nuo COVID-19)

Tenerifė 72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą PGR Sertifikatas privalo būti originalas, popierinės arba elektroninės formos ir tik anglų arba ispanų kalba
Egiptas 72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą PGR 72 val. yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo. Sertifikatas privalo būti originalas anglų arba arabų kalba. Vaikams iki 6 metų testo atlikti nereikia
Juodkalnija TESTO NEREIKIA!   Atvykusiems į Juodkalniją keliautojams oro uoste gali būti matuojama temperatūra bei atsitiktine tvarka atliekami COVID-19 testai.
Italija 48 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą PGR arba antigeno (testas padarytas imant mėginį iš nosiaryklės)

Visi atvykę turi pateikti ES skaitmeninį COVID pažymėjimą (arba kitą vienoje iš ES valstybių narių arba trečioje šalyje išduotą skiepijimo, pasveikimo nuo COVID-19 infekcijos sertifikatą arbą neigiamą antigeno arba PGR Covid-19 testo rezultatą, jei šis sertifikatas/testo rezultatas išduotas italų, anglų, prancūzų arba ispanų kalbomis), įrodantį, kad asmuo: yra pilnai paskiepytas viena iš EVA patvirtintų Covid-19 vakcinų ir nuo paskutinio skiepijimo yra praėję ne mažiau nei 14 dienų.

Kipras TESTAS NEBŪTINAS    
Albanija TESTAS NEBŪTINAS    
Dominikos respublika TESTAS NEBŪTINAS    

KELIONĖS IŠ LENKIJOS ORO UOSTŲ:

KRYPTIS TESTO ATLIKIMO LAIKAS TESTO TIPAS PASTABOS
Tenerifė 72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą PGR Sertifikatas anglų kalba. Vaikams iki 6 metų testo atlikti nereikia
Egiptas 72 val. iki išvykimo RT-PCR Galimybė atvykus į Egiptą atlikti COVID-19 testą oro uoste. Kaina apie 30 USD / asm. Vaikams iki 6 metų testo atlikti nereikia
Madeira 72 val. iki išvykimo PGR Galimybė atlikti COVID-19 testą oro uoste. Testas atliekamas nemokamai. Testo nereikia paskiepytiems nuo COVID-19 arba per pastarąsias 90 dienų persirgusiems. Vaikams iki 12 metų testo atlikti nereikia
Žaliasis Kyšulys 72 val. iki išvykimo PGR arba antigeno Testo sertifikatas anglų ar portugalų kalba. Vaikams iki 7 metų testo atlikti nereikia
Kenija 96 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą PGR  
Dominikos respublika TESTAS NEBŪTINAS    
Zanzibaras 72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą PGR  

SPECIALUS pasiūlymas mūsų klientams – keliaujantiems su AirGuru Covid-19 PGR testo su sertifikatu kaina privačiose InMedica klinikose Vilniuje, Kaune ir Tauragėje – VOS 59 €!

SVARBI INFORMACIJA GRĮŽUSIEMS IŠ KELIONĖS:

Privalomas tyrimas dėl COVID-19:

 • atvykstantiems iš raudonosios ir pilkosios zonos šalių privalomas tyrimas prieš kelionę ir 10 dienų izoliacija;
 • atvykstantiems iš geltonosios zonos šalių privalomi du tyrimai: prieš kelionę ir 3–5 dieną po atvykimo;
 • atvykstantiems iš žaliosios zonos šalių privalomas tik vienas tyrimas prieš kelionę.

SVARBU! Jeigu esate prasirgęs covid-19 per pastarąsias 180 dienų arba paskiepytas – grįžus nereikia atlikti COVID-19 testo ir netaikoma saviizoliacija (reikia pateikti gydymo įstaigos pažymą ar skiepijimų sertifikatą)

Pilnas šalių sąrašas ir visa informacija čia> PLAČIAU

Prieš atvykstant į Lietuvą, privaloma užpildyti anketą (anketa čia> https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form) ir gauti tai patvirtinantį QR kodą.

KAS BUS, JEIGU KELIONĖS METU BUS PATVIRTINTAS TEIGIAMAS COVID?

Daugelis šalių vyriausybių yra įsipareigojusios rūpintis keliautojais, kuriems kelionės metu patvirtinamas teigiamas COVID-19 tyrimo rezultatas, ir padengti jų apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas (užsakytame arba kitame paskirtame viešbutyje), o esant poreikiui ir gydymą valstybinėse ligoninėse. Vykstantiems į užsienio šalis rekomenduojame būtinai įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas. Kelionių organizatoriai įsipareigoja klientui pasiūlyti atgalinio skrydžio bilieto keitimą artimiausiuose reisuose su laisvomis vietomis nemokamai arba už priemoką, priklausomai nuo aplinkybių.

Šalys, kurios apmoka apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas kelionėje covid-19 susirgusiems asmenimis:

 • Juodkalnija;
 • Graikija;
 • Turkija (nemokamas apgyvendinimas ir maitinimas suteikiamas tik apsistojusiems šiuose viešbučiuose> https://tga.gov.tr/search-hotel-en/?certificateType=4
 • Bulgarija (išlaidas dengia kelionių organizatoriai);
 • Egiptas;
 • Kanarų salos;
 • Kipras;
 • Maljorka

Informacija apie saugumo reikalavimus yra nuolat atnaujinama, tačiau situacijai nuolat kintant, prašome prieš kelionę dar kartą patikrinti šalies, į kurią vykstate, reikalavimus, skelbiamus šalies institucijų puslapiuose.