dirbame 24/7
1
Įkvėpimui 💡

Kelionės į Graikiją – kurią salą pasirinkti?🏖️

Saulėtoji Graikija – viena populiariausių tiek poilsinių, tiek pažintinių kelionių kryptis kasmet pritraukianti daugybę turistų iš viso pasaulio. Graikija turi daugiau nei 100 salų, kurios garsėja stulbinančiu gamtos grožiu, paplūdimiais, gilia kultūra ir istorija. Kelionės į Graikiją žavi turistus žadą atimančiais kurortais, kuriuose galima pajusti tikrą gyvenimo džiaugsmą – čia gyvenimas sulėtėja ir nesunku mėgautis kiekviena akimirka! Graikijos kurortai tiesiog kviečia artimai susipažinti su vietine kultūra, ragauti gardžių graikiškų patiekalų, užkalbinti draugiškus vietinius gyventojus. Išsiruošėte kelionei į Graikiją, tačiau nežinote, kurią salą pasirinkti? Pristatome garsiausias Graikijos salas idealioms atostogoms.

Kreta – pati didžiausia ir populiariausia Graikijos sala

🏖️Kretos pavadinimą turbūt esame girdėję kiekvienas. Tai yra Graikijos sala, kurią skalauja net 4 jūros: Egėjo, Kretos, Jonijos ir Libijos. Kretos sala garsėja lankytinų objektų gausa, o jie išsidėstę netoli vienas kito, tad keliauti čia labai patogu ir įdomu. Atostogaujant čia galima aplankyti ne vieną kurortą, mažą miestelį ir kaimelį, kurie žavi savitumu, istoriniais objektais.

🏖️Kelionės į Graikiją, Kretą metu rekomenduojame apsilankyti Minų civilizacijos, Knoso rūmų griuvėsiuose, leistis į žygį kalnuotose vietovėse ir ramiai pailsėti unikaliuose paplūdimiuose. Kada geriausia vykti į Kretą? Jei norite išvengti didelių turistų srautų ir vykti tuomet, kai oro temperatūra maloniai šilta, kelionę į Graikijos salą Kretą rinkitės rugsėjo-spalio mėnesiais, taip pat pavasario mėnesiai – puikus metas atostogoms!

Rodo sala – atostogų Graikijoje rojus

🏖️Tai yra trečia pagal dydį Graikijos sala, kurioje tobulas atostogas atras kiekvienas keliautojas, tiek pasyvaus, tiek aktyvaus poilsio mėgėjai! Rodo sala garsėja istoriniais ir archeologiniais objektais, nuostabiais gamtos kampeliais ir paplūdimiais, kur populiarus nardymas ir kitas vandens sportas. Rodo salos lankytinos vietos traukia keliautojus iš viso pasaulio. Čia populiaru vykti į Lindo miestą, kuris vadinamas gražiausia salos vieta.

🏖️Jei mėgstate ramų poilsį, rekomenduojame vykti į Chalkės salą. Tai yra maža žvejų sala, kurioje tarsi sustojęs laikas. Ši sala sužavės kiekvieną pasyvaus poilsio mėgėją, nes čia nėra triukšmingų turistinių vietovių, barų, parduotuvių.

Taso sala – kokybiško poilsio oazė

🏖️Ieškantiems išsvajoto ramaus poilsio paplūdimyje ir lėtų pasivaikščiojimų gamtoje – Taso sala yra puikus pasirinkimas. Ši sala pasižymi nuostabiais gamtos kraštovaizdžiais, žaliuojančiomis pušimis, alyvmedžiais. Saloje taip pat galima pažinti Taso istoriją, nes čia išlikęs amfiteatras, antikinės šventyklos, marmuro kasyklos. Taso sala puikiai tinka savarankiškoms kelionėms automobiliu, nes čia nepaliestų gamtos kampelių ir paplūdimių yra daugybė, tad nesunku atrasti tikrąjį salos grožį. Keliautojų atsiliepimai apie Taso salą visuomet puikūs!

🏖️Taso salos sostinė Limenas – tikras graikiškos istorijos lopšys. Šiame mieste išlikę senovės miesto griuvėsiai, o senųjų sienų liekanos driekiasi net 2 km! Turistus šiame mieste žavi Akropolis, Atėnės ir Doniso šventyklos, viduramžių tvirtovės, Parmenon vartai, kurie kadaise saugojo miestą. Kelionės į Graikiją gali būti kupinos ne tik poilsio, bet ir aktyvaus laisvalaikio veiklų!

Kelionės į Graikiją

Korfu sala – ramus poilsis ir pramogos

🏖️Garsioji Korfu sala traukia turistus iš viso pasaulio ne tik nuostabaus grožio paplūdimiais, bet ir dideliu pramogų pasirinkimu. Kelionės į Graikiją, Korfu salą sužavės naktinio gyvenimo ieškotojus, nes čia itin daug barų, kavinių, restoranų, tad belieka tik atsipalaiduoti ir mėgautis!

🏖️Korfu salos lankytinos vietos sužavės kiekvieną. Rekomenduojame apsilankyti Angelokastro – Bizantijos pilyje, kuri įsikūrusi ant aukščiausios salos kalvos , o nuo jos atsiveria nuostabi panorama. Taip pat apsilankykite seniausioje pilyje – Senojoje tvirtovėje, Paleokastritsa kaimelyje, kur galėsite paplaukioti valtimis.

Zakinto sala, kurioje yra garsiausias Graikijos paplūdimys

🏖️Kaip ir kitose Graikijos salose, taip ir Zakinto saloje idealias atostogas praleis kiekvienas keliautojas. Ši sala garsėja įspūdingais paplūdimiais, gamta, autentiškais miestais ir kaimeliais, graikų kultūros bei istorijos paveldu ir niekada nesibaigiančiomis pramogomis!

🏖️Zakinto sala dar labiau išpopuliarėjo dėl labiausiai fotografuojamo Graikijos paplūdimio Navagio. Navagio paplūdimys turbūt garsiausias visoje Europoje, o jo grožis užburia. Atostogaujant Zakinto saloje tiesiog būtina tai pamatyti!

Santorini sala – išskirtinė architektūra ir spalvoti paplūdimiai

🏖️Santorini sala išgarsėjo dėl Fira ir Oia miestelių, kurių architektūra atrodo nuostabiai ne tik nuotraukose – baltus namelius mėlynais stogais tiesiog būtina pamatyti gyvai. Kelionės į Graikiją, Santorini salą metu nepraleiskite progos čia sutikti saulėlydį, sakoma, kad tuo metu atsiskleidžia visas miestelių grožis.

🏖️Paplūdimiai Santorini saloje taip pat išsiskiria savo neįtikėtinu grožiu. Čia yra visame pasaulyje garsūs juodojo ir raudonojo smėlio paplūdimiai. Šie paplūdimiai susiformavo dėl vulkaninės Santorini salos kilmės ir kasmet pritraukia daugybę turistų.

Kelionės į Graikiją su AirGuru!

Pristatėme populiariausias Graikijos salas, kurias tiek pasyvioms, tiek aktyvioms atostogoms renkasi vis daugiau keliautojų. Jei vis dar neapsisprendžiate, kurią Graikijos salą pasirinkti ar turite kitų klausimų, kreipkitės į AirGuru komandą!

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!