dirbame 24/7
1
Įkvėpimui 💡

Komo ežeras – kodėl verta jį aplankyti?

Yra vietų, kurias tiesiog būtina aplankyti nors vieną kartą gyvenime ir jeigu sudarinėtume tokių vietų sąrašą, Komo ežeras būtų pačiame viršuje. Šiandien papasakosime Jums apie tai, kodėl verta aplankyti šią taip garsenybių pamėgtą Italijos vietą.

💚 Puikus planas savaitgalio kelionei

Komo ežero aplankymas gali tapti puikiu planu Jūsų savaitgalio kelionei. Juk ne visada turime laiko vykti į ilgesnes keliones, tad kartais norisi ištrūkti ir pakeisti aplinką nors keletai dienų. Šis ežeras – nusidriekęs ~40 km į šiaurę nuo Milano, tad pusdienį galėtumėte skirti ir artimesnei pažinčiai su Milano miestu, jeigu dar nesate jame buvę. Šiuo metu skrydžiai į Milana itin pigus, tad tokia savaitgalio kelionė ne tik praskaidrintų rudeninę nuotaiką, tačiau taip pat suteiktų ir galimybę išvykti į kelionę ilgai jos neplanuojant ir neišleidžiant krūvos papildomų pinigų. 

💚 Nuostabus kraštovaizdis

Komo ežero peizažas – pritrenkiantis. Lankydamiesi šioje vietoje, peizaže galėsite matyti ir stebėti įspūdingo aukščio kalnus, įdomią architektūrą, įvairius augalus, siauras gatveles. Siūlome vieną dieną skirti pasiplaukiojimui laivu po Komo ežerą - turėsite galimybę išvysti pakrantėse įsikūrusius nuostabius miestelius, bažnyčias, namukus, vilas. Įdomus faktas, kad Komo ežere yra tik viena sala – Komačina.

Jeigu Milane jau esate buvę, tuomet siūlome ne tik vieną dieną skirti vienam didžiausių Italijos ežero aplankymui, bet praleisti visą savaitgalį kalnų papėdėje įsikūrusiame Komo miestelyje. Apžiūrinėdami vietoves, nepamirškite pasimėgauti skaniausiomis Itališkomis picomis ir gardžiausiais makaronų patiekalais. 

💚 Susisiekimas

Jeigu nuspręsite apsistoti Milane, nesijaudinkite, kadangi nuo Milano miesto iki Komo ežero – išvystytas itin geras susisiekimas, todėl be rūpesčių traukiniu ar autobusu pasieksite kelionės tikslą, o prireikus - bet kada galėsite patogiai grįžti atgal į viešbutį. 

💚 Įžymybių pamėgta vieta

Komo ežeras kasmet pritraukia begalę žinomų žmonių ne tik dėl noro pasigrožėti šia vieta ar dėl to, kad šis nuostabus gamtos kūrinys įkvepia tapytojus, rašytojus, aktorius ir skatina jų kūrybinę veiklą. Nors šios dvi priežastys yra tikrų tikriausia tiesa, tačiau ant šio ežero kranto daugybė žvaigždžių turi įsigiję ir nekilnojamojo turto, tad čia praleidžia nemažai laiko. Čia nekilnojamąjį turtą, daugiausiai vilas, turi įsigiję tokios žvaigždės, kaip: Džordžas Timotis Klūnis, Madonna, Silvesteris Stalonė, Ronaldinho ir kiti. 

Komo ežeras itin populiarus dar ir dėl to, kad šioje vietovėje yra nufilmuota ne viena garsių kino filmų scena. Ar žinojote, kad čia buvo filmuojamos scenos filmui „Oušeno dvyliktukas”?

💚 Komo ežero pavadinimas – ne vienas?

Komo ežeras turi ne vieną pavadinimą ir jis daug kartų keitėsi: Senovės graikai iš pradžių ežerą vadino „Lario”, kurio reikšmė – gilus. Vėliau romėnai šį pavadinimą pakeitė ir suteikė ežerui pavadinimą „Lacus Larius” ir „Lacius Comensis”, kurį vėliau ir sutrumpino iki „Como”. Na, o šiai dienai, Italijoje Komo ežeras vadinamas „Lago di Como”. 

Kadangi Komo ežeras yra itin pamėgtas vietinių ir turistų, sakoma, kad ruduo ir žiemos pradžia yra tinkamiausias metas apsilankymui.

Aplankyk Komo ežerą kartu su AirGuru!

Kai lėktuvo bilietai ir viešbučiai – tokie pigus, kelionė į Komo miestelį gali tapti tavo planu jau kitam savaitgaliui! Čiupk savo kelionės pasiūlymą jau dabar:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!