dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

Kainos Egipte: kiek pinigų reikės savaitės atostogoms? 🐫

Egiptas – saulėtoji poilsinių kelionių kryptis, kurią kasmet atranda vis daugiau turistų iš viso pasaulio. Ši valstybė turi ką pasiūlyti keliautojams ištisus metus – čia itin didelis apgyvendinimo vietų pasirinkimas, nuostabūs paplūdimiai, daugybė istorinių objektų, egzotiška dykuma ir gardūs vietiniai patiekalai. Ruošiatės kelionei į Egiptą? Kainos Egipte gali nustebinti – atostogas čia praleisti tikrai galima turint ribotą biudžetą.

Pigios atostogos Egipte – tikrai įmanoma

Kiek gali kainuoti savaitės atostogos Egipte? Norint apskaičiuoti būsimas išlaidas pravartu pagal kelionės tikslą ir poreikius paskaičiuoti, kiek prireiks pinigų vienai dienai. Oficiali Egipto valiuta yra Egipto svaras – šios valiutos vertė nuolat svyruoja, dabartinę vertę galite sužinoti čia. Taigi, pristatome vidutines apgyvendinimo, maisto, transporto, lankytinų vietų kainas Egipte (eurais).

🛏️Nakvynė viešbutyje: 46–140 Eur. Tai yra vidutinė nakvynės kaina, žinoma, galima apsistoti ekonominiame viešbutyje, kur kainos svyruoja nuo 10 iki 50 Eur;

🍽️Patiekalas nebrangiame restorane: 4–12 Eur;

🍽️Gatvės maistas / vegetariškas patiekalas gali kainuoti vos 1–2 Eur;

🍽️Vietinis alus (0,5 L): 1,5 Eur;

🍽️Puodelis kavos: 1,30 Eur;

🍽️Buteliukas vandens (0,33 L): ~1 Eur;

🚌Viešasis transportas (bilietas į vieną pusę): 0,20 Eur;

🚌Taxi (1 km): 0,30 Eur;

🎫Lankytini objektai: 3–10 Eur. Brangiau yra populiariose turistinėse vietose, pavyzdžiui, Gizos piramidžių lankymas kainuoja ~15 Eur;

🎫Kombinuotieji bilietai: lankantis Luksore galima įsigyti kombinuotą lankytinų istorinių objektų bilietą, kurio kaina yra ~120 Eur.

🎫Kruizas Nilu: trijų dienų kruizo Nilu kaina šiuo metu yra 420 Eur, galima rinktis ir ilgesnius kruizus, kurių kaina atitinkamai bus aukštesnė.

Kainos Egipte tikrai yra neaukštos, o išlaidos, žinoma, priklauso nuo keliautojų poreikių. Ekonominės kelionės į Egiptą metu per dieną galima išleisti iki 200 Eur (10,195 Egipto svarų). Viskas priklauso nuo to, kur apsistosite ir ką planuojate veikti. Egipto viešbučiai paprastai siūlo viešnagę su viskas įskaičiuota maitinimo sistema, tad papildomomis išlaidomis maistui rūpintis nereikia. Informacija apie kainas Egipte taip pat pateikiama šioje interneto svetainėje (nuolat atnaujinama).

Kelionės į Egiptą

Daugiau naudingos informacijos

Ruošiantis kelionei į Egiptą pravartu pasidomėti ne tik kainomis, bet ir kitomis aktualijomis. AirGuru tinklaraščiuose rasite daugybę naudingos informacijos apie šią keliautojų pamėgtą kryptį.

🐫Šiame blogo įraše galite sužinoti, ar saugu vykti į Egiptą – naujausia saugumo situacija Egipte (2024 m.);

🐫Šiame blogo įraše pateikiame informaciją apie lauktuves iš Egipto – ką parsivežti?;

🐫Šiame blogo įraše pristatome Egipto kurortus ir visą svarbiausią informaciją, kuri padės išsirinkti, kur apsistoti.

Kelionė į Egiptą su AirGuru!

Trumpai pristatėme kainas Egipte ir apskaičiavome, kiek pinigų gali prireikti kelionės metu. Akivaizdu, kad atostogaujant čia galima išvengti didelių išlaidų ir sutaupyti! Jei neapsisprendžiate, kur keliauti ir apsistoti, ar turite kitų klausimų – kreipkitės į AirGuru komandą!

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!