Valio! Jūs užsisakėte AirGuru karščiausius kelionių pasiūlymus.

Kruizas po gražiausias Kanarų salyno vietas

2019-12-10. Komentarai:

7 naktų kruizas po Kanarų salas su VISKAS įskaičiuota (soft) (Tenerifė • La Palma • Lansarotė • Fuerteventūra • Gran Kanarija • La Gomera)

Kruizas po gražiausias Kanarų salyno vietas
€469

Išvykimas: 2019 m. gruodžio 12 d.

Ispanija
  Paskutinė minutė

  Kruizas – Kerinčios šešios salos

  7 nakvynių kruizo metu aplankysite: Tenerifę, La Palmą, Lansarotę, Fuerteventūrą, Gran Kanariją, La Gomerą

  Šešios Kanarų salos nepamirštamo kruizo metu. Viena savaitė, per kurią patirsite jaudinančius potyrius bei nuotykius – fantastiški kraštovaizdžiai bei nuostabūs Kanarų miesteliai atitrauks jus nuo kasdienės rutinos ir leis pasikrauti energijos visiems metams. Pasinaudokite turtinga ekskursijų programa ir pamatykite viską, kas yra gražiausio Kanarų salose. Šis kruizas itin gerai vertinamas keliautojų, taigi ilgai nesvarstykite ir pasiduokite Kanarų vilionėms!

  Pasiūlymo privalumai

  • 6 salos: Tenerifė, La Palma, Lansarotė, Fuerteventūra, Gran Kanarija, La Gomera
  • Ekskursijos ir paplūdimio malonumai
  • Įvairūs, fantastiški kraštovaizdžiai
  • Kolonijinė sostinė Santa Cruz de La Palma
  • Galimybė pratęsti atostogas Tenerifėje

  Kelionės datos ir kainos

  Išvykimas: 2019 m. gruodžio 12 d.
  Grįžimas: 2019 m. gruodžio 19 d.
  7 nakvynių paketo kaina vienam asmeniui, keliaujant ir gyvenant dviese dvivietėje kajutėje (1 kategorija)469 €

  SVARBU! Kelionės metu BŪTINAS pasas, kuris privalo galioti ne trumpiau negu 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

  Keliautojų dėmesiui! Kainų ir vietų skaičius yra ribotas. Šios kainos yra dinaminės ir keičiasi po kiekvieno užsakymo. Paskubėkite įsigyti kelionę už šią kainą kol ji nepabrango!

  Maitinimo tipas

  VISKAS įskaičiuota (SOFT)

  Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Tenerifė – Vilnius
  • Registruotas ir rankinis bagažai
  • Visi reikalingi pervežimai (oro uostas – laivas – oro uostas)
  • 7 nakvynės 3* laive Ocean Majesty
  • Maitinimo tipas – VISKAS įskaičiuota (SOFT)
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • AirGuru profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba

  Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Privalomi uosto mokesčiai: 150 EUR/asm (mokami vietoje grynaisiais arba kreditine kortele)
  • Įprastiniai arbatpinigiai įgulos nariams: 5 EUR/diena/asm. Arbatpinigiai neprivalomi
  • Vietoje privaloma sumokėti depozitą – 100 EUR/asm (atsiskaitymas galimas tik grynaisiais).
  • Papildomai pasirenkamos pramogos
  • Ekskursijos
  • Sveikatos draudimas
  • Kitos, nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančios turisto išlaidos

  KELIONĖS PROGRAMA:

  1. DIENA. TENERIFĖ

  Skrydis į Reina Sofia. Pervežimas į SANTA CRUZ DE TENERIFE uostą. Laipinimas į kruizinį laivą ir susipažinimas su kapitonu. Laisvas laikas denyje, dalyvavimas pramoginiuose renginiuose. Išlipimas į sausumą ir savarankiška Santa Cruz de Tenerife – didžiausio salos miesto – įdomybių apžiūra. Centre yra Plaza España, netoliese – seniausia salos bažnyčia (Matriz de la Concepción) bei turistus traukianti parduotuvių gatvelė Calle Castillo. Nakvynė.

  2. DIENA. TENERIFĖ

  Laisvas laikas laive, galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 21.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas La Palmos link. Nakvynė.

  3. DIENA. LA PALMA

  Apie 08.00 val atplauksite į SANTA CRUZ DE LA PALMA uostą, žavingą La Palmos sostinę, garsėjančią spalvingais balkonais ir kolonijinio stiliaus mūriniais namukais palei Calle O’Dal parduotuvių gatvę. Vienas ir puikių lankytinų objektų yra renesansinė aikštė su XVI a. rotuše ir Atviruoju universitetu. Toliau laisvas laikas laive, galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 19.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas Lansarotės link. Nakvynė.

  4. DIENA. LANSAROTĖ

  Apie 11.00 val. atplauksite į ARRECIFE uostą, LANSAROTĖS salos sostinę su gražiu miesto paplūdimiu ir žavinga įlankėle Charco de San Ginés, kur švartuojasi žvejų laiveliai. Vėliau laisvas laikas laive, galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 24.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link Fuerteventūros. Nakvynė.

  5. DIENA. FUERTEVENTŪRA

  Apie 03.00 val. atplauksite į PUERTO DEL ROSARIO uostą, Fuerteventūros salos sostinę, kur, apžiūrėjus Migelio de Unamunos, ispanų filosofo ir rašytojo, muziejų, galima apsilankyti ir prie pat uosto esančiame mielame miesto paplūdimyje Playa Chica arba apsipirkti dideliame prekybos centre Las Rotondas. Miestas taip pat garsėja pleneriniu skulptūrų parku, kurio eksponatai išsibarstę įvairiose miesto vietose, ir spalvingais sieniniais piešiniais, kurių skaičius, panašu, jau peržengė 400. Toliau laisvas laikas laive, galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 24:00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link Gran Kanarijos. Nakvynė.

  6. DIENA. GRAN KANARIJA

  Apie 8.00 val. atplauksite į gyvybe pulsuojančios salos sostinės LAS PALMAS uostą, kur rasite smėlėtą Las Canteras paplūdimį. Verta pamatyti seniausią miesto rajoną Vegueta, kur stovi puiki šv. Onos katedra, ir apsilankyti Trianos verslo rajone. Po to laisvas laikas laive, galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 23.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link La Gomeros. Nakvynė.

  7. DIENA. LA GOMERA

  Apie 9.00 val. atplauksite į uostą SAN SEBASTIÁN DE LA GOMERA, žavingą salos sostinę su nedideliu miesto paplūdimiu ir gatvelėmis, įrėmintomis Kanarams būdingais mūriniais namukais, kur išliko istoriniai paminklai, menantys Kristupo Kolumbo apsilankymą: Ėmimo į Dangų bažnyčia bei Kolumbo namas. Laisvas laikas laive, galimybė dalyvauti laivo pramoginių renginių programoje arba dalyvavimas ekskursijose (už papildomą mokestį vietoje). Apie 23.00 val. išplauksite iš uosto ir vyksite Tenerifės link. Nakvynė.

  8. DIENA.

  Apie 5.30 val. įplauksite į uostą SANTA CRUZ DE TENERIFE. Išsiregistruosite iš kruizinio laivo, atsižvelgiant į skrydžių į Lietuvą valandas. Vykimas į Reina Sofia oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

  Priklausomai nuo oro sąlygų, kapitonas gali nuspręsti pakeisti maršrutą.

  Laivas Ocean Majesty

  Visa vandenyno didybė, vaizdingi uostai ir romantiški saulėlydžiai atrodo gražiausiai, kai yra stebimi nuo Ocean Majesty denio. Šis elegantiškas kruizinis laivas žada jums svajonių kruizą. Profesionalus ir draugiškas aptarnavimas, patogios kajutės, puiki virtuvė. Kviečiame pasivaikščioti po laivą.

  Stilingas interjeras, daug vietų pokalbiams bei atpalaiduojančiam laikui sau. Vestibiulyje svečių laukia draugiškas aptarnavimas ir pasveikinimo kokteilis. Visą parą dirbančioje registratūroje galėsite sutvarkyti visus reikiamus formalumus, o aptarnaujantis personalas pristatys bagažą į jūsų kajutę.

  Keleivių deniuose yra vietų, kur galima sėdėti bei atsigulti, galite mėgautis saule, jūros vėjeliu, nenustoti grožėtis vandenynu. Grožėkitės nuostabiais vaizdais į vandenyną iš prabangaus Observation Lounge, klausykitės pianino Majestic Lounge, susitikite kokteiliui Bellini Cigar Lounge, kur yra zona rūkantiesiems, arba prie baseino esančiame Lido Garden.

  Ocean Majesty – tai laivas, sukurtas kelionėms jūra, poilsiui ir pramogoms. Jame yra baseinas, nedidelė treniruoklių salė, galite naudotis sauna ir masažais. Atsipalaiduoti galite saulėtose terasose su nemokamais gultais. Laisvalaikio erdvė – tai vieta sportui, įvairioms varžyboms ir konkursams. Bendroms linksmybėms kviečia muzikos ir šokių kolektyvai, galite dalyvauti karaoke vakaruose bei šėlti diskotekoje. Kiekvieną rytą gausite informaciją apie tai, kokios pramogos Jūsų laukia laive. Pramogų netruks nuo ryto iki vakaro. Aktyvius žmones kviečiame į gimnastikos, jogos užsiėmimus ar šokių pamokas.

  Vakare keliaukite į The Show Lounge, pasigrožėkite profesionalių artistų šokio spektakliais ir muzikos grupės pasirodymais. Žaiskite šachmatais, šaškėmis, kortomis, stalo žaidimus, bingo. Taip pat kviečiame į gyvybe pulsuojančią diskoteką.

  Laive Ocean Majesty yra pagrindinis restoranas ir Lido Garden esantis švediškas stalas su veranda. Čia galėsite paragauti įvairių tarptautinių – švediško stalo forma arba aptarnaujant meniu. Yra 5 barai. Malonūs padavėjai, besirūpinantys svečių gerove, padės pasirinkti patiekalus, rekomenduos užkandžius. Meniu yra vegetariškų patiekalų, o vaikams numatytos specialios kėdutės. Ypatingas kiekvienos savaitės renginys yra šventinė vakarienė, prieš kurią būna kokteilių pobūvis su kapitonu. Svečiai yra aptarnaujami prie staliukų, o elegantiška apranga suteikia šiam ypatingam vakarui dar daugiau iškilmingumo.

  Nedidelėse kajutėse rasite: oro kondicionierius, privačius vonios kambarius su plaukų džiovintuvais, televizorius, radijus, seifus.

  Pagrindinės kelionės užsakymo sąlygos:

  • Avansas – 25 proc., likusi suma – 45 d. iki kelionės;
  • Kelionę organizuoja kelionių organizatorius Itaka;
  • Skrydis iš VILNIAUS;
  • Programos tvarka bei atplaukimo ir išplaukimo iš uostų laikas gali keistis;
  • Į laivą draudžiama įsinešti alkoholinius gėrimus ir pavojingus objektus, tokius kaip aštrūs įrankiai ir degios medžiagos;
  • Maksimalūs bagažo matmenys kruizo metu: pagrindinis bagažas: 80 cm x 58 cm x 34 cm. rankinis bagažas: 55 cm x 25 cm x 40 cm.;
  • Oficialų viešbučio aprašymą galite rasti oficialiame kelionių organizatoriaus puslapyje www.itaka.lt;
  • Registraciją į skrydį galima atlikti oro uoste;

  Kaip užsisakyti kelionę?

  • Užpildykite užsakymo formą
  • Atvykite į AirGuru biurą, įsikūrusį Sodų g. 4, Vilniuje
  • Rašykite mums el. paštu pagalba@airguru.lt
  • Skambinkite mums: +370 700 22 820
  • Rašykite dešinėje pusėje esančiame pokalbių lange

  Pasidalink įspūdžiais

  Mokėjimo būdai:

  Ieškai kelionės?  Spausk čia!