dirbame 24/7
1
Įkvėpimui 💡

Kur sutikti Naujuosius metus?

Turbūt nesuklysime teigdami, kad Naujieji metai tai šventė, kurios su nekantrumu laukiame  visus metus. Tai – tarsi proga palikti visas negandas praėjusiuose metuose ir startuoti su nauja pradžia. Na, o besikeičiant įpročiams ir tendencijoms, tampa populiaru sutikti Naujuosius metus svečiose šalyse. Juk nėra nieko geriau, negu Naujųjų metų ryta prabusti ir už lango pamatyti iki tol neregėtus vaizdus.

Galbūt Naujųjų metų sutikimas kitoje šalyje Jums – įprasta praktika, tačiau svarstote kokiame dar iki šiol neaplankytame mieste galėtumėte sutikti ateinančius Naujuosius metus? O galbūt šiemet pirmą kartą nusprendėte leistis į tokio pobūdžio avantiūrą? AirGuru paruošė TOP krypčių sąrašą, kuriose Jūsų laukia įspūdingiausios Naujųjų metų sutikimo fiestos!

Viena 

Jeigu norite sutikti Naujuosius metus gerai nusiteikusių bei pasirengusių švęsti žmonių apsuptyje, tuomet Viena – ideali kryptis Jūsų šventei! Žmonės čia renkasi Naujus metus sutikti miesto centre esančioje aikštėje, kadangi būtent čia gyventojų bei miesto svečių laukia pati didžiausia fiesta. Muzika, šokiai, juokas ir šypsenos – dalykai, kurie lydės Jus visos šventės metu. Nors kartą pabuvoję Vienoje teigia, kad tai – malonumų kupinas miestas, o dar labiau šį pojūtį sustiprina atmosfera, tvyranti Naujųjų metų išvakarėse, kuomet švenčia visas miestas. Galėsite rinktis tarp gausybės vykstančių šventinių koncertų, operų ar kitokių pasirodymų bei vakarieniauti prabangiuose restoranuose ar šventiškai papuoštuose baruose.

Kyla klausimas, kodėl Vienoje žmonės renkasi sutikti Naujuosius metus tiesiog miesto centre? Viskas dėl vadinamojo Naujųjų metų tako. Gruodžio 31 dieną, nuo 14:00 val. dienos iki 02:00 nakties, Naujųjų metų take, esančiame miesto aikštėje, žmonės pasitinkami su kulinariniais šedevrais, putojančiu vynu bei punšu. Fiestos metu atvykusiems taip pat suteikiama galimybė rinktis tarp įvairių muzikos stilių: džiazo, bliuzo, roko, popso ir daugybės kitų! Taip pat verta paminėti ir tai, kad daugybė čia vykstančių pramogų – nemokamos. 

Londonas

Įspūdingi fejerverkai, nesibaigiantis vakarėlis, galimybė Naujuosius metus sutikti kruize - skamba lyg Jūsų svajonė? Tuomet turėtumėte apsvarstyti galimybę sutikti Naujuosius metus Londone! Be abejonės, Londonas siūlo didelę puokštę ir kitokių, ne tik jau paminėtų, pramogų, kurias galite rinktis Naujųjų metų sutikimui. Įvairūs restoranai, barai, teatrai bei koncertų salės - Londonas tai vieta, kurioje šventes galite sutikti itin stilingai ir skoningai. 

Jeigu dievinate fejerverkus, tuomet nepraleiskite progos nuvykti prie apžvalgos rato “London Eye” ir stebėti vaizdą nuo Temzės upės krantų. Čia leidžiami fejerverkai – nepaprasto grožio. Taip pat įspūdingo grožio fejerverkus galite išvysti ir prie Big Beno. 

Svajoji apie Naujųjų sutikimą svetur? Rinkis kelionę dabar:

Barselona

Nuo vakarienių restoranuose, įvairių koncertų, vietinių tradicijų iki geriausių vakarėlių - Barselona tai vieta, kurioje galite rasti viską, ko ieškote! Nuo 2013 m. Barselona siekia neatsilikti nuo didžiausių pasaulio miestų, tokių, kaip Londonas, Sidnėjus, Niujorkas ir stengiasi čia gyvenantiems bei viešintiems žmonėms Naujųjų metų išvakarėse suteikti pojūtį, lyg jie leistų laiką pasaulio centre. Tad nenuostabu, kad Naujųjų metų išvakarėse čia rengiama didelė fiesta, kurioje sklinda daugybė muzikos garsų bei laukia aibė kitokių pramogų, o šventę vainikuoja įspūdingi fejerverkai.  

Visgi, jeigu nenorite Naujųjų metų sutikti po atviru dangumi, o pirotechnika Jūsų visiškai nežavi, Barselona vis tiek turi Jums ką pasiūlyti - čia Jūsų laukia didelis restoranų, kavinių, barų bei naktinių klubų pasirinkimas. Barselona garsėja vakarėliais, besitęsiančiais iki paryčių ir griausmingu Naujųjų metų sutikimu, tad galite būti užtikrinti ir pasiruošę šokti ir linksmintis visą naktį. Naujųjų metų sutikimas Barselonoje žavi dar ir tuo, kad žmonės čia nusiteikę pasitikti Naujuosius metus nekasdieniškai - ar kada nors pagalvojote apie tai, kad pirmąją Naujųjų metų dieną galėtumėte pažymėti maudynėmis? Barselona – vieta, kurioje tūkstančiai žmonių renkasi būtent taip pradėti Naujuosius metus!

Tel Avivas

Kiekvienais metais Naujuosius metus sutikti Tel Avive renkasi vis daugiau keliautojų, todėl čia rengiamos Naujųjų metų išvakarės kasmet tampa vis labiau griausmingomis. Renginių ir vakarėlių skaičius šiame mieste su kiekvienais metais ženkliai didėja. Tačiau nenuostabu, kad vakarėliai Tel Avive – užburiantys, kadangi izraeliečiai visuomet nori švęsti gyvenimą bei gerai praleisti laiką, o Naujieji metai tam – pati puikiausia proga. Naujųjų metų išvakarėse čia vyksta šimtai vakarėlių, tad išsirinkti ir rasti tai, kas patiktų būtent Jums - bus itin paprasta. Tik nesuklyskite manydami, kad pramogos, vykstančios šiame mieste, yra skirtos tik tikriems naktinio gyvenimo mylėtojams. Tel Avive rasite daugybę skirtingos muzikos ir tematikos vietų!

Be abejo, nepamirškite pasistiprinti prieš visą naktį laukiančią fiestą - rinkitės geriausius Tel Avive esančius restoranus. Visgi, jeigu nuspręsite, kad norite kuo labiau pažinti vietinę kultūrą - Naujųjų metų išvakarėse Jūsų lauks begalė įvairių maisto vietų pasirinkimų tiesiog gatvėse. Tel Avivas taip pat suteikia progą rinktis: norite gyvos muzikos viename iš daugelio mieste esančių barų ar norite užsukti į naktinį klubą? O galbūt norite įsilieti į tūkstantinę minią miesto gatvėse, kurie sutinka Naujuosius metus tiesiog čia? Kadangi Naujieji metai Tel Avive – viena didelė nesibaigianti fiesta!

Milanas

Turbūt nesuklysime teigdami, kad Milanas – miestas, kuris asocijuojasi su aukščiausio lygio mada. Tad, jeigu norite praleisti beprotišką Naujųjų metų naktį madingai, Milanas yra būtent ta vieta, kurią Jums reikėtų rinktis. Įvairūs vakarėliai, kuriuose galėsite šokti iki paryčių, restoranai, madingiausi klubai, gyva muzika arba DJ – rinktis Jums, kadangi Milanas tikrai turi ką pasiūlyti. 

Sakoma, kad Milanas Naujųjų metų išvakarėse tampa dar gražesnis ir žavingesnis, kadangi kiekviena miesto gatvė čia tarsi atgyja: ne tik dėl įvairių papuošimų ar dekoracijų, bet ir dėl didelės minios žmonių - Milane gyvenantys žmonės tiesiog moka švęsti ir tuo užkrečia visus atvykusius. Tik nesuklyskite manydami, kad švęsti Milane itin brangu, kadangi šis miestas paruošęs pramogų visiems. Naujuosius metus čia taip pat galite rinktis sutikti pačioje miesto širdyje - Piazza del Duomo (pagrindinėje Milano aikštėje). Čia įsikūrusioje aikštėje Jūsų laukia ne tik daugybė pramogų pasirinkimų, bet ir kvapą gniaužiantys vaizdas, kurį pamatyti tikrai verta. Visgi, jeigu Naujųjų metų sutikimas miesto centre Jūsų nedomina, kaip ir minėjome, čia rasite daugybę kitų alternatyvų - gyva muzika bei naktiniai klubai laukia Jūsų!

Svajoji apie Naujųjų sutikimą svetur? Rinkis kelionę dabar:

Paryžius

Daugelis Paryžių vis dar laiko meilės miestu, tad nesuklysite su antra puse nusprendę ir pasirinkę sutikti Naujuosius metus šiame mieste. Tačiau Paryžius puikus pasirinkimas ir Naujųjų metų vakarėliui su draugais, kadangi čia Jūsų laukia ne tik nuostabūs vaizdai, kurie leis Naujuosius metus pasitikti grožio apsuptyje, tačiau ir griausmingi vakarėliai bei juos dievinantys vietiniai gyventojai. Sakoma, kad Paryžius kiekvienų Naujųjų metų išvakarėse virsta vienu milžinišku gatvės vakarėliu: visur skambanti bei į vidų kviečianti muzika, įvairios pramogos ir programos bei gėrimai, o kur dar linksmai nusiteikę žmonės, kurie tiesiog užtikrina, kad Naujųjų metų fiesta čia taps nepamirštama.

Paryžius garsėja puikia virtuve, tad nepamirškite pasimėgauti šventine vakariene - rezervuokite staliuką restorane, nes tai padaryti tikrai verta. Mėgaukitės gurmaniška vakariene arba rinkitės vietinį restoranėlį. Na, o tolimesnę vakaro eiga galite nuspręsti patys - čia Jūsų laukia daugybė naktinių klubų, restoranų, barų, kavinių, taip pat Paryžiuje itin populiaru Naujųjų metų išvakarėse apsilankyti kabarete ar leistis kruizu per Senos upę. Na, o jeigu norite, kad Jūsų vakarą vainikuotų arba Naujuosius metus pradėtų nuostabūs fejerverkai - tuomet nepraleiskite progos apsilankyti Eliziejaus laukuose, kur Jūsų laukia ypatingo grožio programa.

Pataja

Tailandas tai vieta, kuri traukte traukia ją aplankyti nors kartą gyvenime, tad jeigu nuspręsite sutikti Naujuosius metus būtent čia - tikrai nesuklysite. Čia Jūsų laukia daugybė turizmo pramogų. Tailande esantis kurortinis miestas Pataja – ideali vieta, jeigu norite būti užtikrinti, kad Naujieji metai taptų išskirtiniais. Patajoje šventinis laikotarpis – ypatingas, kadangi šventė čia prasideda jau Kūčių išvakarėse, kuomet būna įžiebiama miesto eglė, na, o vakarėlių sesiją vainikuoja įspūdingi fejerverkai. Pagrindinė Naujųjų metų išvakarių programa Jūsų laukia Bali Hai prieplaukoje. Nuo tradicinės, Tailandietiškos muzikos, iki įvairių šių metų hitų - Patajoje kiekvienas ras tai, kas pateisintų asmeninius norus, kadangi vietiniams svarbu, jog visi besilankantys mieste galėtų mėgautis siūlomomis pramogomis. 

Tad nereikia stebėtis, jog Pataja – viena patraukliausių krypčių Tailande, kuomet kalbame apie Naujųjų metų sutikimą. Čia Jūsų laukia gyvi garso bei meniniai pasirodymai, įžymybės, išskirtinio grožio fejerverkai bei įspūdingos miesto dekoracijos. Pramogos bei muzika čia netyla visą naktį, tad būkite pasirengę šėlti iki pat paryčių. Sakoma, kad vieną kartą pabuvoje Patajoje, nuolat šypsositės išgirdę šios vietos pavadinimą, kadangi aplinkiniai čia užkrečia savo laime bei linksmumu. Mieste tvyro nuostabi atmosfera! Nuostabūs paplūdimiai, kuriuose galėsite praleisti pirmąją Naujų metų dieną bei itin patogus ir gerai išvystytas susisiekimas, kuris leis Naujųjų metų išvakarėse pasiekti visas norimas vietas be didelių rūpesčių yra dar dvi priežastys, kodėl Naujuosius metus turėtumėte sutikti būtent čia.

Zanzibaras

Zanzibaras – dar viena nuostabi vieta Naujųjų metų sutikimui, kadangi ši vieta palieka įspūdį visam likusiam gyvenimui. Naujųjų metų išvakarėse mieste gausu paplūdimiuose vykstančių vakarėlių, prabangias vakarienes siūlančių restoranų, galimybių sutikti Naujuosius metus kruizuose bei romantiškų veiklų, skirtų poroms - viskas priklauso nuo to, ko norite Jūs, tačiau galite būti užtikrinti, kad magiją bei egzotiką, kuria spinduliuoja Zanzibaras, tikrai pajusite.

Atsipalaiduokite šventės išvakarėse ir Naujųjų metų pirmąją dieną pasitikite mėgaudamiesi saule. Kaip ir kituose prieš tai minėtuose miestuose, Zanzibare taip pat gausu įvairių muzikinių bei teatro pasirodymų, čia taip pat galite rasti kiną po atviru dangumi bei daugybę kitokių, įdomių pramogų. Vis dėlto, jeigu nusprendėte, kad norite pasitikti Naujuosius metus trankiai - Zanzibare rasite ne vieną Jūsų laukiantį vakarėlį, kuris gali tapti nepamirštamu! Zanzibaras – rojaus kampelis bei ideali vieta tiems, kurie ieško ypatingos vietos šventiniam laikotarpiui.

Nedvejokite ir paverskite Naujųjų metų sutikimą išskirtiniu arba tęskite jau tradicija tapusį Naujųjų metų sutikimą svetur! O jeigu norite, kad visomis kelionės detalėmis bei jos organizavimu būtų iš anksto pasirūpinta, o Jums tereikėtų laukti Naujųjų metų kelionės - tuomet nieko nelaukite ir susisiekite su mumis jau dabar:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!