dirbame 24/7
1
Kelionių naujienos 🔔

TOP 6 lietuviai, kuriantys kelionių turinį

Apie tai, kur keliauti, kokias kryptis rinktis ir ką pamatyti, dažnai sužinome iš įvairių keliones siūlančių agentūrų, internetinių svetainių, žurnalų ir kitų šaltinių, tačiau populiarumu nenusileidžia ir filmuota medžiaga bei tekstiniais įrašais besidalinantys lietuviai, užsiimantys turinio kūrimu apie keliones. Neabejojame, kad žinote arba sekate nors vieną kelionių entuziastą, tačiau galbūt šiandien atrasite ką nors naujo! Šiame įraše supažindinsime Jus su TOP 6 lietuviais, kuriančiais turinį apie keliones.

Orijus Gasanovas

Turbūt nerastume žmogaus, kuris nežino arba bent jau nėra girdėjęs Orijaus Gasanovo. Jeigu esate iš tų, kuriems teko tik girdėti apie šį žurnalistą, tačiau niekada neteko susidurti su jo kuriamu turiniu, tuomet rekomenduojame pasižiūrėti sėkmingai, ne vienerius metus gyvuojančią laidą  „Orijaus kelionės”, kurioje keliautojas padeda žmonėms rasti ir išsirinkti kryptis, kurias būtų galima rinktis atostogoms. Nors Orijaus medžiagoje dažniausiai matomos poilsinės kryptis, tačiau laidoje „Orijaus atostogos Lietuvoje” jis kviečia žiūrovus susipažinti ir su Lietuvos miestais. Žurnalistas visą vasarą keliavo po įvairius Lietuvos kampelius, kuriuose stengėsi surasti įdomiausias miestuose esančias lankytinas vietas ir vietines siūlomas pramogas. Į pagalbą Orijus kvietėsi įvairias Lietuvos įžymybes, kurios leido pažinti save iš arčiau.

Susipažinkite, kokias kelionių kryptis rekomenduoja Orijus!

Paulius Samoška

Video kūrėjas Paulius Samoška renkasi ištvermės bei gero fizinio pasirengimo, kupinas iššūkių keliones. Paulius savo kuriamu turiniu dalijasi „Youtube“ platformoje. Įdomu tai, kad keliautojas dalinasi ne vien tik sėkmingomis kelionėmis, bet ir tokiomis, kurių pabaiga ar turinys suglumina ne vieną. Naršydami po keliamą turinį, galite išvysti tokias kryptis, kaip: Izraelis, Palestina, Jordanija, Rumunija, Šiaurės Makedonija ir kitas. Tad jeigu mėgstate stebėti adrenaliną keliančias bei kvapą gniaužiančias išvykas, tuomet Pauliaus kuriamas turinys Jums tikrai patiks: keliautojas lankosi įvairiose apleistose vietose bei išsikelia sau įdomių, išskirtinių iššūkių, tokių, kaip miegojimą sniego name ar apsigyvenimą apleistoje poilsio bazėje!

Praeities žvalgas

Praeities žvalgo kelionės, kaip teigia pats keliautojas, skirtos visų pirma tiems, kurie neabejingi karinei istorijai bei jos paslaptims, apleistoms vietoms, istorinėms kelionėms. Šio vyro kelionės prasidėjo nuo domėjimosi apie buvusios Sovietų Sąjungos objektus. Keliautojas lanko bei rengia įvairias ekskursijas į slaptus, sunkiai randamus bei pasiekiamus objektus, kuriuose netgi galima aptikti nekasdienių darinių, tokių, kaip įvairūs artefaktai. Kartu su Praeities žvalgu siūloma aplankyti Černobylio zoną arba, pavyzdžiui, leistis į savaitgalio išvyką ir aplankyti sovietinę Latviją. Na, o jeigu norite tiesiog pasidomėti ir užimti stebėtojo rolę, bet nedalyvauti, tuomet galite susipažinti su informacija, pateikiama internetiniame Praeities žvalgo dienoraštyje arba Facebook puslapyje.

Journey LT

Journey LT siūlo susipažinti su nestandartinėmis, egzotinėmis šalimis. Už Journey LT vardo slepiasi keliautojas Algirdas, siūlantis iš arčiau pažvelgti į: Azijos, Pietų Amerikos, Centrinės Amerikos, Afrikos, Indijos, Zanzibaro ir kitas kryptis. Kaip teigia pats keliautojas, kelionės jam – hobis, didžiausia aistra ir gyvenimo variklis, tad leistis į nuotykius jis siūlo kartu. Įdomu tai, kad šis keliautojas lankydamasis užsienyje mėgsta rasti mažai žinomas ir retai lankomas turistų vietas, tam, kad patirtų kuo daugiau emocijų. Jeigu Jums, kaip ir Journey LT, atrodo, kad kelionės neprivalo būti tik poilsinės bei atostogauti reikia įvairiose šalyse, o ne tik Turkijoje, tuomet ši platforma apie keliones – tikrai verta Jūsų dėmesio.

Aurimas Valujavičius

Aurimas Valujavičius – 28-erių metų keliautojas, geriausiai žinomas dėl savo kelionės irkline valtimi, kuria perplaukė visą Atlanto vandenyną. Tačiau ir be šio nuostabaus nuopelno sau bei Lietuvai, Aurimas kelionėmis bei iššūkiais mėgavosi ir anksčiau, tyrinėdamas pasaulį bei keliones visais įmanomais būdais: pėsčiomis, motoroleriu, dviračiu, pačiūžomis, baidare, dalyvaudamas įvairiose ekspedicijose ir žygiuose. Aurimo kuriamame turinyje galite išvysti daugybę lietuvoje esančių miestų: Vilnių, Kauną, Anykščius, Jurbarką ir kitus miestus bei užsienio kryptis: Slovakiją, Norvegiją, Ispaniją, Indoneziją ir kitas. Kalbama, kad jau šių metų gale, Aurimas praneš apie naują iššūkį, kurį ruošiasi įgyvendinti!

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius

Šie žmonės kelionių entuziastams žinomi tiek kartu, tiek atskirai. Martynas ir Vytaras video medžiagą apie savo keliones talpino Youtube platformoje, taip pat kūrė ir šiuo metu kuria laidas apie keliones, dalyvauja įvairiuose projektuose. Šiuo metu galima keliautojų nuotykius stebėti LRT televizijos laidoje „Kita pusė“, kurioje draugai kartu tyrinėja Naująją Zelandiją ir su šia šalimi bei jos kultūra kviečia susipažinti ir žiūrovus. Martyno Starkaus kelionių įspūdžius žiūrovai kviečiami žiūrėti taip pat per LRT televizijos transliuojamą pažintinę kelionių laidą „Tai kur toliau?”. Tuo tarpu Vytaras Radzevičius nuolat stebina įvairiomis kulinarinėmis laidomis, kuriose dalinasi pasaulio virtuvių įmantrybėmis.

Aukščiau paminėti keliautojai bei jų kuriamas turinys apie keliones yra vieni populiariausių lietuvoje. Tačiau kasmet atsiranda vis daugiau naujų keliautojų, kurie persikelia į Youtube platformą, tad tikrai yra ką žiūrėti bei rasti tuos, kurie labiausiai patinka Jums. Na, o stebint kitų keliones, laikas planuoti ir savąją. Čia į pagalbą skuba AirGuru! Susisiekime:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!

Atraskite egzotines kelionių kryptis!