Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

AirGuru informacija apie kelionių atšaukimus dėl COVID-19

2020-05-05. Komentarai:

Svarbiausia informacija dėl kelionių keitimo

AirGuru informacija apie kelionių atšaukimus dėl COVID-19

Karantino laikotarpiu dirbame TIK NUOTOLINIU BŪDU

  SVARBI INFORMACIJA

  KELIONIŲ KEITIMO SĄLYGOS

  Informacija sparčiai keičiasi, todėl kelionių keitimo sąlygos taip pat gali keistis.

  TUI organizuojamos kelionės

  Reaguodami į greitą viruso plitimą visame pasaulyje ir padidėjusią susirgimo riziką, saugodami visų mūsų sveikatą bei įvertindami galimas pasekmes, informuojame Jus apie „TUI Baltics“ skrydžių programos pasikeitimus.

  • TUI Baltics užsakomieji skrydžiai į Egiptą nebus vykdomi nuo 2020-03-14 d. iki 2020-05-21 d.
  • TUI Baltics užsakomieji skrydžiai į Turkiją nebus vykdomi nuonuo 2020-04-01 d. iki 2020-05-31 d
  • TUI Baltics užsakomieji skrydžiai į Kretą nebus vykdomi nuo 2020-04-26 d. iki 2020-05-31 d.

  Kelionių keitimo sąlygos, įsigijusiems keliones į Antaliją (Turkiją) iki rugpjūčio 31 dienos:

  1. NEMOKAMAS kelionių keitimas į vėlesnį 2020 m. vasaros sezono laikotarpį.

  Suteikiame galimybę atidėti suplanuotas keliones į Turkiją, išvykimams nuo 2020.05.01 iki 2020.08.31, pasirenkant kitą datą. Dėl galimybės perkelti numatytą gegužės mėnesio kelionę už tą pačią kelionės kainą, teiraukitės savo kelionių agento. Detalių birželio – rugpjūčio mėnesio kelionių keitimų sąlygų į vėlyvesnius išvykimus taip pat teiraukitės kelionių agento, jis pasiūlys jums geriausių keitimo variantų.

  1. NEMOKAMAS kelionių keitimas į atitinkamas 2021 m. vasaros sezono datas išsaugant tą pačią kelionės kainą.

  Jei jūsų kelionė numatyta 2020.04.14 – 2020.08.31 išvykimo data, galite perkelti ją į 2021-uosius metus nemokamai, išlaikant tą pačią datą ir kitas charakteristikas bei išsaugant tą pačią kainą. Apie savo pasirinkimą prašome Jūsų informuoti savo kelionių agentą iki 2020 05 15. Vėliau daromi keitimai bus atliekami pagal tą dieną sistemoje galiojančias kainas.

  1. Dovanų kuponas, kurio vertė lygi už kelionę įmokėtos sumos vertei.
   Keliautojams, kurie neapsisprendžia dėl kelionės pasikeitimo vėlesniam laikotarpiui, siūlome TUI dovanų kuponą. Jis galioja iki 2020.12.31, tad turėsite pakankamai laiko nuspręsti dėl kelionės pakeitimo šių ar sekančių metų atostogoms ir panaudosite visą sumą, kuri jau buvo įmokėta anksčiau buvusiai kelionei.

  ​Kelionių keitimo sąlygos, įsigijusiems keliones į Kretą (Graikiją) iki gegužės 31 dienos:

  NEMOKAMAS kelionės keitimas į atitinkamas 2021 m. vasaros sezono datas, nekeičiant krypties.
  Apie keitimo į kitus metus galimybę prašome susisiekti su savo kelionių agentu.

  NEMOKAMAS kelionės keitimas į vėlesnį 2020 m. vasaros sezono laikotarpį, nekeičiant krypties.
  Suteikiame galimybę atidėti kelionę išlaikant kryptį, pasirenkant vėlesnę rudens išvykimo datą (rugsėjo mėn). Keitimai bus atliekami pagal galiojančias tos dienos kainas.

  Suteikiame galimybę keliautojams keisti kelionės datą NEMOKAMAI į vėlesnį 2020 m. arba 2021 m. sezono laikotarpį, keičiant kryptį. Keliautojai, kurie yra užsisakę keliones į Kretą išvykimo datomis nuo 2020.04.26 iki 2020.05.31, siūlome atidėti kelionę keičiant kryptį. Galimi pakeitimai į 2020 m. vasaros sezono keliones į Turkiją (rugsėjo - lapkričio mėn,), 2020/2021 m. žiemos keliones į Hurgadą ir Šarm aš Šeichą (spalio-balandžio mėn.) bei 2021 m. vasaros sezono keliones į Turkiją. Keitimai bus atliekami pagal galiojančias tos dienos kainas.

  • Dovanų kuponas, kurio vertė lygi už kelionę įmokėtos sumos vertei.
  • Kuponas galioja iki 2020.12.31, jį galėsite panaudoti kitai kelionei.

  Klientas dėl asmeninių priežasčių turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti sutarties arba pakeisti sutarties sąlygas. Tuo atveju bus remiamasi jo sudarytos turizmo paslaugų teikimo sutarties 2-3 punktų nuostatomis.

  TUI kelionės> https://airguru.lt/tui-poilsines-keliones/

  Tez Tour organizuojamos kelionės

  Vertinant susiklosčiusią situaciją ir atsižvelgiant į Vyriausybės rekomendacijas bei pratęstą karantiną šalyje, nuo 2020 m. kovo 13 d. iki 2020 m. gegužės 11 d. suplanuotos kelionės nebus vykdomos.

  Suprasdami keliautojų nerimą dėl neįvykusių ar artimiausiu metu suplanuotų kelionių, pateikiame keletą sprendimų, kurie leidžia greitai ir lanksčiai pakeisti kelionės datą kelionėms, kurių išvykimai yra iki 2020 m. birželio 30 d.

  Primename, kad priklausomai nuo išvykimo laikotarpio keliautojai gali rinktis vieną iš šių nemokamo kelionės keitimo alternatyvų:

  • keisti kelionės datą taikant keitimo dienos kainą;
  • keisti kelionės datą išsaugant pradinę kainą;
  • kelionių kuponą, kuris padengtų visą keliautojo įmokėtą sumą;
  • teikti prašymą dėl kelionės sutarties nutraukimo netaikant baudų.

  Susisiekite su mumis ir įvertinę jūsų situaciją rasime jums geriausią alternatyvą!

  Tez Tour kelionės> https://airguru.lt/poilsines-keliones/

  AirGuru organizuojamos kelionės

  Iki gegužės 11 dienos turėjusią įvykti kelionę galite perkelti į bet kurią kitą kelionės datą. Atkreipiame dėmesį į tai, jog didžioji dalis AirGuru organizuojamų kelionių vykdoma reguliariųjų oro bendrovių, todėl keitimo sąlygos siūlomos atsižvelgiant į oro vėžėjų keitimo sąlygas ir kiekvienas užsakymas yra tvarkomas individualiai.

  SVARBU. Naujos kelionės datą susiderinti būtina ne vėliau nei 2 dienos iki planuoto išvykimo

  Itaka organizuojamos kelionės

  Itaka stabdo visus iki gegužės 11 dienos suplanuotus užsakomuosius skrydžius. Organizatorius siūlo pasinaudoti nemokamu kelionės keitimu vėlesniems išvykimams: galima keisti kelionės kryptį, datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, keliautojų vardus. Pasirinktam kelionės keitimui nebus taikomi jokie keitimo mokesčiai, kainos pasirenkamos pagal keitimo dieną galiojančias kainas.

  Keliautojams, kurie per nurodytą laikotarpį neapsispręs dėl kelionės perkėlimo vėlesniam laikotarpiui, bus siūlomas kelionių DOVANŲ kuponas sumai, kurią klientas jau yra sumokėjęs. Nurodytas kuponas galios 1 (vienerius) metus bet kuriai Itaka Lietuva kelionei tiek Vasara 2020, tiek Žiema 2020/2021 sezonams.

  Itaka kelionės> http://itaka.airguru.lt/

  Kidy Tour organizuojamos kelionės

  KVisiems, kurių išvykimai į Turkiją 2020 balandžio-birželio mėn. suteikiame galimybę keisti kelionę tomis pačiomis sąlygomis (be keitimo mokesčio, už tą pačią kainą), tai pačiai kelionės datai 2021 balandžio-birželio mėn.

  Papildomai klientams suteikiama galimybė 1 kartą pakeisti kelionės datą be papildomo mokesčio pagal keitimo dieną galiojančias kainas, likus ne mažiau kaip 21 diena iki kelionės pradžios.

  Kidy Tour kelionės> https://airguru.lt/kidytour-keliones/

  Novaturo organizuojamos kelionės

  Novaturas stabdo visus iki gegužės 11 dienos suplanuotus užsakomuosius skrydžius. Organizatorius siūlo pasinaudoti nemokamu kelionės keitimu vėlesniems išvykimams: galima keisti kelionės kryptį, datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą. Pasirinktam kelionės keitimui nebus taikomi jokie keitimo mokesčiai, kainos pasirenkamos pagal keitimo dieną galiojančias kainas.

  Suprasdami klientų nerimą dėl būsimų kelionių, siūlome dar lankstesnes kelionių keitimo sąlygas „Novaturo“ užsakomųjų skrydžių kelionėms. Visiems klientams, kurie yra įsigiję keliones išvykimams iki birželio 30 d., suteikiame nemokamą galimybę keisti planus ir rinktis bet kurią kitą kelionę. Išsirinkti atostogas klientai gali bet kada per šiuos metus, o pati kelionė gali vykti ir kitąmet.

  Kelionės keitimo sąlygos:

  • Nemokamas keitimas taikomas išvykimams iki 2020 06 30.
  • Klientas apie kelionės keitimo poreikį būtinai turi informuoti likus ne mažiau nei 14 diena iki keičiamos kelionės pradžios.
  • Išsirinkti naują kelionę ir ją užsisakyti klientas galės iki 2020 12 31.
  • Sumokėta įmoka už kelionę užskaitoma bet kuriai kitai pasirinktai „Novaturo“ kelionei.
  • Naujai rezervacijai taikomos tos pačios apmokėjimo sąlygas, kokios buvo taikomos iki 2020 06 30 užsisakytai kelionei.
  • Keliones, kurios buvo suplanuotos 2020 05 01 – 2020 06 30 laikotarpiu Turkijos, Bulgarijos ir Graikijos salų (Kreta Rodas) kurortuose, galima persikelti į 2021 05 01 – 2021 06 30 nemokamai ir už tą pačią kainą, jei išlaikoma ta pati kelionės kryptis, viešbutis, kambario, apgyvendinimo ir maitinimo tipas, bei trukmė.
  • Keliones, kurios buvo suplanuotos 2020 05 01 – 2020 06 30 laikotarpiu Egipto Hurgados kurortuose, galima persikelti į 2020 07 01 – 2020 09 30 nemokamai ir už tą pačią kainą, jei išlaikoma ta pati kelionės kryptis, viešbutis, kambario, apgyvendinimo ir maitinimo tipas, bei trukmė.
  • Keliones, kurios buvo suplanuotos 2020 05 01 – 2020 06 30 laikotarpiu kitų poilsio krypčių kurortuose, galima keisti į bet kokią kitą 2020 / 2021 m. „Novaturo“ siūlomą poilsio kelionę su 10% nuolaida nuo dabar sistemoje galiojančių kainų.
  • Keitimus galima atlikti iki 2020 04 21 imtinai. Vėliau daromi keitimai bus atliekami pagal tą dieną sistemoje galiojančias kainas.

  Jei pageidaujate keisti kelionę, bet dar tiksliai nežinote savo pasirinkimo, svarbu apie ketinimą informuoti kelionių agentą (ne vėliau kaip 21 d. iki pirminės kelionės išvykimo), patį pasirinkimą galėsite patvirtinti ir vėliau, iki gegužės 31 d.

  Novaturo kelionės> https://airguru.lt/novaturas/

  Reaguodami į dabartinę situaciją ir atsižvelgdami į LRV rekomendacijas, informuojame, jog KARANTINO LAIKOTARPIU visi AirGuru darbuotojai dirbs NUOTOLINIU būdu‼️ Tai reiškia, jog kasdien įprastu darbo laiku būsime pasiekiami TIK telefonu, elektroniniu paštu arba pokalbių lange (livechat) mūsų puslapyje.

  • Rašykite mums el. paštu pagalba@airguru.lt
  • Skambinkite mums: +370 700 22 820

  Tikrai atsakysime VISIEMS, tačiau tai užtruks šiek tiek ilgiau nei įprastai.

  Apačioje (komentarų skiltyje) galite palikti savo klausimus į kuriuos atsakysime

  Pasidalink įspūdžiais

  Mokėjimo būdai:

  Ieškai kelionės?  Spausk čia!