VILLAGGIO BAIA DELLA ROCCHETTA viešbutis nuo 519 €

Svajingos atostogos po Kalabrijos saule

Ant jūros kranto
Su pervežimais
Gražios apylinkės
Yra baseinas

Atostogos piečiausiame Italijos regione – Kalabrijoje! Paprastas, jaukus viešbutis tiems, kurie neplanuoja visą laiką leisti viešbučio teritorijoje. O ar to reikia, kai aplink plyti tokie nuostabūs kraštovaizdžiai? Ar galite pasvajoti apie geresnes atostogas?

Žemiausios kainos paieška 🤑
Pasiūlymas nebegalioja. Rinkis iš kitų pasiūlymų
VILLAGGIO BAIA DELLA ROCCHETTA

Ant jūros kranto įsikūręs Villaggio Baia Della Rocchetta viešbutis nuo Briatico centro nutolęs tik 2 km, o nuo Tropėjos – 18 km. Viešbučio teritorijoje yra baseinas, terasa saulės vonioms, teniso kortai, vaikų žaidimų aikštelė, baras ir restoranas, kuriame pusryčiams, pietums ir vakarienei tiekiami gausūs tradicinės Kalabrijos virtuvės patiekalai. Taip pat viešbučiui priklauso privati paplūdimio dalis, o automobilių stovėjimas yra nemokamas.

Jaukiame numeryje rasite baldais apstatytą terasą, oro kondicionierių, televizorių bei privatų vonios kambarį. Kambariuose veikia nemokamas belaidis internetas.

Skaityti daugiau
Maitinimas

VISKAS ĮSKAIČIUOTA SOFT (be alkoholinių gėrimų)

SAUGAUS PIRKIMO GARANTIJA

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai (pasirinktą maršrutą bus galima matyti paspaudus mygtuką "užsakyti")
  • Registruotas ir rankinis bagažai
  • Pervežimas nuo oro uosto iki viešbučio ir atgal
  • 7 nakvynės 3* viešbutyje Villaggio Baia Della Rocchetta
  • Maitinimo tipas – viskas įskaičiuota SOFT (be alkoholinių gėrimų)
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • AirGuru profesionalios konsultacijos ir reikalinga pagalba
Reikia pagalbos? Spausk čia