Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

Susipažinkite su Meksika: įspūdingoji sostinė, majų palikimas ir egzotiška Karibų jūros pakrantė

2019-12-03. Komentarai:

Pažintinė 9 nakvynių kelionė su pusryčiais ir vakarienėmis/ VISKAS ĮSKAIČIUOTA (iš RYGOS su rusakalbiu gidu)

Susipažinkite su Meksika: įspūdingoji sostinė, majų palikimas ir egzotiška Karibų jūros pakrantė
€1999

Išvykimas: 2020 m. vasario 12 d.

Meksika
 • Liko kambarių: 4
Egzotika

MEKSIKAS (KETURIOS NAKTYS) – KARIBŲ JŪROS PAKRANTĖ (PENKIOS NAKTYS)

Meksika – šalis, kuri net viską mačiusį keliautoją nustebins neįtikėtinų kontrastų gausa. Šalia didingą praeitį liudijančių majų ir actekų civilizacijų pėdsakų įsikuria šiuolaikiški didmiesčiai, o miestus keičia žmonių nepaliesti nepaprastai unikalios gamtos kraštovaizdžiai. Tik čia patenkinsite nuotykių ir egzotikos ištroškusias sielas klajodami po neaprėpiamus kalnus, kanjonus, atrasdami ugnikalnius, išnyrančius krioklius, atsiveriančią Karibų jūros pakrantę... Mes jau nebegalime laukti ir skrendame ten, kur užburiantis meksikiečių temperamentas trykšte trykšta!

Siūlome jums pažintinę 10 dienų kelionę po stebuklingąją Meksiką, kurios metu aplankysite įspūdingąją sostinę Meksiką, Meksikos miestą Čolulą, ilsėsitės Karibų jūros pakrantės Plaja del Karmen kurorte, aplankysite istorinį miestą Valjadolidą bei garsiąsias Čičen Icos piramides.

Pažintinės kelionės metu jus lydės rusakalbis gidas

SKRYDIS IŠ RYGOS SU PERSĖDIMU STAMBULE:

2 suaugę + vaikas (nuo 2 iki 12 metų):

Išvykimas: 2020 m. vasario 12 d./ 12:15 – 04:00 (+ 1 d.)
Grįžimas: 2020 m. vasario 23 d./ 10:10 – 11:20 (+ 1 d.)
Kelionės paketo kaina vienam asmeniui, keliaujant ir gyvenant trise kambaryje su papildoma lova – 1999 €

3 suaugę:

Išvykimas: 2020 m. vasario 12 d./ 12:15 – 04:00 (+ 1 d.)
Grįžimas: 2020 m. vasario 23 d./ 10:10 – 11:20 (+ 1 d.)
Kelionės paketo kaina vienam asmeniui, keliaujant ir gyvenant trise kambaryje su papildoma lova – 2399 €

2 suaugę:

Išvykimas: 2020 m. vasario 12 d./ 12:15 – 04:00 (+ 1 d.)
Grįžimas: 2020 m. vasario 23 d./ 10:10 – 11:20 (+ 1 d.)
Kelionės paketo kaina vienam asmeniui, keliaujant ir gyvenant DVIESE – 2489 €

1 suaugęs:

Išvykimas: 2020 m. vasario 12 d./ 12:15 – 04:00 (+ 1 d.)
Grįžimas: 2020 m. vasario 23 d./ 10:10 – 11:20 (+ 1 d.)
Kelionės paketo kaina vienam asmeniui, keliaujant ir gyvenant VIENAM – 3119 €

Skrydį vykdo Turkish Airlines

Keliautojų dėmesiui! Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Paskubėkite įsigyti kelionę už šią kainą kol ji nepabrango!

SVARBU! Kelionės metu BŪTINAS pasas, kuris privalo galioti ne trumpiau negu 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Lėktuvų bilietai Ryga – Meksikas – Kankūnas – Ryga (skrydis su Turkish Airlines – persėdimas Stambule)
 • Vietinis skrydis Meksikas – Kankūnas
 • Registruotas (20 kg) ir rankinis bagažai (5 kg)
 • Pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą
 • Rusakalbio gido paslaugos
 • 4 nakvynės Meksiko 4* viešbutyje ASTOR (ar kitas panašaus lygio viešbutis) su pusryčiais ir vakarienėmis
 • 5 nakvynės Plaja del Karmen 4*viešbutyje BLUEBAY ESMERALDA su VISKAS įskaičiuota maitinimu
 • Įėjimo į lankomus objektus mokesčiai
 • Pasiplaukiojimas valtimi Chočimilke
 • AirGuru profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba

Į kelionės kainą nėra įskaičiuota:

 • Pervežimas iki Rygos oro uosto ir atgal
 • Gėrimai, pietūs
 • Sveikatos draudimas
 • Ekskursijos
 • Arbatpinigiai
 • Kitos, nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančios turisto išlaidos

KELIONĖS PROGRAMA:

1 DIENA

Skrydis Ryga – Stambulas (12:15 – 16:15) ir Stambulas – Meksikas (21:45 – 04:00)

2 DIENA

Atvykimas į Meksiko oro uostą 04:00 val. Susitikimas su angliškai kalbančiu vairuotoju. Pervežimas į 4* viešbutį Astor (arba kitą panašaus lygio viešbutį). Pusryčiai ir poilsis viešbutyje iki 12.00 val. Ekskursija į Meksiko miestą su apsilankymu istoriniame miesto centre, Zocalo aikštėje, šalia kurios yra Templo Mayor piramidė, įšlikę senovės actekų ritualinio centro griuvėsiai. Vakarienė vietiniame restorane skambant tradicinei meksikiečių mariači muzikai.

3 DIENA

Nacionalinis antropologijos muziejus – Teotihuakanas

Pusryčiai apie 9.30 val., po jų keliaujate aplankyti Nacionalinio antropologijos muziejaus – vieno iš turtingiausių Lotynų Amerikos muziejų. Jo kolekcija susideda iš daugelio archeologinių ir etnografinių eksponatų, surinktų visose Meksikos vietovėse ir atspindinčios unikalią šalies kultūros įvairovę. Po ekskursijos keliaujate į archeologinį kompleksą „Teotihuakaną“. 50 km į šiaurės rytus nuo Meksiko centro yra Teotihuakanas – milžiniška archeologinė radimvietė Meksikoje, Meksiko slėnyje. Čia yra vienų didžiausių Mezoamerikos piramidžių kompleksas, taip pat išlikę daug gyvenamųjų pastatų, vadinamoji Mirties gatvė bei spalvinga sienų puošyba. 6 a. čia gyveno apie 200 tūkst. gyventojų. Tada Teotihuakanas buvo didžiausias miestas pasaulyje, turėjęs įtakos ispanų civilizacijos raidai ir kultūrai! Pagrindiniai lankytini objektai čia yra Saulės piramidė, Mėnulio piramidė, Negyvųjų keliai, Plunksnų gyvatės šventykla. Vakare grįžtate į 4 žvaigždučių „Astor“ viešbutį Meksiko mieste. Pietūs restorane netoli Teotihuakano, vakarienė viešbučio restorane ar šalia jo.

4 DIENA

FRIDOS KALO MUZIEJUS – SAN ANGEL RAJONAS – CHOČIMILKAS

Pusryčiai apie 09.30, po jų išvykimas į ekskursiją. Šiandien aplankysite gražiausias Meksikos sritis. Pirma, keliausite tyrinėti vieną iš įdomiausių ir ryškiausių sostinės – Polanco rajoną. Čia gyvena menininkai, politikai, garsūs verslininkai ir milijonieriai. Garsiausia vieta šiame rajone yra Presidente Masarik prospektas, kuriame yra brangiausios ir išskirtiniausios Lotynų Amerikos parduotuvės. Po to keliausite į sostinės Kojoakano rajoną, kuriame aplankysite La Casa Azul (Mėlynasis namas), garsios Meksikos menininkės Fridos Kalo muziejų, kuriame ji gyveno ir kūrė. Vos už kelių kvartalų yra Levo Trockio namų muziejus, su kuriuo Frida ir jos vyras Diego Rivera buvo draugai. Vėliau lankysimės bohemiškame San Angelo rajone – mėgstamiausioje menininkų vietoje. Šis regionas įkūnija tipišką Meksikui būdingą kolonijinį architektūros stilių. Vėliau atsidursite Meksikos „Venecijoje“ – Chočimilko kanaluose. Čia jūsų lauks kelionė laivu. Vakare grįžimas į „Hotel Astor“. Pietūs ir vakarienė viešbutyje arba vietiniame restorane.

5 DIENA

Pusryčiai apie 09.00 ir išvykimas į ekskursiją. Puebla yra žinomas kaip „angelų miestas“. Įžymus savo katedromis, bažnyčiomis ir aikštėmis, taip pat Talavera amatais – “gyvenimo medis” (paveikslai ant popieriaus žievės, išgalvotas dizainas iš onikso ir marmuro). Vėliau vykstate į Čolulą – buvusį Indijos miestą, garsėjantį Tolteco laikų piramidėmis, didžiausiomis Meksikoje. Ekskursaijos trukmė – apie 10 valandų. Pietūs ir vakarienė vietiniuose restoranuose.

6 DIENA

Pusryčiai viešbutyje. 11 val. išvykstame iš viešbučio su visu bagažu. Prieš išvykdami iš Meksiko miesto, dar aplankysite Gvadalupės Mergelės baziliką, kuri yra lankomiausia pasaulyje katalikų šventovė ir trečia pagal lankomumą iš visų pasaulio šventų vietų. Kasmet, gruodžio 12 d., apie du milijonai piligrimų atvyksta į Meksikos sostinę iš visų valstybių. Čia jie praleidžia dvi dienas, kad galėtų aplankyti Gvadalupės Mergelės baziliką. Pagal Meksikos tradiciją, Tepeyako kalne 1531 m. Gvadalupės Mergelė pasirodė paprastam vaikinui Juanui Diego. Žmogus papasakojo apie savo viziją vyskupui, tačiau kunigas ja netikėjo. Kai atvaizdas vėl pasirodė Juanui, jis pamatė, kad rožės pradeda žydėti užšaldytoje ir snieguotoje žemėje. Ūkininkas nuskynė gėlių ir, paslėpęs juos po apsiaustu, nuėjo į bažnyčią. Po šių įvykių Tepeseyak kalne buvo pastatyta šventykla Dievo Motinos garbei, kuri vėliau tapo piligrimystės centru.
19.30 val. skrydis Meksikas – Kankūnas. Pervežimas į 4* viešbutį Bluebay Esmeralda (VISKAS įskaičiuota maitinimas viešbutyje)

7 – 8 DIENOS

Poilsis Karibų jūros pakrantėje.

9 DIENA.

Po pusryčių keliausite į paslaptingą senovės majų miestą, kuris yra įtrauktas į Naujųjų septynių pasaulio stebuklų sąrašą – garsųjį Čičen Ica. Pamatysite Kukulkano piramidę – tai žymiausias Čičen Icoje išlikęs statinys. Taip pat Čičen Icoje pamatysite: Karių šventyklą su nuostabiomis majų freskomis, Cenote sagrado - ritualinių žmonių aukojimų vietą, Tūkstančio kolonų miestą ir daugybę kitų paslaptingų vietų. Po pietų plaukiosite Ik Kil senoto vandenyje (senotas (isp. cenote) – karstinių ežerėlių tipas paplitęs Mezoamerikoje, iš majų kalbos žodžio Ts’ono’ot, reiškiančio „kažkas gilaus“), apsilankysite Valjadolide – viename iš pirmųjų kolonijinių Meksikos miestų. Ekskursijos metu pietausite prie senoto. Nakvynė viešbutyje Bluebay Esmeralda 4*.

10 DIENA.

Poilsis Karibų jūros pakrantėje. Išvykimas į ekskursiją 15.30 – 16.00 val. Ir grįžimas 21.30 – 22.00 val.
Nieko panašaus dar nesate patyrę! Patirsite vieną iš nedaugelio Indijos ritualų, kurie išliko iki mūsų dienų. „Temazcal“ yra drėgna garinė pirtis, turinti daug egzotinių žolelių aromato, kur Indijos šamano pagalba jums bus atliekamas ezoterinis valymo ir dvasinio atgimimo ritualas, kurį sudaro 4 etapai. Ritualo pabaigoje gausite gydomojo molio, žolelių arbatos ir lengvą vakarienę, pagamintą iš atogrąžų vaisių ir bulvių, keptų ant ugnikalnių akmenų.

11 DIENA.

Pervežimas į oro uostą. Skrydis Kankūnas – Stambulas 10:10

12 DIENA.

Atvykimas į Stambulo oro uostą 06:15. Skrydis Stambulas – Ryga 09:20 – 11:20.

Viešbučiai, kuriuose apsistosite:

HOTEL ASTOR 4* SU PUSRYČIAIS IR VAKARIENĖMIS (MEKSIKO MIESTAS)

Puikiai vertinamas turistų – 8,6/10 booking vertinimas – 4* viešbutis Astor yra netoli populiarių Meksiko miesto lankomų objektų. Viešbutyje yra baras ir restoranas, kuriuose patiekiami tradiciniai meksikietiški valgiai. Veikia nemokamas bevielis internetas, registratūra dirba visą parą. Neutraliomis spalvomis dekoruotuose kambariuose yra oro kondicionieriai, privatūs vonios kambariai.

BLUEBAY ESMERALDA 4* su VISKAS ĮSKAIČIUOTA (PLAJA DEL KARMEN)

Šis viešbutis, kuriame viskas įskaičiuota, įsikūręs paplūdimyje, Plaja del Karmeno Riviera Maya rajone. Svečiams siūloma lankytis privačiame paplūdimyje, SPA centre ir keliuose restoranuose. Numeriuose yra palydovinės televizijos kanalus rodantys televizoriai, mini barai ir seifai. Iš numerių atsiveria vaizdai į jūrą.

Pagrindinės kelionės užsakymo sąlygos:

 • Kelionės organizatorius – 365 BRIVDIENAS (Latvija);
 • Avansinis mokėjimas – 40 proc., likęs mokėjimas – 40 d. iki kelionės pradžios. Avansas už lėktuvo bilietus negrąžinamas;
 • Skrydis iš Rygos su persėdimu Stambule
 • Skrydį vykdo Turkish Airlines;
 • Registracija į skrydį vykdoma internetu arba oro uoste;

Kaip užsisakyti kelionę?

 • Užpildykite užsakymo formą
 • Atvykite į AirGuru biurą, įsikūrusį Sodų g. 4, Vilniuje
 • Rašykite mums el. paštu pagalba@airguru.lt
 • Skambinkite mums: +370 700 22 820
 • Rašykite dešinėje pusėje esančiame pokalbių lange
Užsisakyk internetu
Ačiū, Jūsų užsakymas gautas. Su Jumis susieksime per artimiausią darbo dieną.
Keleiviai

Pasidalink įspūdžiais

Mokėjimo būdai:

Ieškai kelionės?  Spausk čia!