Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

10 neįprastų pasaulio viešbučių: nuo namelių medyje iki nakvynės po vandeniu

2020-03-31. Komentarai:

Neįtikėtinos nakvynės vietos

10 neįprastų pasaulio viešbučių: nuo namelių medyje iki nakvynės po vandeniu
Viešbučiai

  10 neįprasčiausių pasaulio viešbučių

  Ar norėtumėte naktį praleisti Bolivijos viešbutyje, kuris pastatytas iš druskos? O gal Zanzibaro komplekse, kur jūsų miegamasis bus... po vandeniu? Pristatome jums 10 neįprasčiausių pasaulio viešbučių, kuriuose pabuvoti būtų didelis nuotykis (parengta pagal National Geographic straipsnį).

  1. Viešbutis Manta, Pemba sala, Zanzibaras

  Unikalus poilsis nuostabaus žydro vandens apsuptose vilose atokioje Pembos saloje. Iš pradžių gali atrodyti, kad tai įprastas prabangus poilsio kompleksas, tačiau jeigu užsisakysite numerį, kurio miegamasis po vandeniu, šių atostogų ilgai nepamiršite. Įsivaizduokite – gulite savo miegamojo lovoje ir pro langus stebite nuostabų salos povandeninį pasaulį. Beje, naktį net galite įsijungti specialius prožektorius, kurie prie jūsų langų pritrauks Indijos vandenyno gyventojus.

  2. Golden Crown Levin Iglut, Levis, Suomija

  Pasigrožėkite šiaurės pašvaistėmis nuostabiame poilsio komplekse Laplandijoje tiesiai iš savo miegamojo! Stikliniuose iglu nameliuose ypač jauku – šilta, kūrenasi židinys, o lauke dar galite pasimėgauti ir karšta sūkurine vonia! Skamba kaip pasakiškos atostogos, ar ne?

  3. Kokopelli’s viešbutis, Farmingtonas, JAV

  Naktį praleiskite... oloje! Kaip jums toks viešbutis? Nuošalioje Farmingtono vietoje, Naujosios Meksijos valstijoje įsikūręs viešbutis iš pradžių buvo pastatytas kaip geologo tyrinėjimo ofisas, o vėliau paverstas įdomia nakvynės vieta su visais patogumais – sūkurine vonia, svetaine su židiniu ir balkonu, iš kurio atsiveria nepaprasti dykumos vaizdai.

  4. Book and Bed Tokyo, Tokijas, Japonija

  Neįprastas hostelis visiems knygų mylėtojams – iš pradžių vieta atrodo kaip įprasta biblioteka, tačiau atidarius vieną iš lentynų patenkate į miniatiūrinį kambariuką-lovą, kuriame galite jaukiai praleisti naktį. Žinoma, ši vieta netiks uždarų patalpų baimę turintiems žmonėms.

  5. Dromen Aan Zee, Harlingenas, Nyderlandai

  Šis viešbutis siūlo net tris neįprastas nakvynės vietas Nyderlandų jūros uoste – 17 metrų aukščio uosto krane, kuris anksčiau buvo naudojamas laivams iškrauti, švyturyje ir gelbėjimosi laive, kuris dabar rekonstruotas į modernų viešbučio kambarį. Kuriame iš šių nakvynę pasirinktumėte jūs?

  6. Costa Verde viešbutis, Kosta Rika

  Ar norėtumėte naktį praleisti viešbutyje, kuris perdarytas iš 1965 m. Boeing 727 lėktuvo? Dviejų miegamųjų liukso klasės apartamentai, pro kurių langus atsiveria džiunglių ir vandenyno vaizdai.

  7. Happy Nomads Village, Karakol, Kirgizija

  Patirkite tradicinį kirgizų gyvenimą vienoje iš didelių poilsio komplekso „bozui“ (tradicinė kirgizų jurta). Apsuptos gėlių sodo, šios jurtos įrengtos su visais reikalingais patogumais. Laisvu metu galite leistis į kalnuotas apylinkes arba pajodinėti žirgais.

  8. Palacio de Sal, Ujūnio druskožemis, Bolivija

  Pačioje Bolovijos Ujūnio druskožemio viduryje stūkso viešbutis, pastatys iš čia pat išgaunamos druskos. Iš druskos ne tik pats pastatas, bet ir kai kurie jame esantys baldai!

  9. Santos Express, Moselbajus, Pietų Afrikos Respublika

  „Santos Express“ 1920-aisiais buvo keleivinis traukinys, kuris dabar perkonstruotas į puikų viešbutį prie pat nuostabaus PAR pietinės dalies paplūdimio. Šis paplūdimys yra vienas iš geriausių Pietų Afrikos Mėlynosios vėliavos paplūdimių, žinomas dėl savo vandens sporto pramogų: banginių stebėjimo, nardymo ir banglenčių sporto.

  10. Treehouse Lodge Resort, ikitosas, Peru

  Tobula nakvynės vieta Peru Amazonės miškuose – jaukūs nameliai medžiuose. Nuo 10 iki 20 metrų virš žemės esančiuose nameliuose nerasite visų patogumų ar komforto, tačiau tikrai pasijusite labai arti laukinės gamtos! Kabantys tilteliai nuo kiekvieno namuko veda į bendrą komplekso pastatą, kuriame galėsite pasimėgauti tradiciniais Peru virtuvės patiekalais.

  Pasidalink įspūdžiais

  Mokėjimo būdai:

  Ieškai kelionės?  Spausk čia!