Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

Sąlygos

Aviabilietų sąlygos

Klientas pirkdamas arba rezervuodamas skrydžių bendrovės bilietą sutinka, jog yra susipažinęs su pasirinktų avialinijų sąlygomis ir taisyklėmis. Skrydžių teikimo sąlygos ir taisyklės gali skirtis, priklausomai nuo pasirinktos oro bendrovės, todėl kiekvienas iš šių punktų yra įsigijusio bilietą keleivio ir skrydį teikiančios bendrovės atsakomybėje:

  • Skrydžių datos keitimas
  • Asmens duomenų keitimas
  • Vietų ir lėktuvo klasės keitimas
  • Bagažo gabeninimo taisyklės
  • Aptarnavimo kokybės taisyklės
  • Bilietų keitimo ir grąžinimo sąlygos

AirGuru pateikta kaina susideda iš skrydžio kainos, aptarnavimo ir transakcijos mokesčio. Aptarnavimo mokesčio dydis priklauso nuo bilieto tipo. Pateikta pigaus skrydžio kaina yra garantuojama keleiviui tuo atveju, jei jis apmoka bilietą nedelsdamas. Keleivis įsigyja kelionės bilietą tik tuomet, kai atlieka apmokėjimą už jį ir gauna tai patvirtinantį informacinį laišką į savo el. pašto dežutę. Visais atvejais, kuomet klientas neatlieka apmokėjimo ir negauna tai patvirtinančio el. laiško, laikoma, kad bilietas nėra išpirktas. Jeigu klientas uždelsė atlikti apmokėjimą ir kelionės bilietas pabrango, klientui pasiūloma primokėti pabrangimo skirtumą už bilietą. Jeigu kliento nauja bilieto kaina netenkina, pinigai grąžinami nedelsiant, tačiau ne ilgiau nei per 7 dienas.

AirGuru sistema pateikia visus nurodymus ir pranešimus bilietų pirkimo ir rezervacijos metu, todėl atidžiai sekite visus sistemos nurodymus ir vadovaukitės informacija, kurią gaunate į savo elektroninio pašto dežutę.

Iškilus klausimams prašome susisiekti su AirGuru kontaktų centru el. paštu pagalba@airguru.lt arba telefonu: 8 700 22 820.

Kitų turizmo paslaugų teikimo sąlygos

Konkrečių turizmo paslaugų teikimo sąlygos nurodytos tų paslaugų teikimo sutartyse tarp UAB "Oro Guru" ir kliento.

Asmens duomenų tvarkymo taisyklės

Renkamų duomenų valdytojas yra UAB „Oro Guru“, įmonės kodas 303085667, buveinės adresas Algirdo g. 6, Vilnius. Duomenų tvarkymo tikslas yra tiesioginė rinkodara: naujienlaiškių ir aktualios informacijos siuntimas. Pilną asmens duomenų tvarkymo taisyklių tekstą galite rasti čia. Asmens duomenų valdytojų registro kodas P5722.

Mokėjimo būdai:

Ieškai kelionės?  Spausk čia!