Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

AirGuru egzotinių kelionių pasiūlymai! Išsirinkite egzotinę kelionę į Tailandą, Kubą, Maroką, Šri Lanką, Zanzibarą, Mauricijų, Maldyvus ar kitas egzotines šalis. Pigios egzotinės kelionės su AirGuru. Išsirink ir keliauk pažintį tolimųjų kraštų.

Kelionė per tankiai apaugusias džiungles su patyrusiu vietiniu, praskinančiu kelią savo mačete. Autobusas, kylantis į aukščiausius kalnus žemėje, pačiu siauriausiu planetoje keliu. Saulės sutiktuvės ir rytinės induistų apsiprausimo ceremonijos stebėjimas iš nedidelės valties amžinojoje Gangos upėje. Pasivaikščiojimas po milžiniškas žaliuojančias arbatos plantacijas. Nardymas tarp net akvariumuose nematytų žuvų ir koralinių rifų. Kupranugarių žygis per akliną dykumą oazės link. Spalvomis pulsuojantys ir ligi tamsos nenutylantys turgūs. Iš pirmo žvilgsnio neįveikiami kalnų tarpekliai, išvedantys prie jūros…

[[Skaityti daugiau]]

Jei panašūs vaizdiniai lyg pašėlę sukasi tavo galvoje, vadinasi, jau laikas. Laikas pamiršti visus savo nusistatymus ar baimes ir leistis į egzotinę kelionę! AirGuru komanda, atsižvelgdama į tavo svajones, pomėgius, poreikius bei galimybes, padės suplanuoti pačią tikriausią egzotinę kelionę. Garantuojame, jog jos nuotraukos ilgai puoš tavo namų sienas ir kaskart privers stipriau plakti širdį.

Mokėjimo būdai:

Gauk asmeninį kelionės pasiūlymą čia!