HOTEL L'ESTEREL viešbutis nuo 527 €

Žavingos atostogos garsiuosiuose Kanuose!

Stilingas interjeras
Terasa ant stogo
Gera lokacija
Geri keliautojų atsiliepimai

Atostogos magiškų vaizdų apsuptyje, prabanga alsuojančiuose Kanuose! Apsistokite stilingame viešbutyje HOTEL L'ESTEREL ir mėgaukitės pusryčiais su vaizdu į žydrąją pakrantę ir dieviškomis atostogomis!

Žemiausios kainos paieška 🤑
Rodyti pasiūlymus tik:
Šiai datai neturime galiojančių pasiūlymų. Rodyti visas laisvas vietas šiame viešbutyje arba gaukite individualų pasiūlymą.
HOTEL L'ESTEREL

Žavus ir stilingas viešbutis 2* HOTEL L'ESTEREL Kanų centre, vos už 2 žingsnių nuo Boulevard de la Croisette ir 400 m iki Plage du Palais des Festivals paplūdimio. Viešbučio išskirtinumas panoraminė terasa nuo kurios atsiveria žydrosios pakrantės vaizdai. Visuose garsui nepralaidžiuose numeriuose yra patogios lovos, privatūs vonios kambariai, oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai ir seifai. Visame viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas. Paslaugus personalas užtikrina, jog viešnagės metu nieko netruktų, tad svečiams belieka mėgautis patogiu viešbučiu. Viešbutis yra kultūriškai turtingame regione, tad aplink apstu įvairių pramogų.

Skaityti daugiau
Bendra informacija
  • Terasa
  • Nemokamas belaidis internetas
  • Kasdienės tvarkymo paslaugos
  • Bagažo saugykla
  • 24 val. dirbanti registratūra
Kambariai
  • Vonios kambarys
  • Plaukų džiovintuvas
  • Nemokamas belaidis internetas
  • Oro kondicionierius
  • Plokščiaekranis televizorius
  • Palydovinė televizija
  • Seifas
Prancūzijos žydrosios pakrantės perlas – Kanai

Kanai – Prancūzijos žydrosios pakrantės perlas. Garsėjantys visame pasaulyje, Kanai kasmet pritraukia milijonus smalsuolių ir atostogautojų. Kanai ypatingai garsūs dėl kasmetinio Kanų kino „Midem“ ir „Kanų liūtų“ tarptautinio kūrybiškumo festivalių, tad kasmet, kurie kasmet ištiesia raudoną kilimą pasaulio kino žvaigždėms. Ir neveltui, nes būtent Kanuose išties įspūdinga žydroji pakrantė, prabangūs butikai ir aukščiausios klasės restoranai bei viešbučiai. Kanai tinka ir ramaus poilsio ir puikių vakarėlių ieškotojams. Nesvarbu, ar domitės jo istorija ir kultūra, paplūdimiais ir naktiniu gyvenimu, ar parduotuvėmis ir restoranais, tikrai rasite daug pramogų savo viešnagės metu! 

Skaityti daugiau

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai (pasirinktą maršrutą bus galima matyti paspaudus mygtuką "užsakyti")
  • 1 rankinio bagažo vienetas (55x40x23 cm) + 1 asmeninis daiktas (30x40x10 cm) – didžiausias bendras svoris 8 kg
  • Pasirinktas nakvynių skaičius 2* viešbutyje HOTEL L'ESTEREL
  • Maitinimo tipas - su pusryčiais
  • AirGuru profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba

Paslaugos už papildomą mokestį:

  • Priskirtos vietos lėktuve
  • Registruojamas bagažas

Iš Nicos oro uosto (NCE) iki viešbučio siūlome nuvykti:

  1. Vykti autobusu (bilieto kaina ~19 € ).
  2. Naudojantis taksi paslaugomis (~80 €).
  3. Užsakant privatų pervežimą per AirGuru, po užsakymo patvirtinimo.

 

Automobilių nuoma

Norintiems pažinti šalį, rekomenduojame išsinuomoti automobilį. Jei turite papildomų klausimų - Discover cars klientų aptaravimo komanda pasiruošusi padėti 24/7.

Reikia pagalbos? Spausk čia