dirbame 24/7
1

SEAHORSE RESORT viešbutis nuo 1690 €

Išskirtinė pažintis su autentiškuoju Vietnamu!

Ramiam poilsiui
Yra baseinas
Tvarkingi ir erdvūs numeriai
Gardus maistas

Tiek daug įspūdžių, spalvų ir skonių telpa šioje kelionėje! Pažinkite išskirtinę Vietnamo kultūrą, aplankykite kvapą gniaužiančius gamtos ir architektūros stebuklus, paragaukite egzotiškos vietinės virtuvės! Siūlome leistis į pažintinę kelionę su gidu po nuostabiausius šios šalies kampelius ir praleisti laiką, kurio niekada nepamiršite!

Žemiausios kainos paieška 🤑

Pasiūlymas nebegalioja. Rinkis iš kitų pasiūlymų
SEAHORSE RESORT

4* naujas ir žavus viešbutis SEAHORSE RESORT su nuosavu dviejų šimtų metrų smėlio paplūdimiu. Netoli viešbučio yra nedidelė upė, atsiveria nuostabūs gėlių, palmių ir atogrąžų sodų vaizdai. Atvykusiems svečiams siūloma apsistoti kelių tipų beach view, ocean view, garden view, standartiniuose bei šeimos numeriuose su vonios kambariais, oro kondicionieriais bei televizija. Restorane tiekiami tarptautinės virtuvės patiekalai, kurių specializacija yra jūros gėrybės. Baras prie baseino siūlo egzotiškų vėsių gėrimų, skanių natūralių ledų ir indokinietiškos kavos.

Norintys keisti kambarių dydį ar žmonių skaičių, tą galite padaryti susisiekę su AirGuru komanda.

Pažintinės kelionės planas:

1 diena. Skrydis Ryga-Stambulas 18:50-23:15.

2 diena. Atvykimas į Hošiminą Skrydis Stambulas – Hošiminas 02:20 val. Atvykimas į Hošimino oro uostą 16:15 val. Pasų ir muitinės kontrolė, vizų klijavimas pagal surašytą kvietimą. Susitikimas ir pervežimas į viešbutį (~30 min.).

3 diena. Mekongo turas (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutyje. 08:00 prasidės ekskursija į Mekongo deltą. Kelionė laivu Mekongo upe, apsilankymas saloje, kurioje galima paragauti egzotiškų vaisių, pasivažinėjimas vietnamietišku arklio traukiamu vežimu, pažintis su vietiniu gyvenimu ir amatininkų gaminiais: saldainių iš kokosų, medaus, ryžių pyragų gamybos procesas, suvenyrai iš kokoso medienos. Pasivažinėjimas kinišku burlaiviu Mekongo kanalais. Pietūs iš vietinio skanėsto – „dramblio ausies“ žuvies. Grįžimas į Hošiminą.

4 diena. Saigonas – Cu Chi / ekskursija po miestą (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutyje. Apžvalginė ekskursija transportu Hošimine (Saigonas), kurios metu aplankysite Centrinį paštą ir Saigono Dievo Motinos katedrą, Susivienijimo rūmus, taip pat pamatysite Cho Lon – Kinijos miestelį su Thien Hau pagoda. Galite apsilankyti lako dirbinių gamykloje arba apsipirkti Ben Thanh centriniame turguje. Pietūs vietinėje kavinėje.

Po pietų važiuokite į Cu Chi tunelius, esančius 70 km nuo Hošimino, kurie tęsiasi 200 km ir susideda iš 3 lygių gylio nuo 8 iki 12 metrų, kurie buvo iškasti Vietnamo karo su JAV metu. Šiandien šie tuneliai yra vietnamietiškos dvasios simbolis. Apsilankymas Vietnamo ir JAV karo muziejuje. Norintys turės galimybė pašaudyti iš amerikietiškų kulkosvaidžių М-16, М-30, М-31 (už papildomą mokestį). Naktis Hošimine.

5 diena. Ho Chi Minh City-Phan Thiet Po pusryčių važiuosite į Phan Thiet, Muine kurortą. Kelionės laikas yra maždaug 4,5 valandos (įskaitant 30 minučių sustojimą). Registracija viešbutyje, laisvas laikas.

6 - 13 diena. Poilsis Fanthieta (Mui Ne) paplūdimyje Pusryčiai viešbutyje. Poilsis paplūdimyje Fanthietoje, Muine kurorte.
Aplankysite 2 ekskursijas:

 1. Smėlio kopos ir Lotoso ežero. Susitikimas su gidu viešbutyje ir pervežimas į ekskursiją. Pirmas sustojimas – Vietnamo žvejų kaimelis ir prabangūs uosto vaizdai. Raudonųjų kopų lankymas. Esant galimybei, su vietiniais vaikais (už papildomą mokestį) galima pasivažinėti rogutėmis po smėlio kopas. Aplankę balto smėlio kopas pasijusite tarsi dykumoje. Esant galimybei, galėsite pasivažinėti keturračiais (už papildomą mokestį). Balto smėlio kopų viduryje yra stebėtinai gražus gėlo vandens ežeras, kuriame lotosai auga ir žydi ištisus metus. Ekskursijos pabaigoje pasivaikščiojimas vaizdingu upeliu.
 2. Dalatas – amžinojo pavasario miestas, esantis 1500 metrų virš jūros lygio. Svaiginanti Dalato gamta tapo mėgstama avangardo menininkų ir poetų vieta. Kavos plantacijose galėsite nusifotografuoti garsiosios vietnamietiškos kavos fone. Ekskursijos metu aplankysite du nuostabius krioklius. Prie Prenn krioklio galėsite pajodinėti drambliais (už papildomą mokestį), o kito – Datanla krioklio papėdėje nusileisite „amelais kalneliais“. Aplankysime neįprasčiausią viešbutį pasaulyje – „Crazy House“. Keliausime į žymiausią Dalato turistų traukos vietą – funikulierusi, jungiantis miesto centrą su nuostabiu budistų kompleksu. Taip pat galėsite aplankyti istorinį kaimą, šilko siuvinėjimo tapybos dirbtuves.

14 diena. Phan Thiet-Ho Chi Minh pusryčiai. Pervežimas į Hošimino oro uostą. Skrydis Hošiminas–Stambulas 22:15 val.

15 diena. Atvykimas į Stambulą 05:35 val. Skrydis Stambulas-Ryga 08:30-10:45.

Skaityti daugiau

Bendra informacija

 • Restoranas
 • Baras
 • Baseinas
 • Skalbimo paslauga (mokama)
 • Jacuzzi

Kambariai

 • Vonia
 • Oro kondicionierius
 • Televizija

Paplūdimyje

 • tipas - privatus

Pramogos ir poilsis

• paplūdimio tinklinis
• stalo tenisas

SAUGAUS PIRKIMO GARANTIJA
Raudonojo Drakono šalis – Vietnamas

Unikalus ir autentiškas Vietnamas tikrai turi kuo nustebinti atvykstančius smalsius keliautojus – tai turizmo dar nepaliestas kraštas, kuriame akis džiugina senove alsuojanti architektūra, įspūdingos džiunglės, neaukšti, tačiau vaizdingi kalnai, kriokliai bei tropiniai parkai. Kerintys paplūdimiai, smaragdinės jūros pakrantės, kuriose įsikūrę kurortai, traukia lankytojus iš viso pasaulio. Čia vyrauja natūralus ir harmoningas gyvenimas, kuris žavi europiečius.

Skaityti daugiau

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Skrydžio bilietai Ryga-Ho Chi Minh City-Ryga (Turkish Airlines per Stambulą); bendras bagažas 30 kg ir 8 kg rankinis bagažas salone, maitinimas skrydžio metu;
 • Pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas; programoje nurodytos ekskursijos su vietiniu rusakalbiu gidu;
 • Apgyvendinimas viešbučiuose su pusryčiais, standartinės kategorijos kambariu ir 3 pietumis ekskursijų metu;

Į kainą neįskaičiuota:

 • Vietnamo viza;
 • Visi pietūs ir vakarienės, jei nenurodyta programoje, medicininis draudimas, asmeninės išlaidos, arbatpinigiai ir kt.
Reikia pagalbos? Spausk čia
Pagrindinės kelionės užsakymo sąlygos:
 • Avansinė įmoka, mokama užsakymo dieną – 70% kelionės kainos;
 • Likusi dalis mokama iki kelionės dienos likus ne daugiau nei 30 d;
 • Jeigu užsakymo dieną iki kelionės yra likę mažiau nei 30 d., mokama visa suma iš karto;
 • Viešbučio žvaigždučių vertinimas yra subjektyvus, įvertinamas pagal viešbučių klasifikavimo kriterijus, taikomus konkrečioje šalyje, kurioje yra viešbutis;
 • Gali būti taikomi papildomi miesto rinkliavos mokesčiai, apmokami atvykus į viešbutį;
 • Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis.
 • Nurodyta kaina didesnėms keliautojų grupėms negalioja, dėl didesnių grupinių kelionių kreiptis atskira užklausa. 

Apmokėjimo sąlygos pažintinėms kelionėms (Vietnamas, Tailandas):

 • Avansinė įmoka, mokama užsakymo dieną – 40% kelionės kainos;
 • Likusi dalis mokama iki kelionės dienos likus ne daugiau nei 28 d;
 • Jeigu užsakymo dieną iki kelionės yra likę mažiau nei 28 d., mokama visa suma iš karto.
 • Nurodyta kaina didesnėms keliautojų grupėms negalioja, dėl didesnių grupinių kelionių kreiptis atskira užklausa. 

14 d. pinigų grąžinimo garantija! Jei užsakyta kelionė neįvyks dėl Covid-19 ribojimų, visi sumokėti pinigai bus grąžinami ne vėliau kaip per 14 dienų. Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis.