Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

Pasiūlymai

Egzotiškų nuotykių ieškosime ypatingame Vietname

2018-12-11. Komentarai:

AirGuru pažintinė kelionė po Šiaurės ir Pietų Vietnamą

Egzotiškų nuotykių ieškosime ypatingame Vietname
€2099

Išvykimas: 2019 m. balandžio 1 d.

Vietnamas
 • Liko kambarių: 2
Egzotika

Vietnamas – meilė iš pirmo žvilgsnio

Per pastarąjį dešimtmetį Pietryčių Azija tapo pasaulio keliautojų epicentru. Daugybę amžių nuo Kinijos priklausiusi valstybė, šiandien yra vienas trokštamiausių desertų kiekvieno keliaujančiojo lėkštėje. Vietnamas pasiūlys viską, ko gali trokšti ypatingų potyrių ištroškusi širdis. Nuo krištolo skaidrumo vandens ir įspūdingų paplūdimių iki žaliuojančių ryžių laukų, mangrovės miškų, pelkių, kalnų ir izoliuotų kvapą atimančių salų. Šioje išskirtinėje šalyje savo vietą suras ir trokštantys ramybės bei poilsio, ir ieškantys egzotikos bei nuotykių.

AirGuru komanda skatina Jus nedvejoti ir ryžtis geriausiai kelionei savo gyvenime!

Kodėl verta keliauti į Vietnamą su AirGuru?

 1. Kruopščiai parinktas kelionės maršrutas, išbandytas AirGuru kelionių profesionalų;
 2. Patikrinti ir puikiai vertinami viešbučiai;
 3. Geriausias laikas kelionei – ideali oro temperatūra, kritulių kiekis ir turistų skaičius lankomuose objektuose;
 4. Kartu su jumis bus kelionės vadovas ir vietinis rusakalbis gidas;
 5. Maksimalus kelionės paketas – minimalios išlaidos kelionės metu;
 6. Kelionių organizatoriaus AirGuru garantijos: įsipareigojimų draudimas, licencijos ir „Stipriausi Lietuvoje“ apdovanojimas už aukščiausią mokumo reitingą

Šią kelionę galite įsigyti su specialiu lizingo pasiūlymu. Lizingas iki 10 mėn. nieko nekainuoja!

Kelionės datos ir kainos:

Išvykimas: 2019 m. balandžio 1 d. (+ 1 d.)
Vilnius – Stambulas / 20:00 – 22:40
Stambulas – Hanojus / 02:15 – 20:50

Grįžimas: 2019 m. balandžio 16 d. (+ 1 d.)
Hošimnas – Stambulas / 18:30 – 04:55
Stambulas – Vilnius / 08:10 – 11:00

Kaina vienam asmeniui, keliaujant ir gyvenant dviese dviviečiuose kambariuose – €2099
Priemoka už vienvietį kambarį – €560

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Stambulas – Hanojus;
 • Lėktuvo bilietai Hošiminas – Stambulas – Vilnius;
 • Vietiniai skrydžiai lėktuvu;
 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • Registruojamas ir rankinis bagažai;
 • Pervežimai ir vietinio transporto išlaidos;
 • Du kruizai kelionės metu;
 • Puikūs ir patikrinti viešbučiai pagal programą;
 • Maitinimas (pagal programą);
 • Ekskursijos ir išvykos, kalnų žygiai, kruizai ir kita aktyvi veikla, nurodyta programoje;
 • Įėjimas į lankomus programoje nurodytus objektus;
 • Vietiniai kelionės vadovai ir gidai, kalbantys rusų kalba;
 • AirGuru profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba;
 • Vizos patvirtinimo laiškas (pati viza sutvarkoma ir apmokama oro uoste);

Į kelionės kainą nėra įskaičiuota:

 • Viza – 25 doleriai / asmeniui / mokama atvykus
 • Asmeninės išlaidos;
 • Alkoholiniai gėrimai;
 • Arbatpinigiai;
 • Papildomas, į programą neįtrauktas, maitinimas, ekskursijos ir kitos asmeninės išlaidos

Ar įmanoma atsispirti egzotiškojo Vietnamo kerams?

Detali kelionės programa:

PIRMA DIENA (maitinimas lėktuve)
Vilnius – Stambulas

Pasitikimas Vilniaus oro uoste, registracija į skrydį, patogus ir lengvas skrydis į Stambulą (persėdimo oro uostas pakeliui į Hanojų).

ANTRA DIENA
Stambulas – Hanojus (maitinimas lėktuve)

Atvykstame į Hanojaų, pervežimas į 3* viešbutį Gondola Hotel. Pirmasis vakaras Vietname bus skirtas adaptacijai po skrydžio bei savarankiškam susipažinimui su šia nepaprasta šalimi. Laisvas laikas. Vakarienė laisvai pasirinktoje vietoje. Nakvynė viešbutyje.

TREČIA DIENA (pusryčiai ir vakarienė)
Hanojus

Sočiai papusryčiavę, keliausime pasižvalgyti po Hanojų. Medžių alėjose skendintys bulvarai, ežerai, prancūziškos, kiniškos ir vietnamietiškos architektūros mišinys ‒ tai Azijos brangakmenis Hanojus. Žavingos pagodos ir 36 senosios gatvės senojoje istorinėje Hanojaus dalyje varžysis dėl Jūsų dėmesio. Dieną pradėsime nuo Ho Ši Mino komplekso, kuris susideda iš mauzoliejaus bei prezidento rūmų rezidencijos. Vėliau suksime link Literatūros šventyklos – pirmojo šalies universiteto ir Konfucijaus šventyklos vietos. Apžiūrėsime ir gražiausia laikomą Tran Quoc pagodą, Hoa Lo kalėjimą, Ngoc Son šventyklą. Vėliau, pavaikštinėję aplink Hoan Kiem ežerą ir dviračiais pasivažinėję po senają Hanojaus dalį, susidarysite pilną paveikslą apie tradicinę šio miesto kultūrą. Naujų patyrimų kupiną dieną baigsime stebėdami vandens lėlių šou, kuris laikomas ypač ryškiu tradicinių Vietnamo papročių ir kultūros atspindžiu. Vakarienė vietiniame restorane. Nakvynė viešbutyje.

KETVIRTA DIENA (pusryčiai, pietūs ir vakarienės)
Hanojus – Pu Luong

Po pusryčių iškeliausime Pu Luong gamtos rezervato link. Kelionė link jo per kalnų apglėbtą slėnį bus tikrai įspūdinga. Papietavę vietiniame restorane ir pasimėgavę laisvu laiku tęsime kelionę įspūdingo bezdžionių tilto virš Cham upės link. Kiek vėliau, visi kartu eisime ieškoti vandens ratų (primityvių vandens turbinų); vietiniai gyventojai parodys, kaip jie pasitarnauja buityje. Po to, su čionykščiu ponu Dinh ir jo komanda leisimės į trumpą, bet įspūdingą kelionę upe savadarbiais bambukiniais plaustais. Plaukdami ramia upe stebėsime nuostabią gamtą bei klausysimės istorijų apie žvejybą. Turėsite galimybę net pavairuoti šias valteles. Vakare grįšime į viešbutį vakarienei bei ramiam poilsiui.

PENKTA DIENA (pusryčiai ir pietūs)
Pu Luong – Mai Chau

Po pusryčių – lengvas trekingas (~6 kilometrai, ~3 valandos ėjimo). Žygio metu nusileisite į nuostabaus grožio slėnį, kuriame auginami ryžiai. Apžiūrėsite vietinius ūkius, susipažinsite vietiniais ūkininkais. Pažadame, kad savo fotoaparatų nepaleisite iš rankų – nuolat besikeičiantys vaizdai (kalnai, upės, tvenkiniai) šiame slėnyje tiesiog pritrenkiantys. Pietūs viešbutyje, pervežimas į Mai Chau. Vakare – laisvas laikas poilsiui.

ŠEŠTA DIENA (pusryčiai ir vakarienės)
Mai Chau – Hanojus

Ryte po pusryčių – pusės dienos žygis dviračiais (alternatyvi veikla tiems, kas negali minti dviračio). Sustosime nuostabios gamtos ir ryžių laukų apsuptuose kaimeliuose – Cha Long, Tong Dau. Į savo namus Jus pakvies ponas Điệpas. Jis papasakos apie vietines tradicijas, kasdienį gyvenimą bei parodys savo šeimos buitį. Čia turėsite galimybę paragauti vietinės šeimos užaugintų vaisių bei arbatos. Ponas Điệpas Jums taip pat papasakos ir parodys, kaip šiame regione gaminamas vietinis vynas. Vakarienė vietiniame restorane, pervežimas į Hanojų. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

SEPTINTA DIENA (pusryčiai, pietūs ir vakarienė)
Hanojus – Halongo įlanka

Po pusryčių viešbutyje būkite pasiruošę kelionei ir netikėtumų pilnam kruizui po Halongo įlanką. Tai 2 dienų trukmės kruizas, subalansuotas tiems, kurie nori patirti šio gamtos stebuklo – kalkakmenio uolų, smaragdo ryškumo vandenų ir nepamirštamų akimirkų – grožį. Leiskitės į trumpą, tačiau įspūdžių kupiną kelionę po vieną nuostabiausių Vietnamo kampelių kartu su smagia La Vela Premium komanda. Pasimėgaukite jūros peizažo, supamo daugiau nei 3 000 salelių ir uolėtų atodangų, spinduliuojama ramybe. Dieną pradėkite Halongo įlankos stiliumi – nuo harmoniją teikiančios Tai Či mankštos, vėliau pasidžiaugsite naujais kulinariniais potyriais tradicinių Vietnamo patiekalų gaminimo demonstracijoje, plaukiosite kajakais po Tamsiąją ir Šviesiąją lagūnas, žvejosite kalmarus, o dieną baigsite nepakartojamu ir nepamirštamu vaizdu – saulėlydžiu įlankoje. Kruizo metu aplankysime Nuostabos Olą – vieną didžiausių Halongo įlankos olų su nuostabiais stalaktitų ir stalagmitų dariniais.

AŠTUNTA DIENA (vėlyvieji pusryčiai laive, vakarienė vietiniame restorane)
Halongo įlanka – skrydis iš Hanojaus į Hošiminą

Kruizas tęsiasi. Po sočių vėlyvųjų pusryčių kruize grįšime į Hanojų skrydžiui į Hošiminą. Hošimine pavakarieniausime vietiniame restorane ir vyksime į viešbutį.

DEVINTA DIENA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Hošiminas – Mekongo upės delta

Jūsų laukia dar vienas kruizas! Po pusryčių išsiregistruosime iš viešbučio ir išsiruošime į kruizą po Mekongo upės deltą. Nuo Tibeto plynaukštės savo vandenis per šešias šalis neša galingasis Mekongas – upė, teikianti gyvybę ir namus milijonams žmonių. Ne veltui kadaise ji buvo praminta visų upių motina. Devynios šios upės žiotys suplukdo tiek daug sąnašų, kad taip per ilgus amžius susiformavo vieną didžiausių (40 000 km²) ir vis dar tebedidėjančių deltų pasaulyje – Mekongo deltą. Čia atsiranda didžiųjų upės srovių labirintas ir atokesni kanalai, supami vešlios augmenijos, pelkių ir žaliuojančių ryžių laukų. Mažuose Mekongo deltos žvejų kaimeliuose ir laivuose, prisitaikę prie amžino upės ritmo, gyvena daugiau nei 13 milijonų žmonių. Pietūs laive. Saulėlydžio stebėjimas ant denio. Vakarienė ir nakvynė laive.

DEŠIMTA DIENA (pusryčiai laive ir vakarienė vietiniame restorane)
Mekongo upės delta – Hošimnas

Po pusryčių leisimės apžiūrėti plaukiojantį turgų. Savomis akimis pamatyti, išragauti ir išgirsti tai, kas auštant vyksta plaukiojančiame Mekongo deltos turguje – gali būti viena įspūdingiausių gyvenimo patirčių. Apsilankysime ir pas vietinę šeimą, kuri verčiasi vermišelių gamyba. Po kruizo grįšime į Hošiminą. Laisvas pusdienis Hošimine. Vakarieniaujame vietiniame restorane. Nakvynė viešbutyje.

VIENUOLIKTA DIENA (pusryčiai viešbutyje, vakarienė vietiniame restorane)
Hošiminas

Po pusryčių pusei dienos vyksime į Cu Chi tunelius. Jei kokia vieta ir gali įkūnyti atkaklų Vietnamo žmonių būdą – tai vargu ar atsirastų geresnis pavyzdys nei garsieji Cu Chi tuneliai. Dabar to paties pavadinimo Hošimino rajone gyvena net apie 350 000 žmonių, o karo su JAV metu gyventojų čia būta apie 80 000. Aktyviausiais savo veikimo metais šis tunelių tinklas tęsėsi nuo pietų Vietnamo sostinės iki sienos su Kambodža. Vien po Cu Chi rajonu po žeme išsiraizgyta daugiau nei 250 km. tunelių. Požeminių tunelių tinklas, kurio kai kurios dalys buvo išsidėsčiusios keliais aukštais, turėjo nesuskaičiuojamai daug liukų, taip pat gyvenamųjų erdvių, sandėlių, ginklų gamyklų, lauko ligoninių, valdymo štabų ir virtuvių. Per šiuos tunelius keliaudavo informacija tarp Vietkongo kontroliuojamų anklavų, kurios buvo atkirstos viena nuo kitos Pietų Vietnamo ir JAV vykdomų žemės bei oro atakų. Po to, kai tunelių atakos pasirodė neefektyvios, amerikiečiai surengė didžiulio masto sprogdinimus, kurie, pasak BBC žurnalistų Tomo Mangoldo ir Johno Penycate‘o, 420 km² teritoriją pavertė „labiausiai subombarduota, išaižyta, dujomis išnuodyta, sunaikinta ir nuniokota žeme visoje karo istorijoje“. Cu Chi dabar yra tapusi Vietnamo moksleivių ir komunistų partijos narių piligrimystės vieta.

Po apsilankymo tuneliuose trauksime pasižvalgyti po patį Hošimino miestą, anksčiau išdidžiai vadintą Saigonu. Jame pirmiausia aplankysime Vienybės rūmus. Tai – karališkų palmių apsuptyje esantis XX a. septintojo dešimtmečio architektūros pavyzdys, keliantis baugią nuotaiką, kuri intriguoja ir vilioja pasivaikščioti po apleistas rūmų sales. Pirmieji komunistų tankai, pasiekę Saigoną, įsiveržė į rūmus 1975 m. balandžio 30 d. ir, rodos, nuo tada laikas čia sustojo. Šis pastatas kelia ryškias asociacijas su tais metais miestą ištikusia kapituliacija, tačiau žavi nepaprastomis pastato architektūrinėmis detalėmis ir tą laikmetį menančias motyvais.

Vėliau pirmajame Hošimino rajone aplankysime Ben Thanh turgų. Tai puiki vieta įsigyti vietinių rankdarbių, garsių prekių ženklų gaminių, vietnamietiško meno dirbinių bei kitų suvenyrų. Šiame turguje taipogi galėsite paragauti Vietnamo gatvės maisto – čia gausu maisto prekystalių – arba, pavargus nuo derybų su prekeiviais, atsigaivinti šaltu ir gardžiu gėrimu. Toliau lankysime Dievo Motinos katedrą, iškilusią 1877‒1883 m. Neoromaniškojo stiliaus plytų bažnyčia su kvadratiniais 40 m. aukščio bokštais ir metaliniais špiliais jų viršuje, pavadinta Šv. Mergelės Marijos garbei. Vidinėse bažnyčios sienose įmontuotos lentelės su maldų žodžiais, kai kur išlikę vitražų. Ekskursiją baigsime apžiūrėdami kinų kvartalą bei centrinio pašto pastatą. Vakarienė vietiniame restorane. Nakvynė viešbutyje.

DVYLIKTA-ŠEŠIOLIKTA DIENOS (pusryčiai)
Mui Ne

Laikas tingiam poilsiui! Papusryčiavę ir išsiregistravę iš viešbučio Hošiminė vyksime į europiečių pamėgtą Mui Ne kurortą. Ten registruosimės pasirinktame viešbutyje ir ilsėsimės 5 dienas (4 nakvynės).

ŠEŠIOLIKTA-SEPTYNIOLIKTA DIENOS (pusryčiai viešbutyje / maitinimas lėktuve)
Hošiminas – Stambulas – Vilnius

Išsiregistruojame iš viešbučio ir vykstame į oro uosto skrydžiui namo namo. Jei užpuls liūdesys, neverta kreipti į jį dėmesio, nes Vietnamas Jūsų širdyse išliks dar labai ilgam.

Apgyvendinimas kelionės metu:

Hanojus (3 nakvynės)

3* viešbutis Gondola Hotel įsikūręs senojo miesto centre, todėl iš jo lengvai pasieksite visas patraukliausias miesto vietas pėsčiomis. Viešbutyje veikia greitaeigis nemokamas bevielis interneto ryšys. Viešbutyje yra tradicinės Vietnamo virtuvės restoranas, taip pat tiekiantis tarptautinės ir kitų Azijos virtuvių patiekalus. Pirmajame viešbučio aukšte veikiančioje kavinėje galėsite pasimėgauti gėrimais.

Signature Halong 4* kruizas Halongo įlankoje (1 naktis)

Prabangus ir puikiai įvertintas kruizas Halongo įlankoje – lyg puikus viešbutis ant vandens. Privačiose kajutėse rasite moderniai įrengtus vonios kambarius, plokščiaekranius TV, karališkas dvigules lovas bei visą kitą, ko reikia ramiam poilsiui po aktyvios dienos ant denio bei ekskursijose.

Mai Chau (1 nakvynė)

4* viešbutis Mai Chau Ecolodge išsiskiria savo nepaprasta lokacija. Čia gyvensite apsupti kalnų ramybės ir žaliuojančių ryžių terasų. Viešbutis ypač patiks keliautojams, kurie nori iš arčiau pažvelgti į autentišką vietos žmonių gyvenimą. Viešnagės metu viešbutis savo svečiams siūlo naudotis nemokamu interneto ryšiu, dviračiais. Kambariuose Jus pasitiks tradicinis šio regiono interjeras: akmens sienos ir originalūs mediniai baldai. Viešbutyje taip pat yra jauki terasa su pritrenkiančiu vaizdu į ryžių terasas.

Pu Luong (1 nakvynė)

4* viešbutis Pu Luong Retreat – lyg rojus žemėje. Autentiškas viešbutis įsikūręs nuostabios gamtos apsupty. Čia jausitės lyg ant pasaulio krašto, tačiau tuo pačiu turėsite visus reikalingus patogumus ir net infinity baseiną. Leiskite sau daugiau!

Hošiminas (3 nakvynės)

3* viešbutis Le Duy Grand Hotel puikiai tiks Jūsų pažinčiai su charizmatiškuoju Hošiminu. Jame puikiai pailsėsite po aktyvios dienos, praleistos tyrinėjant miestą. Vos 15 minučių kelio nuo Ben Thanh turgaus įsikūręs viešbutis yra mylimas poilsiautojų. Gardūs patiekalai ruošiami restorane, o gėrimais atsigaivinti galėsite jaukiame bare. Norėdami atsipalaiduoti rinkitės pasiplaukiojimą baseine. Visame viešbutyje galėsite naudotis bevieliu interneto ryšiu. Visuose puikiai įrengtuose numeriuose yra privatūs vonios kambariai, kuriuose pasirūpinta plaukų džiovintuvais, nemokamais higienos reikmenimis, šlepetėmis, taip pat yra televizoriai, oro kondicionieriai, telefonai, arbatos/kavos rinkiniai, seifai, mini barai.

Trans Mekong Bassac 3* kruizas po Mekongo upės deltą (1 naktis)

Puikiai vertinamas kruizas – elegantiškas, medinis, saugus kruizinis laivas dovanos jums nuostabų pažintinį laiką. Privačiose kajutėse rasite vonios kambarius su plaukų džiovintuvais, oro kondicionierius, šlepetes, mini barus.

Poilsis Mui Ne (4 nakvynės)

Į kelionės kainą įskaičiuotas poilsis 4* viešbutyje Sunny Beach Deluxe Sea View tipo kambariuose. Viešbutis įsikūręs šalia nuostabaus grožio Mui Ne paplūdimio. Dienas leiskite plaukiodami lauko ir vidaus baseinuose, kaitindamiesi deginimosi terasoje, lankydamiesi SPA ir sveikatingumo centre (mokama), palaikydami tobulas kūno formas treniruoklių salėje, važinėdamiesi dviračiais, išbandydami burlenčių sportą (mokama), žaisdami biliardą. Išalkę skubėkite į viešbučio restoraną, kuriame tiekiami vietinės ir tarptautinės virtuvių patiekalai, o gėrimais atsigaivinkite kokteilių bare. Viešbutyje veikia nemokamas bevielio interneto ryšys.

ARBA

Vietoje poilsio Mui Ne, galite rinktis prabangesnį poilsį Phu Quoc saloje (pasiūlymai pagal individualų užklausimą).

Pagrindinės kelionės užsakymo sąlygos:

 • Avansinis mokėjimas – 30 proc., likęs mokėjimas – 45 d. iki kelionės.
 • Skrydžiai vykdomi Turkish Airlines ir Vietnam Airlines oro linijomis;
 • Tai – autentiškas ir originalus AirGuru egzotinių kelionių organizatoriaus turas.
 • Kelionės vadovas turistus pasitinka Vilniaus oro uoste ir lydi visos kelionės metu iki pat grįžimo namo.
 • Už papildomą priemoką galima rinktis kitą viešbutį (aukštesnio lygio) Mui Ne arba poilsį Phu Quoc saloje.

Kaip užsisakyti šią kelionę?

 • Užpildykite užsakymo formą, esančią po šiuo pasiūlymu
 • Atvykite į AirGuru biurą, įsikūrusį Gėlių g. 4, Vilniuje
 • Rašykite mums el. paštu pagalba@airguru.lt
 • Skambinkite mums: +370 700 22 820
 • Rašykite dešinėje pusėje esančiame pokalbių lange
Užsisakyk internetu
€2099
Ačiū, Jūsų užsakymas gautas. Su Jumis susieksime per artimiausią darbo dieną.
Keleiviai

Pasidalink įspūdžiais

Mokėjimo būdai:

Ieškai kelionės?  Spausk čia!