Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

Pažintinė kelionė autobusu į nuostabiu kraštovaizdžiu garsėjančią Kroatiją

2019-07-24. Komentarai:

Pažintinė 8 dienų 7 nakvynių kelionė AUTOBUSU ir poilsis Šiaurinėje Kroatijoje

Pažintinė kelionė autobusu į nuostabiu kraštovaizdžiu garsėjančią Kroatiją
€296

Išvykimas: 2019 m. vasara, ruduo

Kroatija
  Paskutinė minutė

  Pažintinė kelionė autobusu iki Balkanų gražuolės Kroatijos

  Balkanų pusiasalyje įsikūrusi Kroatija plotu yra kiek mažesnė už Lietuvą. Tačiau tik čia galima suderinti poilsį prabangiuose Adrijos jūros kurortuose ar vienoje iš tūkstančio salų su kultūriniu pažinimu ir nuotykių troškimu. Kroatijos pažiba – žymusis Plitvicos nacionalinis parkas, kurį privalo aplankyti kiekvienas gamtos mylėtojas. Čia Jus pasitiks tikra gamtos simfonija: Kroatijoje rasite ir dangų liečiančių kalnų, ir šalia jūros stūksančių uolų, ir krikštolo skaidrumo ežerų, ir kvapą gniaužiančių krioklių.

  Siūlome jums 8 dienų pažintinę kelionę autobusu iki Kroatijos ir nepamirštamą poilsį prie Adrijos jūros.

  Kelionės maršrutas

  Kelionės metu nuvažiuojama ~4600 km.

  Kelionės data ir kaina:

  Išvykimas: 2019 m. rugpjūčio 6 d.
  Grįžimas: 2019 m. rugpjūčio 13 d.
  7 nakvynių kaina vienam asmeniui, keliaujant ir gyvenant dviese standartiniame kambaryje – 499 €

  Išvykimas: 2019 m. rugpjūčio 11 d.
  Grįžimas: 2019 m. rugpjūčio 18 d.
  7 nakvynių kaina vienam asmeniui, keliaujant ir gyvenant dviese standartiniame kambaryje – 499 €

  Išvykimas: 2019 m. rugpjūčio 16 d.
  Grįžimas: 2019 m. rugpjūčio 23 d.
  7 nakvynių kaina vienam asmeniui, keliaujant ir gyvenant dviese standartiniame kambaryje – 499 €

  Išvykimas: 2019 m. rugsėjo 2 d.
  Grįžimas: 2019 m. rugsėjo 9 d.
  7 nakvynių kaina vienam asmeniui, keliaujant ir gyvenant dviese standartiniame kambaryje – 369 €

  Išvykimas: 2019 m. rugsėjo 7 d.
  Grįžimas: 2019 m. rugsėjo 14 d.
  7 nakvynių kaina vienam asmeniui, keliaujant ir gyvenant dviese standartiniame kambaryje – 351 €

  Išvykimas: 2019 m. rugsėjo 17 d.
  Grįžimas: 2019 m. rugsėjo 24 d.
  7 nakvynių kaina vienam asmeniui, keliaujant ir gyvenant dviese standartiniame kambaryje – 351 €

  Išvykimas: 2019 m. rugsėjo 29 d.
  Grįžimas: 2019 m. spalio 6 d.
  7 nakvynių kaina vienam asmeniui, keliaujant ir gyvenant dviese standartiniame kambaryje – 296 €

  Išvykimas: 2019 m. spalio 4 d.
  Grįžimas: 2019 m. spalio 11 d.
  7 nakvynių kaina vienam asmeniui, keliaujant ir gyvenant dviese standartiniame kambaryje – 296 €

  Keliautojų dėmesiui! Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Paskubėkite įsigyti kelionę už šią kainą kol ji nepabrango!

  KELIONĖS APRAŠYMAS

  1 diena – Lenkija, Čekija

  Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate Lenkijos pakelės užeigoje. Vakare, apie 20-21 val. atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.
  Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

  2 diena – Liubliana ir kurortas prie Adrijos jūros

  Pusryčiai. Išvykstate į Liublianą. Kelionė per Čekiją, Austriją, Slovėniją. Pietauti sustojate Austrijos pakelės užeigoje. Atvykus į Liublianą, apie 15 val., trumpa ekskursija po miestą aplankant Rotušę, XIII a. barokinę Šv. Mikalojaus katedrą, Robba fontaną, simbolizuojantį tris upes – Savą, Krką ir Liublianicą. Išvykstate į Kroatiją. Vakare, apie 21 val., atvykstate į Cirkvenicos kurortą prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė.
  Šiandien nuvažiuojate ~660 km

  3 diena – poilsis arba ekskursija: Plitvicos ežerų nac. parkas ir degustacija

  Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome ekskursiją į Plitvicos ežerų nacionalinį parką – vieną nuostabiausių gamtos sutvertų stebuklų Kroatijoje, saugomą UNESCO. Miškingame slėnyje yra 16 didelių ir mažų ežerų, kurie formavosi daugelį tūkstantmečių, kol atsirado juos jungiančios kaskados, kriokliai bei požeminiai vandens tuneliai. Bendras ežerų ilgis – 8 km. Aukščio skirtumas tarp aukščiausio ir žemiausio ežero – 133 metrai. Skaidriuose ežerų vandenyse veisiasi tingūs upėtakiai, kuriems patinka lydėti paežere vaikščiojančius poilsiautojus, tikintis gauti duonos trupinių. Parkas yra karstinėje vietovėje, kurioje daug įgriuvų ir olų. Važiuojate traukinuku, einate pėsčiomis ežerų pakrantėmis bei plaukiate laivu didžiausiu Kozjak (Ožiuko) ežeru. Į ekskursiją išvykstate apie 8 val., pietaujate laisvu laiku parke, kur yra galimybė nusipirkti pietus arba patogiai pasimėgauti pačių pasiruoštu pietų paketu. Grįždami į kurortą degustuojate rakiją, medų, sūrius, uogienę. Vakare, apie 17:30–18 val. sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
  Šiandien nuvažiuojate ~270 km

  4 diena – poilsis

  Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė.

  5 diena – poilsis arba ekskursija: Venecija

  Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome ekskursiją į Veneciją. Labai anksti ryte (5 val.) išvykstate į Veneciją. Atvykę, apie 10 val., plaukiate laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę. Ekskursija po „svajonių miestą“ aplankant Šv. Morkaus aikštę, *Šv. Morkaus baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto ir „Atodūsių“ tiltus. Ekskursija trunka 1,5 val.. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *varpinę, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias. Po pietų, apie 15 val., išvykstate Kroatijos link. Vakare, apie 20 val., sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė.
  Šiandien nuvažiuojate ~520 km

  6 diena – poilsis arba ekskursija: Istrijos pusiasalis

  Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome ekskursiją į Istrijos pusiasalį. Pateksite į raudono, pilko ir baltojo kalkakmenio kraštą. Iš čia buvo gabenamas baltasis kalkakmenis Venecijos pastatų statybai. Vykstate į romėnų įkurtą Porečo miestą. Apžiūrite VI a. statytą Eufrazijaus *baziliką (įtraukta į UNESCO saugomų architektūros paminklų sąrašą) su puikiai išsilaikiusiomis bizantinėmis mozaikomis. Tai seniausia triskliautė bažnyčia Vidurio Europoje. Važiuojate į Rovinį. Rovinis – mažas žvejų miestelis. Pasivaikštote siauromis gatvelėmis su itališko stiliaus namais. Užlipus į kalvą, kur stovi Šv. Eufemijos bažnyčia, atsiveria nuostabus reginys į jūrą. Bažnyčioje yra saugomas sarkofagas su Šv. Eufemijos palaikais, kuriuos, anot legendos, VIII a. jūra atplukdė į krantą. Gražiausiais Rovinio vaizdais mėgaujatės *plaukdami laivu. Kroatai labai vaišingi žmonės, kad kelionė laivu būtų dar smagesnė, laivo įgula visus vaišina vietiniais gėrimais ir žuvimi. Prieš palikdami Istriją Puloje nusikeliate į I –ąjį amžių. Apžiūrite Romos imperijos laikų *amfiteatrą, statytą tuo pačiu metu kaip ir Romos Koliziejus. Vakare, apie 19 val., sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė.
  Šiandien nuvažiuojate ~335 km

  7 diena – Postoinos urvai

  Pusryčiai. Išvykstate Slovėnijos link, pakeliui aplankote nuostabų gamtos stebuklą – *Postoinos urvus. Upės vanduo suformavo apie 20 km ilgio įvairaus dydžio galerijų, kambarių ir koridorių labirintus. Stalagmitų amžius čia siekia iki 192 tūkstančių metų. Vivariume pamatote Proteus anguinus žuvį, gyvenančią visiškoje tamsoje ir šaltyje. Ekskursija urvuose trunka apie 1,5 val. Išvykstate Čekijos link. Pakeliui sustojate papietauti vienoje iš Austrijos pakelės užeigų. Vakare, apie 21 val., atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.
  Šiandien nuvažiuojate ~660 km

  8 diena – kelionė namo

  Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie 21 val.. Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

  Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu
  • 7 nakvynės viešbučiuose (5 iš jų kurorte)
  • Maitinimas: 7 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai, kurorte – švediškas stalas), 5 vakarienės (švediškas stalas)
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Informacinė medžiaga kelionės metu
  • AirGuru profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba

  Į kelionės kainą nėra įskaičiuota:

  • turistas moka pats apie 75 EUR už visus kelionės metu lankomus objektus
  • papildomai mokamos ekskursijos (kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų): ekskursija į Plitvicos nac. parką – 55 EUR, į Istrijos pusiasalį – 40 EUR, į Veneciją – 60 EUR (laivas iki San Marko aikštės įskaičiuotas į ekskursijos kainą)
  • užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 130 EUR, 155 EUR
  • lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą
  • į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

  Pastabos:

  • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Marijampolės ir Alytaus
  • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis
  • Už priemoką galite pasirinkti apgyvendinimą 3 ar 4* viešbutyje (priemoka nuo 200 EUR asmeniui)
  • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.novaturas.lt

  Keliautojų dėmesiui! Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Paskubėkite įsigyti kelionę už šią kainą kol ji nepabrango!

  APGYVENDINIMAS

  NAKVYNĖ BRNO 3* VIEŠBUTYJE OREA VORONEŽ II

  Viešbutis Voronež II įsikūręs vos 2 km nuo miesto centro, kurį lengvai pasieksite viešuoju transportu. Visuose numeriuose yra televizorius, vonios kambarys su dušu arba vonia ir tualetu, plaukų džiovintuvas, telefonas, nemokamas belaidis internetas. Viešbutyje veikia liftas, baras.

  6 NAKVYNĖS KROATIJOJE – 2* TURISTINIS KOMPLEKSAS UVALA SCOTT

  Apgyvendinimo kompleksas yra ant jūros kranto, Dubno įlankos pakrantėje, Kraljevica apylinkėje, netoli pagrindinio kelio į Krk salą. Superior kategorijos paviljonai yra dviejų aukštų, kiekviename yra nuo 15 iki 28-ių kambarių. Paviljonai yra 30 m iki paplūdimio. Kambariuose yra vonios kambarys su dušu arba vonia ir tualetu, televizorius, šaldytuvas, oro kondicionierius, belaidis internetas, daugelis kambarių su vaizdu į jūrą. Restoranas, kuriame tiekiami pusryčiai ir vakarienės yra pagrindiniame komplekso pastate. Restorane pateikiami švediško stalo tipo pusryčiai ir vakarienė. Komplekso teritorijoje yra baras ant jūros kranto, kavinė su terasa, taverna – kurioje sezono metu, vakarais groja gyva muzika, maisto prekių parduotuvė, suvenyrų parduotuvė, diskoteka – kuri yra seniausia visame Kvarnerio regione. Paplūdimyje gali išsinuomoti gultus, vandens dviračius ir kitą vandens pramogų įrangą.

  TRANSPORTAS

  Sezoną NOVATURAS pradeda atnaujinę pažintinių kelionių autobusų parką. Pristatome Jums visiškai naujus, pažintinėms kelionėms puikiai pritaikytus „Novaturo“ autobusus.

  Komfortas
  Daug erdvės – tai patys patogiausi visų laikų autobusai, komfortiški tiek trumpose, tiek ilgose kelionėse. Dvi atskiros klimato kontrolės zonos autobuso priekyje ir gale – galėsite mėgautis puikiu vidaus klimatu. Ergonomiškos sėdynės garantuoja patogumą ilgose kelionėse. Sėdynės patogiai išdėstytos, lengvai pasiekiamos, paprastai reguliuojamos ir su patogiais nulenkiamais porankiais. Naujoviška lubų koncepcija – sukuriamas kitoks erdvės jausmas. Galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais pro didžiulius autobuso langus.

  Saugumas
  Keleivių saugumui skiriame ypač daug dėmesio. Be visiems jau žinomų privalomų saugumo sistemų, „Novaturo“ autobusuose įdiegtos ir kitos saugumą didinančios sistemos.

  Ekologija
  Naujieji autobusai ekonomiški ir ekologiški. Atitinka griežtus reikalavimus. Taupo degalus ir mažina šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją, tausoja aplinką.

  Pagrindinės kelionės užsakymo sąlygos:

  • Avansinis mokėjimas – 30 EUR asmeniui., likęs mokėjimas – 30 d. iki kelionės;
  • Jeigu iki kelionės pradžios likęs mažiau nei mėnuo – mokama pilna kelionės kaina;
  • Kelionę organizuoja kelionių organizatorius Novaturas;
  • Oficialų kelionės aprašymą galite rasti oficialiame kelionių organizatoriaus puslapyje www.novaturas.lt.

  Kaip užsisakyti kelionę?

  • Užpildykite užsakymo formą
  • Atvykite į AirGuru biurą, įsikūrusį Gėlių g. 4, Vilniuje
  • Rašykite mums el. paštu pagalba@airguru.lt
  • Skambinkite mums: +370 700 22 820
  • Rašykite dešinėje pusėje esančiame pokalbių lange
  Užsisakyk internetu
  €296
  Ačiū, Jūsų užsakymas gautas. Su Jumis susieksime per artimiausią darbo dieną.
  Keleiviai

  Pasidalink įspūdžiais

  Mokėjimo būdai:

  Ieškai kelionės?  Spausk čia!