dirbame 24/7
1
Įkvėpimui 💡

Humana populiari ne tik Lietuvoje: dėvėtų drabužių manija Europos miestuose👖

Šiais laikais dėvėti drabužiai, atrodo, pasiekė populiarumo viršūnę ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Antrą kartą panaudoti drabužius ar daiktus tapo populiaru ne tik dėl galimybės sutaupyti, bet ir tikslo tvariau gyventi, mažiau teršti aplinką. Žinoma, dėvėtų drabužių parduotuvės, tokios kaip Humana, gali pasiūlyti išskirtinius, unikalius drabužius ar batus, kurių nerasite įprastose parduotuvėse. Vintažiniai drabužiai tapo tikru mados bumu, o besidomintys mada ar siekiantys tiesiog sutaupyti dėvėtų drabužių ieško ir kelionių metu.

Kelionė į Ispaniją – ne tik po lankytinas vietas, bet ir parduotuves

Humana Ispanijoje yra itin populiari dėvėtų drabužių parduotuvė. Pavyzdžiui, keliautojų iš viso pasaulio pamėgtame mieste Barselonoje šių parduotuvių galima rasti tikrai daug. Nenuostabu, kad tai tampa dar vienu traukos objektu čia atvykstantiems mados entuziastams ir kitiems turistams, kurie nori įsigyti ką nors, kas primintų kelionę į Ispaniją

Humana Barselonoje galite rasti šiose vietose:

👖 HUMANA

👖 HUMANA

👖 HUMANA Vintage

Kelionė į Paryžių gali nustebinti mados entuziastus

Paryžius – miestas, garsus visame pasaulyje. Tai ne tik Prancūzijos sostinė, bet ir miestas, tituluojamas meilės bei mados sostine. Kelionė į Paryžių gali nustebinti gatvėje sutinkamų žmonių stiliumi, nes čia visuomet vyrauja mada. Ne išimtis ir vintažinių rūbų tendencijos šiame mieste. Paryžiuje net savaitgalio kelionės metu galima suspėti apsipirkti Humana parduotuvėse, kurių yra tikrai nemažai.

Humana Paryžiuje galite rasti šioje vietoje:

👖https://www.yelp.com/biz/humana-paris

Milanas – Europos mados sostinė

Italijos pažiba Milanas dažnai vadinamas itališko meno, kultūros ir mados sostine. Čia kasmet vyksta mados savaitė, į kurią plūsta mados entuziastai iš viso pasaulio. Ne naujiena, kad unikalaus stiliaus pojūtį turinčius praeivius bene kasdien galima išvysti Milano gatvėse, o šiuo metu – labai daug vintažiniais rūbais pasipuošusių vietinių gyventojų ir turistų. Kelionę į Milaną renkasi ne tik istorinius objektus norintys pamatyti keliautojai, bet ir ieškantys Humana perliukų. Štai keletas parduotuvių, kurias galite aplankyti kelionės į Milaną metu:

👖 Humana Vintage Milano

👖 Humana Vintage Milano - De Amicis

👖 Humana Vintage Vigevano

Kelionės į Varšuvą metu vintažinių rūbų toli ieškoti nereikia

Lietuvoje vintažinių rūbų parduotuves jau aplankėte? Labai toli vykti nereikia – kelionės į Varšuvą metu galėsite puikiai apsipirkti čia esančiose Humana parduotuvėse. Varšuva – nuostabi savaitgalio kelionės kryptis, nes čia per kelias dienas ne tik galima aplankyti lankomiausius objektus, muziejus ir renginius, bet ir apsipirkti, tad rekomenduojame užsukti į dėvėtų drabužių parduotuves, kurias rasite čia:

👖 Humana

👖 Humana Poland

Trumpos kelionės į mados sostines!

Berlynas – kultūros, mados ir vakarėlių miestas

Ne paslaptis, kad Berlynas – vienas iš Europos miestų, į kurį nuvykę, greit pastebėsite išskirtinį praeivių stilių. Berlynas išgarsėjo savo kultūriniu gyvenimu, nes čia yra daug meno muziejų, galerijų, istorinio paveldo objektų ir, žinoma, šis miestas kupinas mados. Kelionė į Berlyną tikriausiai yra kiekvieno reiverio ir mados entuziasto tikslų sąraše. Šiame mieste įsikūrusi ne viena vintažinių rūbų parduotuvė, o jose apsilankyti tikrai spėsite trumpos kelionės metu. Štai keletas Humanų Berlyne:

👖 HUMANA Secondhand & Vintage

👖 HUMANA Secondhand & Vintage

👖 HUMANA Secondhand & Vintage

Europos mados miestai su AirGuru!

Pristatėme kelis Europos didmiesčius, kuriuose gausu vintažinių rūbų parduotuvių, o kai kurie iš jų net tituluojami mados sostinėmis. Jei vis dar dvejojate, kurį miestą pasirinkti savaitgalio kelionei, kur apsistoti už prieinamą kainą, kreipkitės į AirGuru komandą!

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!