Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

Ryanair pigių skrydžių lėktuvų bilietai suteikia galimybę aplankyti dar daugiau šalių ir patirti neregėtus įspūdžius. Pigius skrydžių lėktuvų bilietus AirGuru internetiniame puslapyje įsigysite saugiai, patikimai ir patogiai

Apie Ryanair

Ryanair - tai visame pasaulyje gerai žinomos Airijos oro linijos. Ši bendrovė įkurta dar 1985 metais. Lėktuvų bilietai tuomet kainavo pakankamai brangiai, todėl ne kiekvienas galėjo keliauti lėktuvais.

Šiandien kompanija visame pasaulyje garsi dėl pigių skrydžių, kurių maršrutų yra daugiau nei 1300. Per metus šiomis oro linijomis pasinaudoja daugiau nei 42 milijonai žmonių, kurie keliauja tarp 160 Europos ir Šiaurės Afrikos miestų. Lietuvoje pirmasis bendrovės filialas buvo įkurtas 2010 metais Kaune, o po metų Ryanair savo bazę atidarė ir Vilniuje. Turėdami dvi lėktuvu bazes Ryanair lietuvos gyventojams gali pasiūlyti daug pigių skrydžių ir suteikti galimybę keliauti pigiai ir greitai. Taigi pigūs skrydžiai paįvairino siūlomų maršrutų žemėlapį ir pagerino susisiekimą su kitomis šalimis.

Šios oro linijos suinteresuotos išlaidų mažinimu, todėl nesiūlo jungiamųjų skrydžių, nemokamų užkandžių, garantuoja daug mažesnius tarifus keliaujantiems tik su rankiniu bagažu.

Dėl šių priežasčių lėktuvų bilietus įsigysite už žymiai mažesnę kainą nei pas kitus skrydžių paslaugų tiekėjus. Kiekvieną dieną bendrovė siūlo skirtingas akcijas, kurių metu tikrai sutaupysite! Mes, kaip tikri kelionių profesionalai šias akcijas sekame ir nuolatos jas siūlome savo klientams, todėl sekite AirGuru tinklalapį ir nepražiopsokite gerų Ryanair pasiūymų!

Puikios susisiekimo sąlygos suteikia daug daugiau galimybių: pažinti kitus kraštus ir skirtingas kultūras, aplankyti artimuosius, tvarkyti darbo reikalus, puikiai praleisti atostogas. Noras keliauti - tai viena iš nepagydomų ligų rūšių, kuria užsikrėsite labai greitai, o tolimiausios šalys taps pasiekiamos ranka, o su AirGuru pagalba tai taps ir nebrangiu malonumu.

Save galime laikyti laiminga žmonių karta, todėl, kad vis tobulėjantis susisiekimas panaikino atstumą tarp skirtingų kraštų, visus anksčiau varžiusius barjerus ir suteikė kur kas daugiau asmeninės laisvės.

Airijos oro linijoms priklausantys 278 nauji „Boeing 737-800“ lėktuvai saugiai nuskraidins nuo taško A iki taško B, pasirūpindami, jog kiekvienas pasiektumėte savo kelionės tikslą. Kodėl verta rinktis Ryanair oro linijas? Atsakymas labai lengvas - nes tai pigu, greita ir paprasta!

Ryanair skrydžių kryptys

Ryanair skrydžiai iš Lietuvos oro uostų yra vykdomi iš dviejų miestų: Vilniaus ir Kauno. Skrisdami iš Kauno oro uosto Jūs galėsite nukeliauti į Alikantę, Birmingemą, Bristolį, Briuselį, Dubliną, Edinburgą, Frankfurtą, Gioteburgą, Kos, Liverpulį, Londoną, Paryžių, Rodą, Stokholmą ir Tamperę.

Pasirinkę vykti iš sostinės pasieksite šiuos miestus – Dublinas, Barselona (Girona), Brėmenas, Londonas, Milanas, Roma, Chania (Kreta).

Skirtingi maršrutai iš pagrindinių Lietuvos miestų suteikia galimybę optimaliau sudėlioti Ryanair lėktuvų tvarkaraščius, kurie būtų patogūs kiekvienam keleiviui. Būtina paminėti, jog AirGuru lėktuvų bilietų sistema siūlo ir jungiamuosius skrydžius su Ryanair avialinijomis - mes lengvai sujungsime du skirtingus Ryanair skrydžius ir pasiūlysime optimaliausią variantą: kaip greitai ir pigiai pasiekti šalis, miestus, kurortus į kuriuos tiesiogiai skrydžių nevykdo Ryanair. Vienintelis dalykas kurį turite padaryti - pasinaudoti AirGuru pigių skrydžių paieškos sistema.

Ryanair bagažas – Ryanair bagažo taisyklės

Ryanair oro linijos išskiria dvi bagažo rūšis – rankinis ir registruojamas. Rankinio (rekomenduojamo) bagažo svoris gali siekti ne daugiau, kaip 10 kg, o dydis negali viršyti nustatytų matmenų. Tokio tipo bagažas - patogiausias ir optimaliausias sprendimas Jums, kai galite būti visiškai užtikrinti dėl savo daiktų saugumo.

Registruotas – kai bagažo vienetas sveria iki 15 arba 20 kg, o savo matmenimis yra daug didesnis už rankinį. Skrendant su Ryanair skatinama susimokėti už gabenamus daiktus iš anksto, tokiu būdu išvengsite streso ir problemų, kurios gali iškilti prieš laipinant keleivius į lėktuvą.

Visi mokesčiai už gabenamus daiktus, skrydžių reikalavimai ir taisyklės, aktualūs keliaujantiems, pateikti AirGuru internetiniame tinklapyje.

Mokėjimo būdai:

Ieškai kelionės?  Spausk čia!