Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

Net 8 smagūs stalo žaidimai jaukiems vakarams namuose!

2020-03-31. Komentarai:

Galima žaisti dviese!

Net 8 smagūs stalo žaidimai jaukiems vakarams namuose!
#LiekuNamuose

  Nusimato vakaras be išmaniųjų telefonų!

  Naudokitės proga ir kuo daugiau laiko praleiskite su namiškiais – susiplanuokite stalo žaidimų vakarą! Dalinamės net 8 visame pasaulyje garsiais stalo žaidimais, kurie leis pabėgti nuo visų žemiškų rūpesčių ir pasinerti į jūsų drauge kuriamą linksmybių pasaulį.

  1. CARCASSONNE

  Žaidėjų skaičius: 2-5
  Žaidimo trukmė: 45 min.
  Žaidėjų amžius: 8+

  Tai itin populiarus žaidimas visame pasaulyje. Žaidimas nukes jus į Pietų Prancūziją, nes ten ir stūkso viena didžiausių viduramžio tvirtovių Europoje – Karkasonas. Tai strategijos žaidimas, kuris privers pasukti galvą formuojant žemėlapį ir statant tvirtoves.

  2. SCRABBLE

  Žaidėjų skaičius: 2-4
  Žaidimo trukmė: 60 min.
  Žaidėjų amžius: 10+

  Šis žodžių žaidimas yra vienas populiariausių žaidimų visame pasaulyje. Scrabble ugdo žodžių, rašybos ir matematikos įgūdžius. Pagrindinis žaidimo tikslas yra naudojant raidžių plyteles, ant kurių nurodytas skirtingas taškų skaičius,sudėlioti besikryžiuojančius žodžius ir tokiu būdu pelnyti kuo daugiau taškų.

  3. PANDEMIC

  Žaidėjų skaičius: 2-4
  Žaidimo trukmė: 45 min.
  Žaidėjų amžius: 8+

  Šiomis dienomis itin aktualus žaidimas. Ir nors realybėje kovoti su epidemija mums gana sunku – galime save išmėginti šiame bendradarbiavimo stalo žaidime. Kelios užkrečiamos ligos plinta visame pasaulyje, o žaidėjai yra kovos su epidemijomis specialistai, kurie turi kovoti su epidemijos plitimu ir išrasti vaistus, kol liga dar labiau neišplito.

  4. TICKET TO RIDE

  Žaidėjų skaičius: 2-5
  Žaidimo trukmė: 60 min.
  Žaidėjų amžius: 8+

  Strateginis traukinių linijų tiesimo žaidimas, kurio metu traukiniu keliaujate po Europą, Indiją, JAV ir kitas vietoves. Žaidėjai turi surinkti reikiamą kiekį specialių kortų, kurios leidžia užimti traukinių linijas. Kuo ilgesnė traukinių linija, tuo daugiau taškų už ją yra suteikiama. Papildomi taškai suteikiami ir už specialių maršrutų nutiesimą.

  5. MONOPOLIS

  Žaidėjų skaičius: 2-6
  Žaidimo trukmė: 60 min.
  Žaidėjų amžius: 8+

  Šį stalo žaidimą neabejotinai žino visi. Tai klasika tapęs stalo žaidimas, kurio metu perki, nuomoji ir parduodi nekilnojamą turtą. Tai itin įtraukiantis ir įdomus žaidimas, kuriame turi gerai apgalvoti kiekvieną savo ėjimą.

  6. 7 WONDERS

  Žaidėjų skaičius: 2-7
  Žaidimo trukmė: 30 min.
  Žaidėjų amžius: 10+

  Ar esi aplankęs bent vieną iš 7 pasaulio stebuklų? Jei ne – neverta nusiminti. Juk dar turi laiko! Dabar gali išbandyti savo jėgas žaisdamas šį strateginį stalo žaidimą, kuriame reikės pastatyti vieną iš pasaulio stebuklų pačiam! Gerai apgalvoti reikės tiek pačio stebuklo statybą, tiek ir karinės, mokslinės ar prekybinės miesto galios plėtrą – juk miestas turi būti tiek pat didingas kiek ir stebuklas.

  7. PATCHWORK

  Žaidėjų skaičius: 2
  Žaidimo trukmė: 15 min.
  Žaidėjų amžius: 8+

  Vienas populiariausių žaidimų dviems, laimėjęs itin daug apdovanojimų. Tai žaidimas-galvosūkis, kuriame reikia gerai apgalvoti kortelių dėliojimo strategiją.

  8. DISCOVER: LANDS UNKNOWN

  Žaidėjų skaičius: 1-4
  Žaidimo trukmė: 60-120 min.
  Žaidėjų amžius: 12+

  Tai itin unikalus žaidimas, kadangi kiekviena jo kopija yra skirtinga. Nėra vienodų versijų. Aplinka, siužetinės linijos, personažai, vietos, elementai ir priešai buvo sukurti taip, kad papasakotų istoriją, unikalią kiekvienam įsigijusiam žaidimą. Žaidimas prasideda dykumoje, kurioje turite arba bendradarbiauti arba konkuruoti su kitais žaidėjais ieškodami vandens bei stengdamiesi išgyventi.

  Pasidalink įspūdžiais

  Mokėjimo būdai:

  Ieškai kelionės?  Spausk čia!