Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

Pasiūlymai

Vienu metu išpildykite dvi atostogų svajones – pajuskite Šri Lankos ir Maldyvų dvasią

2018-12-11. Komentarai:

Autorinis AirGuru maršrutas: 14 dienų tik geriausius atsiliepimus turinti kelionė, kurios metu atrasite Šri Lanką ir poilsiausite Maldyvuose

Vienu metu išpildykite dvi atostogų svajones – pajuskite Šri Lankos ir Maldyvų dvasią
€2399

Išvykimas: 2019 m. kovo 17 d.

Šri Lanka ir Maldyvai
  Egzotika

  Abejingų nepaliekanti pažintinė kelionė – Šri Lanka ir Maldyvai

  Jei norite savo gyvenimui suteikti egzotikos prieskonių – neabejotinai rinkitės šias atostogas! Per vieną kelionę aplankysite dvi šalis ir išpildysite didžiausias savo svajones!

  Kelionės metu aplankysite net dvi skirtingais ir įspūdingas šalis: Šri Lanką ir Maldyvus. Šri Lankoje Jus lydės žadą atimantys peizažai ir pasaulis, kupinas gyvybės. Būtent Šri Lankoje galėsite iš arti pamatyti laukinius dramblius, mėgautis nenutrūkstamais saulės spinduliais, užkopti į Sigiriją, grožėtis kalnais ir Indijos vandenyno pakrante. Taip pat čia šoksite į visureigius ir tyrinėsite laukinę gamtą, bei susipažinsite su tūkstantmečius menančia Šri Lankos kultūra ir papročiais. Šioje šalyje Jūs artimai susipažinsite su budistų religija. Aplankius ir pažinus įspūdingąją Šri Lanką šoksime į lėktuvą ir skrisime poilsiauti į Maldyvus! Tikras rojus, žinant tai, jog Jus visos kelionės metu lydės profesionalus kelionės vadovas iš Lietuvos.

  10 svarbiausių punktų kodėl verta keliauti į Šri Lanką ir Maldyvus su AirGuru?

  1. Kruopščiai parinktas kelionės maršrutas, išbandytas AirGuru kelionių profesionalų bei klientų;
  2. Patikrinti ir puikiai vertinami viešbučiai;
  3. Nedidelė, iki 14 asmenų, keliautojų grupė iš Lietuvos;
  4. Geriausias laikas kelionei – ideali oro temperatūra, kritulių kiekis ir turistų skaičius lankomuose objektuose;
  5. Visos pažintinės kelionės metu Jus lydintis lietuvis kelionės vadovas, pažįstantis kelionės kryptį;
  6. Kokybiškas 6 naktų poilsis Maldyvuose (6 naktys Plumeria Maldives – priklausys nuo oro sąlygų);
  7. Vietinis rusakalbis gidas, kuris puikiai išmano Šri Lankos istoriją bei papročius;
  8. Maksimalus kelionės paketas – minimalios išlaidos kelionės metu;
  9. Kelionių organizatoriaus AirGuru garantijos: įsipareigojimų draudimas, licencijos ir „Stipriausi Lietuvoje" apdovanojimas už aukščiausią mokumo reitingą;
  10. 100 % patenkintų keliautojų!

  Šią kelionę galite įsigyti su specialiu lizingo pasiūlymu. Lizingas iki 10 mėn. nieko nekainuoja!

  Kelionės data:

  Išvykimas: 2019 m. kovo 17 d. (+ 1 d.)
  Vilnius – Stambulas / 18:50 – 22:35
  Stambulas – Kolombas / 02:10 – 15:10

  Grįžimas: 2019 m. kovo 31 d. (+ 1 d.)
  Malė – Stambulas / 22:45 – 05:00
  Stambulas – Vilnius / 16:15 – 18:55

  Kelionės kaina – €2399 už pilną kelionės paketą su maksimaliu ekskursijų paketu, patogiais skrydžiais iš Vilniaus, maitinimu, puikiais viešbučiais, skrydžiu iš Šri Lankos į Maldyvus, poilsiu Maldyvuose, lietuviu kelionės vadovu, nedidele lietuvių grupe bei profesionaliu vietiniu gidu Šri Lankoje;

  €499 priemoka už vienvietį kambarį;

  Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Skrydis Vilnius – Stambulas – Kolombo (Šri Lanka) – Malė (Maldyvai) – Stambulas – Vilnius
  • Pilnas maitinimas viso skrydžio metu ir gaivieji bei alkoholiniai gėrimai
  • Kelionės vadovas lydintis Jus kiekviename egzotinės kelionės žingsnyje
  • Visi įmanomi pervežimai kelionės metu
  • Kelionė patogiu transportu su oro kondicionieriumi
  • Vietinis gidas Šri Lankoje, kalbantis rusų ir anglų kalbomis
  • Nedidelė lietuvių keliautojų grupė
  • Atrinkti ir patikrinti puikūs viešbučiai pagal nurodytą programą
  • Pusryčiai ir vakarienės visos kelionės metu
  • Vidinis skrydis Kolombo (Šri Lanka) – Malė (Maldyvai)
  • 1 nakvynė Maldyvų sostinėje Malėje tik atvykus į Maldyvus ir 5 poilsio nakvynės Maldyvuose, patogiame viešbutyje esančiame nedidelėje saloje su pusryčiais ir vakarienėmis arba 6 poilsio nakvynės Maldyvuose, patogiame viešbutyje esančiame nedidelėje saloje su pusryčiais ir vakarienėmis (priklausys nuo oro sąlygų)
  • 2 vandens buteliukai kiekvienam asmeniui išvykų metu Šri Lankoje
  • Įėjimas į lankomus, programoje nurodytus, objektus
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas
  • AirGuru profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba

  Į kelionės kainą nėra įskaičiuota:

  • Safaris džipais po Jalos nacionalinį parką: €45 už džipą (6 žmonių ekipažui)
  • Ekskursijos Maldyvuose
  • Papildomas maistas, neįtrauktas į kelionės aprašymą (pietų kainą – €5–8/asmeniui Šri Lankoje, €10–20/asmeniui Maldyvuose)
  • Asmeninės išlaidos
  • Arbatpinigiai kelionės metu
  • Vizos kelionei į Šri Lanką išdavimo mokestis – €45
  • Draudimas
  • Įėjimo mokesčiai pasirinktinai pagal programą:
  • Minerijos arba Kodulos nacionaliniai parkai – €30 asmeniui ir mokestis už visureigio nuomą – €45 už automobilį, kuriuo gali keliauti 6 žmonės

  Kelionės vadovas

  Jus lydės tikras profesionalas, kelionių ekspertas – AirGuru kelionės vadovas iš Lietuvos. Kelionės vadovas kartu su Jumis vyks iš Vilniaus ir kiekviename žingsnyje Jus lydės visos pažintinės kelionės metu.

  Kam ir kodėl rekomenduojame keliauti į Šri Lanką?

  Šri Lanka – tai šalis, kurioje kiekviename žingsnyje Jus lydi vietinių šypsena. Nesvarbu ar tai moteris tiesiog gatvėje Jums daranti nuostabų maistą ar nuolatos besišypsantis kelionių gidas, kuris pasiūlo užsukti į pačias neįtikėčiausias vietas. Visi šioje mažoje saloje šypsosi. Pripraskite ir pradėkite šypsotis, taip būsite panašūs į vietinius ir pamatysite bei išgirsite daug nuostabių istorijų.

  Ši maža sala yra ypatingai švari ir puikiai prižiūrima vietinių gyventojų. Kiekvienas vietinis gyventojas Jums pasakys, jog turi labai mažą žemės lopinėlį, kuriame telpa daugiau nei 20 milijonų gyventojų. Tik įsivaizduokite, Lietuvos dydžio teritorijoje gyvena 20 milijonų! Tiesiog nuostabu matyti vietinių gyventojų rūpestį ir pastangas Šri Lankoje gyventi švariai.

  Ši kryptis tinka visiems norintiems patirti nepamirštamų įspūdžių. Atstumai nedideli, vietiniai be galo nuoširdūs ir draugiški, kultūra ir papročiai niekur nematyti ir negirdėti, puikūs balto smėlio paplūdimiai, didelės ir galingos Indijos vandenyno bangos, puikus maistas, saulė, originalios lauktuvės ir nepamirštami įspūdžiai. Padauginkite visa tai iš 15 dienų ir Jūsų nuostabios atostogos garantuotos.

  Kam ir kodėl rekomenduojame keliauti į Maldyvus?

  Visuose kelionių žurnaluose ir albumuose Maldyvai pristatomi kaip rojus žemėje. Ir iš tiesų, tai tikrų tikriausia tiesa. Tuo neabejoja keliautojai, kurie jau išbandė Maldyvų teikiamus malonumus. Maldyvai – tai tūkstančio salų šalis, kurių krantus skalauja turtingasis Indijos vandenynas. Griebkite nardymo įrangą ir nerkite grožėtis koraliniais rifais, įvairiaspalvėmis žuvimis ir kitais povandeninio pasaulio eksponatais. Maldyvuose galėsite poilsiauti ir ieškoti nuotykių žvejodami, nardydami, keliaudami po aplinkines salas ir pasinerdami į tikrų atostogų ritmą.

  Detalus kelionės aprašymas

  PIRMA DIENA (kovo 17 d.) Skrydis iš Vilniaus tarptautinio oro uosto į Stambulą, kuriame persėdame į kitą lėktuvą ir skrendame į Šri Lanką.

  AirGuru kelionės vadovas su Jumis susitiks Vilniaus oro uoste ir keliaus kartu visą pažintinės kelionės dalį.

  ANTRA DIENA (kovo 18 d.)

  Nusileidžiame Bandaranaikės tarptautiniame oro uoste, kuriame mus pasitiks vietinis rusakalbis gidas. Vykstame į viešbutį BEST WESTERN Kolombe. Kelionės iki viešbučio metu gidas pristatys šalį bei pasidalins svarbiausia informacija apie Šri Lanką. Nakvynė.

  TREČIA DIENA (kovo 19 d.) Kolombo – Pinavela – Dambula – Habarana

  Kolombo miestas

  Papusryčiavę, apie 8 valandą ryto, išvyksime į dienos turą po didžiausią miestą Šri Lankoje – šarmingąjį Kolombą. Tai didžiulis uostas, įsikūręs prie Kelanio upės žiočių, dažnai apibūdinamas kaip triukšmingas ir beprotiškas miestas, kurį bent kartą gyvenime būtinai privalote pamatyti. Važiuosime į Kolombą, kuriame mūsų lauks trumpa ekskursija po miestą. Pasivažinėsime po komercinę miesto dalį – Fortą, kuri šitaip vadinama todėl, kad savu laiku šioje vietoje stovėjo ir portugalų, ir olandų valdytas fortas. Pravažiuosime pro triukšmingą rytietišką Pettah turgų, kuriame knibždėte knibžda žmonės, darda senovinės transporto priemonės, o iš už kiekvieno kampo išnyra mečetės ir šventyklos. Apžiūrėsime induistų ir budistų šventyklą bei Jumi Ul Alfar Jumma mečetę. Miesto apžiūrą tęsime prie Volfendalio protestantų bažnyčios, Hulftsdorpo teismo rūmų, Cinamono soduose, Nepriklausomybės aikštėje ir Bandaranaikės memorialinėje tarptautinėje konferencijų salėje.

  Vykstame į Pinavelos dramblių našlaičių prieglaudą. Tai namai, skirti skirtingo amžiaus ir dydžio drambliams, kurie buvo sužeisti arba palikti likimo valiai laukinėje gamtoje. Čia jie gyvena normalų gyvenimą, kuris niekuo nesiskiria nuo kasdienybės gamtoje: maitinasi, maudosi, žaidžia ir netgi poruojasi. Prieglaudoje galima pamatyti ir dramblių jauniklių, gimusių jau nelaisvėje.

  Po ekskursijos Pinavelos dramblių našlaičių prieglaudoje vykstame į Dambulos šventyklą, iškaldintą olose. Šventyklą sudaro penkios, magiška šviesa apšviestos olos, kuriose išvysime įstabių, žmogaus rankomis iškaldintų, Budos skulptūrų ir spalvingų freskų, vaizduojančių Budos gyvenimą. Dauguma šių skulptūrų yra dengtos auksu, o freskos – ištapytos rudeniškomis spalvomis, tviskančiomis aukso atspindžiais. Dar II a. pr. Kr. rankomis sukurtas šventyklų kompleksas pasiekiamas ne taip ir lengvai – į jį kopiama stačia įkalne lydint beždžionėms, o į vidų patenkama baltu, kolonų įrėmintu koridoriumi. Apžiūrėję šventyklą keliaujame į Habaraną. Vakarienė viešbutyje ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

  KETVIRTA DIENA (kovo 20 d.) Habarana – Sigirija – Polonaruva – Habarana

  Po pusryčių viešbutyje, 7 valandą ryto leisimės Sigirijos link. 200 metrų aukštyje virš lygumų iškilusi Sigirijos uolos tvirtovė (arba „Liūto uola") – viena trumpiausiai gyvavusių, tačiau dėl to ne mažiau legendinė senųjų laikų Šri Lankos citadelė. Sklinda pasakojimai, kad ji pastatyta vos per 7 metus, o karalius Kassapa savo sostą išlaikė dar 6 metus po to, kai tvirtovė baigta mūryti. Pastatyti tokią tvirtovę buvo tikras žygdarbis, turint galvoje, kad tvirtovė stūkso ant uolos viršūnės ir visas statybines medžiagas žmonėms teko nešti ir kelti itin stačiais šlaitais. Nors uolos viršūnėje iš senovės statinio ne kažin kas belikę, negali paliauti stebėtis tų, kurie statė šią citadelę valia ir ištverme, ir, žinoma, žavėtis iš aukštai atsiveriančiu aplinkinių sodų ir Šri Lankos kraštovaizdžiu. Patarimas, kurio verta paklausyti: kilkite kuo anksčiau ryte, taip galėsite išvengti kaitrios saulės bei turistų minių.

  Pasirinktinai:

  Keliaujame į Polonaruvą. Tai antrasis seniausias Šri Lankos karalystės miestas, jau beveik skaičiuojantis tūkstantmetį. Polonaruva – karaliaus Vijayabahu I kadaise buvo paskelbtas šalies sostine ir priklauso garsiajam „Kultūriniam trikampiui". Tačiau nors sostine jį paskelbė karalius Vijayabahu I, tik karaliaus Parakramabahu valdymo laikas jis tapo tokiu, koks yra šiandien: su galingais statiniais, prašmatniais parkais ir 2500 hektarų užimančiu vandens rezervuaru, dar vadinamu „Parakramos jūra". Į ekologinio turizmo maršrutus įtraukta Polonaruva skyla į senąjį ir naująjį miestą, o stebėtinai gerai išlikę griuvėsiai yra pažirę po penkias pagrindines miesto dalis. Tarp jų ir vadinamasis „Keturkampis" (taip pat žinomas kaip „Danties relikto šventykla"), šiaurinės miesto dalies statiniai ir statiniai prie ežero krantų (su karališkų rūmų „Nissanka Malla" griuvėsiais).

  • Pasirinktinai:

  Minerija arba Kodulos nacionaliniai parkai. Šoksime į visureigius ir drauge su vedliu nersime gilyn į džiungles, kur galėsime stebėti dideles dramblių šeimynas, gyvenančias laisvėje. Tai vienas iš įspūdingiausių potyrių šios kelionės metu. Po safario visureigiais važiuosime į Habaraną. Čia mūsų lauks vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  PENKTA DIENA (kovo 21 d.) Habarana – Matalė – Kandis

  Papusryčiavę, 8 valandą ryto, vyksime į Kandį, pakeliui užklysdami į Matalę, kurioje aplankysime garsiuosius prieskoninių augalų sodus. Juose auga prieskoniai ir žolelės, naudojamos tradiciniams Šri Lankos patiekalams gaminti ir įvairiems negalavimams gydyti. Kadaise Šri Lankos prieskoniai itin viliojo pirklius, kurie ištverdavo ilgas keliones jūromis, kad tik galėtų įsigyti šių vertingų prekių.

  Vėliau keliausime į Kandį ir apžiūrėsime „Budos danties šventyklą", kurioje saugoma garsiausia Šri Lankos salos relikvija – vienas iš keturių Budos iltinių dantų. Geriausias laikas lankyti šventyklą – vakarinės apeigos, kurios prasideda 7 val. vakaro. Vakaro prieblandoje šventykla, kur susiburia šimtai piligrimų, ieškančių palaiminimo, skendi pasakiškų šviestuvų ir žvakių šviesoje, o tarp maldos namų sienojų aidi giesmių ir būgnų garsai.

  Aplankę šventyklą grįšime į viešbutį ilsėtis. Vakarą baigsime stebėdami tradicinę Šri Lankos kultūrinę šou programą su dramatiška būgnų ceremonija ir vaikščiojimu per ugnį.

  ŠEŠTA DIENA (kovo 22 d.) Kandis

  Po pusryčių viešbutyje, 8 valandą ryto, vyksime į ekskursiją po Karališkąjį botanikos sodą. Ši 147 akrų ploto teritorija kadaise buvo paskutinės Kandžio karalienės poilsio sodas. Vėliau jis tapo admirolo, lordo Mauntbateno, vadovavusio sąjungininkams per Antrąjį pasaulinį karą, štabu. Karališkasis botanikos sodas pasaulyje garsėja neaprėpiama augalų įvairove ir yra labiausiai žinomas dėl Orchidėjų namo, kuriame klesti net 300 orchidėjų rūšių. Prieskoninių augalų sode susipažinsime su vietiniais medžiais, augalais ir vijokliais, iš kurių išgaunami ypatingieji Šri Lankos prieskoniai.

  Po to vyksime į traukinių stotį ir leisimės į vieną egzotiškiausių kelionių Jūsų gyvenime. 4 valandas mėgausimės arbatų plantacijų, džiunglių ir vietinių kaimų gyvenimu. Vaizdai verti kiekvieno atokvėpio ir džiugins Jūsų širdį. Vakare laukia poilsis viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.

  SEPTINTA DIENA (kovo 23 d.) Kandis – Nuvara Elija

  Papusryčiavę keliausime į Nuvarą Eliją. Tai kalvotojo Šri Lankos regiono širdis ir pagrindinės garsiosios Ceilono arbatos augimvietės. Čia tarp banguotų kalnų, tarsi aksomine žaluma išklotos, kiek akys užmato, driekiasi arbatos plantacijos, o tarp jų gurgia sraunūs upeliai ir krinta kriokliai. Dėl malonaus vietinio klimato, ūkanotų slėnių ir akivaizdaus britiško charakterio Nuvara Elija jau yra tapusi privaloma lankytina vieta bet kuriame kelionės po Šri Lanką maršrute. Laukia ekskursija po Nuvaros Elijos miestą!

  AŠTUNTA DIENA (kovo 24 d.) Nuvara Elija – Ela – Buduruvagala – Jala

  Po pusryčių viešbutyje keliausime Jalos link, pakeliui sustodami apžiūrėti Elos properšos. Stabtelėsime prie „Ella Grand Motel" paganyti akių į garsiąją Elo kalnų bedugnę, o nusileidus žemyn mūsų laukia ne mažiau įspūdingas Ravanos krioklių reginys.
  Tikima, kad figūroms, iškaltoms Buduruvagalos uolose – daugiau nė tūkstantis metų. Aukščiausia iš septynių figūrų – Budos figūra, į viršų besistiebianti daugiau nė 15 metrų. Po ekskursijos vyksime į Jalą ilsėtis.

  DEVINTA DIENA (kovo 25 d.) Jala – Galė – Kalutara Coast

  Pasiėmę specialiai suruoštus pusryčių paketus, leisimės į safarį visureigiais po Ruhunu nacionalinį parką Jaloje. Lydimi vedlio, važiuosime gilyn į džiungles, kur stebėsime vietinius gyvūnus: dramblius, lokius, šernus, elnius, bizonus, beždžiones ir daugelį kitų. Jei nusišypsos sėkmė, pamatysime net leopardus. Išvysime ir pačių įvairiausių paukščių – sparnuočių mylėtojams tikrai bus ką veikti.

  Pakeliui į oro uostą sustosime apžiūrėti Galės tvirtovės. Galė – vienas senųjų Šri Lankos uostų, kur inkarus išmesdavo Šilko Keliu keliaudavę pirkliai. Kadaise jį atradę portugalai, pastatė čia tvirtovę, kurios sutvirtinimų darbus tęsė vėliau ją užėmę olandai. Šiandien Galės tvirtovė įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

  Vėliau vyksime į vėžlių peryklą. Nykstančiai vėžlių populiacijai saugoti sukurtas ne vienas gamtos apsaugos projektas. Vienas jų yra vykdomas pietinėje Šri Lankos pakrantėje, kur vėžliai išplaukia padėti savo kiaušinių. Paplūdimyje iškasę duobutes, jie padeda kiaušinius ir užkasa juos smėlyje, kur iš saulėkaitoje šylančių kiaušinių turėtų išsiristi jaunikliai. Vis dėlto dažnai nutinka priešingai: kiaušinius iškasę žvejai parduoda juos žmonėms. Vykdant vėžlių apsaugos programą, juos iš žvejų superka aplinkosaugininkai, kurie padeda kiaušinius saugiose teritorijose, kur jų negali iškapstyti paukščiai. Iš kiaušinių išsiritę vėžlių jaunikliai po dviejų dienų, nakties metu, paleidžiami į jūrą – taip jų išgyvenimo galimybės išauga.

  Apžiūrėję vėžlių peryklą, suksime link tarptautinio Bandaranaikės oro uosto, iš kurio kilsime į Maldyvų sostinę Malę. vandenyno į poilsio vietą. Maldyvuose praleisime net 6 naktis! Vidurnaktį atskridus į Maldyvus, mus pasitiks viešbučio atstovai ir nuveš į Maldyvų sostinėje Malėje esantį viešbutį, kuriame praleisime vieną naktį. Vėliau vyksime net 5 nakvynių poilsio atostogoms į salą, kurioje apsistosime viešbutyje. Čia galėsime mėgautis Indijos vandenyno pasauliu, puikiais paplūdimiais, palmėmis, kokosais ir puikiomis poilsio atostogomis Maldyvuose!

  DEŠIMTA – PENKIOLIKTA DIENOS (kovo 26-kovo 31 d.)

  Po vienos nakvynės praleistos Maldyvų sostinėje - Malėje, greitaeigiu kateriu plaukiame į poilsio viešbutį, esantį 2 valandų atstumu nuo sostinės. Čia praleisime 5 naktis, kurių metu galėsime mėgautis poilsiu ir puikiomis ekskursijomis.

  Mūsų lauks puikus viešbutis, gardus maistas ir visiškas atsipalaidavimas.

  PENKIOLIKTA DIENA (kovo 31 d.)

  Išvykstame į tarptautinį oro uostą, skrydžiui į Lietuvą. Susikrauname daiktus ir po pietų išvykstame į tarptautinį Malės oro uostą. Mūsų lauks 2 valandų važiavimas greitaeigiu kateriu. Kelionė baigiasi, tačiau ji dar tikrai ilgam liks mūsų širdyje! Vykstame į oro uostą. Skrydžio registracija ir kylame link namų!

  Apgyvendinimas pagal kelionės programą:

  1 nakvynė „Best Western“ viešbutyje

  Jaukiai ir stilingai įrengtas Best Western viešbutis su įspūdingu baru ant stogo yra itin mylimas poilsiautojų. Čia skaniai pasistiprinsite restorane ir patogiai išsimiegosite. Kambariuose prieš miegą galėsite pasižiūrėti televiziją ar užsiplikę puodelį arbatos tiesiog mėgautis ramybe. Svečių patogumui yra paruoštos šlepetės, mini barai, nemokami higienos reikmenys ir plaukų džiovintuvai.

  2 nakvynės „Sun Green Resort – Habarana"

  4* poilsio komplekse, apsuptame džiunglių, Sun Green Resort, gerai pailsėsite po įspūdžių kupinų ekskursijų. Šis viešbutis gali pasigirti erdviu SPA centru, dideliais baseinais, ir, žinoma, fantastiškais vaizdais į kalnus. Atsipalaiduosite numeriuose, kuriuose yra vonios kambariai su nemokamais higienos reikmenimis ir plaukų džiovintuvais, oro kondicionieriai, televizoriai bei balkonai.

  2 nakvynės „Serene Garden" viešbutyje

  Minimalistiniu stiliumi įrengtas 4* viešbutis Serene Garden viešbutis apsuptas įspūdingų vaizdų. Viešbučio teritorijoje yra baseinas, restoranas, baras. Kambariuose įrengti privatūs vonios kambariai, televizoriai, kavos/arbatos ruošimo rinkiniai. Taip pat yra mini barai., seifai, oro kondicionieriai ir balkonai.

  1 nakvynė „Qantara Hotel" viešbutyje

  Puikiai poilsiautojų vertinamas 4* viešbutis Qantara Hotel (9/10 booking.com vertinimas) yra puikioje vietoje, čia Jūsų lauks sveikatingumo centras, restoranas, gėrimų baras. Viešbutyje veikia nemokamas bevielis interneto ryšys. Jaukiuose kambariuose yra visi poilsiui reikalingi patogumai: privatūs vonios kambariai, mini barai, televizoriai, bei arbatos/kavos ruošimo rinkiniai. Pro balkoną atsiveria puikūs kalnų arba ežero vaizdai.

  1 nakvynė „Rain Tree" viešbutyje

  Švariu minimalistiniu stiliumi įrengtas Rain Tree viešbutis šalia įspūdingo ežero. Plaukiosite baseine, pasistiprinsite restorane ir patogiai išsimiegosite. Kambariuose įrengtuose vonios kambariuose išsimaudysite, pažiūrėsite televiziją ar pasiruošę puodelį arbatos mėgausitės ramybe. Svečių patogumui, paruoštos šlepetės, nemokami higienos reikmenys ir plaukų džiovintuvai.

  6 nakvynės „Plumeria Maldives"

  Plumeria Maldives tai jaukus ir nedidelis viešbutis įsikūręs Thinadhoo saloje. Lietuvių turistai jau spėjo pamėgti šį puikų, nedidelį viešbutį, kuris siūlo atsipalaiduoti plaukiojant nedideliame baseine ar stebint palmes paplūdimyje. Viešbučio restorane kiekvieną viešnagės dieną gardžiuositės sočiais pusryčiais ir ypatingomis vakarienėmis. Privačiame paplūdimyje, priklausančiame viešbučiui, mėgausitės niekuo netrikdoma ramybe ir karštomis saulės voniomis. Be viso to, kiekvieną dieną yra organizuojamos įvairiausios ekskursijos: žvejyba, kitų salų lankymas, nardymas, buriavimo pamokos ir dar daug kitų pramogų. Šis viešbutis puikiai tinka tiems, kurie nori pailsėti puikiame paplūdimyje ir apžiūrėti bei patirti daugiau Maldyvų malonumų. Tai puikus kainos ir kokybės santykis! Mėgaukitės atostogomis svajonių saloje – Maldyvuose!

  Kiekviename skoningai ir estetiškai įrengtame kambaryje išsimaudysite erdviame vonios kambaryje, išsimiegosite karališkoje lovoje ar patogiai įsitaisę balkone ilsėsitės ir džiaugsitės atsiveriančiais salos vaizdais. Kambariuose rasite oro kondicionierius.

  Galimos pramogos ir ekskursijos Maldyvuose:

  Paviršinis nardymas:

  Pramogos tipas Kaina
  Nardymo pamoka (1 val.) $35
  Nardymo išvyka $25
  Naktinis nardymas Alimatha prieplaukoje $35
  Pilna nardymo diena su pietumis paplūdimyje $55
  Pilna nardymo diena su pietumis Aarha/Ambaraa/Bodumoharaa $75
  Pilna nardymo diena (3 nardymai) su pietumis $80
  Pusės dienos nardymas su pietumis $55
  Pusės dienos nardymas Aarah su pietumis $75
  Pilna nardymo diena $85
  Trys nardymai $65
  Šeši nardymai $130
  12 šeimos nardymų $250
  2 dieniniai nardymai + 1 naktinis $70
  5 dieniniai nardymai + 1 naktinis $140
  4 dieniniai nardymai + 2 naktiniai $150
  8 dieniniai nardymai + 4 naktiniai $300

  Banginių ir ryklių stebėjimo išvykos (1val. 30min.)

  Asmenų skaičius Greitaeige valtimi Pietūs Gėrimai
  1 asm. $800 $30 $20
  2 asm. $730 $60 $40
  3 asm. $650 $90 $60
  4 asm. $570 $120 $80
  5-8 asm. $125 $30 $20
  9-25 asm. $110 $30 $20

  Banginių ir ryklių stebėjimo išvykos (3val. 30min.)

  Asmenų skaičius Tradicine valtimi Pietūs Gėrimai
  1 asm. $675 $30 $20
  2 asm. $610 $60 $40
  3 asm. $545 $90 $60
  4 asm. $480 $120 $80
  5-8 asm. $100 $30 $20
  9-25 asm. $90 $30 $20

  Kitos pramogos

  Pramogos tipas Kaina
  Delfinų kruizas $35
  Naktinė žvejyba $35
  Ankstyva rytinė žvejyba (3 val.) $35
  Pilna nardymo diena su pietumis paplūdimyje $65

  Dėl kitų ekskursijų bei pramogų susisiekite su mumis asmeniškai

  Pagrindinės kelionės užsakymo sąlygos:

  • Avansinis mokėjimas – 30 proc., likęs mokėjimas – 45 d. iki kelionės;
  • Visi skrydžiai vykdomi Turkish Airlines oro linijomis;
  • Tai – autentiškas ir originalus AirGuru egzotinių kelionių organizatoriaus turas;
  • Kelionės vadovas su turistais keliauja iš Lietuvos;
  • Už papildomą priemoką galima rinktis kitą viešbutį (aukštesnio lygio) poilsiui;

  Kaip užsisakyti kelionę?

  • Užpildykite užsakymo formą, esančią dešinėje pusėje
  • Atvykite į AirGuru biurą, įsikūrusį Gėlių g. 4, Vilniuje
  • Rašykite mums el. paštu pagalba@airguru.lt
  • Skambinkite mums: +370 700 22 820
  • Rašykite dešinėje pusėje esančiame pokalbių lange
  Užsisakyk internetu
  €2399
  Ačiū, Jūsų užsakymas gautas. Su Jumis susieksime per artimiausią darbo dieną.
  Keleiviai

  Pasidalink įspūdžiais

  Mokėjimo būdai:

  Ieškai kelionės?  Spausk čia!