dirbame 24/7
1
Įkvėpimui 💡

Juodkalnijos kurortai – kurį pasirinkti?🚞

Juodkalnija – nuostabaus grožio šalis Balkanų pusiasalyje šalia Adrijos jūros. Ši valstybė kasmet pritraukia daugybę keliautojų iš viso pasaulio, nes čia atostogauti pigu, o poilsis gali būti nuostabus. Kelionė į Juodkalniją sužavės kiekvieną! Šalyje gausu pasakiško grožio paplūdimių, o Juodkalnijos kurortai pasižymi jaukiomis gatvelėmis, dideliu pramogų pasirinkimu. Svarstote, kurį kurortą pasirinkti savo atostogoms? Pristatome populiariausias atostogų Juodkalnijoje kryptis.

Tivatas

Šis Juodkalnijos kurortas yra vienas populiariausių, o jame įsikūręs oro uostas, tad pasiekti šį  miestą iš Lietuvos labai paprasta. Tivatas žavi tiek pasyvaus poilsio, tiek aktyvaus poilsio mėgėjus, nes čia yra daugybė lankytinų objektų ir kitų traukos centrų. Kada geriausia keliauti į Tivatą? Vasaros čia sausos ir karštos, o žiemos – lietingos. Atostogos Juodkalnijoje, Tivate bus nuostabios gegužės-spalio mėnesiais. Pristatome keletą Tivato lankytinų objektų:

🚞Gėlių sala. Pasakiško grožio sala, kurioje nemažai istorinių paminklų. Šioje saloje buvo atrastos romėnų mozaikų liekanos, senovinės bažnyčios, vienuolynų griuvėsiai. Rekomenduojama čia apsilankyti ir dėl nuostabios gamtos, paplūdimių.

🚞Porto Montenegro. Kadaise bilijonieriaus įkurtas rajonas, kuriame įsikūrusi prabangių jachtų prieplauka. Čia taip pat yra jaukios kavinės ir garsus viešbutis „Regent“. Šioje pakrantėje kainos šiek tiek aukštesnės, tačiau vykti į Porto Montenegro ir čia pasižvalgyti tikrai verta!

🚞Mėlynojo horizonto paplūdimys. Tai yra vienas gražiausių paplūdimių šalyje. Jis yra pietinėje kurorto Tivato dalyje, o paplūdimį puošia žaliuojančių medžių plotai.

Budva

Didžiausias Juodkalnijos kurortas Adrijos jūros pakrantėje. Budva garsėja nuostabiais smėlio paplūdimiais, įspūdinga venecijietiška architektūra. Budvoje idealias atostogas praleis aktyvaus poilsio mėgėjai, nes šis kurortas ne veltui vadinamas šalies turizmo centru. Budvoje įsikūrę naktiniai klubai, barai, restoranai, kavinės, tad vyrauja šurmuliuojantis naktinis gyvenimas. Ne ką įspūdingesnis ir Budvos senamiestis, kuriuo tikrai rekomenduojame pasivaikščioti! Kodėl verta atostogauti Budvoje?

🚞Paplūdimiai. Budvoje pakrantės juosta yra net 21 km ilgio, čia įsikūrę 17 paplūdimių. Vieni iš jų yra smėlio, kiti – smulkių akmenų.

🚞Senamiestis. Ši miesto dalis yra apsupta gynybinių akmens sienų, o dauguma pastatų buvo pastatyti valdant Venecijai. Budvos senamiestyje yra garsioji citadelė – didelė tvirtovė, įkomponuota į miesto sienas. Citadelėje taip pat įsikūrusi Šv. Marijos bažnyčia.

Petrovacas

Pristatėme kelis Juodkalnijos kurortus, kurie patiks keliautojams, siekiantiems aktyvių atostogų. Jei norite ramiai pailsėti ir pamiršti visus rūpesčius, rekomenduojame Petrovacą. Šis kurortas yra nedidelis, jame įsikūrę jaukūs viešbučiai, o ramybe dvelkia net promenada, kurioje daug restoranų, kavinių, barų.

Lankytinos vietos Petrovice:

🚞Castello tvirtovė. Pastatyta dar XVI a., ši tvirtovė yra venecijietiško stiliaus, o jos sienas puošia mozaikos ir kitos unikalios dekoracijos. Tvirtovės viršuje atsiveria nuostabi miesto panorama.

🚞Gradiste vienuolynas. Šis vienuolynas įsikūręs ant kalno, žaliuojančios gamtos apsuptyje. Vienuolynas garsėja įspūdingu interjeru, freskomis, o aplinka – itin rami, nuo šio kalno taip pat galima pasižvalgyti po atsiverančią panoramą.

Bečičis

Vienas gražiausių Juodkalnijos kurortų, įsikūrusių šalia paplūdimio. Bečičis garsėja ilga pakrante, kurioje įsikūrę viešbučiai, kavinės, restoranai, parduotuvės. Iš šio kurorto galima nesunkiai pėsčiomis pasiekti Budvą, tad pramogos yra ranka pasiekiamos! Ką aplankyti ir nuveikti Bečiči kurorte?

🚞Paplūdimys. Pagrindinis kurorto paplūdimys yra tobulas pasirinkimas ramioms saulės vonioms, smagioms maudynėms ir vandens sporto užsiėmimams.

🚞Žygiai gamtoje. Šiame kurorte rekomenduojama leistis į ilgus pasivaikščiojimus gamtoje, kopti į kalnus.

Daugiau apie Juodkalniją, naudingus patarimus kelionei ir kitą svarbią informaciją, galite paskaityti šiame blogo įraše.

Juodkalnijos kurortai su AirGuru!

Pristatėme populiariausius Juodkalnijos kurortus, kurie skirti tiek aktyviam, tiek ramiam poilsiui. Galbūt tai taps įkvėpimu artimiausiai kelionei į Juodkalniją! Jei vis dar dvejojate, kur keliauti ir apsistoti, kreipkitės į AirGuru komandą!

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!