dirbame 24/7
1
Įkvėpimui 💡

Rekordiškai pigu – kelionė į Korfu su viskas įskaičiuota tik 299 €!🍹

Graikijos sala Korfu yra tikra atostogų ir nepamirštamo poilsio oazė. Šią kelionės kryptį kasmet renkasi vis daugiau keliautojų iš viso pasaulio. Nuostabi gamta, paplūdimiai, jaukūs kurortai – visa tai ir dar daugiau turistų mylimoje Korfu! Skubame pranešti neįtikėtiną žinią – kelionė į Korfu su viskas įskaičiuota tik dabar – 299 Eur! Ką nuveikti saloje? Pristatome lankytinas vietas ir kitus traukos centrus, kad atostogos Graikijoje būtų dar įsimintinesnės.

Paskutinės minutės kelionė į Korfu – ką pamatyti?

⛱️Loggas paplūdimys. Šis paplūdimys išsiskiria prie pat kranto išsidėsčiusiomis uolomis ir jis dar kitaip vadinamas saulėlydžio paplūdimiu. Ši vieta – ideali stebėti saulėlydį, čia įrengti net specialūs pėsčiųjų takai vedantys į uolos kraštą, nuo kur atsiveria nuostabi panorama.

⛱️Achillion rūmai. Garsūs rūmai, nutolę nuo Kerkyros miesto vos 10 km. Šie rūmai turi didingą istoriją – 1890 m. jie buvo pastatyti Austrijos imperatorienei Elžbietai. Verta apžiūrėti tiek šių rūmų vidų, tiek išorę – pasakiškas grožis ir prabanga!

⛱️Meilės kanalas. Ši vietovė yra viena garsiausių visoje saloje ir pritraukia vis daugiau turistų. Kelionės į Korfu metu tikrai verta čia apsilankyti, nes tai yra išskirtinis gamtos kampelis.

⛱️Kerkyra. Tai yra Korfu salos sostinė, kurios senamiestis jau ne vienus metus įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Kerkyros senamiestyje galima pajusti Venecijos įtaką, jame yra dvi venecijiečių pastatytos senovinės tvirtovės. Čia taip pat išlikusios bažnyčios, rotušė, tvirtovės, rūmai.

⛱️Paleokastritsa. Mažas ir jaukus žvejų kaimelis įsikūręs už 25 km nuo Kerkyros miesto. Šio kaimelio grožis atima žadą – medžiais apaugusios, žaliuojančios vietovės, nedidelės įlankos, žydras vanduo. Tikras gamtos stebuklas!

⛱️Angelokastro pilis. Didelė senovinė tvirtovė, pastatyta ant 600 m siekiančios uolos. Ši vietovė sužavės kiekvieną istorijos mėgėją, galima apžiūrėti išlikusius Bizantijos pilies griuvėsius, bažnyčią. Čia apsilankyti rekomenduojama ir tiems, kurie nori pažvelgti į Kerkyros miestą iš aukštai.

⛱️Spianada aikštė. Tai yra didžiausia aikštė Graikijoje, kuri garsėja XIX a. Prancūzijos architektūros statiniais. Spianada aikštė yra puiki vieta pasivaikščiojimas, o šalia yra nemažai lankytinų objektų.

Kelionės į Korfu salą

Kelionė į Korfu salą su AirGuru!

Laikas leistis į išsvajotą poilsį vienoje iš garsiųjų Graikijos salų! Kelionė į Korfu salą nustebins net išrankiausius keliautojus, o lankytinų vietų čia daugybė. Jei dvejojate, kur apsistoti ar turite kitų klausimų, kreipkitės į AirGuru komandą!
☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!