Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

Verslui

AirGuru

AirGuru paslaugos verslui

Kelionė nebūtinai reiškia tingų slampinėjimą naujos vietos gatvelėmis ar poilsį prie jūros. Pati puikiausia kelionė gyvenime gali tapti ta, į kurią išsiruošėte verslo tikslais. Jeigu jūsų įmonė planuoja išvyką į svarbią parodą užsienyje ar kartu su kolegomis ruošiatės į ilgai lauktą konferenciją svečioje šalyje, tačiau nežinote, kam patikėti šią užduotį, kreipkitės į AirGuru! Savo verslo klientams garantuojame ypač lengvą kelionės užsakymo ir apmokėjimo procesą, neribotas konsultacijas, aukštą paslaugų kokybę ir ilgalaikį vaisingą bendradarbiavimą.

Privalumai

 • Taupome Jūsų įmonės laiką ir visas reikalingas paslaugas suteikiame vienoje vietoje
 • Numatytą verslo kelionę galite suplanuoti ir įsigyti nepajudėję iš savo darbo vietos
 • Analizuojame klientų poreikius ir pateikiame juos atitinkančius kelionių pasiūlymus
 • Užtikriname operatyvumą. Pagalbą turizmo klausimais teikiame patogiu metu arba tiesiog 24/7.
 • Siūlome bendradarbiavimo sutartis ir esame lojalūs

Paslaugos verslo klientams

 • Komandiruočių užsienyje organizavimas. Kelionės bilietų užsakymas, viešbučio kambarių rezervacija, automobilio nuomos, pervežimų ir kitos specialiųjų poreikių paslaugos, kad komandiruotė būtų aukščiausios klasės!
 • Poilsinių kelionių organizavimas. Grupėms arba individualiems verslo keliautojams padedame išsirinkti patraukliausius Lietuvos arba užsienio kelionių operatorių pasiūlymus. Esant poreikiui, užsakome lėktuvo bilietus, rezervuojame viešbučių kambarius, padedame išsinuomoti automobilį ar pasirūpiname pervežimais.
 • MICE - Organizuojame nepamirštamus verslo renginius Lietuvoje ir užsienyje! Analizuojame kliento pageidavimus, siūlome juos atitinkančius sprendimus apgyvendinimo, renginio patalpų nuomos, transporto, maitinimo bei pramogų klausimais ir juos įgyvendiname.
 • Motyvacinių ir skatinamųjų kelionių organizavimas įmonės darbuotojams. Siūlome neįprastas įvairaus pobūdžio keliones pasižymėjusiems įmonės darbuotojams. Rūpinamės jų kelionės bilietais, apgyvendinimu, pervežimais bei kasdiene programa bet kurioje užsienio šalyje.
 • Individualių kelionės maršrutų sudarymas. Verslo klientams, keliaujantiems savarankiškai, padedame sudėlioti unikalius kelionės maršrutus. Taip pat galime užsakyti jų skrydžius bei pasirūpiname apgyvendinimu.
 • Papildomos paslaugos verslo klientams. Jeigu Jūsų įmonė turi specialių užklausų, susisiekite su mumis! Drauge jas įgyvendinsime lengviau.

Susisiekite su mumis

Norite pasikonsultuoti dėl būsimos kelionės? O gal jau turite konkrečią kelionės idėją savo įmonės darbuotojams? Susisiekite su mumis ir aptarsime visas jos smulkmenas!
Telefonu: +370 (700) 22 820
Elektroniniu paštu: janis@airguru.lt
Skype: AirGuru.lt

Mokėjimo būdai:

Ieškai kelionės?  Spausk čia!