dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

Ispanijos sala Fuerteventura: ką pamatyti ir nuveikti?🏜️

Lapo formos sala Fuerteventura yra antra pagal dydį Kanarų sala. Ši Ispanijos sala išsiskiria savo gamta – čia medžių nėra, salos paviršius primena Marsą. Fuerteventura taip pat viena iš rečiausiai gyvenamų Kanarų salų, tad čia atostogaujant nesunku pasijusti vien laukinės gamtos apsuptyje – aplink kalnai, dykumos, paplūdimiai. Pristatome šios Kanarų salos žavesį – ką čia pamatyti ir nuveikti?

Paplūdimiai

Kanarų salos garsėja neįtikėtino grožio paplūdimiais, Fuerteventura – ne išimtis. Šioje saloje daug laukinių paplūdimių, kurie vilioja vandens sporto entuziastus. Pristatome keletą populiariausių salos paplūdimių:

🌊Corralejo paplūdimys. Ši vietovė žinoma dėl balto smėlio kopų, krištolo skaidrumo vandens, kuris puikiai tinka maudynėms, vandens sportui ir karštos saulės vonioms.

🌊Cofete paplūdimys. Nuostabus paplūdimys pietinėje Fuerteventuros dalyje. Tai yra puikus pasirinkimas ieškantiems ramybės oazės ir buvimo su savimi.

Vandens sportas

Dėl palankaus klimato, pakankamai šilto Atlanto vandenyno ir daug įvairių paplūdimių Fuerteventuroje itin populiarus vandens sportas. Tiek vietiniai gyventojai, tiek turistai mėgsta užsiimti burlenčių sportu, plaukia jėgos aitvarais.

🌊Vandens sportas populiarus Sotavento paplūdimyje. Šį paplūdimį sudaro penki maži paplūdimiai: La Barca, Risco del Paso, Mirador, Los Canarios ir Malnombre. Juose susikūrusi ilga lagūna puikiai tinka burlentininkams ir jėgos aitvarų mėgėjams.

🌊Giluminis ir paviršinis nardymas. Skaidrus Fuerteventuros paplūdimių vanduo leidžia puikiai matyti panėrus, todėl galima tyrinėti įvairų povandeninį pasaulį.

Gamtos įvairovė

Kanarų salos tikrai turi ką pasiūlyti gamtos mylėtojams. Saloje daug lankytinų vietų, Nacionalinių parkų, kurortų, kaimelių ir nepaliestų laukinės gamtos vietovių.

🏜️Corralejo kurortas. Kaip minėjome prieš tai, šis kurortas garsėja nuostabaus grožio paplūdimiais, tačiau ir be to šis miestelis turi ką pasiūlyti. Pagrindinėje miesto gatvėje išsidėstę barai, restoranai, parduotuvės traukia turistus išskirtine atmosfera ir jaukumu.

🏜️Cotillo kaimelis. Tai yra mažas žvejų kaimelis, esantis vakarinėje salos dalyje. Dėl didelių bangų ir vėjo ši vieta vilioja banglentininkus ir burlentininkus. Čia taip pat įsikūrę tradicinius patiekalus siūlantys restoranai, o vienas iš lankomiausių objektų – Fortaleza del Toston. Tai yra apvalios formos fortas, pastatytas 1790 m.

Lankytini objektai

🏝️Betankurija. Šis miestas yra buvusi salos sostinė, išsidėsčiusi nuostabaus grožio slėnyje. Betankurija garsėja žaviomis siauromis gatvelėmis, istoriniu muziejumi ir Santa Marijos bažnyčia.

🏝️Druskos muziejus. Šis muziejus įsikūręs Las Salinas mieste ir jame galima sužinoti apie druskos gavybos procesus, druskos istoriją, tradiciją ir papročius. Muziejuje esanti parduotuvė siūlo įsigyti vietinės gamybos druskos.

🏝️Jandia parkas. Šis parkas įsikūręs salos pietinėje dalyje ir yra saugomas gamtos stebuklas. Aukščiausia parko viršūnė La Zarza yra 807 m aukščio, tad čia atsiveria nuostabi panorama.

Kanarų salos su AirGuru!

Trumpai pristatėme Ispanijos salą Fuerteventurą, lankytinas vietas ir veiklas saloje. Jei vis dar dvejojate, kur keliauti ir apsistoti, kreipkitės į AirGuru komandą!

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!