dirbame 24/7
1

AirGuru.lt kontaktai ir darbo laikas

Kontaktai:
📍 Sodų g. 4, LT-01313, Vilnius, Lietuva
📱 +370 (700) 22 820
💻 pagalba@airguru.lt

Konsultantų darbo laikas:
🧑‍💻 I-VII 24/7

Klientus biure priimame:
👩‍💼I-V 09:00-18:00 

Įmonės rekvizitai:
UAB „Oro Guru“
Įmonės kodas: 303085667
PVM kodas: LT100008021312
Banko sąskaita: LT81 7300 0101 3989 9370
Bankas: AB Swedbank
Banko kodas: 73000

Draudimas:

Kita informacija:

Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 14586
Asmens duomenų valdytojų registro kodas P5722

Domina karjeros galimybės sparčiai augančioje AirGuru komandoje?
Prisijunk prie mūsų! 

CV siųsti el. pašto adresu: 
Dėl karjeros klausimų susisiekti tel. nr.: +370 60835162

APIE MUS

AirGuru
– internetinė kelionių agentūra, padėsianti žengti pirmąjį žingsnį kelionės link. Esame tam, kad patenkintume Jūsų poilsinių ar verslo kelionių poreikius. Mūsų kelionių rezervavimo sistema subalansuota taip, kad kelionė prasidėtų jau renkantis maršrutą mūsų internetinėje kelionių agentūroje. Viską paprastai, vos kelių mygtukų paspaudimu, galite atlikti mūsų tinklalapyje, o AirGuru komandoje esantys kelionių profesionalai sutaupys Jūsų laiką ir konsultaciją suteiks jums neišėjus iš namų ar biuro. Internetas suteikia galimybę sutaupyti laiko ir pinigų renkantis kelionę, todėl mes esame visur, kur jums mūsų gali prireikti. AirGuru.lt – internetinė kelionių agentūra, kuri taupo jūsų laiką ir pinigus. Pradėk kelionę keliais paspaudimais, nes mes esame visur kartu su tavimi.

Naudodami inovatyvius įrankius, analizuojame šiuolaikinę globalią turizmo rinką ir siekiame, kad kiekvienas keliautojas čia rastų tai, ko ieško. Inovacijos, kokybė ir keliautojų poreikiai – švenčiausioji mūsų darbo trejybė. Ja vadovaujamės kurdami ir siūlydami iš bet kurios pasaulio vietos pasiekiamus turizmo produktus.

Rinkis. Keliauk. Būk įkvėptas. Tai mūsų veiklos moto, su kuriuo pabundame ryte ir vakare gulamės į lovą.

Rinkis. Siūlome dabar pat užversti sudėtingo, nuobodaus ir daug pastangų reikalaujančio kelionės planavimo proceso puslapį. Šią minutę gali lengva ranka įsigyti bilietus į tą šalį, kurią įtraukei į „labai norėčiau aplankyti, bet, deja" skiltį. Kodėl ne? Šiandien gali būti Niujorko verslininku, o rytoj – banglentininku iš Porto. Na ir kas, kad dar vakar siurbčiojai kavą siauroje Vilniaus senamiesčio gatvelėje. Svarbu yra tik viena – tu turi efektyvų ir patogų įrankį, užtikrinantį tavo buvimą bet kuriame pasaulio taške. Tiesiog išsirink ir keliauk!

Keliauk. Nuo seniausiųjų laikų skirtingos priežastys paskatindavo žmones išsiruošti į kelionę. O kelionės įkvepia labiau negu bet kas kitas. Taip, ši tiesa sena, tačiau šiandien turime visiškai naują požiūrį. Dabar keliaujama pasiklysti, ragauti tradicinio maisto, bendrauti su vietiniais, laužyti liežuvį svetima kalba, o ne aklai sekti tradiciniu turistų taku po įžymiausias vietas. Perversk savo kelionių albumą ir pripažink sau, kad jame atsitiktinių šypsenų ir mažų kelionės smulkmenų daug daugiau negu išliaupsintų architektūros šedevrų. Būtent tokios patirtys vėl pažadina troškimą leistis į kelionę.

Būk įkvėptas. Globalioje turizmo rinkoje ypač lengva pasiklysti. AirGuru padės tau atskirti pelus nuo grūdų ir rasti naujausius bei įspūdingiausius kelionių pasiūlymus. Norime įkvėpti Tave neatidėti savo atostogų dar kitiems metams. Išsirink tinkamą pasiūlymą ir leiskis net ir į trumpą kelionę savaitgaliui. O sugrįžus, mes vėl įkvėpsime Tave keliauti.