dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

Kelionė savarankiškai ar per agentūra? Kada geriau rinktis pilną atostogų paketą?

Nusprendus, kad vykstate į užsienį, kitas žingsnis yra išsirinkti jums tinkančią kryptį. Ir už prieinamą kainą, ir kuo geresnės kokybės. Visada galite viską susiplanuoti patys. Taip pat galite rinktis pilną, jau sudarytą atostogų paketą. Žinoma, abu variantai turi savų privalumų ir trūkumų, o apie tai šiandien pasakoja AirGuru komanda.

Savarankiškų kelionių privalumai

  • Savo laiką galėsite planuoti pagal savo norus

Keliaujant per agentūrą, prarasite savarankiškumą – negalėsite laisvai planuoti norimų aplankyti vietų, trukmės lankytinose vietose, kelionė vyks pagal kelionių organizatoriaus nustatytą grafiką. Tiesa, vykstant į poilsinę kelionę, griežto grafiko joje nebus, o į tam tikras pažintines išvykas galėsite vykti pasirinktinai.

  • Galėsite lengviau keisti savo planus

Pasirinkus kelionių paketą, kelionių organizatorius už jus rezervuos lėktuvų bilietus, nakvynės vietas ir kitas veiklas, kurias vėliau gali būti sunku pakeisti, o kartais net neįmanoma. Tuo tarpu, kelionę planuojant savarankiškai, turėsite daugiau lankstumo. Jei pasirinksite nakvynę su nemokamu atšaukimu, savo kelionę koreguoti galėsite kone iki paskutinės dienos.

Planuojate kelionę? Rinkitės iš karščiausių pasiūlymų:

Kelionių per agentūrą privalumai

  • Sutaupysite laiko

Laikas – kiekvienam iš mūsų svarbi valiuta. O pasirinkus keliauti su kelionių organizatoriumi, galite sutaupyti nemažai laiko, kadangi jums reikės tik išsirinkti kelionių paketą, o visuo kitu bus pasirūpinta už jus. Tad, vietoje skrydžių bilietų, nakvynės ir lankytinų vietų paieškų, savo laiką galėsite skirti kitoms veikloms.

  • Nereikės niekuo rūpintis

Jei esate pradedantysis keliautojas arba tiesiog nenorite papildomai sukti galvos dėl savo atostogų, pasirinkus kelionę per agentūrą, neteks naršyti kelionių portalų ir visų socialinių tinklų, siekiant susidėlioti kelionės maršrutą, visu tuo bus pasirūpinta už jus. 

  • Mažiau streso

Pasirinkus atostogauti su kelionių agentūra, didžiausius kelionės rūpesčius nuo jūsų pečių nuims kelionių agentas. Jis pasirūpins, kad rastumėte tinkamą viešbutį ir visada padės, jei iškils kokia nors problema. Jei turite sveikatos problemų, konfliktų su šeimininku ar kitų problemų, kelionių agentas padės jas išspręsti.

  • Ekspertiniai patarimai

Kelionių agentūrose dirba kelionių organizavimo profesionalai, ilgą laiką besisukantys šioje srityje, tad jie paprastai žino, ko dažniausiai nori keliautojai, kurios šalies vietos labiausiai žavi, kaip suplanuoti kelionę, jog pavyktų visur suspėti.

Svarbiausias klausimas – kaip keliauti pigiau?

Nors dažniausiai manoma, jog savarankiška kelionė bus pigesnė, tačiau tai ne visuomet tiesa. Kelionių agentūros paprastai dirba su partneriais, todėl tam tikras paslaugas gali pasiūlyti pigiau. Pavyzdžiui, kartais kelionių agentūra jums pasiūlys pigesnį variantą nei rasite viešbučių užsakymo svetainėje „Booking“.

Kelionių sektoriuje yra didžiulė pasiūla įvairiausių tiekėjų, tarp kurių susigaudyti pradedančiajam keliautojui gali būtų išties nelengva. Norėdami jums palengvinti darbą, AirGuru.lt puslapyje rasite žemiausią įmanomą kelionės kainą pasirinkta kryptimi, norimai datai. Kainos atnaujinamos kasdien, todėl neverta ieškoti kitur, nes matote geriausią varianta realiu laiku

Planuojate kelionę? Rinkitės iš karščiausių pasiūlymų:

Į kelionę leiskitės su AirGuru!

Laikas atostogoms? Griebkite vieną iš puikių mūsų komandos pasiūlymų ir džiaukitės smagiomis bei pigiomis atostogomis!

Jei turite klausimų apie keliones, susisiekite su mumis:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!