Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

Įdomiausi „Youtube“ kelionių kanalai

2020-04-05. Komentarai:

Keliaukime po pasaulį virtualiai su „Youtube“ vlogeriais

Įdomiausi „Youtube“ kelionių kanalai
Keliauju virtualiai

  Įdomiausi YOUTUBE kelionių kanalai

  Kol kas keliaukime po pasaulį virtualiai – po įvairiausias pasaulio šalis, kurias savo vaizdo kameromis užfiksavo Youtube vaizdo tinklaraštininkai.

  Starkaus & Radzevičiaus kelionės

  Mums puikiai pažįstami šarmingieji lietuvių keliautojai – Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius! Šių dviejų keliautojų Youtube kanale atrasite daug įtraukiančių kelionių nuotykių – JAV, Kanada, Indonezija, Meksika, Japonija, Australija, Indija, Kinija, apkeliauta didelė dalis Pietų Amerikos ir Afrikos žemynų...šie keliautojai pabuvojo beveik visur! Leiskimės į nuotykius kartu su jais!

  Kelionių kanalas: https://www.youtube.com/channel/UCVclfYVATqsNTrZ9Cuoj_sA/videos

  Journey LT

  Keliautojas Algirdas dalinasi savo kelionių įspūdžiais ir nori aistra keliauti užkrėsti dar daugiau žmonių. Šiame kanale rasite išskirtinių kelionių įrašų iš Irano, Tibeto, Šiaurės Korėjos, Etiopijos ir Čilės.

  Kelionių kanalas: https://www.youtube.com/channel/UC_rBoCIFc9rvoDaMwpvO1lA/videos

  Lietuva. O čia ar buvai?

  Pakeliaukime po Lietuvą! Puikus kanalas norintiems susipažinti su mūsų krašto vietovėmis, žmonėmis ir kultūra. Čia rasite ir Starkaus su Radzevičium kelionių po Lietuvą, ir tris pasakojimus apie Lietuvą stulbinančiais 360°, ir kulinarinių knygų autorės Beatos Nicholson laidų ciklą apie tai, kaip keliones po Lietuvą paįvairinti netikėtais kulinariniais atradimais.

  Kelionių kanalas: https://www.youtube.com/user/LikeableLithuania/featured

  Kitų šalių vlogeriai

  FunForLouis

  Pašėlęs, įkvepiantis ir vietoje nenustygstantis nuotykių ieškotojas britas Louis Cole kviečia kartu su juo leistis į neeilines keliones po pasaulį. Net 2 milijonus prenumeratorių turintis keliautojas savo kanale turi šimtus vaizdo įrašų iš viso pasaulio! Savo vlogą pradėjęs nuo ekscentriškų įrašų, kuriuose ragauja keisčiausius patiekalus, dabar Louis bando užkrėsti savo žiūrovus pozityvumu ir nuotykių troškimu!

  Kelionių kanalas: https://www.youtube.com/user/FunForLouis/videos

  Mr. Ben Brown

  Ben savo kanale dalijasi asmeninėmis patirtimis ir perteikia ne tik kelionių, bet ir kasdienius įspūdžius, požiūrį į pasaulį ir į skirtingus reiškinius. Dažnai tai yra paties autoriaus vidinės kelionės, tačiau Visual Vibes grojaraštyje užfiksuoti nuostabūs kinematografiški kelionių vaizdai, kurie jus privers nusikelti į nuostabius pasaulio kampelius.

  Kelionių kanalas: https://www.youtube.com/user/benbrown100/videos

  Vagabrothers

  Du draugai keliautojai Alex ir Marko gyvena tam, kad keliautų. Leiskitės į kultūrines ir kulinarines keliones drauge su šiais dviem įkvepiančiais keliautojais. Jų kanale tokios įspūdingos pasaulio vietos kaip Naujoji Zelandija, Uzbekistanas, Šri Lanka, Kosta Rika ir daugybė kitų. Taip pat puikūs patarimai, kaip savo keliones paversti nepamirštamomis patirtimis!

  Kelionių kanalas: https://www.youtube.com/user/vagabrothers/videos

  Hey Nadine

  Įkvepianti keliautoja, aplankiusi daugiau nei 50 pasaulio šalių, dalijasi savo nuotykiais, kuriuos patiria keliaudama svetur. Nadine vloguose rasite ne tik įdomių kelionių pasakojimų, bet ir naudingų patarimų keliautojams – kaip kompaktiškai susipakuoti savo lagaminą, patarimai keliaujantiems vieniems ar patarimai norintiems nuomotis automobilį svetur.

  Kelionių kanalas: https://www.youtube.com/user/nayders07/videos

  Migrationology

  Puikus kanalas visiems, kam įdomi pasaulio šalių virtuvė! Keliautojas Mark Wiens sako, kad maistas jam yra pagrindinė priežastis, dėl kurios jis keliauja. Spalvingas įvairių šalių gatvės maistas ar prabangūs patiekalai restoranuose, neįtikėtini ir dar niekur nematyti kulinarijos šedevrai... šis kanalas gali jus ilgam prikaustyti prie ekranų! Keliautojas turi net 5,7 mln. prenumeratorių!

  Kelionių kanalas: https://www.youtube.com/user/migrationology/videos

  Wolters World

  Keliautojas Wolters savo kanale dalinasi nuoširdžiais patarimais iš kelionių, kad padėtų kolegoms keliautojams kuo geriau išnaudoti visas savo patirtis. Čia jis aptaria tiek geriausias, tiek blogiausias kelionių dalis, kad galėtumėte geriau pasiruošti savo atostogoms ir sužinoti apie miesto, šalies ar regiono, kuriame lankysitės, kultūrą ir žmones.

  Kelionių kanalas: https://www.youtube.com/user/woltersworld/videos

  Kristen & Siya

  Sutuoktinių pora dalijasi savo kelionių įspūdžiais ir naudingais patarimais, kaip iš kelionių pasiimti kuo daugiau gerų įspūdžių. Visai neseniai pora susilaukė naujagimio ir dalijasi patarimais su jaunomis šeimomis kaip patogiai keliauti su mažyliu!

  Kelionių kanalas: https://www.youtube.com/user/hopscotchtheglobe/videos

  GRRRLTRAVELER | Christine Kaaloa

  Visada norėjote išbandyti solo keliones, bet iki šiol neišdrįsote? Ši mergina jus tikrai įkvėps! Patarimai, kaip keliauti vienam ir istorijos iš nuostabių pasaulio kampelių!

  Kelionių kanalas: https://www.youtube.com/user/ckaaloa/videos

  The Food Ranger

  Beveik 4 mln. prenumeratorių turintis Trevor James pristato kanalą, kuriame dalijasi savo kulinarinėmis kelionėmis po Aziją!

  Kelionių kanalas: https://www.youtube.com/user/thefoodranger/videos

  Pasidalink įspūdžiais

  Mokėjimo būdai:

  Ieškai kelionės?  Spausk čia!