dirbame 24/7
1
Įkvėpimui 💡

Kur ilsisi įžymybės? Populiariausios atostogų kryptys Europoje!

Prabangiausi pasaulio viešbučiai, nuosavos vilos, aukščiausios klasės restoranai, nesibaigiančios linksmybės – dažnai taip įsivaizduojame pasaulinio garso žvaigždžių atostogas.

Jei svarstote, kurgi savo atostogas leidžia šie žmonės, prieš jūsų akis – populiariausios atostogų kryptys Europoje!  

Santorini, Graikija

Santorini pastaraisiais metais tapo viena populiariausių turistinių krypčių. Unikalūs lavos suformuoti kraštovaizdžiai, pasakiški ir svajingi saulėlydžiai, geriausi paplūdimiai Viduržemio jūros regione, harmoningai į aplinką įsiliejusi architektūra ir gardūs Graikijos virtuvės šedevrai. Visiškai nenuostabu, jog ši sala traukia ne tik daugybę turistų, bet ir pasaulinio garso žvaigždes.

Tarp jų – naujųjų technologijų kūrėjas, verslininkas Elonas Muskas, aktorės Angelina Jolie, Heidi Klum, Demi Moore, atlikėjos Shakira ir Nicole Scherzinger, buvęs NBA krepšininkas Magicas Johnsonas bei daugelis kitų.

Mykonos, Graikija

Dar viena pasaulinio lygio žvaigždes į Graikiją viliojanti sala – Mykonos. Šią salą garsenybės pamėgo dėl nepaprasto gamtos grožio, prabangių viešbučių, aukščiausio lygio restoranų ir audringų vakarėlių.  

Mykonos saloje yra atostogavusios garsiausios pasaulio žvaigždės, tokios kaip aktorius Leonardo DiCaprio, atlikėjai Beyoncé ir Jay-Z, pramogų pasaulio atstovai Paris Hilton, Lindsay Lohan, Kim Kardashian ir Kanye Westas bei kiti.

Amalfio pakrantė, Italija

Amalfio pakrantė – tai 50 km besitęsiantis pakrantės ruožas pietiniame Italijos pakraštyje. Ši kvapą gniaužianti linija tituluojama viena gražiausių Europoje. Amalfio pakrantėje stūkso daugybė vienas už kitą gražesnių miestelių, kurie turistus vilioja smaragdine jūra, stebuklingu gamtos grožiu, vaizdingais peizažais ir pastelinių spalvų namukais.

Į Amalfio pakrantę ieškoti vidinės ramybės ir poilsio oazės garsūs kūrėjai ėmė vykti dar prieš kelis šimtmečius. Čia atostogavo bei vilas įsigijo tokie menininkai Gėtė, Ričardas Vagneris, Oskaras Vaildas, Ernestas Hemingvėjus bei daugelis kitų. Pakrantė savo populiarumo neapleidžia ir šiandien. Poilsiauti čia atvyksta ir mūsų dienų žvaigždės – supermodeliai Emily Ratajkowski, Kendall Jenner, Christy Turlington, garsi nuomonės formuotoja Stassie Karanikolaou, atlikėjos Mariah Carey bei Rihanna, aktorius Neil Patrick Harris ir socialinio tinklo „Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas.

Domina kelionė? Rinkis iš karščiausių pasiūlymų:

Komo ežeras, Italija

Dar vienas garsenybių pamėgtas Italijos perlas – Komo ežeras. 2014 metais gražiausiu pasaulio ežeru išrinktas telkinys išmargintas jaukiais kalnų miesteliais, vaizdingais Viktorijos laikų sodais bei puikiais pakrantės restoranais.

Prabangias vilas Komo ežero apylinkėse turi ne vienas garsus asmuo. Tai – aktorius George Clooney, atlikėja Madonna, aktorius Brad Pitt, režisierius George Lucas, futbolo žvaigždė Ronaldinho, aktorius Sylvesteris Stallone, verslininkas Richardas Bransonas ir kiti.

Juodkalnija

Nedidelė Balkanų pusiasalio valstybė – Juodkalnija pastaraisiais metais tapo viena populiariausių lietuvių atostogų krypčių. Tačiau pasakiškais gamtos turtais žavinti šalis garsenybes traukia jau seniai. Septintajame dešimtmetyje čia atostogauti vyko tokios ikonos kaip Elizabeth Taylor ir Sophia Loren. Vėliau Juodkalnijoje poilsiavo ir daugybė kitų žymių vardų – aktoriai Angelina Jolie ir Bradas Pittas, viena garsiausių britų porų Victoria ir Davidas Beckhamai, supermodeliai Naomi Campbell ir Adriana Lima, atlikėjas Maluma,  dainininkė Madonna ir kiti. 

Ibisa, Ispanija

Nors Ispanijai priklausančioje Ibisos saloje driekiasi į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas Ses Salines gamtos parkas bei daugybė kitų gamtos grožybių, tačiau dauguma mūsų šią vietą žino kaip Holivudo žvaigždžių vakarėlių oazę. Daugybė garsenybių čia ne tik atostogauja, bet ir turi įsigijusios savo vilas. Tarp jų – aktorius Antonio Banderas, modelis Kate Moss, futbolininkai Gerardas Pique bei Zinedinas Zidanas.

San Tropezas, Prancūzija

Vienas ryškiausių Prancūzijos Rivjeros kurortų Sen Tropezas garsias pasaulio žvaigždės ėmė traukti dar 1920-aisiais. Tuo metu čia viešėjo tokios ikonos kaip Coco Chanel ir Elsa Schiaparelli. Na, o šeštajame dešimtmetyje, šiame miestelyje nufilmavus dramą „Ir Dievas sukūrė moterį“ su Brigitte Bardot priešakyje, čia pradėjo plūsti ryškiausi pasaulio vardai, o San Tropezas tapo žvaigždžių vakarėlių sostine iki pat šių dienų.

Domina kelionė? Rinkis iš karščiausių pasiūlymų:

Atostogaukite ten, kur ilsisi ryškiausios žvaigždės!

Svajojate atostogauti tarsi įžymybės? AirGuru.lt komanda kviečia rinktis vieną iš puikių kelionių pasiūlymų ir poilsiauti ten, kur vieši garsūs aktoriai, atlikėjai ir kitos pramogų pasaulio žvaigždės.

Jei turite klausimų apie keliones, susisiekite su mumis:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!