dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

Geriausi Turkijos viešbučiai su vaikais. Kurį pasirinkti? 👨‍👦‍👦

Svajojate apie kokybišką poilsį Turkijoje, kur veiklos yra ne tik suaugusiems, bet ir vaikams? Geriausi Turkijos viešbučiai su vaikais garantuoja tobulas atostogas su mažaisiais keliautojais. Čia netrūksta pramogų, baseinų su vandens kalneliais, animatorių rengiamų linksmybių, vaikų laukia specialūs meniu restoranuose ir kitos aukšto lygio paslaugos. Pristatome TOP Turkijos viešbučius su vaikais.

👩‍👩‍👧RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5*

Šis viešbutis Turkijoje, Kemero kurorte kviečia poilsiautojus su visa šeima ir siūlo aukšto lygio paslaugas. RIXOS PREMIUM TEKIROVA nenuobodžiaus nei vienas(-a)! „Premium klasės“ viešbutyje yra daugybė restoranų, barų, baseinų, kino salė. Galima užsiimti įvairiomis aktyvaus poilsio veiklomis, įskaitant pramogas vandens parke, taip pat skanauti įvairių virtuvių patiekalų restoranuose.

👩‍👩‍👧‍👧MUKARNAS SPA RESORT 5*

Geriausi Turkijos viešbučiai su vaikais žada kokybiškas šeimos atostogas! Alanijoje įsikūręs MUKARNAS SPA RESORT kviečia atsipalaiduoti ir mėgautis poilsiu be rūpesčių, nes čia Jūsų laukia ULTRA viskas įskaičiuota maitinimas, daugybė pramogų tiek suaugusiems, tiek vaikams bei kokybiškos SPA paslaugos.

👨‍👩‍👧‍👧PAPILLON ZEUGMA RELAXURY 5*

Beleko kurorte įsikūręs viešbutis kviečia tiek pasyvų, tiek aktyvų poilsį mėgstančias šeimas, nes čia yra šildomas baseinas, vandens kalneliai, diskoteka, penki a’la carte restoranai. PAPILLON ZEUGMA RELAXURY svečiai niekada nenuobodžiauja, galima užsiimti aktyvaus poilsio veiklomis ir leistis į nesibaigiančias pramogas!

Kelionės į Turkiją

👩‍👦‍👦MARINE FAMILY CLUB 5*

Geriausi Turkijos viešbučiai su vaikais yra neatsiejami nuo didelio pramogų pasirinkimo. Aktyvus laisvalaikis šeimų su vaikais laukia būtent MARINE FAMILY CLUB Sidės kurorte. Svečių laukia du baseinai, du a’la carte restoranai, penki barai, o vaikams įrengtas atskiras baseinas su vandens kalneliais.

👨‍👦‍👦SWANDOR TOPKAPI PALACE 5*

Prabangus ir modernus viešbutis garsėja aukšto lygio aptarnavimu, o keliautojų puikiai vertinamas ir dėl didelės užsiėmimų gausos. Antalijoje įsikūręs SWANDOR TOPKAPI PALACE vaikams įrengtas atskiras baseinas, vandens kalneliai, rengiamos animatorių pramoginės programos.

👨‍👩‍👧LONICERA WORLD 4*

Ant jūros kranto, didelė teritorija, daug pramogų ir aktyvaus poilsio veiklų, baseinai, restoranai ir barai – ko daugiau reikia idealioms šeimos atostogoms Alanijos kurorte! Geriausi Turkijos viešbučiai su vaikais, tarp jų ir Alanijos kurorte įsikūręs LONICERA WORLD siūlo poilsį be rūpesčių.

👪MERYAN 5*

Šiuolaikiškas viešbutis kviečia pasinerti į kokybiško poilsio oazę. Alanijos kurorte įsikūręs MERYAN siūlo ULTRA viskas įskaičiuota maitinimą, įvairius patiekalus restorane ir gaivinančius gėrimus baruose. Vaikams įrengtas baseinas, mini klubas, vaikų diskoteka ir dar daugiau pramogų!

👨‍👩‍👧KAMELYA AISHEN K CLUB 5*

Šis viešbutis Sidės kurorte, Turkijoje siūlo pilnavertį poilsį ir nesibaigiančias pramogas! KAMELYA AISHEN K CLUB kviečia į skonių kelionę net 6 a’la carte restoranuose, o aktyvaus poilsio mėgėjų laukia daugybė veiklų! Vaikams čia įrengti du vaikų klubai, mini zoologijos sodas, du baseinai.

👩‍👩‍👦‍👦KAMELYA FULYA HOTEL 5*

Viešbutis ant jūros kranto Sidėje nenuvils nei vienos šeimos! Jūsų laukia karštos saulės vonios paplūdimyje ir deginimosi terasoje šalia baseinų, o tiek vaikams, tiek suaugusiems KAMELYA FULYA HOTEL paruošęs daugybę pramogų! Vaikams įrengti tiek paauglių, tiek vaikų klubai, baseinas, žaidimų aikštelė.

👩‍👧‍👧KAMELYA K CLUB 5*

Antalijoje, Turkijoje įsikūręs viešbutis yra puikus pasirinkimas atostogoms su vaikais! KAMELYA K CLUB vaikams įrengtas didelis vaikų klubas, vandens kalneliai, mini zoologijos sodas ir du baseinai. Suaugusieji čia gali užsiimti įvairiomis aktyvaus laisvalaikio veiklomis, pavyzdžiui, žaisti futbolą ir krepšinį, o vakarais leistis į pramogas.

Geriausi Turkijos viešbučiai su vaikais – tik AirGuru!

Pristatėme TOP geriausius Turkijos viešbučius su vaikais, kuriuos galite rinktis artėjančioms šeimos atostogoms. Atsipalaiduokite ir pamirškite visus rūpesčius, o jei turite klausimų, AirGuru komanda pasiruošusi padėti:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧 El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!