dirbame 24/7
1
Kelionių naujienos 🔔

Modernėjantys Turkijos viešbučiai: ką apie juos turėtumėte žinoti?

Interneto plėtra ir sparti technologijų pažanga kardinaliai keičia įvairias verslo sritis. Ne išimtis ir viešbučių industrija. Išmaniosios technologijos viešbučių savininkams leido automatizuoti įvairius procesus, paspartinti pokyčius tvarumo srityje ir pagerinti klientų patirtį, teikiant jiems individualizuotas paslaugas.

Kokią naudą teikia modernios technologijos viešbučiuose?

  • Personalizuoti ir svečių patirtį gerinantys sprendimai
  • Efektyviau ir sparčiau suteikiamos paslaugos
  • Tvaresni sprendimai
  • Palengvinamas viešbučių personalo darbas

Kokias technologijas šiandien galite rasti moderniuose viešbučiuose?

Skaičiuojama, jog šiandien Turkijoje poilsiautojų laukia daugiau nei milijonas viešbučių. Norėdamos užsitarnauti atostogautojų dėmesį bei išlikti aktualios rinkoje, apgyvendinimo įstaigos turi taikyti modernius ir svečiams aktualius sprendimus. O šiandien tai padaryti padeda išmaniosios technologijos. AirGuru.lt komanda kviečia susipažinti, kokias technologijas šiandien galite rasti įvairiuose viešbučiuose.

1. Išmaniosios programėlės

Apsistojus naujame viešbutyje poilsiautojams neretai kyla aibė klausimų apie viešbučio teritoriją, maitinimo įstaigas, pramogas ir kitą. Ilgą laiką svečiai, norėdami sužinoti šią informaciją, turėdavo kreiptis į administracijos ar kitus viešbučio darbuotojus. Šiandien modernėjantys viešbučiai vis dažniau į pagalbą pasitelkia išmaniąsias programėles. Pavyzdžiui, mūsų keliautojų pamėgtas 5* viešbutis RIXOS savo svečiams siūlo parsisiųsti mobiliąją programėlę, kurioje jie lengvai ras visą reikiamą informaciją apie viešbutyje veikiančius restoranus, poilsio zonas, pramogas.

2. Robotai

Šiuolaikiniuose viešbučiuose vis dažniau galite išvysti – robotus. Jie pasitelkiami tiek pačioms paprasčiausioms užduotims, tokioms kaip bagažo perkėlimas, tiek sudėtingesniems darbams atlikti. Pavyzdžiui, kambarių tvarkymui ar net klientų aptarnavimui. Robotai gali automatizuoti viešbučių veiklą, sumažindami darbo jėgos sąnaudas ir pagerindami  svečių patirtį. Sparčiai tobulėjant robotų technologijoms, tikėtina, kad sulauksime dar kūrybiškesnių jų pritaikymo būdų.

3. Daiktų internetas

Viešbučiuose sparčiai populiarėja ir daiktų interneto technologijos, padedančios efektyviai naudoti energijos išteklius bei užtikrinti išskirtinę svečių patirtį. Daiktų internetas gali padėti užtikrinti geresnę higieną ir saugumą, patogų temperatūros, apšvietimo, kambarių tvarkymo ir daugelio kitų funkcijų valdymą.

Savo kelionei rinkitės TOP viešbutį!

4. Balsu grįstos paieškos

Norėdami užtikrinti dar komfortiškesnes svečių atostogas viešbučiai ima diegti balsu valdomas paslaugas. Šiandien viešbučiuose balso komandomis galima atlikti vis daugiau veiksmų – valdyti kambario apšvietimą, užsisakyti maisto, paprašyti mėgstamos dainos ar laidos arba surasti reikiamą informaciją.

5. Skaitmeniniai raktai

Nuolatos dingstančių raktų problema kamuoja tiek viešbučių savininkus, tiek svečius. Bandant išspręsti šią problemą, viešbučiuose įprastus raktus ima keisti skaitmeniniai raktai, kuriuos svečiai gali laikyti savo mobiliajame įrenginyje. Naudojant šią technologiją, poilsiautojai į viešbutį gali užsiregistruoti greičiau ir patogiau, kadangi nereikia stovėti registratūros eilėje bei registraciją galima atlikti bet kuriuo paros metu.

6. Judesio jutikliai

Nors šviesos jutikliai nebėra jokia naujiena, šilumos jutikliai viešbučiuose sutinkami ne taip jau dažnai. Judėjimu grįsti šilumos jutikliai įsijungia, kai kambaryje yra žmonių, ir išsijungtų, kai žmonių nebėra. Šiluminė technologija užtikrina, jog energija naudojama tik tuomet, kai jos reikia, o taip sumažinamos energijos sąnaudos.

7. Dirbtinis intelektas (DI)

Dirbtinis intelektas (DI) pastaraisiais metais padarė didžiulę pažangą, o jo pritaikymas viešbučių industrijoje taip pat neliko nepastebėtas. Pasitelkę dirbtinio intelekto galią, viešbučiai gali pasiūlyti iki tol nepasiekiamą personalizavimo lygį – mašininio mokymosi algoritmai gali analizuoti svečių elgseną, jų pageidavimus. Taip poilsiautojams pateikiami personalizuoti kambarių, pramogų bei maitinimo pasiūlymai.

8. Virtuali realybė

Nors daugelis esame įpratę virtualios realybės technologijas priskirti žaidimų sektoriui, tačiau vis daugiau sričių randa būdų kaip išnaudoti šios technologijos privalumus. Viešbučių sektorius šią technologiją pasitelkia kurdamas virtualias ekskursijas po netoli esančius lankytinus objektus, siūlydamas apsilankyti virtualiuose renginiuose ar konferencijose arba vesdamas relaksacijos seansus. Tokie užsiėmimai padeda sukurti nepamirštamas patirtis, kurios peržengia tradicines apgyvendinimo sektoriaus ribas.

Savo kelionei rinkitės TOP viešbutį!

Modernūs Turkijos viešbučiai. Rinkitės iš patrauklių AirGuru.lt pasiūlymų! 

Ieškote modernaus viešbučio Turkijoje? Rinkitės iš puikių AirGuru.lt pasiūlymų. Mūsų komanda atrinko vietas, kurios jūsų atostogas pakels į aukštesnį lygį.

 Jei turite klausimų apie keliones, susisiekite su mumis:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!