Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

Filmai, kurie primins apie keliavimo suteikiamus malonumus

2020-04-01. Komentarai:

15 meninių filmų apie KELIONES jaukiems vakarams

Filmai, kurie primins apie keliavimo suteikiamus malonumus
Filmai

  Atsipalaiduok ir išsirink filmą ramiam vakarui namuose!

  1. Atgal į gamtą (Into the Wild) / 2007 m.

  Filme Atgal į gamtą pasakojama apie Christopherio McCandlesso (1968-1992) kelionę per Ameriką į išsvajotą gyvenimą laukinėje Aliaskos gamtoje.

  2. Paplūdimys (The Beach) / 2000 m.

  Tai filmas, kuriame rasite nuostabiai gražią gamtą, gerą muziką, nenuobodų siužetą ir žavingus kontrastus. Šis filmas jus nukels į Tailandą, Phi Phi salą.

  3. Laukinė (Wild) / 2014 m.

  Filmas apie merginą, kuri po begalės gyvenimo išbandymų leidžiasi į gyvenimą keičiančią kelionę – 1000 mylių pėsčiomis palei Ramiojo vandenyno pakrantę.

  4. Pasiklydę vertime (Lost in Translation) / 2003 m.

  Romantinė drama su begale komiškų epizodų tikrai privers nors trumpam atsipūsti. Filmas jus nukels į Tokiją, kuriame stebėsite intriguojančią dviejų amerikiečių draugystę. Filmas puikiai perteikia vienatvės portretą, net ir milijoniniame mieste.

  5. Valgyk, melskis, mylėk (Eat Pray Love) / 2010 m.

  Filmas apie moterį, kuri išvyksta į metus truksiančią kelionę aplink pasaulį, kurios metu tikisi atrasti save. Filmas jus nukels į Italiją, Indiją bei Balio salą. Mėgaukitės!

  6. Amelija iš Monmartro (Amelie) / 2001 m.

  Filmas apie meilės mieste Paryžiuje gyvenančią žavią merginą vardu Amelija, kuri nuo pat vaikystės į gyvenimą žiūri visiškai kitomis akimis nei aplinkiniai. Nors trumpam ir jūs pasinerkite į stebuklingą ir jaukų Amelijos pasaulį!

  7. Motociklininko dienoraštis (The Motorcycle Diaries) / 2004 m.

  Du jaunuoliai susikrauna negausią mantą, šoka ant seno, gerokai apglamžyto motociklo ir leidžiasi į kelionę per gimtąją Argentiną, Čilę, Peru, Kolumbiją, Braziliją, jų tikslas - Venesuela. Nuostabus filmas nukeliantis į nuostabią ir nerūpestingą kelionė po Pietų Ameriką!

  8. Laiškai Džuljetai (Letters to Juliet) / 2010 m.

  Laiškai Džuljetai – nepaprastai šilta romantinė drama, kurioje persipina kelios meilės istorijos: senos, iškentėtos ir naujos, nežinia, ką atnešiančios. Paklaidžiokite romantiškosios Veronos gatvelėmis!

  9. Po Toskanos saule (Under the Tuscan Sun) / 2003 m.

  Filmas jus nukels į dešimties dienų kelionę po Toskaną, kurios metu rašytoja ne tik stengiasi pamiršti apie asmenines problemas, bet ir mėgina įveikti kūrybinę krizę. Šiame filme išvysite stulbinantį Italijos grožį, vietinių gyventojų šilumą ir nepakartojamus jaunos rašytojos gyvenimo vingius.

  10. Molterio Mičio slaptas gyvenimas (The Secret Life of Walter Mitty) / 2013 m.

  Ypatingai šilta ir gyvenimiška komedija Volterio Mičio slaptas gyvenimas, pasakoja apie eilinio biuro darbuotojo neeilines fantazijas. Fantazijos liek fantazijomis, kol vieną dieną jis ryžtasi leistis į nepaprastą kelionę, kurioje jo laukia slapčiausiose svajonėse įsivaizduoti nuotykiai.

  11. Terminalas (The Terminal) / 2004 m.

  Filmo herojus Viktoras įsėda į lėktuva savo gimtojoje šalyje, o nusileidęs sužino, jog jo gimtinė.. nebeeegzistuoja. Nusileidęs Kennedy oro uoste su nebeegzistuojančios valstybės pasu, Viktoras netikėtai tampa „žmogumi iš niekur“: Amerikos imigracijos pareigūnai negali jo įleisti į šalį, tačiau sugrąžinti jo taip pat nebėra kur.

  12. Pėdsakai (Tracks) / 2013 m.

  Filmas paremtas tikra istorija. Apie moterį, kuri kartu su šuneliu ir keturiais kupranugariais nukeliavo 2700 km Australijos dykuma iki Indijos vandenyno.

  13. Vidurnaktis Paryžiuje (Midnight in Paris) / 2011 m.

  Atostogų Paryžiuje metu rašytojas patenka į stebuklingąjį naktinio Paryžiaus pasaulį. Jis persikelia laiku ir sutinka visus savo garbinamus herojus: E. Hemingvėjų, S. Dali ir kitus taip garbinamus menininkus.

  14. Prieš pakratant kojas (The Bucket List) / 2008 m.

  Du sunkiai sergantys senukai susitinka ligoninės palatoje ir išsiaiškina, jog abu turi tokį pat norą: paskutines gyvenimo dienas praleisti taip, kaip svajojo visą gyvenimą. Bendraminčiai pabėga iš ligoninės ir leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę.

  15. Kelyje su Dardžylingu (The Darjeeling Limited) / 2007 m.

  Trys broliai amerikiečiai jau daugybę metų nebesikalba tarpusavyje. Visi nori atgaivinti nutrauktą tarpusavio ryšį, todėl drauge leidžiasi į kelionę traukiniu per visą Indiją, jog tai padarytų.

  Pasidalink įspūdžiais

  Mokėjimo būdai:

  Ieškai kelionės?  Spausk čia!