Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

AirGuru vadovo informacija dėl koronaviruso ir perkeliamų kelionių

2020-04-15. Komentarai:

Apie kelionių keitimus

AirGuru vadovo informacija dėl koronaviruso ir perkeliamų kelionių

Iki balandžio 14 d. dirbame TIK NUOTOLINIU BŪDU

  SVARBI INFORMACIJA

  Gerbiami „AirGuru“ keliautojai,

  suprasdamas ypatingai sudėtingą situaciją visame pasaulyje dėl koronoviruso grėsmės, jaučiu pareigą suteikti visą iki šios minutės mums žinomą informaciją apie artimiausio laikotarpio keliones. Nuo kovo 13 dienos iki balandžio 14 dienos LR Užsienio reikalų ministerija uždraudė keliones į tam tikras šalis ir mėnesiui rekomendavo atidėti visas suplanuotas keliones į visas pasaulio šalis. Nuo šiandien taip pat yra uždaromos LR valstybės sienos į šalį atvykstantiems užsieniečiams. Grįžę iš užsienio šalių, visi turistai savarankiškai privalo laikytis karantino dvi savaites nuo grįžimo dienos. Suprasdami situacijos rimtumą ir vadovaudamiesi kompetentingų institucijų nurodymais ir rekomendacijomis, keičiame visų mūsų keliautojų, turinčių išvykti iki balandžio 14 dienos, keliones. Tiek mūsų partnerių kelionių organizatorių („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“, „Itaka“ ir „TUI Baltics“), tiek mūsų pačių organizuojamos kelionės yra keičiamos į vėlesnius išvykimus. Priklausomai nuo kelionių organizatorių sąlygų, visus keitimus turime atlikti per dvi savaites-mėnesį nuo šios informacijos paskelbimo, todėl laiko turime pakankamai. Keliautojų taip pat labai prašome supratingumo – šis laikotarpis yra sunkus visiems: tiek mūsų keliautojams, tiek mūsų darbuotojams, tiek mūsų partneriams. Kelionės organizavimas – procesas, kuriame dalyvauja daug šalių: avialinijos, viešbučiai, pervežimo kompanijos, kelionių agentūros ir kelionių organizatoriai, todėl sprendimų priėmimas dėl kelionės keitimo, pinigų grąžinimo ar kitų su kelionėmis susijusių sąlygų užtrunka, ir ypač esant tokiai situacijai. Pažadame, kad dėsime visas jėgas, jog į užklausas atsakytume ir jas išspręstume kaip įmanoma operatyviau. Prioritetą teikiame tiems, kurių išvykimai numatyti artimiausių keturių savaičių laikotarpyje, todėl labai prašome mūsų keliautojų, kurių išvykimo data yra vėlesnė nei balandžio 14 diena dėl keitimo ar kelionės atidėjimo kreiptis TIK elektroniniu paštu pagalba@airguru.lt – visus šiuos prašymus nagrinėjame eilės tvarka.

  Būkite sveiki ir saugokite save!
  „AirGuru“ vadovas Janis Možeiko

  KELIONIŲ KEITIMO SĄLYGOS

  Informacija sparčiai keičiasi, todėl kelionių keitimo sąlygos taip pat gali keistis.

  TUI organizuojamos kelionės

  Informuojame, kad TUI Baltics užsakomieji skrydžiai į Turkiją nebus vykdomi nuo 2020-04-01 iki 2020-04-30 d.

  Dėl kelionių į Turkiją, turinčių įvykti nuo 04.01 iki 04.30, keitimų:

  Turistus, kurie yra užsisakę poilsines keliones į Turkiją (Antaliją) išvykimams nuo 2020.04.01 iki 2020.04.30 (imtinai), kviečiame keisti savo atostogų planus ir suteikiame nemokamą galimybę kelionę atidėti pasirenkant kitą patogią atostogų datą.

  • Kad būtų išsaugotos keliautojų atostogos bei sumokėta suma nedidėtų, siūlome jiems atostogas perkelti į gegužę. Šiuo mėnesiu klientas gali planuotis atostogas ta pačia kaina. Šia galimybe klientas gali pasinaudoti iki 04.10.
  • Perkeliant kelionę į birželio - rugsėjo mėnesius, keitimai bus atliekami ir kaina perskaičiuojama pagal galiojančias tos dienos kainas.
  • Ieškant patrauklios datos bei kainos alternatyvos ir kelionės datą perkeliant į spalio mėnesį, esant galimybei speciali kaina bus patvirtinta pagal atskirą užklausimą.

  Dėl kelionių į Graikiją, turinčių įvykti iki 04.30, keitimų:

  Informuojame, kad Graikijoje viešbučiai atsidarymo datas vasaros sezonui dėl viruso grėsmės yra nukėlę į 2020.05.01. Atsižvelgdami į minėtą aplinkybę, visas rezervacijas 2020.04.26 dienos išvykimams į Kretą, siūlome nemokamai perkelti į 05.03 d. išvykimą be jokio papildomo mokesčio (t.y. už tą pačią kainą). Norint perkelti 2020.04.26 rezervaciją keičiant į dar kitą (tolimesnę) datą, tai galite padaryti pagal tą dieną galiojančias kainas.

  Dėl situacijų, kai klientas pareiškia norą atsisakyti kelionės ar ją pasikeisti, kai jo kelionė turi įvykti vėlesnėmis datomis (nuo 05.01)

  Klientas dėl asmeninių priežasčių turi teisę bet kuriuo metu atsisakyti sutarties arba pakeisti sutarties sąlygas. Tuo atveju bus remiamasi jo sudarytos turizmo paslaugų teikimo sutarties 2-3 punktų nuostatomis.

  TUI kelionės> https://airguru.lt/tui-poilsines-keliones/

  Tez Tour organizuojamos kelionės

  Tez Tour stabdo visus iki balandžio 14 dienos suplanuotus užsakomuosius skrydžius. Organizatorius siūlo pasinaudoti nemokamu kelionės keitimu vėlesniems išvykimams: galima keisti kelionės kryptį, datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą. Pasirinktam kelionės keitimui nebus taikomi jokie keitimo mokesčiai, kainos pasirenkamos pagal keitimo dieną galiojančias kainas.

  Tez Tour kelionės> https://airguru.lt/poilsines-keliones/

  AirGuru organizuojamos kelionės

  Iki balandžio 14 dienos turėjusią įvykti kelionę galite perkelti į bet kurią kitą kelionės datą. Atkreipiame dėmesį į tai, jog didžioji dalis AirGuru organizuojamų kelionių vykdoma reguliariųjų oro bendrovių, todėl keitimo sąlygos siūlomos atsižvelgiant į oro vėžėjų keitimo sąlygas ir kiekvienas užsakymas yra tvarkomas individualiai.

  SVARBU. Naujos kelionės datą susiderinti būtina ne vėliau nei 2 dienos iki planuoto išvykimo

  Itaka organizuojamos kelionės

  Itaka stabdo visus iki balandžio 14 dienos suplanuotus užsakomuosius skrydžius. Organizatorius siūlo pasinaudoti nemokamu kelionės keitimu vėlesniems išvykimams: galima keisti kelionės kryptį, datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, keliautojų vardus. Pasirinktam kelionės keitimui nebus taikomi jokie keitimo mokesčiai, kainos pasirenkamos pagal keitimo dieną galiojančias kainas. Keitimus galima atlikti iki 2020-03-27.

  Keliautojams, kurie per nurodytą laikotarpį neapsispręs dėl kelionės perkėlimo vėlesniam laikotarpiui, bus siūlomas kelionių DOVANŲ kuponas sumai, kurią klientas jau yra sumokėjęs. Nurodytas kuponas galios 1 (vienerius) metus bet kuriai Itaka Lietuva kelionei tiek Vasara 2020, tiek Žiema 2020/2021 sezonams.

  Itaka kelionės> http://itaka.airguru.lt/

  Kidy Tour organizuojamos kelionės į TURKIJĄ

  Kidy Tour stabdo visus iki balandžio 17 dienos suplanuotus užsakomuosius skrydžius. Organizatorius leidžia be papildomo mokesčio perkelti kelionę į kitą datą pagal keitimo dieną galiojančias kainas.

  Klientai, įsigiję keliones į Antaliją balandžio 8 - 17 d. išvykimams, gali be papildomo keitimo mokesčio perkelti kelionę į kitą pasirinktą datą, pagal tą dieną galiojančias kainas. Tinkamą kelionės datą klientai gali pasirinkti per 30 kalendorinių dienų nuo pranešimo paskelbimo.

  Papildomai klientams suteikiama galimybė 1 kartą pakeisti kelionės datą be papildomo mokesčio pagal keitimo dieną galiojančias kainas, likus ne mažiau kaip 21 diena iki kelionės pradžios.

  Kidy Tour organizuojamos kelionės į EGIPTĄ

  Kidy Tour stabdo visus iki balandžio 14 dienos suplanuotus užsakomuosius skrydžius. Organizatorius leidžia be papildomo mokesčio perkelti kelionę į 2020 /2021 metų Egipto žiemos sezoną. Jei pasirinksite tą patį viešbutį, tuomet kelionės kaina Jums visiškai nesikeičia (negalioja žiemos švenčių metu). Jei norite atostogauti kitame viešbutyje, tada kelionės kaina keisis priklausomai pagal keitimo dieną galiojančias kainas. Papildomai klientams suteikiama galimybė kito sezono metu 1 kartą pakeisti kelionės datą be papildomo mokesčio pagal keitimo dieną galiojančias kainas.

  Kidy Tour kelionės> https://airguru.lt/kidytour-keliones/

  Novaturo organizuojamos kelionės

  Novaturas stabdo visus iki balandžio 14 dienos suplanuotus užsakomuosius skrydžius. Organizatorius siūlo pasinaudoti nemokamu kelionės keitimu vėlesniems išvykimams: galima keisti kelionės kryptį, datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą. Pasirinktam kelionės keitimui nebus taikomi jokie keitimo mokesčiai, kainos pasirenkamos pagal keitimo dieną galiojančias kainas.

  Suprasdami klientų nerimą dėl būsimų kelionių, siūlome dar lankstesnes kelionių keitimo sąlygas „Novaturo“ užsakomųjų skrydžių kelionėms. Visiems klientams, kurie yra įsigiję keliones išvykimams iki birželio 30 d., suteikiame nemokamą galimybę keisti planus ir rinktis bet kurią kitą kelionę. Išsirinkti atostogas klientai gali bet kada per šiuos metus, o pati kelionė gali vykti ir kitąmet.

  Kelionės keitimo sąlygos:

  • Nemokamas keitimas taikomas išvykimams iki 2020 06 30.
  • Klientas apie kelionės keitimo poreikį būtinai turi informuoti likus ne mažiau nei 14 dienų iki keičiamos kelionės pradžios
  • Išsirinkti naują kelionę ir ją užsisakyti klientas galės iki 2020 12 31.
  • Sumokėta įmoka už kelionę užskaitoma bet kuriai kitai pasirinktai „Novaturo“ kelionei.
  • Naujai rezervacijai taikomos tos pačios apmokėjimo sąlygas, kokios buvo taikomos iki 2020 06 30 užsisakytai kelionei.

  Novaturo kelionės> https://airguru.lt/novaturas/

  Reaguodami į dabartinę situaciją ir atsižvelgdami į LRV rekomendacijas, informuojame, jog iki balandžio 14 d. visi AirGuru darbuotojai dirbs NUOTOLINIU būdu‼️ Tai reiškia, jog kasdien įprastu darbo laiku būsime pasiekiami TIK telefonu, elektroniniu paštu arba pokalbių lange (livechat) mūsų puslapyje.

  • Rašykite mums el. paštu pagalba@airguru.lt
  • Skambinkite mums: +370 700 22 820

  Tikrai atsakysime VISIEMS, tačiau tai užtruks šiek tiek ilgiau nei įprastai.

  Apačioje (komentarų skiltyje) galite palikti savo klausimus į kuriuos atsakysime

  Pasidalink įspūdžiais

  Mokėjimo būdai:

  Ieškai kelionės?  Spausk čia!