dirbame 24/7
1
Kelionių naujienos 🔔

Black Friday: ko tikėtis šiais metais?

Ką reiškia terminas Black Friday ir kokia jo atsiradimo istorija?

Ar dar yra žmonių, kurie nežino Black Friday? „Black Friday” lietuvoje vadinamas „Juoduoju penktadieniu”. Nors šį terminą ypač gerai žino tie, kurie labai mėgsta apsipirkinėti arba tie, kurie nori įsigyti kokią nors prekę arba daiktą, tačiau laukia nuolaidos, neabejojame, kad su Juoduoju penktadieniu yra susipažinę visi, net ir tie, kurie stengiasi parduotuves aplenkti lanku vykstant didžiajam išpardavimui. Black Friday pritraukia šimtus tūkstančių žmonių kiekvienais metais: ir ne veltui, kadangi Black Friday metu visi prekybos tinklai ir paslaugas teikiančios įmonės organizuoja didelius išpardavimus ir suteikia įvairias nuolaidas prekėms, daiktams ir paslaugoms. 

Pats terminas  Black Friday arba Juodasis penktadienis atkeliavo iš JAV, kur ši diena yra skelbiama einant penktąjai dienai po Padėkos dienos. Daug kur ši diena taip pat dar vadinama ta diena, kuomet žmonės ne tik įgyvendina savo norus ir įsigyja seniai nusižiūrėtas prekes sau, bet ir pasiruošimo Kalėdoms pradžia, kadangi tai puiki proga pradėti planuoti dovanas artimiesiems ir jas įsigyti.

Šiais laikais laukti Black Friday – dar smagiau ir paprasčiau.

Daugybė prekybininkų persikėlė į internetinę erdvę ir, lyginant su senesniais laikais, pirkėjams nebereikia „kovoti” su kitais pirkėjais, kurie nori įsigyti tą pačią prekę ar stovėti milžiniškose eilėse fizinėse parduotuvėse, kadangi dabar įsigyti norimas prekes ar paslaugas galite tiesiog būdami namuose ir iš anksto jas apžiūrėję. Kitaip tariant, galite Juodajam penktadieniui pradėti ruoštis iš anksto.

Black Friday neaplenkia ir mūsų – sulaukiame vis daugiau Jūsų paklausimų apie tai, ką šiemet pasiūlysime per didįjį išpardavimą, kokias kryptis ir keliones, kokių nuolaidų galima tikėtis? Ir nekantraudami Jūs tikrai neklystate, kadangi laukti didžiojo išpardavimo tikrai verta! Tad pagrindinis atsakymas į labiausiai Jums rūpintį klausimą: ko tikėtis iš AirGuru Black Friday metu?

🔔 AirGuru Black Friday išpardavimas nėra eilinis išpardavimas. 

Pasižymėkite kalendoriuose: Black Friday nuolaidos AirGuru prasidės lapkričio 13 dieną! Nepraleiskite progos ir pasinaudodami nuolaidomis įsigykite kelionę ne tik sau, bet ir patiems mylimiausiems. 

✂️ -30% nuolaida galios šioms kryptims: Maltai, Italijai, Kiprui, Ispanijai, Graikijai, Škotijai, Sakartvelui ir dar 10 krypčių!

Ar gali būti geriau? Tikrai taip! Gaukite papildomą 10% nuolaidą su kodu: juodanuolaida. Nepraleiskite progos ir tikrinkite galiojančius nuolaidos kodus čia: airguru.lt/nuolaidos

✂️ Šiemet išskirtinis Black Friday! Dar niekada neturėjome tokių gerų pasiūlymų egzotinėms kryptims. Žemiausios kainos galioja Zanzibarui, Šri Lankai, Kenijai, Žaliajam Kyšuliui VOS nuo 700 eurų. 

Black Friday – puiki proga suplanuoti ne tik tas keliones, į kurias norite leistis čia ir dabar, bet ir planuojant kitos vasaros ar netgi žiemos atostogas!