dirbame 24/7
1
Kelionių naujienos 🔔

VIP terminalas – tik išrinktiesiems? Naudinga informacija apie VIP paslaugas oro uoste🛫

Keliaujant lėktuvu vyksta visiems įprasta procedūra: atvykus į oro uosto išvykimo salę priduoti bagažą, praėjus patikrą lipti į lėktuvą… Tačiau ar žinojote apie kitą, mažiau žinomą oro uostų pusę? Oro uostuose esantys VIP terminalai suteikia komfortiškas paslaugas, kurias, pasirodo, galime gauti kiekvienas iš mūsų.

VIP terminalas Vilniaus oro uoste

Šis atskiras terminalas Vilniaus oro uoste užtikrina, kad kelionės pradžia būtų be jokio streso! Šias paslaugas sudaro: privati bilietų ir bagažo registracija / atsiėmimas, privati aviacijos saugumo patikra, muitinės ir pasienio kontrolės procedūros, išskirtinis transportas iki / iš orlaivio, atskira laukimo salė, alkoholiniai ir kiti gėrimai, šalti užkandžiai, spauda, televizija, biuro paslaugos, belaidis internetas, pasitarimų kambarys.

VIP terminalo paslaugas gali užsisakyti kiekvienas keliautojas(-a) ar keliautojų grupė.

Paslaugų kainos:

  • 250 Eur pirmajam asmeniui;
  • 130 Eur antrajam asmeniui ir kiekvienam kitam grupės asmeniui;
  • 22 Eur vaikams nuo 2 iki 12 metų. Kūdikiams iki 2 metų nemokamai.

Užsisakyti terminalo paslaugas galima čia.

Narbutas Verslo klubas – malonus skrydžių laukimas

Šis verslo klubas visiems keliautojams siūlo komfortišką skrydžio laukimą privačioje laukimo salėje. Narbutas Verslo klubas paslaugos yra pigesnės, nei VIP terminalo, o suteikiamo komforto lygis tikrai ne mažesnis. Verslo klubas įsikūręs praėjus saugumo patikrą, o jei keliaujate su registruotu bagažu, patariame atvykti į oro uostą ir priduoti bagažą standartiškai – 2 val. iki skrydžio. Narbutas Verslo klubas suteikia šias paslaugas:

  • Šaltus užkandžius ir desertus;
  • Alkoholinius ir kitus gėrimus;
  • Naujausią spaudą;
  • Biuro paslaugas.

Vienkartinio apsilankymo kaina yra 29 Eur, o trukmė – 3 val. (viršijus nustatytą apsilankymo trukmę taikomas 10 Eur mokestis už kiekvieną papildomą valandą). Užsisakyti šias paslaugas galima čia.

VIP kelionės su AirGuru!