dirbame 24/7
1
Įkvėpimui 💡

Kelionių horoskopas 2024: kur verta keliauti šiemet?💫

Šiais laikais keliauti mėgsta dauguma žmonių – tam sudarytos puikios sąlygos ir galimybės, o bent trumpam ištrūkti iš rutinos ir kasdienio gyvenimo patariama kiekvienam! Kai atrodo, kad keliauti galima į bet kurį pasaulio kraštą, kartais sunku nuspręsti, kokią kryptį pasirinkti. Trūkstą idėjų, kur nukeliauti dar šiemet? Pristatome žaismingą horoskopą, kuris galbūt įkvėps naujoms atostogų kryptims.

Energingam Avinui – kelionė į Turkiją!

♈Zodiako ženklas Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.) pasižymi neišsenkančia energija ir noru kuo daugiau pamatyti bei patirti. Šiam Zodiako ženklui puikiai tinka tiek pažintinės, tiek poilsinės kelionės, o geriausia – viskas viename! Kelionė į Turkiją – geras pasirinkimas tiems, kas nori kartu ir ramiai pailsėti paplūdimyje, tyrinėti gamtą, ir pažinti kultūrą, apžiūrėti garsius lankytinus objektus.

Darbščiam Jaučiui – trumpa kelionė į Ispaniją!

♉Zodiako ženklas Jautis (balandžio 21 d. – gegužės 20 d.) laikomas vienas darbščiausių ženklų astrologijoje. Jaučiams rekomenduojama nepamiršti ir pailsėti, o jei laiko ilgoms atostogoms nėra, visuomet galima rinktis trumpas keliones, kurios atneš tiek pat įspūdžių ir leis atitrūkti nuo kasdienybės. Savaitgalio kelionė į Ispaniją yra idealus pasirinkimas norint „pravėdinti galvą“, paragauti skanių patiekalų, susipažinti su draugiškais vietiniais. Kokybiškas poilsis garantuotas!

Aktyviam Dvyniui – kelionė į Tunisą!

♊Zodiako ženklas Dvynys (gegužės 22 d. – birželio 21 d.) yra tikras aktyvaus laisvalaikio entuziastas. Dvyniai sunkiai įsivaizduoja savo gyvenimą be kelionių, o idealus pasirinkimas – dar nepažįstamos kryptys ir kultūros, atnešančios kuo daugiau naujų patirčių bei įspūdžių. Kelionė į Tunisą Dvyniui įsimins ilgam, turbūt čia norėsis dar ne kartą sugrįžti.

Romantiškam Vėžiui – kelionė į Juodkalniją!

♋Zodiako ženklas Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.) laikomas vienu jautriausių ženklų astrologijoje. Romantiška Vėžio prigimtis veda jį į šalis, kurios turtingos savo gamta, kultūra bei istorija. Šiam ženklui svarbu kartu ir ramiai pailsėti prie jūros, tad sekančioms atostogoms rekomenduojame rinktis kelionę į Juodkalniją. Čia gausu ne tik lankytinų objektų miestuose, bet ir nacionalinių parkų, paplūdimių.

Praktiškam Liūtui – kelionė į Šri Lanką!

♌Zodiako ženklas Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 23 d.) keliauti tikrai mėgsta, tačiau dažnai tą daro pagal savo planą, o kompromiso ieško retai. Praktiškiems ir lepiems Liūtams kelionė į Šri Lanką leistų atsipūsti bei pasimėgauti kokybišku laiku egzotiškoje šalyje. Susikrauti lagaminą šioms atostogoms tikrai nesunku, nes net žiemą čia lepina vasariška šiluma.

Jautriosioms Mergelėms – kelionė į Italiją!

♍Zodiako ženklas Mergelė (rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d.) mėgsta planuoti, o keliaujant bene kiekvienas žingsnis turi būti apgalvotas. Kelionė į Italiją patiks Mergelėms, nes šioje šalyje gausu veiklos. Galima idealiai suplanuoti atostogas tiek gamtos mylėtojams, tiek istorijos, kultūros mėgėjams, tiek norintiems pažinti šalies gastronomiją.

Komunikabilioms Svarstyklėms – kelionė į Kiprą!

♎Zodiako ženklas Svarstyklės (rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.) mėgsta aktyvias atostogas, kurių metu galima daug nuveikti, susipažinti ir bendrauti su kitais žmonėmis. Kelionė į Kiprą Svarstyklėms padovanos naujų patirčių, o aktyvių užsiėmimų čia tikrai netrūks net išrankiausiems keliautojams.

Savarankiškiems Skorpionams – kelionė į Egiptą!

♏Zodiako ženklas Skorpionas (spalio 24 d. – lapkričio 22 d.) tikrai žino, kaip pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių. Atostogų metu šis ženklas dažniausiai yra net nepasiekiamas, tad idealiam poilsiui tikrai tinka kelionė į Egiptą. Šią daugelio pamėgtą poilsinių kelionių kryptį renkasi tiek pasyvių, tiek aktyvių atostogų siekiantys keliautojai!

Nuotykių ieškotojams Šauliams – kelionė į Albaniją!

♐Zodiako ženklas Šaulys (lapkričio 23 d. – gruodžio 22 d.) mėgsta linksmybes ir nuotykius, o ypač kelionių metu. Šio astrologinio ženklo atstovams svarbi dinamika, tad atostogų metu tikrai niekada nebūna liūdna. Kelionė į Albaniją Šauliams iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti tarsi nuobodus pasirinkimas, tačiau čia veiklos ir nuotykių tikrai netrūks!

Uždariems Ožiaragiams – kelionė į Maltą!

♑Zodiako ženklas Ožiaragis (gruodžio 23 d. – sausio 20 d.) yra linkęs į uždarumą, ši savybė pasireiškia ir kelionių metu. Ožiaragiams idealios atostogos – į kalnus arba kitas nuostabios gamtos vietoves, kur jie gali pabūti tiek su savimi, tiek su nedidele kitų keliautojų draugija. Kelionė į Maltą gali nustebinti Ožiaragius gamtos įvairove, ramiais, jaukiais miesteliais ir kurortais.

Išskirtinumą mėgstantiems Vandeniams – kelionė į Graikiją!

♒Zodiako ženklas Vandenis (sausio 21 d. – vasario 19 d.) vertina išskirtinumą, unikalumą, tad ir kelionių metu tai yra labai svarbu. Kelionė į Graikiją traukia daugybę keliautojų išskirtine architektūra, kultūra, patiekalais, ką jau kalbėti apie paplūdimius. Ši kryptis patiks net išrankiems Vandeniams!

Svajoklėms Žuvims – kelionė į Maroką!

♓Zodiako ženklas Žuvys (vasario 20 d. – kovo 20 d.) mėgsta fantazuoti ir svajoti, o atostogų metu jų vaizduotė dar labiau sužadinama. Žuvims kelionė į Maroką galėtų atnešti naujų minčių ir idėjų, galbūt po jos šio ženklo atstovai į gyvenimą žiūrės kitomis akimis!

Kelionės su AirGuru!

Pristatėme žaismingą kelionių horoskopą 2024 metams, kuris yra labiau įkvėpimas ateinančioms Jūsų atostogoms. Jei vis dar dvejojate, kur keliauti ar apsistoti, kreipkitės į AirGuru komandą!

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!