Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

10 smagių veiklų namuose kartu su vaikais!

2020-03-31. Komentarai:

Sustiprinkite tarpusavio ryšį leisdami laiką drauge!

10 smagių veiklų namuose kartu su vaikais!
Šeimai

  Leiskite karantiną aktyviai ir linksmai drauge su visa šeima!

  Dabar yra puiki galimybė daugiau laiko skirti ne tik sau, bet ir savo vaikams bei tarpusavio ryšio stiprinimui. Kad idėjų ką veikti nepritrūktų, dalinamės 10 linksmų veiklų, kurios patiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiems!

  Nemokama platforma internete su užduotimis apie gamtą

  Ši platforma – erdvė, kurioje jaunieji gamtos mylėtojai mokosi pažinti gamtą žaisdami žaidimus ir spręsdami linksmas užduotis. Dalis užduočių atliekamos internetinėje erdvėje, bet didžioji dalis jų ragina vaikus keliauti į gamtą, ją tyrinėti, įveikti įvairius iššūkius ir į platformą įkelti savo nuotykių rezultatus.

  Spausk ČIA ir išbandyk> http://www.gamtosreindzeris.lt/

  Kartu darykite praėjusių kelionių žurnalą

  Dabar, kai turite daugiau laiko drauge su vaikais pagaminkite kelionių žurnalą. Atrinkite gražiausias nuotraukas, galbūt neišmetėte tokių prisiminimų, kaip lėktuvo ar traukinio bilietas, bilietas į spektaklį ir panašiai – suraskite juos ir panaudokite. Leiskite vaikui pildyti žurnalą, jame piešti ir kartu sukurkite šeimos kelionių prisiminimų albumą!

  Pasivaikščiojimas po Marsą

  Pats metas tyrinėti naujus dalykus! Pasivaikščokite po Marsą ČIA> https://accessmars.withgoogle.com/

  Perskaitytų knygų medis

  Kartu su vaikais sutarkite padaryti perskaitytų knygų medį. Į jį rašykite visas karantino metu perskaitytas knygas. Tiek jūs, tiek ir vaikas. Papasakokite vienas kitam, kas labiausiai patiko perskaitytoje knygoje, ko išmokote (juk kiekviena knyga kažko pamoko). Pildykite medį ir sutarkite, jog jei medis bus užpildytas ir tikrai žaliuos nuo jūsų perskaitytų knygų gausos, pasibaigus karantinui drauge nuveiksite, ką nors smagaus!

  Auginkite sodinukus

  Drauge pasodinkite ir auginkite augalėlius. Stebėkite jų augimą, žymėkitės užrašuose, nepamirškite laistyti. Tokia veikla ugdo atsakomybę ir meilę gamtai. Galite pasiūlyti šią veiklą ir kitoms šeimoms, kurias pažįstate, jog vaikai tarpusavyje galėtų dalintis savo sodinukų nuotraukomis.

  Stalo žaidimai

  Niekam ne paslaptis, jog stalo žaidimai yra puikus laiko praleidimo būdas. Nepamirškite, jog yra nemažai žaidimų, kuriuos galite pasigaminti patys. Išmokykite vaikus laivų mūšio, žaiskite šaradas ir kitus smagius žaidimus. Taip pat dėliokite dėliones!

  Moksliniai eksperimentai

  Galite filmuoti savo atliekamus eksperimentus ir dalintis su kitais!

  Bostono vaikų muziejus

  Pasivaikščiokite po garsų muziejų vaikams> https://www.bostonchildrensmuseum.org/museum-virtual-tour

  GoNoodle programėlė

  Dar negirdėjote apie tokią? Be reikalo! Siūlome jau dabar atsisiųsti ją į išmanųjį telefoną. Tai programėlė, kurioje rasite begalę įvairiausių vaikus sudominančių aktyvių žaidimų. Šokiai, linksma muzika, žaidimai ir smagūs judesiai. Tegul karantinas būna aktyvus!

  Programėlė> https://www.gonoodle.com/blog/gonoodle-games-movement-app-for-kids/

  Augalų džiovinimas knygose

  Kvepia nostalgija, ar ne? Juk pavasaris! Keliaukite į miškus ir pievas, rinkite gėles ir augalėlius ir džiovinkite juos tarp knygos puslapių, kaip darydavote, kai ir patys dar buvote vaikai! Turėsite saulėtą prisiminimą apie šį laiką!

  Pasidalink įspūdžiais

  Mokėjimo būdai:

  Ieškai kelionės?  Spausk čia!