dirbame 24/7
1

PAŽINTINĖ KELIONĖ (INDIJA)

Indija

Pažinkite visas Indijos spalvas!

Svarbiausios lankytinos vietos Indijoje
Įspūdingi fortai
Pasakiškasis Tadž Mahalas
Kerintis Radžastanas

Kelionė, kuri kvepia prieskoniais ir svaigina galvą gausybe sodrių spalvų! Verčianti susimąstyti istorija, įspūdinga religija, etninė mozaika ir nuostabios vietos, įtrauktos į UNESCO sąrašą - visą tai yra nuostabioji ir paslaptingoji Indija! Tai yra puiki galimybė artimiau pažinti šį išskirtinį kontinentą ir savo akimis išvysti unikalią gamtą, architektūrą, prisiliesti prie gilių vietinių tradicijų, ragauti gardaus maisto ir užsimiršti garsios muzikos ir šokių sūkuryje!

Žemiausios kainos paieška 🤑

 • Tikriname vietas skrydžiuose...
 • Tikriname viešbučio užimtumą...
 • Ruošiame geriausią pasiūlymą...

PAŽINTINĖ KELIONĖ (INDIJA)

Indija

Programoje Indijos kvintesencija ir klasika: kupinas kontrastų Naujasis Delis, šiuolaikinis pasaulio stebuklas Tadž Mahalas, rožinis Džaipuro miestas, įspūdingas Amero fortas, Fatehpur Sikris – pergalės miestas. Maršrutas Indijoje: apie 1000 km.

1 DIENA.
Kelionės dalyvių atvykimas į oro uostą. Skrydis į Naująjį Delį.
2. DIENA. DELIS
Atvykimas į Indijos sostinę ir šalies politinį centrą NAUJĄJĮ DELĮ. Miesto didybę liudija įspūdingi paminklai ir impozantiški valstybiniai pastatai. Naujasis Delis yra šiuolaikinės Indijos, kontrastų kupino miesto įsikūnijimas, kur greta egzistuoja neįsivaizduojamas turtas ir didelis skurdas, istorija ir modernumas. Senojo Delio lankymas: Jama Masjid – didžiausia Indijos mečetė Raj Ghat – Mahatma Gandžio kremavimo vieta. Pasivaikščiojimas iki Raudonojo forto pastatų – didžiulės citadelės iš raudono smiltainio, įtrauktos į UNESCO sąrašą. Pasivaikščiojimas palei Chandni Chowk – pagrindinę senamiesčio arteriją, kurioje taip pat išsidėstęs šurmuliuojantis turgus. Važiavimas rikša. Naujojo Delio lankytinos vietos: „Qutb Minar“ kompleksas su indų ir islamo architektūros įtaka, Humayuno mauzoliejus – XVI amžiaus Mogolų valdovo kapavietė. Abu šie objektai yra įtraukti į UNESCO sąrašą. Pasivaikščiojimas iki Indijos vartų – 42 metrų triumfo arkos. Panoraminis važiavimas šalia parlamento rūmų ir Prezidento rūmų. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.
3. DIENA. MANDAVA
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į MANDAVĄ. Po pietų pasivaikščiojimas po miestą, vadinamą meno galerija po atviru dangumi. Miesto istorija prasideda XVIII a. Tuomet buvo sukurtos gražios freskos, skirtos papuošti turtingų pirklių namų fasadus, t. y. havelas. Itin spalvingose ir turtingose freskose vaizduojamos erotinio ir religinio gyvenimo scenos. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.
4. DIENA. DŽAIPURAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į DŽAIPURĄ – Radžastano sostinę vadinama Rožiniu miestu. Šis apibūdinimas kilo nuo spalvingųjų senamiesčio pastatų fasadų – jų rožinė spalva simbolizuoja svetingumą. Džaipuras taip pat yra didingų rūmų ir turgų miestas, garsėjantis puikiais rankdarbiais, o taip pat jis yra vienas didžiausių Indijos auksakalystės ir brangakmenių apdirbimo centrų. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.
5. DIENA. AMERO FORTAS
Pusryčiai. Kelionė į AMERO FORTĄ – buvusią valdovų būstinę. Važiavimas drambliu arba džipu į forto kalną. Apsilankymas didinguose forto teritorijoje esančiuose gynybiniuose ir rūmų pastatuose. Po pietų ekskursija po Džaipurą: Miesto rūmai – karališkoji rezidencija ir muziejus, kuriame yra Jantar Mantar astronomijos observatorija, įtraukta į UNESCO sąrašą. Praeinama pro Vėjų rūmus, vieną iš labiausiai atpažįstamų miesto pastatų, kurio šimtai langų puošia originalų fasadą. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.
6. DIENA. FATEHPUR SIKRIS
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į FATEHPUR SIKRĮ – Pergalės miestą. Aplankymas miesto rūmuose, kurie 14 metų buvo Akbaro Didžiojo imperijos sostinė. Gražiausios iš daugybės buvusios šlovės atminimo vietų yra viešosios ir privačios auditorijos, Mekos mečetės stiliumi suprojektuota Didžioji mečetė ir Penkių aukštų rūmai. Fatehpur Sikris buvo įtrauktas į UNESCO sąrašą 1986 m. Kelionė į Agrą. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.
7. DIENA. AGRA
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Apsilankymas AGROJE, buvusioje Didžiųjų Mogalų sostinėje: Tadž Mahalas – viena romantiškiausių vietų pasaulyje, sukurta kaip meilės moteriai įrodymas. Ši didžiausia Indijos vizitinė kortelė, pastatyta XVII a. I pusėje, buvo pripažinta vienu iš septynių šiuolaikinių pasaulio stebuklų ir įtraukta į UNESCO sąrašą. Po to lankomas Agros fortas – galinga raudono smiltainio tvirtovė, imperijos miestas, apsuptas 2,5 kilometro sienos, dizaino ir statybos šedevras, taip pat esantis UNESCO sąraše. Kelionė į Delį. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.
8. DIENA.
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą.

Skaityti daugiau
SAUGAUS PIRKIMO GARANTIJA

Indija

Indijos Respublika - viena seniausių kultūrų pasaulyje, žavinti keliautojus savo paslaptingumu, konstrastais bei spalvomis. Per visą savo istoriją Indija sugebėjo išsaugoti senąsias kultūrines tradicijas ir tuo pačiu perimti naujus užkariautojų ir imigrantų papročius bei idėjas, vėliau paskleisti savo kultūrinę įtaką kituose Azijos regionuose. Šokiai, muzika, rankdarbiai - tai tik dalis nuo Indijos neatskiriamų akcentų! Indų šokis yra kilęs iš religinio ir gamtos išgyvenimo, o šventyklos buvo ir pirmosios šokio mokyklos, kur technika, judesio stilizacija ir choreografija buvo perduodama iš kartos į kartą. Muzika, anot indų, dievų dovana žmonėms, dievų kalba, duota geriau suprasti save ir išgirsti dangaus balsus. Taip pat, visi esame girdėję apie ryškias ir spalvingas indiškas vestuves! Jos išties būna pilnos senovės tradicijų ir įdomybių, pvz. prieš jas indams būtinos vienuolika apeigų,iš kurių kelios yra dviejų dalių horoskopų sudarymas ir jų palyginimas, laimingos dienos pagal dangaus šviesulius pasirinkimas, taip pat, altoriaus statymas, aukojimas šeimos dievams ir t.t. 

Indijos virtuvė - daugeliui gerai pažįstama ir artima. Ši pilna malonių kvapų, spalvingų prieskonių, yra kiek aštroka. Vietinės virtuvės patiekalų įvairovę lemia skirtingas klimatas ir religinės dogmos, dauguma šios tautos gyventojų yra vegetarai, todėl nevalgo kiaušinių, mėsos, tačiau mielai mėgaujasi vaisiais, daržovėmis, ryžiais, kruopų košėmis. Stalo įrankių Indijoje nėra, jie valgo rankomis, o sutepus rankas jas tuoj pat plauna specialiuose dubenėliuose.

Ryški vietinė architektūra yra tikra kontinento vizitinė kortelė, kuri atspindi vietinę įvairovę ir unikalumą. Čia persismelkia skirtingų regionų tradicijos - nuostabusis Tadž Mahalas, Jama Masjid, Meenakshi Amman šventykla ir daugelis kitų Mongolų bei Piretų Indijos architektūros pavyzdžių, kurie apsuka galvas savo įspūdingumu.

Taigi, kelionė į Indija - tai nepamirštamas gyvenimo nuotykis, kuris kvepia jazminais bei rožėmis, persmelgtas gilių tradicijų, didingos architektūros bei neregėtos gamtos, o dienas vainikuoja gardus, su meile ruoštas maistas, pagardintas vietiniais prieskoniais. Neabėjojame, kad kelionė čia taps viena įsimintiniausių!

 

Skaityti daugiau
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Skrydis Vilnius - Delhi - Vilnius ( su tarpiniu persėdimu)
 • Kelionė autobusu arba mikroautobusu su oro kondicionieriumi (priklausomai nuo dalyvių skaičiaus)
 • 6 nakvynės ***/**** viešbučiuose miestuose arba priemiesčiuose: 2 Delyje, 1 Mandavoje, 2 Džaipure, 1 Agroje; dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais
 • Maitinimas - 6 pusryčiai, 6 vakarienės
 • Kelionė į Amero fortą drambliu arba džipu (priklausomai nuo prieinamumo)
 • ITAKA kelionės vadovo paslaugos

PASTABOS:

 • Galimos papildomos išlaidos vietoje: įėjimo bilietai, vietiniai gidai: apie 110 USD, arbatpinigiai: apie 5 USD/diena.
 • Gydymo išlaidos ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų į kelionės kainą neįskaičiuoti.
 • Pasiimdami su savimi JAV dolerius, atminkite, kad keitimams priimami nepažeisti banknotai, išleisti po 2001 m.

Vizos: Lietuvos Respublikos piliečiams, vykstantiems į turistinę kelionę į Indiją reikalinga tos šalies viza (kaina 26 USD).

Įvažiavimui į Indiją reikalingi dokumentai:

 • biometrinis pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėn. skaičiuojant nuo kelionės pabaigos datos, kuriame būtų 2 tušti puslapiai vizos antspaudam
 • atspausdintas e-vizos patvirtinimas (ETA statusu „GRANTED“);
 • skrydžio bilietas pirmyn ir atgal (būtinai atspausdinta versija). 

 

Reikia pagalbos? Spausk čia
Pagrindinės kelionės užsakymo sąlygos:
 • Avansinis mokėjimas – 70 proc., likęs mokėjimas – 30 d. iki kelionės;
 • 14 d. pinigų grąžinimo garantija! Jei užsakyta kelionė neįvyks dėl Covid-19 ribojimų, visi sumokėti pinigai bus grąžinami ne vėliau kaip per 14 dienų;
 • Viešbučio žvaigždučių vertinimas yra subjektyvus, įvertinamas pagal viešbučių klasifikavimo kriterijus, taikomus konkrečioje šalyje, kurioje yra viešbutis;
 • Gali būti taikomi papildomi miesto rinkliavos mokesčiai, apmokami atvykus į viešbutį;
 • Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis.

Pažintinėms kelionėms (Vietnamas, Tailandas): 

 • Avansinis mokėjimas - 70 proc. likęs mokėjimas - 30 dienos iki kelionės.