dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

Kaip keliauti pigiau? Naudingi patarimai ir idėjos🗺️

Prasidėjęs atostogų sezonas vilioja keliautojus atrasti naujas kryptis, patirti nepamirštamų įspūdžių ir pailsėti negalvojant apie kasdienybės rūpesčius. Turbūt daugelis planuojant atostogas susimąsto, ar galės sau leisti poilsį svetur. Kelionės nebūtinai turi būti brangios! Kaip keliauti pigiau? Pristatome naudingus patarimus ir sumanias idėjas, kad artėjančių atostogų metu pavyktų sutaupyti, o poilsis būtų malonus.

✈️Ieškodami pigių kelionių neskubėkite

Pigių kelionių pasiūlymų ieškokite iš anksto – jei jau žinote laikotarpį, kurį galėsite skirti atostogoms, planuokite jas kuo anksčiau. Skrydžių bilietai tolimesnei datai dažniausiai kainuoja pigiau, tačiau svarbu pasidomėti ir apie klimatą kryptyje tuo metu. Taip atostogos bus dar sklandesnės! Na, o jei atostogų planuoti iš anksto nemėgstate, yra ir kitų pasirinkimų.

✈️Paskutinės minutės kelionės

Impulsyviems keliautojams idealus pasirinkimas – paskutinės minutės kelionės. Jei nemėgstate daug planuoti, tikslo aplankyti konkrečią šalį neturite, paskutinės minutės pasiūlymai kaip tik Jums! Atsiradus paskutinės minutės pasiūlymui kelionė laukia artimiausiu metu, dažniausiai jau po keleto dienų ar dar anksčiau. Įsigydami tokį pasiūlymą turite gerą progą sutaupyti, tačiau taip pat verta daugiau pasidomėti, palyginti pasiūlymus ir išsirinkti sau tinkamiausią.

✈️Pasidomėkite kainomis šalyje

🗺️Planuojant atostogas svarbu pasidomėti ne tik apgyvendinimo kainomis, bet ir maisto, kitų prekių bei pramogų kainomis toje šalyje. Šioje interneto svetainėje pateikiamos kainos įvairiuose pasaulio miestuose. Tai palengvina atostogų biudžeto planavimą ir padeda išvengti papildomų išlaidų.

🗺️Iš anksto planuoti įvairias pramogas taip pat pravartu – bent pasidomėti apie jų kainas arba įsigyti tam tikrus bilietus iš anksto. Tam padės ši interneto svetainė, kurioje galima rasti pramogų kainas įvairiuose pasaulio miestuose.

✈️Kaip keliauti pigiau ir be rūpesčių? Pasinaudokite akcijomis!

„AirGuru“ kelionių agentūroje dažnai galima rasti įvairių akcijų ir pigių paskutinės minutės kelionių pasiūlymų, į kurių kainą įeina skrydžių bilietai, pervežimai, apgyvendinimas viešbutyje, maitinimas. Pigios kelionės viskas įskaičiuota yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori leistis į atostogas be rūpesčių! Štai keletas idėjų:

✈️Sudarykite svarbiausių daiktų sąrašą

Atostogų metu norint išvengti papildomų išlaidų, pravartu prieš kelionę susidaryti reikiamiausių daiktų sąrašą. Kai kuriuos daiktus pasiimkite su savimi – taip išvengsite dažnų apsilankymų parduotuvėse, kas kainuoja ne tik laiką, bet ir pinigus. Tai gali būti ne tik medikamentai – verta apgalvoti, kokių kosmetikos priemonių gali prireikti, taip pat papildomų rūbų ar avalynės.

✈️Pasidomėkite transporto kainomis

Planuoti išlaidas transportui pravers tiems, kurie žada keliauti savarankiškai. Pravartu pasidomėti, koks atstumas yra nuo oro uosto iki viešbučio, kokias transporto priemones galima rinktis pervežimui ir kiek tai kainuos. Taip pat nepamirškite viešojo transporto, kuriuo turbūt vyksite į įvairias lankytinas vietas ir kitus objektus. Viešojo transporto kainas įvairiose šalyse ir miestuose galima rasti čia.

Pigios kelionės su AirGuru!

Pateikėme naudingus patarimus, kaip keliauti pigiau ir sutaupyti planuojant artėjančias atostogas. Žinoma, tai tik kelios idėjos, kurios galbūt taps įkvėpimu ir paskatinimu kelionę planuoti atidžiai, labiau atkreipti dėmesį į išlaidas ir jas sumažinti. Jei ieškote pigių kelionių ar pritrūkote idėjų, kur keliauti, kreipkitės į AirGuru komandą!

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!