Filtruokite kelionių pasiūlymus
Kelionės tipas
Kelionės tipas
Pritaikyk sau
Pritaikyk sau
Pasirinkite kryptį
Visos kryptys
Kitos kryptys
Albanija
Armėnija
Austrija
Balis
Danija
Dominikos Respublika
Egiptas
Lenkija
Maldyvai
Mauricijus
Meksika
Olandija
Seišeliai
Tunisas
Vengrija
Vokietija
Šri Lanka
Pasirinkite išvykimą
Pasirinkite išvykimą
Visos datos
1

Covid-19

Visa svarbiausia informacija apie keliavimą covid-19 pandemijos metu

COVID-19 PAUZĖ – GARANTIJA ATIDĖTI KELIONĘ SUSIRGUS COVID-19

Visiems keliaujantiems rekomenduojame įsigyti COVID-19 pauzės paslaugą arba kelionės draudimą, kurie suteiks garantiją, jog jeigu prieš kelionę COVID-19 testo rezultatas bus teigiamas, nebus prarandami pinigai už sumokėtą kelionę. Norint užsisakyti paslaugą prašome susisiekti su AirGuru komanda ir esant galimybei ši paslauga bus užsakyta.

Šią paslaugą galima užsakyti per 24 val. po rezervacijos susisiekus pagalba@airguru.lt.

INFORMACIJA APIE COVID-19 TESTUS

KELIONĖS IŠ LIETUVOS ORO UOSTŲ:

KRYPTIS TESTO ATLIKIMO LAIKAS TESTO TIPAS PASTABOS
Egiptas

72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (PGR);

72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (greitasis antigeno testas).

PGR arba greitasis antigeno testas

Atvykstant į Egiptą privaloma pateikti COVID-19 tyrimo sertifikatą elektroninės arba popierinės formos (originalas) anglų arba arabų kalba.

Testo nereikia:  a) vaikams iki 12 metų; b) pilnai paskiepytiems asmenims (turi būti praėję ne mažiau nei 14 dienų nuo vakcinacijos).

Persirgę COVID-19 ir turintiems vieną vakcinos dozę atvykstant į Hurgadą privalu pateikti sertifikatą, kuriame nurodyta vakcina 1/1.

Ši išimtis netaikoma vykstant į Šarm aš Šeichą persirgusiems ir 1 vakcinos doze paskiepytiems keliautojams, kurių vakcinacijos sertifikate nurodyta 1/2.

Malta

72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (PGR);


24 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (greitasis antigeno testas).

PGR arba greitasis antigeno testas

Asmenys, atvykstantys į šią šalį, privalo pateikti ES Covid pažymėjimą, gautą pilnai pasiskiepijus nuo COVID–19 (kai po paskutinės dozės yra praėję ne daugiau nei 270 dienų), arba ES Covid pažymėjimą, sugeneruotą atlikus antigeno (ne anksčiau nei 24 val. iki atvykimo) arba PGR (ne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo) COVID – 19 testą ir gavus neigiamą rezultatą, arba ES Covid pažymėjimą, gautą pasveikus nuo COVID – 19 infekcijos (po persirgimo turi būti praėję ne mažiau nei 14 dienų ir ne daugiau nei 180 dienų).


Vaikams iki 6 metų amžiaus nei testas, nei ES COVID – 19 pažymėjimas nebūtinas

Kipras

72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (PGR);


24 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (greitasis antigeno testas).

PGR arba greitasis antigeno testas 

Atvykstantiems į šalį privaloma pateikti PGR (72 val. iki atvykimo į šalį) arba greitojo antigeno testo (24 val. iki atvykimo į šalį) neigiamą testo rezultatą įrodantį dokumentą. Dokumentas turi būti anglų kalba. 

Testo nereikia: vaikams iki 12 metų; pilnai paskiepytiems asmenims (turi būti praėję ne mažiau nei 14 ir ne daugiau nei 270 dienų nuo pilnos vakcinacijos); pasiskiepijusiems sustiprinančiąja vakcinos doze; persirgusiems Covid-19 (turintiems sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą, liudijantį, kad persirgimas buvo patvirtintas teigiamu PGR ar antigeno testo rezultatu ir nuo jo praėjo ne mažiau nei 10 ir ne daugiau kaip 180 dienų).

Turkija

72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (PGR);

48 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (greitasis antigeno testas).

PGR arba greitasis antigeno testas

Atvykstantiems į šią šalį privaloma pateikti PGR (72 val. iki atvykimo į šalį) arba greitojo antigeno testo (48 val. iki atvykimo į šalį) neigiamą testo rezultatą įrodantį dokumentą. Dokumentas turi būti pateikiamas anglų kalba. 

Testo nereikia: vaikams iki 12 metų; pilnai paskiepytiems asmenims (turi būti praėję ne mažiau nei 14 dienų nuo vakcinacijos); persirgusiems Covid-19 (privaloma pateikti atitinkamos šalies oficialių institucijų išduotą dokumentą, patvirtinantį, kad per pastaruosius 6 mėnesius asmenys persirgo Covid-19 virusu, jei nuo teigiamo PGR testo rezultato praėjo 28 dienos). 

Graikija

TESTAS NEBŪTINAS

   
Ispanija

72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (PGR);

Ne anksčiau nei 48 val. iki atvykimo į šalį (greitasis antigeno testas).

PGR arba greitasis antigeno testas

Atvykstantiems į šią šalį privaloma pateikti PGR (72 val. iki atvykimo į šalį) arba greitojo antigeno testo (24 val. iki atvykimo į šalį) neigiamą testo rezultatą įrodantį dokumentą. Dokumentas turi būti pateikiamas anglų kalba. 

Testo nereikia:  a) vaikams iki 12 metų; b) pilnai paskiepytiems asmenims (turi būti praėję ne mažiau nei 14 dienų nuo vakcinacijos); c) persirgusiems Covid-19 (nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo nuo 15 iki 180 dienų iki atvykimo į Ispaniją).

Bulgarija

72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (PGR);

Ne anksčiau nei 48 val. iki atvykimo į šalį (greitasis antigeno testas).

PGR arba antigeno Atvykstantiems į šią šalį privaloma pateikti PGR (72 val. iki atvykimo į šalį) arba greitojo antigeno testo (48 val. iki atvykimo į šalį) neigiamą testo rezultatą įrodantį dokumentą. Dokumentas turi būti pateikiamas anglų kalba. 

Testo nereikia:  a) vaikams iki 12 metų; b) pilnai paskiepytiems asmenims (turi būti praėję ne mažiau nei 14 dienų nuo vakcinacijos); c) persirgusiems Covid-19 (nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo nuo 15 iki 180 dienų iki atvykimo į šalį).
Kroatija TESTAS NEBŪTINAS  

 

Madeira TESTAS NEBŪTINAS  

 

Prancūzija

24 val. iki išvykimo (PGR);

 

PGR arba greitasis antigeno testas

Atvykstantiems į šią šalį privaloma pateikti PGR (24 val. iki atvykimo į šalį) arba greitojo antigeno testo (24 val. iki atvykimo į šalį) neigiamą testo rezultatą įrodantį dokumentą. 

Reikalavimas atlikti tyrimą netaikomas paskiepytiems bent viena ES patvirtintos vakcinos doze ir COVID-19 persirgusiems asmenims. Prieš skrydį privaloma pateikti vakcinaciją/persirgimą įrodančius dokumentus. 

Be to, vaikai, kurie nėra atlikę vakcinacijos bei yra vyresni nei 12 m., privalo pateikti neigiamą COVID-19 testo rezultatą. 

Sakartvelas 72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (PGR). PGR

Pasiskiepijusiems bei turintiems tai patvirtinančius dokumentus asmenims papildomi reikalavimai nėra taikomi.


Nepasiskiepijusiems asmenims privaloma pateikti PGR (72 val. iki atvykimo į šalį) neigiamą tyrimo rezultatą bei atlikti pakartotinį PGR testą savo lėšomis trečią dieną nuo atvykimo į šalį.

Šis reikalavimas netaikomas vaikams iki 10 metų amžiaus.

Ukraina 72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (PGR). PGR arba greitasis antigeno testas

Į šią šalį atvykstantys užsieniečiai ar asmenys be pilietybės privalo turėti: draudimo polisą (sertifikatą), kuris padengia gydymąsi nuo COVID-19 ligos ir observaciją (išduodamas Ukrainoje registruotos arba atstovybę Ukrainoje turinčios draudimo kompanijos). Draudimas turi galioti visą buvimo Ukrainoje laikotarpį.

Be to, atvykstantiems į šią šalį privaloma pateikti PGR (72 val. iki atvykimo į šalį), greitojo antigeno testo (72 val. iki atvykimo į šalį) neigiamą testo rezultatą įrodantį dokumentą arba dokumentą, patvirtinantį, kad asmuo yra atlikęs pilną vakcinaciją. Šie dokumentai turi būti išduoti anglų kalba arba išversti į anglų kalbą.

Tenerifė 72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (PGR) PGR


Atvykstantys į šalį privalo pateikti COVID-19 tyrimo sertifikatą elektroninės arba popierinės formos (originalas) anglų arba ispanų kalba. 

Testo nereikia:  a) vaikams iki 12 metų; b) pilnai paskiepytiems asmenims (turi būti praėję ne mažiau nei 14 dienų nuo vakcinacijos); c) persirgusiems COVID-19 (nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo nuo 15 iki 180 dienų iki atvykimo)

Juodkalnija TESTAS NEBŪTINAS    
Italija

72 val. iki atvykimo į šalį (PGR);

48 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (greitasis antigeno testas)

PGR arba greitasis antigeno testas

Keliautojai atvykstantys į šią šali privalo pateikti ES skaitmeninį COVID-19 pažymėjimą, įrodantį, kad asmuo yra pilnai paskiepytas viena iš EVA patvirtintų COVID-19 vakcinų ir nuo paskutinio skiepijimo yra praėję ne mažiau nei 14 dienų arba neigiamą antigeno (atlikto ne anksčiau nei 48 val. iki atvykimo) testo rezultatą, arba PGR (atlikto ne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo) testo neigiamą rezultatą, arba pažymėjimą, patvirtantį, jog asmuo yra persirgęs COVID-19. 

Vokietija 72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (PGR);

48 val. iki atvykimo į šalį (greitasis antigeno testas).
PGR arba greitasis antigeno testas 

Prieš atvykstant į šalį būtina pateikti COVID-19 testo (PGR, atlikto ne anksčiau kaip prieš 72 val. iki atvykimo į Vokietiją, arba greitojo antigenų testo, atlikto ne anksčiau kaip prieš 48 val. iki atvykimo į Vokietiją) neigiamą rezultatą;

Testo nereikia: vaikams iki 12 metų; pilnai paskiepytiems asmenims (turi būti praėję ne mažiau nei 14 dienų nuo vakcinacijos); persirgusiems COVID-19 (kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis SARS-CoV-2 PGR tyrimo testo teigiamu rezultatu ir nuo teigiamo tyrimo rezultato iki atvykimo į Vokietiją praėjo ne mažiau kaip 28 d. ir ne daugiau kaip 180 dienų)

Vengrija   TESTAS NEBŪTINAS -

Nuo 2022 m. kovo 7 d. visi su COVID-19 susiję įvažiavimo apribojimai yra panaikinti.

Austrija 72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (PGR).  PGR

Atvykstantiems į šią šalį privaloma pateikti skiepijimo, pasveikimo pažymėjimą ir neigiamą Covid-19 PGR testą (atliktą ne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo) tokiu būdu saviizoliacija yra netaikoma.

Testo atlikti nereikia asmenims pasiskiepijusiems trečiąja COVID-19 vakcinos doze. Testo atsakymą rodantys dokumentai turi būti parengti anglų arba vokiečių kalba.

Asmenys, negalintys pateikti minėtų dokumentų ir įrodymų, privalo iš anksto užsiregistruoti elektroninėje registracijos sistemoje ir atlikti Covid-19 testą ne vėliau kaip per 24 valandas po atvykimo į šalį. 

Albanija 72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (PGR);

48 val. iki atvykimo į šalį (greitasis antigeno testas).
 

Atvykstantiems vakcinuotiems asmenims į šią šalį privaloma pateikti pažymą dėl užbaigto vakcinacijos proceso, nuo kurio užbaigimo turi būti praėję ne mažiau kaip 14 dienų arba pažymą, kad asmuo yra persirgęs COVID – 19.

Asmenys, kurie nėra vakcinuoti, privalo pateikti neigiamą PGR testo, atlikto ne anksčiau kaip prieš 72 val. iki atvykimo, arba greitojo antigenų testo, atlikto ne anksčiau kaip prieš 48 val. iki atvykimo į šalį, rezultatą.

Vaikams iki 6 metų amžiaus pateikti skiepų pažymėjimo arba COVID – 19 testo rezultato nereikia.

Dominikos respublika TESTAS NEBŪTINAS    
Tailandas    

Leidimo atvykti į Tailandą pažyma. Ją galite gauti užpildę formą. Būtina atlikti COVID-19 PGR tipo testą 72 val. prieš kelionę. Vakcinacijos nuo COVID-19 įrodymas (turi būti praėję ne mažiau kaip 14 dienų po antrosios vakcinos dozės). Jeigu esate persirgę COVID-19 ir testo rezultatą gaunate teigiamą, Jums bus būtina persirgimą (ne vėliau kaip prieš 3 mėn.) įrodanti pažyma. Vaikams iki 12 metų, keliaujantiems su tėvais ar globėjais, vakcinacijos įrodymas nėra būtinas, tačiau būtina atlikti COVID-19 testą (RT – PGR) 72 val. prieš kelionę. Atvykus į Tailandą reikės atlikti papildomą PGR tipo testą savo lėšomis. Turite turėti įrodymą, kad iš anksto apmokėjote privalomą PGR testą ir antigeno testo rinkinį. Kelionės draudimas – būtina įsigyti draudimą, dengiantį COVID-19 rizikas (ne mažiau kaip 50 tūkst. JAV dolerių sumai (~44 tūkst. eurų). Pirmosios nakvynės Tailande apmokėjimo įrodymas, viešbutyje, pritaikytame karantino tikslams. Kol lauksite testo atsakymo – 1 naktį turėsite karantinuotis viešbutyje. 

Jei atliekamo COVID -19 testo rezultatas yra neigiamas, keliautojams suteikiamas Antigeninio testo rinkinis (ATK), kuris bus reikalingas atlikti testą pačiam asmeniui 6-7 kelionės dieną.

Armėnija   PGR arba greitasis antigeno testas 

Atvykstantys į šalį asmenys privalo pateikti sertifikatą, patvirtinantį, kad yra pasiskiepiję nuo COVID-19 dviem dozėmis, o nuo paskutinės dozės yra praėję bent 14 dienų; jeigu asmuo yra pasiskiepijęs vienos dozės vakcina, nuo tokio skiepo turi būti praėjusios ne mažiau nei 28 dienos (skiepus patvirtinantis dokumentas turi būti armėnų, anglų arba rusų kalbomis).

Asmenys neturintys COVID-19 testo ar skiepų sertifikato turi atlikti COVID-19 testą pasienio punkte ir privalo izoliuotis iki paaiškės neigiamas testo rezultatas. Jeigu asmuo atsisako atlikti COVID-19 testą, tuomet privalo izoliuotis 14 dienų laikotarpiui.

Izraelis 72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (PGR). PGR

Asmenys atvykstantys į šią šalį privalo atlikti ir pateikti PGR testo neigiamą rezultatą arba pateikti teigiamą greitojo COVID-19 antigeno testo, atlikto oficialioje gydymo įstaigoje, rezultatą ar teigiamą PGR tyrimo rezultatą, atliktą mažiau nei prieš tris mėnesius, jei užsienio pilietis atvyksta į Izraelį 8 dieną nuo atlikto tyrimo dienos (pirma diena skaičiuojama nuo tyrimo atlikimo dienos).

Be to, asmenys 48 val. iki numatomo skrydžio į Izraelį privalo užpildyti atvykimo į šią šalį formą (būtina įvesti visų atliktų skiepų datas ir/arba pasveikimo nuo COVID-19 ligos datą)

Atvykus į šalį privaloma atlikti pakartotinį PGR testą oro uoste. Testui galima registruotis iš anksto oro uosto tinklapyje. Asmenys privalo likti izoliacijoje iki neigiamo testo rezultato gavimo, įprastai tai užtrunka iki 24 val.

Asmenys taip pat privalo pateikti kelionės draudimą, dengiantį COVID – 19 susirgimo atveju medicinines išlaidas.

Indonezija 64 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą (PGR). PGR

Visi į Indoneziją atvykstantys užsienio piliečiai turi pateikti neigiamą PGR testo rezultatą, išduotą likus ne daugiau kaip 64 valandoms iki išvykimo, ir užpildytą elektroninę sveikatos kortelę. 

KELIONĖS IŠ LENKIJOS ORO UOSTŲ:

KRYPTIS TESTO ATLIKIMO LAIKAS TESTO TIPAS PASTABOS
Tenerifė 72 val. iki atvykimo į šalį, būtina įvertinti laiko skirtumą PGR Testo sertifikatas turi būti pateikiamas anglų kalba. Vaikams iki 6 metų testo atlikti nereikia.
Egiptas 72 val. iki išvykimo RT-PCR Galimybė atvykus į Egiptą atlikti COVID-19 testą oro uoste. Kaina apie 30 USD / asm. Vaikams iki 6 metų testo atlikti nereikia.
Madeira 72 val. iki išvykimo PGR Galimybė atlikti COVID-19 testą oro uoste. Testas atliekamas nemokamai. Testo nereikia paskiepytiems nuo COVID-19 arba per pastarąsias 90 dienų persirgusiems. Vaikams iki 12 metų testo atlikti nereikia.
Žaliasis Kyšulys 72 val. iki išvykimo PGR arba greitasis antigeno testas Testo sertifikatas turi būti pateikiamas anglų ar portugalų kalba. Vaikams iki 7 metų testo atlikti nereikia.

SPECIALUS pasiūlymas mūsų klientams – keliaujantiems su AirGuru Covid-19 PGR testo su sertifikatu kaina privačiose InMedica klinikose Vilniuje, Kaune ir Tauragėje – VOS 59 €!

Nuo 2022 m. gegužės 1 d. atvykstantiems į Lietuvą NĖRA TAIKOMI jokie apribojimai.

KAS BUS, JEIGU KELIONĖS METU BUS PATVIRTINTAS TEIGIAMAS COVID?

Daugelis šalių vyriausybių yra įsipareigojusios rūpintis keliautojais, kuriems kelionės metu patvirtinamas teigiamas COVID-19 tyrimo rezultatas, ir padengti jų apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas (užsakytame arba kitame paskirtame viešbutyje), o esant poreikiui ir gydymą valstybinėse ligoninėse. Vykstantiems į užsienio šalis rekomenduojame būtinai įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas. Kelionių organizatoriai įsipareigoja klientui pasiūlyti atgalinio skrydžio bilieto keitimą artimiausiuose reisuose su laisvomis vietomis nemokamai arba už priemoką, priklausomai nuo aplinkybių.

Šalys, kurios apmoka apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas kelionėje covid-19 susirgusiems asmenimis:

  • Juodkalnija;
  • Graikija;
  • Turkija (nemokamas apgyvendinimas ir maitinimas suteikiamas tik apsistojusiems šiuose viešbučiuose> https://tga.gov.tr/search-hotel-en/?certificateType=4
  • Bulgarija (išlaidas dengia kelionių organizatoriai);
  • Egiptas;
  • Kanarų salos;
  • Kipras;
  • Maljorka

Informacija apie saugumo reikalavimus yra nuolat atnaujinama, tačiau situacijai nuolat kintant, prašome prieš kelionę dar kartą patikrinti šalies, į kurią vykstate, reikalavimus, skelbiamus šalies institucijų puslapiuose.