dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

5 priežastys, kodėl verta rinktis keliones į Bulgariją🌅

Bulgarija – valstybė pietryčių Europoje, kuri ribojasi su Rumunija, Serbija, Šiaurės Makedonija, Graikija ir Turkija. Šią šalį taip pat skalauja Juodoji jūra, tad čia kasmet plūsta daug poilsiautojų iš viso pasaulio. Keliones į Bulgariją neretai renkasi gyvenantys Europoje dėl geros lokacijos – skrydis nėra ilgas ir netrukus galima mėgautis paplūdimio teikiamais malonumais. Tai tik viena iš priežasčių, kodėl verta rinktis keliones į Bulgariją. Ieškote, kur kokybiškai pailsėti už patrauklią kainą? Bulgarija – puiki atostogų kryptis! Pristatome priežastis, kodėl čia kasmet keliauja daugybė turistų.

Trumpas skrydis į Bulgariją

Kaip minėjome anksčiau, viena iš priežasčių rinktis keliones į Bulgariją – trumpas skrydis. Šalis yra viena iš populiarių poilsinių kelionių krypčių, kurią renkasi lietuviai dėl vos 2 val. trunkančio skrydžio. Bulgarijoje yra 3 oro uostai: SOF (Sofijos oro uostas), BOJ (Burgaso oro uostas), VAR (Varnos miesto oro uostas). Atstumas nuo Vilniaus iki Bulgarijos sostinės Sofijos – 831 km. Trumpa kelionė leidžia ilgiau pasimėgauti atostogų Bulgarijoje teikiamais malonumais!

Kainos Bulgarijoje nesikandžioja

Galima teigti, kad šioje šalyje yra geras kainos ir kokybės santykis. Pavyzdžiui, porcija ledų čia gali kainuoti 0,50 Eur, gaivusis gėrimas, alus ~1 eurą. Kai kuriose kavinėse, esančiose ne turistinėse vietose, galima pavalgyti pigiau nei Lietuvoje. Ką jau kalbėti apie gatvės maistą – jis čia kainuoja labai pigiai. Dešrainiai, mėsainiai kainuoja ~2 eurus. Kainos Bulgarijoje yra žemesnės nei Lietuvoje ir drabužiams bei aksesuarams. Jie čia kainuoja 20 proc. pigiau. Daugiau apie kainas Bulgarijoje galite sužinoti čia.

Bulgarijos valiuta yra levas (BGN). 1 levas šiuo metu atitinka 0,51 Eur.

Orai Bulgarijoje visada palankūs atostogoms

Viena iš priežasčių, kodėl ši šalis kasmet sulaukia daugybės poilsiautojų – atostogoms palankus klimatas. Orai Bulgarijoje švelnūs, o atostogoms paplūdimyje palankus klimatas vyrauja nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio.

🌅Pavasaris Bulgarijoje prasideda jau kovo mėnesį ir oro temperatūra įšyla iki 24 laipsnių šilumos. Gegužės mėnesį yra dar šilčiau, tad tuo metu šalyje prasideda tikrasis atostogų sezonas.

🌅Vasara Bulgarijoje. Birželis yra mėnuo, kai šalyje daugiausiai poilsiautojų. Tuo metu saulė šviečia 10 val. per parą, todėl tai idealus metas ne tik ilsėtis prie jūros, bet ir leisti į pažintines ekskursijas, vaikštinėti mieste. Birželį dieną oro temperatūra įšyla iki 28 laipsnių šilumos, o naktį siekia 19 laipsnių šilumos.

🌅Ruduo Bulgarijoje. Šį sezoną oras pakankamai šiltas, vandens temperatūra po truputį vėsta. Rugsėjis – dar vienas palankus atostogų Bulgarijoje mėnuo, kai galima leistis į žygius kalnuose, ekskursijas po lankytinus objektus.

🌅Žiema Bulgarijoje. Žiema yra švelni, vidutinė oro temperatūra nenukrenta žemiau 0 laipsnių. Kalnuose šiek tiek šalčiau, tad žiema yra puikus metas slidinėjimo kelionei!

Kelionės į Bulgariją – puikus pasirinkimas šeimos atostogoms

Jei ieškote, kur atostogauti su šeima, ši šalis yra puikus pasirinkimas. Dauguma Bulgarijos viešbučių pritaikyti poilsiui su šeima, o jų teritorija yra daug pramogų vaikams. Atostogos Bulgarijoje yra geras pasirinkimas daugiavaikėms šeimoms ar mažą kelionės biudžetą turinčioms šeimoms. Šioje šalyje net su mažu biudžetu galėsite daug sau leisti ir atostogos bus kupinos įspūdžių!

Bulgarijos kurortų grožis

Šalyje yra ne vienas kurortas, populiarus tarp viso pasaulio poilsiautojų. Ši šalis tikrai turi ką pasiūlyti! 3 pagrindiniai Bulgarijos kurortai:

🌅Auksinės kopos. Tai yra didžiausias Juodosios jūros šiaurinės pakrantės kurortas. Jis garsus dėl nuostabių paplūdimių, gausybės pramogų, o šalia esantis Varnos oro uostas suteikia dar didesnį patogumą.

🌅Saulėtas krantas. Šis kurortas turi plačią paplūdimio juostą – net 8 km! Čia yra mėlynosios vėliavos paplūdimiai, kas reiškia ypatingą švarą ir priežiūrą. Kasmet Saulėtame krante atsidaro nauji viešbučiai, restoranai, turistus čia traukia pramogų gausa.

🌅Obzoras. Įsikūręs kalno papėdėje Obzoro regionas gali pasigirti 6 km paplūdimio juosta. Čia galima ne tik tingiai ilsėtis paplūdimyje, bet ir žygiuoti kalnuose ar apžiūrėti išskirtinę architektūrą.

Kelionės į Bulgariją su AirGuru!

Pristatėme priežastis, kodėl verta dar šiemet savo atostogoms rinktis būtent Bulgariją. Jei vis dar dvejojate, kur keliauti ar apsistoti, kreipkitės į AirGuru komandą!

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!

Kada keliauti į Bulgariją?

Kelionę į Bulgariją rekomenduojame rinktis gegužės – rugsėjo mėnesiais.

Kiek trunka skrydis į Bulgariją?

Skrydis į Bulgariją iš Vilniaus trunka apie 2 val. 30 min.