dirbame 24/7
1
Įkvėpimui 💡

Lauktuvės iš Šri Lankos: ką parvežti? 🍵

Planuojate kelionę į Šri Lanką ir norite bent mažą dalį įspūdžių parvežti savo artimiesiems, draugams ir kolegoms? Šri Lanka – nuostabaus grožio sala Pietų Azijoje ir vis labiau populiarėjanti atostogų kryptis. Keliautojus šalis traukia įspūdingomis arbatos plantacijomis, nuostabia gamta, paplūdimiais, turtinga kultūra bei istorija. Lauktuvės iš Šri Lankos – pristatome idėjas, ką parvežti iš egzotiškosios salos.

Arbata 🍵

Turbūt daugelis žino, kad Šri Lanka garsėja arbatos plantacijomis. Šalis yra viena didžiausių arbatos gamintojų pasaulyje, garsėjanti Ceylon arbata. Kelionės į Šri Lanką metu tiesiog privalu įsigyti arbatos! Rekomenduojame apsilankyti arbatos plantacijose ir fabrikuose, kur pasirinkimas išties didelis – artimuosius tokios lauktuvės iš Šri Lankos tikrai nustebins.

Prieskoniai 🌿

Tai dar viena idėja, ką parvežti iš Šri Lankos. Daugelis Azijos šalių garsėja kokybiškais prieskoniais, o būtent šioje saloje galima įsigyti cinamono, gvazdikėlių, kardamono, juodųjų pipirų.

  • Cinamonas – būtent Šri Lankoje galima įsigyti Ceilono cinamoną, kuris yra garsus visame pasaulyje. Šis prieskonis puikiai tinka tiek sūriems, tiek saldiems patiekalams, taip pat jį galima naudoti gaminant arbatą.
  • Gvazdikėliai – jie šioje saloje garsėja itin stipriu aromatu ir skoniu, o naudoti galima kario patiekaluose, karštuose gėrimuose, įvairiuose kepiniuose.
  • Kardamonas – šis prieskonis gali būti žalias ir juodas, o saloje jis itin vertinamas dėl intensyvaus skonio. Kardamonas naudojamas kario patiekaluose, prieskonių mišiniuose.
  • Juodieji pipirai – vienas pagrindinių ir garsiausių Šri Lankos prieskonių. Juodieji pipirai čia išsiskiria savo aštrumu ir yra eksportuojami į įvairias pasaulio šalis.

Kelionės į Šri Lanką

Drabužiai 👚

Unikalios lauktuvės iš Šri Lankos gali būti tradiciniai drabužiai. Moterims galite parvežti sarį, o vyrams – sarongą. Pasiūti iš vietinių audinių, šie drabužiai tarnaus ilgai ir bus puikus prisiminimas.

Ajurvedos produktai ⚕️

Azijos šalys, taip pat ir Šri Lanka, garsėja natūralia ajurvedos medicina, čia galima rasti įvairių sveikatos ir grožio produktų. Rekomenduojame apsilankyti vietinėse vaistinėse ir specializuotose parduotuvėse, kuriose prekiaujama šiais produktais.

Smilkalai ir aromatiniai aliejai 🧴

Šioje saloje rasite didelį aromatinių aliejų ir smilkalų pasirinkimą, o tai taip pat yra puikios lauktuvės iš Šri Lankos! Žinoma, reikėtų atsižvelgti į artimųjų skonį ir poreikius bei parinkti tinkamiausią kvapą.

Gaminiai iš kokoso riešutų 🥣

Kelionės į Šri Lanką metu tikrai pastebėsite pardavinėjamus kokoso riešutų kevalų gaminius. Vietiniai iš kokosų riešutų gamina dubenėlius, šaukštus, puodelius. Tai yra ne tik tvarūs gaminiai, bet ir į virtuvę įneša egzotikos.

Daugiau naudingos informacijos apie keliones į Šri Lanką rasite šiame blogo įraše.

Kelionės į Šri Lanką su AirGuru!

Pristatėme garsiausias lauktuves iš Šri Lankos, kurios nustebins artimuosius, draugus ir kolegas bei taps puikiu prisiminimu iš įspūdžių kupinų atostogų. Esate pasiruošę kelionei į Šri Lanką, tačiau nežinote, kur apsistoti ar turite kitų klausimų? Kreipkitės į AirGuru komandą!

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧 El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!