Filtruokite kelionių pasiūlymus
Kelionės tipas
Kelionės tipas
Pritaikyk sau
Pritaikyk sau
Pasirinkite kryptį
Visos kryptys
Kitos kryptys
Austrija
Bad Gašteinas
Cel am Zė ir Kaprunas
Danija
Bilundas
Juodkalnija
Kipras
Kroatija
Prancūzija
Brides les Bains
La Planė
Meribel Motaretas
Nica
SuperDevoluy ir La Joue du Loup
Val d'Allos (Pra Loup)
Valmeinier
Sakartvelas
Kutaisis
Seišeliai
Ukraina
Kijevas
Lvovas
Vengrija
Budapeštas
Vokietija
Berlynas
Brėmenas
Pasirinkite išvykimą
Pasirinkite išvykimą
Visos datos
1

Romantiškas poilsis stilingame Kretos 5* viešbutyje

Kreta, Graikija
Kreta, Graikija

Romantiškas poilsis stilingame Kretos 5* viešbutyje

Naujas viešbutis
Ant jūros kranto
Prabangus poilsis
Puikus aptarnavimas

Tai jums patiks

Viešbutis pirmoje eilėje
Jaukūs numeriai
Šiuolaikiškas stilius

Stilingas, tik suaugusiems skirtas poilsis Kretoje – nuostabiai vertinamame, 2018 metais atidarytame viešbutyje ant jūros kranto, Malijos miestelyje. Tobulas pasiūlymas poroms, jaunavedžiams ar ypatingoms progoms!

Keturių jūrų skalaujama Kreta

Vietiniai salos gyventojai sako, kad Kreta – tai ne sala, o sielos būsena. Iš tiesų, daugelis, pabuvęs šioje nuostabioje saloje, ją įsimyli ir grįžta čia dar ne kartą. Kretos krantus skalauja net keturios jūros: Kretos, Libijos, Jonijos ir Egėjo. Tai pati didžiausia Graikijai priklausanti sala, viliojanti garbinga ir įdomia istorija bei vandens pramogomis. Mėgstantys ilgus pasivaikščiojimus, neturėtų praleisti 18 kilometrų besidriekiančio Samarijos tarpeklio. Chanija, Heraklionas, Elafonisas, Retimnas – visi miestai Kretoje pilni paslapčių, įstabių architektūrinių paminklų ir graikiškos dvasios. Salos pasididžiavimas – Knoso rūmai, statyti garsiosios Mino civilizacijos laikotarpiu. Ne mažiau įdomus ir Festo miestas, kuris yra tikras archeologinis lobynas. Kretoje kiekvienas atras ką veikti!

Skaityti daugiau
AMMOS BEACH HOTEL

TIK suaugusiesiems skirtas 5* viešbutis AMMOS BEACH HOTEL pastatytas 2018 metais, todėl svečius pasitinka moderniu, stilingu ir iki smulkiausių detalių apgalvotu interjeru. Malijos kurorte, šalia pasilinksminimo vietų, ant jūros kranto stūksantis viešbutis patiks nuostabių saulėlydžių mylėtojams ir tiems, kurie vertina itin aukštą paslaugų kokybę (booking'e viešbutis poilsiautojų vertinamas 9,5/10). Gardus maistas kiekvieną dieną bus tiekiamas elegantiškame restorane, o įvairiausiais gėrimais atsigaivinti kviečiama trijuose kokteilių baruose. Saulėtas dienas leiskite plaukiodami žydrame baseine ar degindamiesi saulėtoje terasoje, kurioje pasirūpinta komfortiškais gultais ir skėčiais nuo saulės. Norėdami pasižvalgyti po apylinkes, viešbutyje galėsite išsinuomoti automobilį ir pakeliauti. Viešbutyje nemokamai galima naudotis bevieliu internetu. 

Šviesių spalvų tonais ir minimalistiniu interjeru įrengtuose kambariuose yra erdvūs vonios kambariai su plaukų džiovintuvais, higienos reikmenimis, įrengti oro kondicionieriai, televizoriai, telefonai, seifai, mini šaldytuvai bei balkonai arba terasos. Svečių patogumui pasirūpinta minkštais chalatais ir patogiomis šlepetėmis.

Skaityti daugiau
COVID-19 GARANTIJA
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Skrydžiai Vilnius – Heraklionas – Vilnius
  • Registruotas ir rankinis bagažai
  • Pervežimas nuo oro uosto iki viešbučio ir atgal
  • Pasirinktas nakvynių skaičius 5* viešbutyje AMMOS BEACH HOTEL
  • Maitinimo tipas – ULTRA VISKAS įskaičiuota
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • AirGuru profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
Užsisakyk pigiausią kainą
Suaugę (12+ m.)
2 +
Vaikai (0-12 m.)
0 +
Užsisakyk pigiausią kainą
Suaugę (12+ m.)
2 +
Vaikai (0-12 m.)
0 +