AAKENUS viešbutis nuo 2000 €

Aplankykite Kalėdų senelio kraštą - Laplandiją ir ilsėkitės 3* AAKENUS viešbutyje!

Puikūs kambariai
Tinka poroms
Paslaugus personalas
Yra restoranas ir baras

Atraskite žiemos pasaką Laplandijoje ir apsistokite jaukiame 3* AAKENUS viešbutyje, įsikūrusiame netoli Rovaniemi miesto centro. Tai puikus pasirinkimas norintiems patirti šiaurės gamtos grožį, aplankyti Kalėdų Senelio kaimelį ir pasimėgauti autentiška Laplandijos atmosfera. Viešbutis siūlo patogų poilsį, šiltą aplinką ir patogią vietą keliautojams, ieškantiems ramybės bei įspūdžių kupinų atostogų. Laplandijos snieguoti kraštovaizdžiai, šiaurės pašvaistės ir žiemos pramogos leis sukurti nepamirštamus kelionės prisiminimus.

Žemiausios kainos paieška 🤑
Rodyti pasiūlymus tik:
Šiai datai neturime galiojančių pasiūlymų. Rodyti visas laisvas vietas šiame viešbutyje arba gaukite individualų pasiūlymą.

Viešbutis „Aakenus“ yra jaukus viešbutis Laplandijos regione, įsikūręs Rovaniemyje – viename populiariausių Suomijos miestų, dažnai pasirenkamame kelionėms į Šiaurės pašvaistės stebėjimą ir Kalėdų laikotarpio išvykas. Viešbutis siūlo patogų apgyvendinimą, restoraną, kuriame svečiai gali mėgautis vietiniais ir tarptautiniais patiekalais, pirtį, poilsio erdves bei galimybę užsisakyti įvairias pramogas ir ekskursijas po Laplandijos apylinkes. Viešbutyje sudarytos sąlygos tiek trumpoms poilsinėms kelionėms, tiek ilgesnėms viešnagėms, o jo aplinka tinkama norintiems pažinti Suomijos šiaurės gamtą, žiemos pramogas ir vietos kultūrą.

Kiekviename viešbučio kambaryje svečiams suteikiami pagrindiniai patogumai patogiai viešnagei. Kambariuose yra lovos, televizorius, belaidis interneto ryšys, stalas, drabužių laikymo vieta, vonios kambarys su dušu arba vonia, rankšluosčiai ir būtiniausios higienos priemonės. Dalis kambarių pritaikyti šeimoms ar didesnėms keliautojų grupėms, todėl juose galima apsistoti patogiau keliaujant su artimaisiais. Kambarių aplinka paprasta, tačiau funkcionali ir tinkama poilsiui po aktyvios dienos Laplandijoje.

Viešbutis „Aakenus“ įsikūręs Rovaniemyje, netoli miesto centro, todėl svečiai gali lengvai pasiekti pagrindines lankytinas vietas, parduotuves ir kavines. Iki Rovaniemi miesto centro yra apie 0,5 km, iki Rovaniemi oro uosto – apie 8 km. Patogi viešbučio vieta leidžia keliautojams greitai pasiekti tiek miesto pramogas, tiek gamtos objektus, dėl kurių ši Laplandijos vietovė yra ypač mėgstama.

Skaityti daugiau
Kalėdų senelio namai

Laplandija – tai žiemos rojus, įsikūręs pačiame šiauriausiame krašte Suomijoje. Ši stebuklinga vieta, garsėjanti savo snieguotais peizažais, užburia savo ramybe ir šiauriniu žavesiu. Laplandija yra ne tik Kalėdų senelio namai, bet ir vieta, kur galima išvysti magišką Šiaurės pašvaisčių šviesą, važiuoti elnių traukiamomis rogėmis ir mėgautis tikra žiemos nuotykių atmosfera. Nepaisant to, kad ši šalis žinoma dėl savo šaltos, tačiau žavingos gamtos, ji taip pat pasižymi turtinga kultūra ir tradicijomis, kurias galima atrasti aplankius mažus, jaukius miestelius. Laplandija yra ideali vieta ieškantiems nuotykių, ramybės ir nepamirštamų įspūdžių, kur žiema niekada nesibaigia.

Skaityti daugiau

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai (pasirinktą maršrutą bus galima matyti paspaudus mygtuką "užsakyti")
  • Rankinis bagažas
  • Pasirinktas nakvynių skaičius 3* viešbutyje AAKENUS
  • Pasirinktas maitinimo tipas
  • AirGuru profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba

Paslaugos už papildomą mokestį:

  • Priskirtos vietos lėktuve
  • Registruojamas bagažas

Iš Rovaniemio oro uosto (RVN) iki viešbučio siūlome nuvykti:

  1. Renkantis kelionę viešuoju transportu: iš oro uosto važiuokite Airport Express / Santa’s Express autobusu miesto centro link ir išlipkite Bus Station / City Centre stotelėje. Viešbutį pasieksite pėsčiomis per 10 min. (kelionės kaina - apie 8 EUR).
  2. Naudojantis taksi paslaugomis (kaina apie 40 EUR).
Reikia pagalbos? Spausk čia