dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

Pigių kelionių sezonas – patarimai kada keliaujant mokėsite ženkliai mažiau

Kaip keliauti pigiau? Į atostogas vykite – ne sezono metu! Pasibaigus vasaros sezonui kelionių organizatoriai, avialinijos, viešbučiai ir kitos apgyvendinimo įstaigos bei pramogų organizatoriai skelbia išpardavimus bei keliautojams siūlo žemesnes kainas. Tiesa, keliauti šaltuoju metu sezonu verta ne tik dėl patrauklesnių kainų.

Kodėl verta keliauti ne sezono metu?

Nors dauguma atostogauti linkę vasaros mėnesiais, tačiau vykstant į kelionę rudenį, žiemą arba ankstyvą pavasarį, galite ne tik smagiai praleisti atostogas, bet ir sumažinti savo kelionės išlaidas.    

Pigesnės paslaugos

Ne sezono metu skrydžiai su „Ryanair“, „Wizz Air“ ir kitomis pigių skrydžių bendrovėmis kainuoja kur kas mažiau. Pavyzdžiui, kelionė vasarą į Romą, Paryžių, Barseloną kelioms dienos gali kainuoti net apie 800 eurų asmeniui (su skrydžiu ir viešbučiu), tuo tarpu rudens ir žiemos mėnesiais į tokią pat kelionę galite leistis net iki penkių kartų pigiau – galite rasti kelionių vos už 150-200 eur.

Mažesni turistų srautai

Dar vienas didžiulis pliusas keliaujant ne sezono metu – ženkliai mažesni turistų srautai. Juk spūstys prie lankytinų vietų, pilni restoranai žmonių bei didžiulės eilės bet kur, kur nueitum vargina bei atima atostogų džiaugsmą. Žingsniuodami pustuštėmis gražiausių Europos miestų gatvėmis juos galite pamatyti ramiai, atsipūtę ir visai kitomis akimis. Negana to, dėl mažesnių turistų srautų bus lengviau gauti keliautojų pamėgtus viešbučius, o norint apsilankyti populiariose turistinėse vietose, nereikės anksti pirkti bilietų.

Išvengsite alinančių karščių

Vasaromis smagu leisti laiką pajūryje – pliuškentis šiltame vandenyje, leisti odai pamažu įrusti saulėje ar pasislėpus pavėsyje klausyti jūros ošimo ir skaityti mėgstamą knygą. Visgi, atostogaujant miestuose susidursite su kiek kitokia realybe. Alinantys vasaros karščiai greitai išvargina, todėl ilgai klajoti po miestą tampa sunkiu iššūkiu. Pavyzdžiui, Romoje, Atėnuose ar Madride tiek dėl mažesnių turistų srautų, tiek dėl vėsesnio oro aplankyti keliautojų pamėgtus objektus bus ženkliai paprasčiau.   

Aplankysite Kalėdines muges

Leistis į kelionę gruodžio mėnesį verta ir dėl nuostabiai išpuoštų ir šventiškai nusiteikusių miestų. Mirgantys kalėdiniai papuošimai, žaliaskarės eglės, garsiai skambančios Kalėdų dainos ir maloniai nosį glostantys meduolių kvapai – kas nenori patirti šios šventinės magijos?

Domina kelionė? Rinkis iš karščiausių pasiūlymų:

Kokias šalis lankyti ne sezono metu?

Jei norite saules ir šilumos, vykite į:

 • Egiptą. Dienomis temperatūra čia gali pakilti net iki 25 °C.
 • Kiprą. Žiemos mėnesiais vidutinė temperatūra Kipre yra 18-20 °C.
 • Ispaniją. Malagoje, Alikantėje ar kituose Andalūzijos regiono miestuose ir miesteliuose temperatūra pakyla iki 17°C.

Jei norite pasikrauti kultūros energijos, aplankykite

 • Paryžių. Prancūzijos sostinė neabejotinai yra pasaulio muziejų šerdis, kurioje saugomi šimtmečius ir visą pasaulį aprėpiantys šedevrai. Šiame mieste galite rasti per 300 muziejų. O vienas populiariausių yra Luvro muziejus, kuriame saugoma garsioji – „Monos Liza“.
 • Londoną. Londone tikrai turėsite iš ko rinktis, nes čia yra beveik 200 įvairiausių muziejų, įskaitant transporto, mokslo ir Šerloko Holmso muziejus.
 • Amsterdamą. Nyderlandų sostinėje dominuoja meno muziejai, kuriuose eksponuojami olandų meistrų – Van Gogo, Rembranto ir Vermejerio kūriniai. Tačiau mieste, kuriame įsikūrę per 150 muziejų, tikrai rasite tai, ko geidžia jūsų širdis.

Jei norite pasigrožėti įspūdinga architektūra, vykite į:

 • Barseloną. Katalonijos sostinė turistus vilioja unikalia architektūra ir vienais įstabiausių statinių Europoje – nuo viduramžių palikimo iki modernios architektūros šedevrų.
 • Vieną. Jei mėgstate vaikštinėti po miestą ir stebėti didingus pastatus, vykite į Austrijos sostinę Vieną, kur išvysite baroko architektūros perlus.
 • Romą. Italijos sostinė Roma tikrai sužavės visus, kurie trokšta savo akis pamaloninti senovinės architektūros šedevrais.

Jei norite susikurti kalėdinę nuotaiką, rinkitės:

 • Kopenhagą. Danijos sostinėje šventiniu laikotarpiu rasite ne vieną kalėdinį miestelį, tačiau Kalėdų epicentru šiame mieste tampa – Tivolio sodai, kurie kasmet išpuošiami įspūdingomis šventinėmis dekoracijomis.
 • Taliną. Norint patirti tikrą Kalėdų stebuklą, vykti toli tikrai nereikia! Estijos sostinė, laukdama gražiausių metų švenčių, miestą paverčia pasakišku. Neveltui prieš kelis metus Talinas pelnė gražiausios Europos kalėdinės mugės titulą.
 • Prahą. Kalėdiniu laikotarpiu Praha sužiba šventinėmis lemputėmis, o gatvės prisipildo spalvingų prekystalių, šventinių kvapų ir turistų su šypsenomis veiduose.

Domina kelionė? Rinkis iš karščiausių pasiūlymų:

Ieškote kelionių krypties žiemos atostogoms?

Planuojate žiemos atostogas? Griebkite vieną iš puikių mūsų komandos pasiūlymų ir džiaukitės įdomiomis bei pigiomis atostogomis!

Jei turite klausimų apie keliones, susisiekite su mumis:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!